Dlatego każdy podróżnik powinien korzystać z VPN w 2019 roku

[ware_item id=33][/ware_item]

Kto nie chciałby podróżować po całym świecie, lub powiedzmy, podróżuj i odkrywaj różne miasta lub miejscowości w ich rodzinnym kraju. Podczas gdy oszczędzasz do tysięcy dolarów, sklep, przygotuj się na podróż, jest jeszcze jedna rzecz, którą powinieneś dodać do „listy rzeczy, które musisz mieć podczas podróży”. Jak myślisz, co powinno być? Porozmawiajmy tylko o twoim bezpieczeństwie, a konkretnie bezpieczeństwie online. Podróżowanie sprawia przyjemność tylko wtedy, gdy jesteś bezpieczny, w przeciwnym razie staje się koszmarem. Podczas podróży nieuchronnie korzystasz z publicznych hotspotów Wi-Fi, w kawiarniach, na lotnisku i w innych miejscach.


Dlatego każdy podróżnik powinien korzystać z VPN w 2019 roku

Teraz powiedzmy, że rezerwujesz bilet online za pomocą publicznego Wi-Fi, czy nie obawiasz się, że jakaś nieznana osoba może wprowadzić dane osobowe bezpośrednio? Dobrze. to nie jest zaskakujące! Cyberprzestępcy zawsze mają szansę wyśledzić twoje dane osobowe. Mogą łatwo uzyskać nazwy użytkownika, dane karty kredytowej i hasła, gdy dane nie są zaszyfrowane. I którzy mogą być ich lepszymi ofiarami niż podróżnicy?

Czy jesteś bezpieczny, gdy korzystasz z publicznych Wi-Fi? Ani trochę! Jednak zawsze istnieje rozwiązanie wszystkiego. W tym przypadku rozwiązaniem jest nic innego jak VPN. Korzystanie z VPN do podróżowania może uchronić Cię przed wieloma nieprzewidzianymi problemami. Jeśli szukasz sposobów na pozbycie się problemu, nie szukaj dalej. Oto wskazówki, jak korzystać z VPN podczas podróży, dlaczego warto korzystać z VPN i którzy są najlepszymi dostawcami VPN.

Dlaczego VPN jest Twoją koniecznością??

VPN faktycznie tworzy pomost między tobą a twoimi działaniami w sieci i żadna inna strona nie ma możliwości zebrania twoich danych. Czy to nie czyni VPN najlepszym do podróżowania? Z pewnością tak! Sprawdźmy, jakie inne niesamowite rzeczy VPN może zrobić podczas podróży.

Daje dostęp do ograniczonych stron internetowych

Dzięki VPN do podróżowania możesz również uzyskać dostęp do stron internetowych, które są często blokowane w niektórych krajach. Co jeszcze potrzebujesz? Na przykład Netflix. Nie jest jeszcze dostępny we wszystkich krajach, ale możesz przyciągnąć wszystkich, obserwując swoją ulubioną serię za pomocą VPN.

Interesujące jest wiedzieć, jak VPN to robi; szyfruje twoje dane i działania online, ukrywa twoją lokalizację i adres IP, dzięki czemu jesteś anonimowy przez Internet. To z kolei umożliwia dostęp do zastrzeżonych stron internetowych w niektórych krajach. Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z Facebooka w Chinach, czy z Solo Traveller w niektórych krajach, w których jest on zablokowany, możesz użyć VPN podczas podróży do Chin lub gdziekolwiek i złamać ograniczenie i swobodnie przeglądać Facebooka lub inną zablokowaną stronę internetową. Tak więc, czując się naprawdę swobodnie podczas podróży, jest tylko najlepsza podróżna sieć VPN!

Co więcej, ta korzyść jest przydatna nie tylko podczas podróży, ale nawet podczas siedzenia w domu. Chodzi tylko o połączenie się z witryną lub serwerem w innym kraju i boom, swobodny dostęp do wszystkich stron, które chcesz!

Chroni Cię przed fałszywymi hotspotami Wi-Fi

Cyberprzestępcy przesadzają, a nawet konfigurują fałszywe hotspoty Wi-Fi, aby łatwo zostać uwięzionym. Dzięki VPN, nawet jeśli połączysz się z ich Wi-Fi, twoja aktywność online będzie szyfrowana, a zatem chroniona. Jak fajnie jest korzystać z bezpłatnego Wi-Fi hakera bez martwienia się o bezpieczeństwo!

Zachowuje dźwięk Twoich danych osobowych

Dane, które wprowadzasz, takie jak hasła, e-maile, dane karty kredytowej, są chronione przed wszelkimi niefortunnymi wypadkami z powodu VPN. Możesz zarezerwować lot przez Wi-Fi w ulubionej kawiarni, nie martwiąc się o to, że ktoś zajrzy w twoje dane bankowe. Czy to nie jest przydatne? Możesz korzystać z VPN i zarezerwować bilety do hotelu, wymieniać pieniądze na kontach, wykonywać operacje bankowe online, a co nie! Ponieważ Twoje dane zostaną zaszyfrowane, nie zostaną zhakowane ani ujawnione. Nawet usługi VPN mają zasady, aby nie logować się do wykorzystania danych, co pozwala uniknąć wszelkiego rodzaju zmartwień.

Najlepsze VPN podróżnicze, w które warto zainwestować

NordVPN

Jeden z najsilniejszych dostawców VPN na szczycie naszej listy. Ma ponad 5000 serwerów w prawie każdym większym kraju na świecie, oferując przyjazną dla użytkownika aplikację. Zapewnia swoim użytkownikom bardzo silną warstwę szyfrowania danych, która uniemożliwia hakerom złamanie twoich osobistych i profesjonalnych danych nawet w publicznej sieci Wi-Fi, z której musisz korzystać podczas podróży. Dlatego ten dostawca VPN jest niezbędnym VPN dla podróżników.

ExpressVPN

Express VPN ma najlepszy ranking wśród wszystkich innych VPN. Ułatwia ci to bezpieczne połączenie i narzędzia do prywatności. Twoje dane są jak zawsze szyfrowane. Express VPN ceni również najlepsze usługi ochrony i dlatego ich system nie loguje się w celu wykorzystania danych. Pozostajesz anonimowy, ściśle anonimowy.

VyprVPN

Ponieważ wiemy już, jak niebezpieczne są nasze działania online podczas podróży, priorytetem stało się podjęcie środków bezpieczeństwa. A dzięki VyprVPN żaden haker i podsłuchujący nie może ukraść twoich danych osobowych. VyprVPN to najlepsza VPN dostępna dla Twojej usługi. Zdecydowanie szyfruje i pozwala na bezpieczne połączenie, łamie narzucone przez rząd ograniczenia i nie daje możliwości żadnemu hakerowi. Ma około 70 lokalizacji serwerów, więc wybór jest nieograniczony. Zabezpiecz wszystkie swoje witryny, adresy IP, lokalizacje i działania online za pomocą VyprVPN.

Czytać: VyprVPN Recenzja 2019

Co zaskakujące, działa również skutecznie w Chinach. Chiny to jeden z krajów, który aktywnie próbuje zablokować nawet usługi VPN, ponieważ pomaga przeglądać ich ograniczone strony internetowe. Ale VyprVPN nie ma żadnych ograniczeń, możesz uzyskać dostęp do tej sieci VPN podczas podróży do Chin. Powodem, dla którego jest użyteczny w Chinach, jest to, że VyprVPN nie ma serwerów działających w Chinach, więc prawdopodobnie nie przestrzegają przepisów rządowych.

Prywatny dostęp do Internetu

Nie możesz zapomnieć nawet najmniejszych szczegółów, gdy masz zamiar podróżować. Bezpieczeństwo Internetu powinno być priorytetem, bez względu na wszystko. Podobnie jak nie zapomnisz o swoim ulubionym bikini, nie zapomnij o bezpieczeństwie online przed dotarciem do ulubionego miejsca. PIA powinna być Twoim następnym wyborem na liście podróży VPN. Pozwala na korzystanie z maksymalnie 5 urządzeń bez żadnych ograniczeń i zapewnia najlepszą obsługę klienta

Dlatego ujawniliśmy, jak ważna jest sieć VPN w podróży i którą VPN wybrać. Nic dziwnego, że cyberprzestępcy zadzierają z tobą bez względu na to, gdzie jesteś. Jednak dzięki podróżnemu VPN możesz zaoszczędzić poważne wpadki online. Bez wątpienia chroni cię przed wszelkiego rodzaju kradzieżami tożsamości i pozwala korzystać z niedostępnych stron internetowych. Zarejestruj się, aby uzyskać najlepsze VPNS do podróżowania i ciesz się podróżą.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments