5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie

[ware_item id=33][/ware_item]

Jednym z najczęstszych sposobów łatwego udostępniania plików w Internecie jest Torrenting, zwany także P2P lub peer to peer. Magia zaczyna się dziać, gdy używamy torrentowania protokołu BitTorrent, a pliki natychmiast zaczynają się pobierać z systemu siewnika. Jednak jedno główne zagrożenie, z którym spotykają się wszyscy użytkownicy Torrenta, jest monitorowane przez DMCA i dostawców usług internetowych. Jeśli zostaną złapani, wówczas będą podlegać wysokim grzywnom w sprawach o naruszenie praw autorskich, a nawet w procesach sądowych. Jest to głównie przestępstwo w Internecie. Słynne giganty Torrent, takie jak TorrentHound, Kickass i Torrentz, zostały niedawno zestrzelone przez DCMA.


Jakie jest rozwiązanie?

Cóż, torrentowanie może być świetną zabawą, ale tylko wtedy, gdy zostanie wykonane prawidłowo! Kliknięcie ton bezużytecznych linków nigdzie cię nie zaprowadzi, ale sprawi ci wiele kłopotów. Dlatego właśnie w tym miejscu chcemy rozwiązać Twój problem, musimy zapewnić ci ładną sieć VPN, która zapewnia ochronę i szyfrowanie tunelowania. Sprawi, że będziesz kompletnym nieznajomym przed dostawcami usług internetowych. Więc teraz naprawdę wiesz, jaką magię spędzasz na swoich kilku wydatkach niezawodna usługa VPN mógłby zrobić? Dopiero gdy miłośnicy Torrenta dowiedzą się o najlepszej sieci VPN dla Torrentingu, grają inteligentniej i chronią swoją prywatność. DCMA i dostawcy usług internetowych nie mogą przekroczyć tarczy VPN, co jest jedyną rzeczą, jakiej chcieliby miłośnicy Torrent!

Korzyści, które zyskujesz dzięki VPN do torrentowania

Dzięki Torrents VPN możesz łatwo pobrać swoje słynne torrenty Arrow, Game of Thrones, Mr.Robot, House of Cards Netflix, programy HBO i co nie bez obawy o powiadomienia o naruszeniu praw autorskich i ograniczenia.

Szybkie linki do najlepszej sieci VPN dla torrentów

 • NordVPN
 • Prywatny dostęp do Internetu
 • ExpressVPN
 • Torguard
 • IPVanish

NordVPN

Cena 3,49 USD / miesiąc (Plan 3-letni)
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie Ponad 5000 serwerów w ponad 60 krajach
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieSzyfrowanie 2048 bitów
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieMulti-Login dla 6 użytkowników jednocześnie
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieObsługuje Netflix z funkcją SmartPlay w aplikacjach

Prywatny dostęp do Internetu

Cena 3,33 USD / miesiąc (Plan 1-letni)
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieOferuje anonimowe opcje płatności
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieJakość szyfrowania z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieBrak dzienników & Nieograniczona przepustowość
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieObsługa klienta 24/7
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InterneciePonad 3284 serwerów w 24 krajach

ExpressVPN

Cena 8,32 USD / miesiąc (Plan roczny)
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie Do 256-bitowego szyfrowania
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie Łatwe w użyciu aplikacje / oprogramowanie
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie Wsparcie 24/7 na żywo
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie Ponad 100 serwerów w 78 krajach

Torguard

Cena 9,99 USD / miesiąc
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieBrak zasad dziennika
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieDobre udostępnianie plików P2P
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieTygodniowy okres próbny & Gwarancja zwrotu pieniędzy
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InterneciePonad 1600 serwerów w ponad 50 krajach
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

IPVanish

Cena 6,49 USD / miesiąc
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieDoskonałe funkcje aplikacji
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InternecieDobra prędkość i niezawodność
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecieponad 40 000+ anonimowych adresów IP
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w InterneciePonad 225 serwerów w ponad 60 krajach
5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Porównaj VPN według funkcji i protokołów za pomocą tego prostego narzędzia.

Zrozumienie Torrent VPN

torrentvpn poprawiła prędkość torrentowania

Uzyskaj bardzo dużą prędkość dzięki najlepszemu Torrent VPN

Krótko mówiąc, Torrent VPN jest wirtualną siecią prywatną, która jest szczególnie używana jako narzędzie bezpieczeństwa i prywatności. Cały proces bezpieczeństwa i ochrony odbywa się za pomocą szyfrowanego tunelu przez Internet i urządzeń, które ukrywają twoją tożsamość. Nie tylko to, ale VPN również chroni twoje dane za pomocą silnego szyfrowania. Dlatego nawet jeśli haker zaatakuje twoje bezpieczeństwo sieci, nie będzie mógł zajrzeć do twoich danych osobowych, ponieważ wszyscy mogą zobaczyć tylko zakodowaną wersję twoich informacji. Sprawdź także: Najlepsze witryny torrentowe w 2019 r. Co najważniejsze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobierać nieograniczoną liczbę torrentów, gdy korzystasz z najlepszej sieci VPN do torrentowania. Możesz pobrać swojego ulubionego Captain America, Doctor Strange, Person of Interest, Jason Bourne, X Files i wiele innych bez żadnych przeszkód. Nie martw się, że nie wspomnieliśmy o najnowszych i bieżących wersjach, możesz pobrać je wszystkie za pośrednictwem stron torrentowych, ale pamiętaj, aby połączyć się z siecią torrent VPN na swoim urządzeniu. nordvpn do torrentowania

Torrent VPN zapewnia prywatność na wyższym poziomie

Wiemy już, że właściciele praw autorskich zawsze szukają ofiar naruszenia praw autorskich. Ale jak oni to robią? Znajdują cię albo na podstawie twojego adresu IP, który podaje twoją prawdziwą lokalizację, albo monitorują twój ruch internetowy. Po dodaniu pliku torrent Twój klient torrent, adres IP i kraj są natychmiast widoczne dla wszystkich. Dzięki temu trolle chronione prawem autorskim mogą łatwo śledzić Twoją lokalizację. Najlepsza sieć VPN do torrentowania zatrzymuje twojego dostawcę usług internetowych ISP w celu rejestrowania twoich działań online.

Więc jaka jest najlepsza sieć VPN do torrentowania?

Wiemy, czego właściwie szukają miłośnicy Torrenta: bezpieczeństwo, ochrona i szybkość. Właśnie dlatego po przeprowadzeniu niektórych testów VPN stworzyliśmy 5 najlepszych Torrent VPN 2019, które dadzą Ci wszystko, co chcesz jako miłośnik Torrent. Tak, pobraliśmy Pobierz Jak poznałem twoją matkę, Prison Break, Game of Thrones i Flash, zanim wydaliśmy werdykt, która usługa VPN jest godna zaufania i niezawodna. Dokonaj więc wyboru i daj nam znać w sekcji komentarzy, jeśli w treści jest coś, co Ci przeszkadza.

NordVPN - Najlepsza sieć VPN dla Torrent

5 najlepszych sieci Torrent VPN zapewniających anonimowość w Internecie

Jest to tak wygodne, że wielu użytkowników uważa go za najlepszy Torrent VPN do celów p2p. Większość użytkowników Torrenta lubi, ponieważ jest dość przystępny cenowo dla VPN wysokiej jakości, tj. 6,99 USD miesięcznie za pakiet roczny, z korzyściami korzystania z wolności przez Internet bez jakiejkolwiek cenzury i ograniczeń geograficznych. To ich roczny plan, który obiecuje 41% oszczędności. Co lepsze? Dali ci jeszcze bardziej kuszące ceny. Możesz torrentować swoje ulubione programy za jedyne 3,49 USD miesięcznie dzięki ich 3-letniemu planowi, który pozwala zaoszczędzić 70% na subskrypcji.

Przeczytaj także: Jak bezpiecznie torrentować

Możesz także cieszyć się:

 • Wyczyść zasady dziennika
 • Nieograniczona przepustowość
 • Zakres pakietów do wyboru
 • Brak ograniczeń geograficznych lub cenzury
 • Geograficznie rozproszona sieć serwerów
 • System obsługi klienta z czatami na żywo
 • Obsługiwany torrent
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Nadal słyszysz najbardziej imponującą funkcję: 4500 serwerów na całym świecie! Zgadza się, istnieje duża szansa, że ​​będziesz mieć maksymalny wybór serwerów z NordVPN bez względu na to, gdzie mieszkasz. Oznacza to, że prędkość torrentowania będzie większa, ponieważ obciążenie jest podzielone między 4500 serwerów na całym świecie.

Przeczytaj recenzję NordVPN

nordvpn do torrentowania

Prywatny dostęp do Internetu

Jeśli chcesz uzyskać równowagę między szybkością a ceną, to prywatny dostęp do Internetu jest tym, z którego chciałbyś korzystać. Istnieje ponad 3000 serwerów w ponad 26 lokalizacjach serwerów. Prywatny dostęp do Internetu to atrakcyjna sieć VPN do torrentowania wśród studentów i użytkowników Torrenta, którzy nie mogą sobie pozwolić na zbyt duże wydatki na niezawodną sieć VPN każdego miesiąca. Ich roczny plan całkowicie niszczy plan NordVPN za jedyne 3,33 USD / miesiąc! To dość blisko opłat pobieranych przez NordVPN za ich dwuletni plan. Czy jesteś gotowy, aby usłyszeć o ich planie na dwa lata? 2,91 USD / miesiąc jest prawdopodobnie najtańszą dostępną szybką siecią VPN! Możesz również skorzystać z:

 • Tania roczna cena subskrypcji
 • Ogromny wybór serwerów
 • Obsługuje 5 urządzeń jednocześnie
 • Ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Pod względem wydajności prywatny dostęp do Internetu nie jest najlepszy. Jednak w przypadku torrentowania może dostarczyć bardzo dobrze. Nie oferują też dłuższych bezpłatnych wersji próbnych, które trwają tylko 7 dni. Jednak testy wykazały, że zarówno pobieranie, jak i szybkość są doskonałe.

ExpressVPN

Zalety korzystania z ExpressVPN mogą wypełniać strony i strony, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych sieci VPN do wszystkich celów, z drugiej strony, jej wady są prawie nieistotne w porównaniu z korzyściami, jakie daje. Przede wszystkim daje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co czyni ją dobrą opcją dla tej korzyści, ponieważ jako pierwsi obnosili miesięczną gwarancję. Inne korzyści obejmują:

 • Brak dzienników
 • Trzy jednoczesne połączenia
 • Niezrównana obsługa klienta
 • Serwery w 78 krajach
 • Darmowy inteligentny system nazw domen (DNS).

Express VPN ma swoje główne serwery na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co zapewnia im lepsze usługi w zakresie ochrony i bezpieczeństwa. Jednak nasze testy pokazują, że istnieje minimalna liczba dzienników połączeń i żadnych dzienników użycia. Użytkownicy P2P lub Torrent są zwykle bardzo zadowoleni z korzystania z tej sieci VPN ze względu na ochronę, którą oferuje, bez obawy o legalną zemstę.

Sprawdź swój adres IP Torrent

Jest również świetny pod względem relacji z klientami z forami na żywo i usługami 24/7 z bardzo przyjaznymi i pomocnymi przedstawicielami obsługi klienta. Oferuje również łatwe w obsłudze aplikacje reagujące na systemy operacyjne, Windows, iOS i Android. Jedną z niesamowitych zalet jest to, że obsługuje serwery ukrycia, szczególnie w Hongkongu, które znacznie pomagają pokonaj Wielką Zaporę Chin i cenzura internetowa na całym świecie. Jest tylko jeden oszustwo, które jest dość zauważalne i to jest jego cena. Ale kosztowny tag wciąż nie jest nieracjonalny, gdy patrzymy na niesamowite usługi oferowane przez VPN.

IPVanish

Jeśli chodzi o wszechstronność, IPVanish znajduje się na szczycie listy. Zapewnia doskonały ruch P2P z ponad 700 serwerami w ponad 60 lokalizacjach na całym świecie. Mają ponad 40 000 adresów IP, które służą do ochrony twojego prawdziwego adresu IP przed władzami. Jest to mądry wybór, jeśli chcesz VPN do torrentowania, ponieważ zapewniają one silne protokoły, takie jak OpenVPN i L2TP / IPsec. Oprogramowanie IPVanish jest kompatybilne z ośmioma popularnymi systemami operacyjnymi. Inne korzyści to:

 • Brak zasad logów
 • Obsługuje 5 urządzeń jednocześnie przez sieć
 • Imponująca prędkość pobierania
 • Automatyczny przełącznik zabijania
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jednak jego cena jest jedynym minusem, który każdy może wybrać. IPVanish nie oferuje długiego bezpłatnego okresu próbnego wynoszącego 30 dni. Roczny abonament jest najlepszym, jaki możemy polecić, ponieważ oszczędzasz 46% płacąc 6,49 USD miesięcznie. Ich 1-miesięczny plan jest zaskakująco drogi, ponieważ jest prawie dwukrotnie wyższy niż ten naliczany przez NordVPN za 10 USD / miesiąc. Zapewniają również plan 3-miesięczny za 8,99 USD miesięcznie, co oznacza, że ​​nie obniżają stawek. Jednak testy pokazują, że jest powyżej średniej we wszystkich funkcjach VPN, więc nazwa „wszechstronny” dobrze do niego pasuje.

Torguard

Jest to najlepsza sieć VPN dla starych użytkowników VPN ze względu na ich zrozumienie tego, co naprawdę oferuje TorGuard. TorGuard ma ponad 1600 serwerów w ponad 50 lokalizacjach serwerów. Może ci się spodobać również:

 • Konfigurowalność na poziomie eksperckim
 • Ogromny wybór serwerów
 • Obsługuje 5 użytkowników jednocześnie
 • Obsługa klienta 24/7
 • przełącznik zabijania i zapobieganie wyciekom DNS
 • oferuje mnóstwo opcji konfiguracji

Jeśli chodzi o wydajność, może nie być to najlepsza prędkość pobierania i pobierania, która nie była nadzwyczajna. Różnica nie była jednak tak zauważalna, ponieważ podczas testowania TorGuard opóźnienia były dość duże. Przeczytaj także: Alternatywy dla Kickass Torrent Jedną z wad jest to, że oferuje tylko 7-dniowy bezpłatny okres próbny zwrotu pieniędzy, a także komplikację, że możesz odzyskać pieniądze na żądanie w ciągu 7 dni od zakupu. Przy czterech planach cenowych stosunek wartości do ceny jest średni. Zalecamy jednak skorzystanie z sześciomiesięcznego planu, który oferuje najlepszą wartość według naszych testów, tj. 29,99 USD za cały pakiet. Z drugiej strony roczna subskrypcja nie jest dla nas atrakcyjna, ponieważ nie daje tańszej stawki.

Torrent VPN w pigułce Co najmniej jeden z tych imponujących wyborów spośród najlepszych sieci Torrent VPN musiał już zwrócić Twoją uwagę! Istnieje wiele tanich opcji VPN dla Torrenting. Przygotowaliśmy jednak listę najbardziej niezawodnych, które oferują najlepszy stosunek jakości do ceny i które najlepiej sprawdzają się w torrentowaniu. Pamiętaj, aby ustalić swoje priorytety przed ponownym przeczytaniem tego artykułu, ponieważ każdy użytkownik Torrent ma swoje własne wymagania.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments