5 najlepszych sieci VPN Kodi (przetestowane i sprawdzone) – Ciesz się rozrywką jak nigdy dotąd

[ware_item id=33][/ware_item]

Panie i Panowie! W rzeczywistości, zróbmy to bardziej w sieci, miłośnicy dziewcząt Gilmore i fani Sex in the City, Ahm! Jeśli naprawdę jesteś miłośnikiem programów telewizyjnych i filmów, musisz poznać magiczny Kodi. Zacznijmy od powszechnie znanych faktów. Kodi to wielokrotnie nagradzana usługa przesyłania strumieniowego o otwartym kodzie źródłowym, Kodi, znana w przeszłości jako XBMC, nigdy nie może być chwalona wystarczająco dla osób, które wiedzą, że może dodać mnóstwo zabawy do kina domowego.


Kodi obsługuje wiele popularnych filmów, audio, list odtwarzania, pokazów slajdów, wizualizacji audio i raportów prognoz pogody. Kodi nie ma własnego wewnętrznego cyfrowego tunera telewizyjnego dla Live TV lub DVD, w przeciwieństwie do innych aplikacji Media Center, takich jak MediaPortal lub Windows Media Center. Jednak główną zaletą Kodi jest to, że działa również jako program uruchamiający gry w prawie wszystkich systemach operacyjnych. To przyciągnęło mnóstwo ludzi do Kodi.

Nie wystarczy powiedzieć, ale rozrywka domowa jest bezbarwna bez tego niesamowitego urządzenia Kodi. Kodi pomaga miłośnikom rozrywki uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju filmów, sportów, programów telewizyjnych i filmów, gdy przytulają się do swoich koców w domu. W celu sprawdzenia przeszłości Kodi został wprowadzony w 2002 roku, gdy pierwotnie nazywał się Xbox Media Center lub XBMC, ponieważ został stworzony tylko dla Microsoft Xbox. Jednak w miarę, jak coraz więcej osób zaczęło go pielęgnować na całym świecie, rozszerzyło się i nadal się rozwija.

W tym przewodniku dowiesz się również, jak poprawić jakość korzystania z Kodi dzięki najlepszym sieciom VPN na świecie, i pomożemy wybrać najlepszy Kodi VPN 2019. Najpierw jednak zapoznajmy się trochę z Kodi, abyś dokładnie wiedział, dlaczego potrzebujesz najlepszy Kodi VPN do domowej rozrywki i sprawdź, jak ta niesamowita usługa sprawia, że ​​miłośnicy rozrywki zaczynają szaleć po nim.

Często Zadawane Pytania

Co robi ten Kodi?

To całkiem proste. Konwertuje dowolny smartfon, komputer lub tablet w streamer lub cyfrowy dekoder, zapewniając łatwy dostęp użytkownikom do strumieniowego przesyłania plików w Internecie, lokalnej pamięci masowej lub sieci domowej.

Jedyną rzeczą, która odróżnia Kodi od innych streamerów telewizyjnych, takich jak Cromecast 2, Apple TV i Amazon Fire TV Stick, jest to, że Kodi nie jest związana z wyselekcjonowanym sklepem z aplikacjami lub licencjonowaniem.

Krótko mówiąc, nie trzeba chodzić do miejsc, aby uzyskać licencję, ponieważ jest ona całkowicie otwarta! Dzięki temu użytkownicy mogą pobierać niezliczoną liczbę aplikacji i dodatków tworzonych przez społeczność i oglądać dowolnie, co im się podoba!

Przeczytaj także: Najlepsze dodatki Kodi

Co to jest Kodi VPN?

Kodi VPN to narzędzie do szyfrowania. Zasadniczo chroni twoją prywatność w Internecie. Na przykład NordVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN Kodi. Wszyscy wiemy, że VPN jest w stanie z łatwością ominąć ograniczenia geograficzne. Ułatwia to użytkownikom przesyłanie strumieniowe kanałów Kodi. Najlepszym sposobem rozwiązania problemu blokowania regionu jest użycie VPN Kodi. Musisz tylko aktywować VPN przed uruchomieniem aplikacji Kodi.

Czy Kodi jest legalne?

Tak! Kodi jest całkowicie legalny. Istnieje jednak kilka problemów i szczegółów technicznych. Istnieje wiele dodatków Kodi, ale nie wszystkie są oficjalne. To najbardziej dezorientuje ludzi i sprawia, że ​​zadają to pytanie. Prosta odpowiedź jest taka, że ​​jest legalne, dopóki użytkownik korzysta z oficjalnych dodatków Kodi. Jeśli użytkownik korzysta z nieoficjalnych lub zewnętrznych dodatków, uznaje się to za nielegalne.

Kodi VPN dla Ciebie

Co czyni Kodi tak dobrym?

Najlepszą rzeczą w Kodi jest to, że jest ona dostępna na dowolnym urządzeniu, o którym możesz pomyśleć. Oznacza to, że kompatybilność również nie jest Twoim zmartwieniem! Niezależnie od tego, czy masz tablet, smartfon czy laptop, możesz łatwo zanurzyć się w Kodi. Co więcej, tak łatwo jest pobrać oprogramowanie centrum multimedialnego, które jest kompatybilne z mikrokomputerem Windows, Android, OS X i Raspberry Pi.

Przeczytaj także: Legalne dodatki Kodi na rok 2019

Jak mogę lepiej cieszyć się Kodi?

Aby skorzystać z maksymalnych korzyści Kodi, miłośnicy rozrywki zawsze potrzebują VPN dla Kodi, co czyni ich beztroskimi w kwestii ograniczeń geograficznych, z którymi mogą być czasem naprawdę zirytowani, Ughh! Kodi VPN dodaje odrobinę pikanterii do najlepszych dodatków Kodi i sprawia, że ​​jest bardziej ekscytujący dla osób poszukujących rozrywki. Ta niesamowita okazja to połączenie niesamowitego szybkiego przesyłania strumieniowego, niezrównanej rozrywki i nieprzerwanego połączenia, co jest możliwe w przypadku serwerów najwyższego poziomu, do których dostęp mogą uzyskać Kodi VPNs 2019 podane w tym przewodniku.

Dlaczego VPN jest potrzebny Kodi??

Aby doświadczyć nieograniczonego przesyłania strumieniowego i jak najlepiej wykorzystać Kodi, potrzebny jest Kodi VPN. W ten sposób rozrywka oferowana przez Kodi jest podwojona. Poniżej podano kilka powodów, dla których Kodi jest potrzebna sieć VPN;

 • Aby pokonać ograniczenia prędkości
 • Aby zainstalować inaczej zablokowane dodatki
 • Aby odblokować dodatki strumieniowe z ograniczeniami geograficznymi
 • Trzymać się z dala od władz radaru
 • Aby uzyskać nieograniczony dostęp do kanałów Kodi
 • Aby uniknąć szpiegowania z innych agencji państwowych

Jesteś już dobrze zaopatrzony, oglądając Channel 7, Fox, BBC iPlayer, ESPN, Hulu Plus, i wiele innych globalnych kanałów telewizyjnych nie jest już kłopotem z cudownym grzmotem najlepszej sieci Kodi VPN!

Inne zalety korzystania z Kodi VPN to:

 • Nigdy więcej brzydkich, brzydkich ograniczeń geograficznych dla najbardziej poszukiwanych programów telewizyjnych, takich jak Dom Kart Netflix, Gra o Tron, Parki NBC & Rekreacja, strzała, osoba zainteresowana i wiele innych.
 • Nigdy więcej inwigilacji GCHQ Mossad i NSA ani żadnej innej państwowej agencji szpiegowskiej.
 • Łatwy dostęp do torrentów i P2P bez śledzenia lub otrzymywania jakichkolwiek informacji o prawach autorskich.
 • Cała bezpieczna sieć bez głębokiej inspekcji pakietów (DPI) od dostawców usług internetowych w celu śledzenia szczegółów przeglądania.
 • Koniec z blokowaniem ograniczeń instalacji dodatków w Kodi dla Netflix XMBC

Jak wybrać najlepszy VPN dla Kodi

Aby wybrać najlepszą VPN dla Kodi, musisz pamiętać o kilku rzeczach. To są:

 • Bezpieczeństwo
 • Łatwe w użyciu aplikacje
 • Dobra obsługa klienta
 • Kompatybilność z różnymi urządzeniami Kodi
 • Prędkość
 • Niezawodność
 • Polityka braku dzienników
 • Wyłącznik awaryjny

8 łatwych kroków, aby skonfigurować VPN Kodi

Krok 1

Wpisz „Kodi” w menu Start i uruchom aplikację

Krok 2

Otwórz aplikację VPN, naciskając klawisz Start i wpisując nazwę swojego dostawcy VPN.

Krok 3

Teraz podłącz aplikację VPN do swojego ulubionego serwera

Krok 4

Po nawiązaniu połączenia VPN kliknij „Dodatki”

Krok 5

Teraz przesuń kursor do „Dodatków wideo”

Krok 6

Uruchom dowolne media w kategorii „Programy telewizyjne”

Krok 7

Po wybraniu ulubionego programu wybierz dowolny odcinek, a następnie dowolny serwer

Krok 8

Teraz możesz anonimowo przesyłać strumieniowo online z dowolnego miejsca na świecie!

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij i sprawdź łatwy przewodnik wideo IVACY, aby skonfigurować najlepszą VPN Kodi.

1.NordVPN

NordVPN ma niezliczoną liczbę serwerów zlokalizowanych na całym świecie, dzięki czemu prawie każda część jest dostępna do korzystania z bezbłędnej usługi VPN.

Jego serwery są specjalnie zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego wideo HD bez kłopotów z opóźnieniami.

Aplikacja jest tak przyjazna dla użytkownika, że ​​najechanie kursorem na serwer daje wyobrażenie o tym, które usługi przesyłania strumieniowego, takie jak BBC iPlayer, Hulu, Netflix itp., Mogą być używane z danym serwerem.

Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników Kodi, którzy chcą przesyłać strumieniowo z różnych kanałów.

Torrentowanie jest również możliwe przy ściśle zabronionej polityce braku logowania.

Będziesz mógł przetestować to poprawnie na wszystkich tych kanałach bez wydawania ani jednej złotówki.

Wypróbuj przez 30 dni, a jeśli jesteś niezadowolony, po prostu otrzymaj pełny zwrot pieniędzy, nie zadawaj pytań.

Obecnie oferują 80% dla ich Plan 3-letni + 3-miesięczny. Ciesz się tylko szybkim przesyłaniem strumieniowym 3,49 USD miesięcznie.

To niesamowita oferta dla usługi Kodi VPN, która jest dobrze znana na całym świecie. Może to być najbardziej zalecana sieć VPN dla użytkowników Kodi.

2.ExpressVPN

Jeśli szukasz wyjątkowej sieci VPN dla Kodi, ale nie przejmujesz się kosztami, może to być dla Ciebie. Będąc guru w świecie VPN, ExpressVPN naprawdę poprawia szybkość, niezawodność usług, przyjazne wsparcie 24/7 i niesamowitą 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeśli chcesz wszystko w jednej opcji, to z pewnością jest to Twój wybór. Bez absolutnie żadnego przechowywania dzienników aktywności przeglądania i zawsze kilka lub trzy serwery, które oszukują zakaz proxy. Istnieje spora szansa, że ​​możesz odblokować zawartość w dowolnym miejscu na świecie, ponieważ ExpressVPN działa w 94 krajach z ponad 3000 serwerami.

ExpressVPN tworzy niesamowitą specjalną aplikację dla urządzeń z systemem Linux, która nie ma GUI, ale jest znacznie lepsza niż konfiguracja całkowicie ręczna. Inne platformy mają aplikacje GUI, które są dobrze wyposażone w funkcje zabezpieczeń przed wyciekiem DNS i skuteczny wyłącznik awaryjny, czyli blokadę sieci w aplikacji w prawie żadnym przypadku wycieku.

Jedynym minusem jest to, że jest to najcenniejsza sieć VPN, ale z parą najbardziej niesamowitych funkcji w historii.! Obecnie ExpressVPN oferuje 49% zryczałtowaną zniżkę i dodatkowe 3 miesiące na roczną subskrypcję ExpressVPN. Oznacza to, że możesz uzyskać 15 miesięcy, płacąc tylko za 12 miesięcy.

To jest ich najtańsza opcja, 12-miesięczny (+3 miesiąc za darmo) abonament za jedyne 8,32 USD miesięcznie. Możesz zapłacić na kilkanaście sposobów, w tym Bitcoin.

3.IPVanish

IPVanish słynie z szeregu lokalizacji serwerów i doskonałej wydajności. Jest to również wybór nr 1, jeśli chodzi o Kodi. Jest to najlepszy program dla urządzeń Kodi z systemem Android. Podczas testowania tej sieci VPN szybkość pobierania osiąga niesamowity wzrost o 15% w porównaniu do normalnych stawek. Ta prędkość jest idealna do przesyłania strumieniowego HD.

IPVanish oferuje rodzimym klientom usługi dla komputerów Mac, Windows, Android i iOS, a także instrukcje konfiguracji dla wielu innych platform. Ten natywny klient Windows jest niesamowitym wysiłkiem, aby zapewnić użytkownikom intuicyjny interfejs i szereg zaawansowanych funkcji. Ponieważ IPVanish nie obsługuje prowadzenia dzienników; zapewnia wszystkie niezbędne zabezpieczenia potrzebne użytkownikom do beztroskiego korzystania z VPN.

Jedyną rzeczą, która trochę negatywnie wpływa na ten VPN, jest to, że jest trochę drogie. Biorąc jednak pod uwagę, że otrzymujesz najlepszą Kodi VPN za darmo 3,25 USD miesięcznie, powinieneś czuć się znacznie lepiej. Dlatego zalecamy zakup planu rocznego, który pozwala zaoszczędzić 73%, co wcale nie jest złym rozwiązaniem. Dostępne są 3 plany, z których wszystkie są objęte tygodniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Nie ma bezpłatnego okresu próbnego, który jest również jednym z powodów, dla których stwierdziliśmy, że był drogi; jednak, pomimo swojej drogiej strony, roczna subskrypcja gwarancji sprawia, że ​​jest to niedroga opcja, jak wcześniej wspomniano.

Czy wiesz także, że IPVanish zapewnia ponad 1300 serwerów w ponad 75 krajach na całym świecie? Ich zasięg jest dobrą okazją, nawet jeśli wybierzesz krótsze pakiety!

4.PureVPN

Jak sama nazwa wskazuje, PureVPN pokazuje znaczny wzrost prędkości pobierania podczas testowania. Jest to niewątpliwe ze względu na ogromną liczbę globalnych serwerów w około 180 lokalizacjach.

Im większa liczba serwerów, tym większa prędkość transmisji strumieniowej dzięki wygodnemu podziałowi obciążenia. Jest to często priorytet dla użytkowników Kodi.

PureVPN to atrakcyjna usługa VPN dla osób poszukujących VPN średniej klasy dla Kodi. Co więcej, istnieją również inne funkcje, które sprawiają, że jest to bardzo pasująca opcja, w tym dedykowane aplikacje przeznaczone dla wszystkich głównych platform, takich jak Mac, Windows, iOS, Android, Linux itp..

Kolejnym plusem jest polityka PureVPN dotycząca braku dziennika i pakiet funkcji, takich jak tunelowanie dzielone, które pozwalają wybrać ruch, który ma przejść przez twojego dostawcę usług internetowych, a który serwer..

PureVPN obsługuje szeroką gamę najlepszych protokołów bezpieczeństwa, takich jak L2TP / IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP i PPTP, aby zapewnić „czyste bezpieczeństwo”. Jedynym złym, jaki mogliśmy zobaczyć w tej sieci VPN, jest jej niezdolność do powstrzymania wycieków DNS, którym ma się opierać Bezpieczny DNS. To rzeczywiście zmieniło nasz przebieg.

Inną rzeczą jest to, że nie daje bezpłatnego okresu próbnego, ale z pewnością daje gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu 31 dni, jeśli coś, co twierdzą, jest krzywdzone. Najdłuższy plan zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny spośród 3 planów cenowych.

Możesz cieszyć się wszystkimi zaletami najlepszej Kodi VPN dla tylko 1,32 USD miesięcznie z ich 5-letnim planem. Jest to najtańszy VPN Kodi!

Zainstaluj Kodi & użyj VPN, aby uzyskać dostęp do światowej biblioteki treści na wyciągnięcie ręki. Rozrywka taka prosta & niezawodny dzięki Right Kodi VPN.

5.VyprVPN

Jeśli chcesz bardzo szybkiej usługi VPN, której zwykle szukają ludzie podczas przesyłania strumieniowego online, VyprVPN jest niezrównany.

Wyniki testu pokazują, że VyprVPN zapewnia dwukrotnie wyższą prędkość pobierania, niż gdy VPN jest wyłączony. Co więcej, żaden inny dostawca VPN nie kwestionuje tego. Aby cieszyć się naszymi ulubionymi scenami, daje niesamowitą treść HD-4K, o którą marzymy.

VyprVpn jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika, ponieważ jest odpowiedni dla wszystkich urządzeń i platform, a także wraz z silnymi aspektami bezpieczeństwa. Wraz z szeregiem protokołów i inteligentnym szyfrowaniem, Vypr jest naprawdę pytonem do atakowania wszystkich barier blokujących VPN i ograniczających przepustowość, zapewniając płynniejsze i szybsze połączenie.

Aby uzyskać lukier na torcie, własne rozwiązanie DNS dostawcy, przełącznik zabicia i zapora NAT sprawiają, że połączenie jest nawet płynne dzięki funkcji ochrony. Nie zauważyliśmy również rejestrowania działań online ani ruchu, jednak odnotowano niewielkie rejestrowanie połączenia i adresów IP.

Ich plan Premium obejmuje czającego się mistrza dostawcy, protokół Chameleon wraz z VyprCloud do przechowywania, a także za dobrą okazją.

Obiecują a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług. Aby jednak wyświetlić listę swoich pakietów, obejmują one:

 • Pakiet 2-letni jest dla 2,50 USD miesięcznie
 • Pakiet roczny jest na 3,75 USD miesięcznie

Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najbardziej korzystnych sieci VPN dla Kodi, którą powinieneś wypróbować!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments