4 najlepsze sieci VPN dla systemu Windows zapewniające najwyższą prywatność i bezpieczeństwo

[ware_item id=33][/ware_item]

Chociaż Windows może być najpopularniejszym systemem operacyjnym na komputery stacjonarne, z pewnością nie można go nazwać najbezpieczniejszym z wielu. Ponieważ Nokia została kupiona przez Microsoft, te obawy dotyczą również telefonów z systemem Windows. Dobrą rzeczą jest to, że istnieje proste rozwiązanie chroniące cię przed hakerami i agencjami, które chcą zebrać twoje prywatne dane, tak, Windows VPN jest rozwiązaniem.


VPN na PC i urządzenia mobilne jest dostępny za pośrednictwem kilku wiarygodnych dostawców. Zaleca się, aby wybrać dostawców VPN, którzy nie prowadzą dzienników połączeń, nie mają siedziby w USA, własnych serwerów i fizycznych serwerów w Twojej lokalizacji. Mimo że system Windows 10 jest już dostępny od dłuższego czasu, kilka osób postanowiło nie aktualizować swojego systemu, ponieważ bardziej lubią starsze wersje. W porządku Możesz po prostu kupić VPN dla Windows 7 zamiast VPN dla Windows 10.

Oto lista pięciu najlepszych VPN dla Windows, które działają płynnie we wszystkich głównych lokalizacjach na całym świecie i oferują niesamowite funkcje w rozsądnych cenach.

NordVPN - zalecane

Cena 3,49 USD / miesiąc

4 najlepsze sieci VPN dla systemu Windows zapewniające najwyższą prywatność i bezpieczeństwo Ponad 5092 serwerów w ponad 90 krajach
4 najlepsze sieci VPN dla systemu Windows zapewniające najwyższą prywatność i bezpieczeństwoSzyfrowanie 2048 bitów
4 najlepsze sieci VPN dla systemu Windows zapewniające najwyższą prywatność i bezpieczeństwoMulti Login dla 6
4 najlepsze sieci VPN dla systemu Windows zapewniające najwyższą prywatność i bezpieczeństwo30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
4 najlepsze sieci VPN dla systemu Windows zapewniające najwyższą prywatność i bezpieczeństwoObsługuje Netflix z funkcją SmartPlay w aplikacjach

NordVPN

Inteligentnym pomysłem specjalistów w NordVPN było dodanie drugiej warstwy ochrony dla ich użytkowników jako podwójnego szyfrowania. Oznacza to, że płacąc regularną opłatę za popularną sieć VPN dla systemu Windows, zyskujesz podwójnie. To niesamowita zaleta ich usługi, ale sprawia, że ​​jest nieco wolniejsza niż inne opcje. Różnica jest jednak niewielka i można ją łatwo pominąć, porównując klientów VPN dla Windows 7 lub Windows 10. Kolejną ogromną zaletą NordVPN jest to, że jedno konto może obsługiwać do sześciu urządzeń jednocześnie. Możesz więc zaoszczędzić pieniądze, kupując je ze znajomymi lub rodziną i uruchamiając je na urządzeniach z systemem Windows obok siebie. Jest również przyjazny dla P2P i oferuje kilka metod płatności dla Twojej wygody, w tym Bitcoin i PayPal. NordVPN jest jednym z najlepszych VPN dla Windows dla użytkowników Torrent ze względu na ich szczególne względy. Będziesz bezpieczny przed wszelkimi procesami sądowymi, w których władze polujące na nielegalne torrenty mogą próbować Cię oszukać. Kiedy połączysz ich funkcję P2P z ich płatnością Bitcoin, możesz być praktycznie niewykrywalny i Torrent do zadowolenia swojego serca. Najbardziej ekscytujące jest to, że obecnie oferują Windows VPN w niewiarygodnej cenie 3,49 USD miesięcznie z ich 3-letni plan! Możesz otrzymać dedykowane adresy IP w specjalnej cenie od NordVPN. Ich lista świetnych protokołów obejmuje IKEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP, L2TP i IPSec, dzięki czemu możesz łatwo wybierać.

Dowiedz się więcej: Recenzja NordVPN

ExpressVPN

4 najlepsze sieci VPN dla systemu Windows zapewniające najwyższą prywatność i bezpieczeństwo

Jeśli chcesz zero kompromisów w zakresie jakości, wiarygodności, wydajności i chcesz całkowicie wyeliminować ryzyko, skorzystaj z najlepszej usługi VPN dla systemu Windows: ExpressVPN. Jest dobrze znany z doskonałej pracy na innych systemach operacyjnych. Wybór klienta VPN dla systemu Windows 7 i nowszych wersji ma tylko jedną wadę. Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych nie przechowują żadnych dzienników połączeń ani dzienników aktywności. Podobnie jak wiele innych, możesz zarejestrować się jako anonimowy użytkownik ExpressVPN, ponieważ teraz akceptują Bitcoin. Obecnie oferują usługi w 94 kraje z ponad 148 lokalizacjami serwerów VPN w tych miejscach. Oznacza to, że masz wiele opcji przełączania serwerów i nie ma żadnych problemów podczas tego procesu. Coś wyjątkowego w ExpressVPN polega na tym, że faktycznie ustanowił program polecający dla swoich użytkowników. Jest stosunkowo drogi w 8,32 USD / miesiąc ale świetne protokoły, takie jak OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP i PPTP sprawiają, że jest to warte twoich pieniędzy, więc jest to z pewnością drugi najlepszy Windows VPN, jaki można wybrać. Dobrą rzeczą jest to, że nigdy się nie osiedlają i zawsze starają się ulepszać i oferować więcej, na przykład: dodają od czasu do czasu nowe serwery i adresy IP i sprawiają, że ich aplikacje są bardzo łatwe w obsłudze nawet dla laika. Możesz zarejestrować się w ExpressVPN i sprawdzić wszystkie ich funkcje i roszczenia 30 dni. Jeśli do końca tego okresu będziesz zadowolony, możesz go zachować, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy bez ryzyka.

VyprVPN

Jeśli próbujesz skonfigurować dobrego dostawcę VPN dla systemu Windows przy ograniczonym budżecie, VyprVPN byłby doskonałym wyborem. Mają najprostszą cenę z podstawowym planem na 5 USD / miesiąc oraz plan premium na 6,67 USD / miesiąc. Nie daj się zwieść przystępnej cenie ich niesamowitych planów cenowych. Nawet podstawowy plan zapewnia 3 jednoczesne połączenia VPN z tym samym kontem. Za niewielką opłatą, plan premium uaktualnia połączenia z 3 do 5. Nie tylko, ale możesz również skorzystać z ich VyprVPN Cloud i ekskluzywnego protokołu Chameleon. Działają w ponad 70 lokalizacjach serwerów VPN na całym świecie, aby utrzymać wysoką prędkość Internetu z nieograniczoną przepustowością, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo filmy HD i pobierać w ciągu kilku minut. Mają doskonałą obsługę klienta dzięki czatowi na żywo, dzięki czemu każdy napotkany problem może zostać rozwiązany w ciągu kilku minut, a Ty możesz wrócić, aby cieszyć się całkowicie bezpiecznym przeglądaniem. Istnieją trzy podstawowe protokoły VPN, które większość dostawców VPN stosuje dla systemu Windows: PPTP, OpenVPN i L2TP. Działają wspaniale na dużej liczbie urządzeń z tym systemem operacyjnym. Dodatkową zaletą VyprVPN jest protokół Chameleon, którego żadna inna sieć Windows VPN nie może zaoferować. Aby upewnić się, że jest to idealna sieć VPN dla systemu Windows, skorzystaj z 3-dniowej wersji próbnej przed złożeniem wniosku o pakiet. Możesz otrzymać zwrot pieniędzy po 30 dniach, jeśli nie podoba Ci się to, co mają dla użytkowników.

IPVanish

Chociaż eksperci VPN od systemu Windows wielokrotnie podkreślają potrzebę wyboru firmy VPN, która nie ma siedziby w USA, w niektórych przypadkach może zostać przeoczona. IPVanish ukrywa twój adres IP przed wszystkimi, którzy węszą w pobliżu i próbują włamać się do twojego systemu. Skutecznie pokrywa twoje trasy zasilane przez ponad 1000 serwerów na całym świecie. Możesz wybrać jeden z tych, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli istnieje konkretna witryna lub aplikacja do przesyłania strumieniowego, dla której nie można znaleźć serwera, po prostu poproś o wsparcie 24/7 na żywo. Do wyboru są trzy sprawdzone protokoły: OpenVPN, PPTP i L2TP / IPsec. Przeczytaj o zaletach i ograniczeniach każdego z nich i porównaj te protokoły, aby znaleźć najbardziej odpowiedni dla twojego systemu. Jeśli chcesz korzystać z funkcji IPVanish anonimowo, możesz nawet kupić ich najtańszą paczkę za pośrednictwem Bitcoin 6,49 USD / miesiąc. Jest to ich 12-miesięczny plan cenowy, który oszczędza około 4 USD każdego miesiąca, ponieważ ich zwykły miesięczny pakiet kosztuje 10 USD / miesiąc. IPVanish jest bez wątpienia jedną z naszych najlepszych rekomendacji dla najlepszej Windows VPN. Ich nieograniczona funkcja ruchu P2P otwiera ekscytujące możliwości dla użytkowników Torrent. Mają teraz 17% zniżki na ten plan cenowy. Ponieważ IPVanish może pochwalić się serwerami w ponad sześćdziesięciu krajach i cały czas się rozwija, prawdopodobnie łatwo będzie ci się zarejestrować. Najfajniejszą rzeczą czyniącą ją jedną z najlepszych usług VPN dla systemu Windows jest to, że możesz utworzyć tylko jedno konto IPVanish i uruchomić je na pięciu różnych urządzeniach jednocześnie. Mają także 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dla wszystkich użytkowników.

Wniosek

Są to wysoce zalecane najlepsze Windows VPN na PC i urządzenia mobilne. Będziesz mógł ukryć swój adres IP, co oznacza, że ​​odwiedzane strony internetowe lub aplikacje mobilne nie będą zbierać dokładnych danych dotyczących Twojej lokalizacji. Pozwala to usunąć wszelkie ograniczenia, które te witryny lub aplikacje mogą mieć w związku z lokalizacją. Przejdziesz przez blokady wprowadzone przez władze w serwisach i aplikacjach z wiadomościami i rozrywką. Te, które twój rząd zakazał z powodów politycznych, stają się dla ciebie natychmiast dostępne. Nie tylko, ale możesz zabezpieczyć swoje prywatne informacje, które hakerzy mogą próbować odzyskać dla własnej korzyści. Korzystając z protokołu VPN i serwera, który zapewnia optymalną szybkość i bezpieczeństwo, masz niesamowite wrażenia z użytkowania. Konfiguracja i uruchomienie jest wygodne dzięki przyjaznemu interfejsowi dla początkujących. Dzięki temu masz pewność, że Internet jest rzeczywiście bezpiecznym miejscem, w którym możesz pracować lub bawić się treścią swojego serca, gdy jest podłączony do najlepszej sieci VPN systemu Windows.

Twój system Windows nie jest bezpieczny! Zdobądź najlepszą VPN dla Windows i bądź bezpieczny online

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments