5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!

[ware_item id=33][/ware_item]

Nie zastanawiasz się dwa razy, zanim połączysz się z bezpłatnym Wi-Fi na swoim urządzeniu z Androidem, ale nie zdajesz sobie sprawy: twoja prywatność jest w poważnym niebezpieczeństwie. Wszelkie dane przesyłane przez aplikacje i przeglądarki mogą być łatwo przechwycone przez każdego, kto może monitorować tę sieć Wi-Fi. Możesz czuć się bezpieczniej, korzystając z własnego płatnego połączenia Wi-Fi ze specjalnym hasłem, ale nawet wtedy możesz mieć kłopoty. Powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że Twój telefon z Androidem jest oblegany ze wszystkich stron, a także musisz przyznać, że nie ma niezawodnego środka do ochrony telefonu z Androidem, ale najlepsze, co możesz zrobić, to zawsze utrzymywać szyfrowanie połączenia za pomocą niezawodnej usługi VPN które będziemy polecać poniżej. 


Oprócz specjalistycznych hakerów jest mnóstwo oprogramowania, samouczków i narzędzi do hakowania, więc dlaczego uważasz, że nie możesz stać się ofiarą? Każdy może odszyfrować twoje hasła i dostać się do twojego systemu bez twojej wiedzy. Pomyśl o wszystkich kontach e-mail, kontach mediów społecznościowych, kontach usług płatnych i witrynach handlu elektronicznego, które odwiedzasz w trybie online. Wszystkie te konta mogą łatwo zostać zhakowane, jeśli ktoś wejdzie do Twojej sieci Wi-Fi. Twoje hasła, dane, zdjęcia, filmy, prywatne wiadomości i płatne konta są narażone na przestępców, którzy mogliby z nich skorzystać.

Utwórz silne hasło za pomocą narzędzia

Bankowość internetowa i zakupy mogą stać się kompletnym koszmarem, jeśli ktoś dostanie twoje ukryte dane karty kredytowej. Wszyscy wiedzą, jak powszechna jest obecnie kradzież kart kredytowych dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu do hakowania dostępnemu dla przestępczych umysłów.

Czy jestem bezpieczny bez usługi VPN VPN??

To tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ osobista strata zwykle tylko na ciebie wpływa. Co powiesz na to, czy ktoś zbierał prywatne informacje o firmie, dla której pracujesz, za pośrednictwem twojego podatnego systemu? Zwolnienie z pracy byłoby prawdopodobnie najmniej nieprzyjemną rzeczą. Twoja firma może stracić miliony dolarów i zostać skończona, zanim zdołasz powiedzieć hack. Nie ma zbyt wielu miejsc pracy dla pracowników uznanych za nieodpowiedzialnych. Surowe, ale prawdziwe. Więc nie korzystanie z VPN nie wydaje się być mądrą decyzją, pomimo bezpieczeństwa, jakie oferuje telefon, pozostanie niebezpieczny, nie obrażać użytkowników Androida, ale mówić o faktach i codziennym wzroście liczby wirusów i ataków.

Szybkie łącza do najlepszych sieci VPN na Androida:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. Prywatny dostęp do Internetu
 5. VyprVPN

Korzyści z VPN dla Androida

Więc co byłoby odpowiedzialne? Zapewnij bezpieczeństwo swojego systemu z kursu! Na szczęście istnieje bardzo prosty sposób na osiągnięcie tego bez nadmiernej ilości energii i pieniędzy. Wirtualna sieć prywatna (VPN) to najlepsze rozwiązanie, aby zakończyć te przestępcze działania raz na zawsze na urządzeniach z Androidem. Nie działają tylko na Androidzie, ale także na innych popularnych systemach operacyjnych na telefony komórkowe, tablety i komputery PC, sprawdzają także VPN dla systemu Windows & VPN dla iPhone'a. Najlepsza Android VPN nie tylko chroni cię przed hakerami, ale także oferuje inne niesamowite korzyści, których nie możesz przegapić.

Ochrona danych

Zamiast pozostawiać wszystkie dane Wi-Fi przesyłane do i z urządzenia z Androidem na zewnątrz, aplikacja Android VPN wysyła je wyłącznie przez tunel VPN. Jest to zamknięty, mocno zaszyfrowany tunel, który nie pozwala żadnym użytkownikom na podważanie twojej aktywności. Aplikacja VPN na Androida jest wyposażona w potężne protokoły, w których masz wybór. Poza tym możesz przełączać serwery, aby znaleźć idealną kombinację dla swojej bieżącej lokalizacji.

Nieograniczony dostęp

Brak ograniczeń w Internecie jest naprawdę okrutny i niesprawiedliwy, powinno być wolne w Internecie i pozostawmy świat online wolny od wszelkich granic. Treści z ograniczeniami geograficznymi mogą być bardzo bolesne, jak? Czy kiedykolwiek otworzyłeś popularną witrynę do przesyłania strumieniowego, aby spotkać się z ograniczeniami dotyczącymi konkretnej lokalizacji? Nie musisz tego znosić, jeśli zainstalowałeś VPN dla telefonu z Androidem. To całkowicie ukrywa Twój adres IP, dzięki czemu strona internetowa nie może odkryć Twojej prawdziwej lokalizacji. Dlatego wszelkie ograniczenia geograficzne zostaną automatycznie zniesione, gdy wybierzesz lokalizację, w której użytkownicy mają dostęp do usług tej witryny.

Pobieranie torrentów

Pobieranie treści za pośrednictwem torrentów wiąże się z konsekwencjami prawnymi. Niedawno z tego powodu zamknięto największy zasób torrentów. Korzystając z niezawodnej sieci VPN dla systemu Android, możesz nadal pobierać torrenty niewykryte. Przy właściwym wyborze VPN! Twój torrent jest bezpieczny przed wszystkimi złymi oczami online. Posiadanie satysfakcji z anonimowości w Internecie podczas robienia P2P / torrentowania jest naprawdę zabawne i należy naprawdę wziąć anonimowe torrentowanie poważnie, aby uniknąć zawiadomień DMCA.

Blokery reklam

Aplikacje na Androida są znane z reklam, ponieważ aplikacje w Google Play Store są w większości bezpłatne z reklamami w aplikacji. Jasne, że możesz doprowadzić reklamy do wyskakiwania i wyświetlania. Jeśli jednak spieszysz się i potrzebujesz nieprzerwanej pracy, najlepsza VPN VPN na Androida przydaje się do blokowania niechcianych reklam.

Jak wybrać najlepszy Android VPN

Decydując się na telefon VPN na telefon z Androidem, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy, w tym:

  • VPN dla Androida, który ma siedzibę w USA, może być naprawdę złą rzeczą, ponieważ są oni zobowiązani do ujawnienia danych użytkownika, takich jak dzienniki połączeń, jeśli agencja rządowa zażąda ich prawnie podczas dochodzenia.  
  • Szybkość jest zawsze problemem, ponieważ przesyłanie danych przez tunel VPN zwykle powoduje, że Twój Internet jest wolniejszy niż już jest. Zależy to od kombinacji protokołu serwera, z którego czasami korzystasz.
  • Im bardziej wydajne protokoły oferuje VPN VPN, tym lepiej jest wybrać, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy.
  • Lokalizacja serwera VPN jest niezwykle ważna dla optymalnej wydajności. Serwer musi być fizycznie obecny w Twojej lokalizacji i oczywiście musi istnieć w lokalizacji, którą chcesz wyświetlić.
  • Należy bardzo uważać na zasady i przepisy swojego dostawcy VPN. Jest wysoce zalecane, aby w ogóle nie prowadziły dzienników połączeń.
  • Usługi VPN, których szukasz, muszą zapewniać odpowiednie funkcje i mieć dobre recenzje użytkowników.
  • Wybór firmy VPN specjalizującej się w aplikacjach jest mądry, ponieważ możesz używać kilku aplikacji dziennie na swoim urządzeniu z Androidem.
 • Istnieje wiele różnych pakietów cenowych oferowanych przez dostawców VPN, które będą pasować do twojego budżetu i wymagań.

Sprawdź te wysoce zalecane opcje zaliczane do najlepszych Android VPN 2019

NordVPN

strona internetowa nordvpn

NordVPN oferuje przyjazną dla użytkownika aplikację na Androida. Ten potężny dostawca VPN zapewnia Twoim urządzeniom z Androidem ten ważny element dodatkowego bezpieczeństwa, dzięki czemu Twoje urządzenie jest zabezpieczone przed hakerami i szpiegami danych. Ich szyfrowanie na poziomie wojskowym jest tym, czego potrzebujesz, jeśli chcesz mieć całkowity spokój. NordVPN jest naszym wyborem najlepsza aplikacja VPN na Androida w 2019 roku. 

Odwiedź stronę

ExpressVPN

ExpressVPN jest nieoficjalnym liderem najlepszego Androida VPN wśród starej i nowej partii, zaznaczając wszystkie pola, z tą różnicą, że dla przeciętnego użytkownika jest on nieco drogi. Możesz myśleć, że jest poza twoim zasięgiem 12,95 USD / miesiąc, ale możesz go uzyskać o wiele taniej dzięki dłuższej subskrypcji. 12-miesięczny plan faktycznie kosztuje tylko 8,32 USD / miesiąc więc nie przegap niesamowitych funkcji! To zapewnia 148 serwer lokalizacje w 94 kraje więc wielu użytkowników uważa, że ​​jest dostępny. Będziesz mógł nie tylko wybierać spośród większej liczby serwerów w swojej lokalizacji, ale pozwoli również na dostęp do ograniczonej zawartości w 94 krajach. Brzmi jak idealna sieć VPN dla Androida, prawda? Jest zasilany czterema najlepszymi protokołami VPN Czas działania 99,9%. Oferują nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli uznasz, że ich usługa jest niezadowalająca.

IPVanish

Jest to jedna z najlepszych aplikacji VPN na Androida, ponieważ zawiera wiele funkcji, a jednocześnie jest tania. Możesz podłączyć pięć urządzeń do tego samego konta VPN jednocześnie i cieszyć się trzema niezawodnymi protokołami w połączeniu z 1000 serwerów VPN. Możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy każdego miesiąca, jeśli udostępnisz tę jedną subskrypcję osobom, z którymi mieszkasz. Nie chodzi o to, że ta imponująca sieć VPN na Androida jest szczególnie droga. Ich 12 miesięcy pakiet jest w umiarkowanej cenie 6,49 USD / miesiąc który jest znacznie tańszy niż ich zwykły 10 USD / miesiąc opłata. Jeśli okaże się, że jest to nieodpowiednie dla Twoich potrzeb, możesz anulować subskrypcję w ciągu 7 dni. Akceptują również Bitcoiny, co oznacza, że ​​możesz nie tylko surfować po Internecie bez śledzenia, ale także płacić anonimowo. IPVanish jest przyjazny dla Torrenta, co czyni go jedną z najlepszych sieci VPN na Androida.

Przeczytaj cały: Recenzja IPVanish>>

Prywatny dostęp do Internetu - PIA

Chociaż PIA ma siedzibę w USA, oferuje cztery silne protokoły VPN z więcej niż Serwer 3533 VPN lokalizacje w 31 krajach. Masz tak wiele możliwości przełączania serwerów i większą szansę na poprawę wydajności. To wymarzona VPN dla Androida, jeśli interesuje Cię Torrenting, ponieważ PIA oferuje dedykowane wsparcie dla udostępniania P2P. Możesz podłączyć 5 urządzeń jednocześnie za pomocą tylko jednego konta. Jest kompatybilny z niesamowitą 39 system operacyjny! Możesz zachować spokój, ponieważ PIA nie prowadzi rejestrów dotyczących Twojego ruchu lub żądań. Akceptują kilka metod płatności, w tym Bitcoin i karty podarunkowe. Jest to bardzo niedrogie ładowanie 3,33 USD / miesiąc w ich rocznym planie i ich 2-letni plan zaskakująco koszty 2,91 USD / miesiąc. Obejmuje 7-dniową polisę zwrotu.

VyprVPN

Jest to mniejsza firma VPN, ale bardzo popularna, ponieważ ogromną wartość zapewnia użytkownikom protokół Chameleon oprócz trzech innych. Nie ma innej sieci VPN na Androida, która oferuje ekskluzywny wewnętrzny protokół VPN bez dodatkowych opłat. Nie uwierzysz, w jaki sposób VyprVPN w przystępnej cenie jest porównywany z najlepszą VPN Androidem, mimo że zapewniają protokół Chameleon. Możesz wybrać jeden z dwóch pakietów: podstawowy i premium. Ich podstawowy umożliwia połączenie z 3 urządzeniami jednocześnie 5 USD / miesiąc. Plan cenowy premium oferuje 5 połączeń obok siebie 6,67 USD / miesiąc. Jest również wyposażony w chmurę VyprVPN, dzięki czemu jest to kolejny bonus. ZA 30 dni polityka zwrotu depozytów, 3-dniowa wersja próbna uruchomione i wygodne opcje płatności sprawiają, że jest to atrakcyjny wybór dla wielu użytkowników. Podczas nich możesz wygodnie przetestować ich funkcje 3 dni.

Przeczytaj pełny Recenzja Vyprvpn>>

Ponieważ masz tak wiele popularnych VPN dla Androida do wyboru, nie ma powodu, aby pozostawić twoje połączenie otwarte dla przestępców i agencji rządowych.

Podsumowanie niektórych najlepszych usług VPN na Androida - aktualizacja 2019

VyprVPN

Cena 5,00 USD / miesiąc

5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Doskonały zespół wsparcia
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Dobre protokoły szyfrowania
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Nieograniczone przełączanie serwerów
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Ponad 200 000 adresów IP & Ponad 700 serwerów
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Oferowana 3-dniowa wersja próbna

Prywatny dostęp do Internetu

Cena 3,33 USD / miesiąc

5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Oferuje anonimowe opcje płatności
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Jakość szyfrowania z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Brak dzienników & Nieograniczona przepustowość
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Obsługa klienta 24/7
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Ponad 3284 serwerów w 24 krajach

Kup PIA teraz>>

ExpressVPN

Cena 8,32 USD / miesiąc

5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych! 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych! Do 256-bitowego szyfrowania
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych! Łatwe w użyciu aplikacje / oprogramowanie
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych! Wsparcie 24/7 na żywo
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych! Ponad 100 serwerów w 78 krajach

IPVanish

Cena 6,49 USD / miesiąc

5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Doskonałe funkcje aplikacji
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Szybkość i niezawodność Dobra
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!ponad 40 000+ anonimowych adresów IP
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!Ponad 225 serwerów w ponad 60 krajach
5 najlepszych aplikacji Android VPN do zabezpieczenia urządzeń mobilnych!7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments