6 najlepszych usług VPN dla Chin – obejdź wspaniałą zaporę ogniową!

[ware_item id=33][/ware_item]

Przeglądanie Internetu może być bardzo trudne w Chinach ze względu na przepisy dotyczące „Wielkiej zapory”, która reguluje cenzurę online, blokując strony internetowe, filtrując słowa kluczowe oraz biorąc pod uwagę określone rodzaje przestępstw przeciwko mowie i działalności przeciwko chińskiemu rządowi. W rezultacie chińscy internauci nie mają dostępu do wszystkich głównych mediów społecznościowych i platform rozrywkowych tak popularnych na Zachodzie. Należą do nich witryny i aplikacje, takie jak Google, Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, Snapchat, Soundcloud, Flickr, Vimeo, Tinder oraz międzynarodowe serwisy / aplikacje z wiadomościami. Nie jesteśmy tu po to, by urazić Chińczyków, jednak biorąc pod uwagę te rzeczy, ludzie mogą naprawdę poczuć się uduszeni, jeśli podróżują po raz pierwszy do Chin.


Rola najlepszego VPN dla Chin w obchodzeniu Wielkiej zapory ogniowej

W jaki sposób przetrwał użytkownik Internetu w Chinach? Serwery VPN w Chinach są świadectwem, że ci użytkownicy nie muszą cierpieć. Istnieją bezpłatne chińskie usługi VPN, ale wiele z nich nie działa zadowalająco, a większość chińskich VPN często blokuje Wielka Zapora. Dzieje się tak zwłaszcza w czasach napiętych, kiedy w kraju toczą się antyrządowe protesty.

Jeśli zamierzasz odwiedzić Chiny w celach turystycznych, zawodowych lub studyjnych, potrzebujesz niezawodnej sieci VPN dla Chin, która zapewni ci dostęp do ograniczonych treści. Jak doszliśmy do wniosku, że jesteśmy w stanie zarekomendować właściwy wybór? Zwróciliśmy się do naszych freelancerów i analizatorów oprogramowania w regionie Hongkongu i Chin i poprosiliśmy ich o przetestowanie listy VPN, a po ich zgodzie i zatwierdzeniu doszliśmy do tego wniosku.

Nie martw się - sprawdź najlepsze China VPN 2019

NordVPN

NordVPN jest dostawcą, którego potrzebujesz, jeśli podróżujesz do Chin. Poprosiliśmy około 30 użytkowników, którzy z różnych powodów przebywali w Chinach, aby przetestować dla nas NordVPN, a 98% z nich wyraziło wielkie uznanie dla wydajności tego słynnego dostawcy VPN w Chinach. Wygląda na to, że wysoce spersonalizowane protokoły VPN są zdecydowanie zbyt silne dla Wielkiej zapory ogniowej w Chinach. NordVPN jest najlepszym wyborem VPN dla Chin w 2019 roku.

Inne najlepsze chińskie sieci VPN

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • Torguard
  • IPVanish
  • SwitchVPN

ExpressVPN

Cena 6,67 USD / miesiąc

6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową! 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową! Do 256-bitowego szyfrowania
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową! Łatwe w użyciu aplikacje / oprogramowanie
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową! Wsparcie 24/7 na żywo
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową! Ponad 100 serwerów w 78 krajach

Przeczytaj recenzję ExpressVPN

VyprVPN

Cena 5,00 USD / miesiąc

6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Doskonały zespół wsparcia
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Dobre protokoły szyfrowania
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Nieograniczone przełączanie serwerów
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Ponad 200 000 adresów IP & Ponad 700 serwerów
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Oferowana 3-dniowa wersja próbna

Przeczytaj recenzję VyprVPN

Torguard

Cena 9,99 USD / miesiąc

6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Brak zasad dziennika
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Udostępnianie plików P2P Dobry
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Tygodniowy okres próbny & Gwarancja zwrotu pieniędzy
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Ponad 1600 serwerów w ponad 50 krajach
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

Przeczytaj recenzję Torguard

IPVanish

Cena 6,49 USD / miesiąc

6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Doskonałe funkcje aplikacji
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Szybkość i niezawodność Dobra
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!ponad 40 000+ anonimowych adresów IP
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Ponad 225 serwerów w ponad 60 krajach
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Przeczytaj recenzję IPVanish

SwitchVPN

Cena 6,66 USD / miesiąc

6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Natychmiastowa konfiguracja, natychmiastowa aktywacja
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!P2P & VoIP dozwolone
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Wsparcie czatu na żywo 24/7
6 najlepszych usług VPN dla Chin - obejdź wspaniałą zaporę ogniową!Nieograniczona przepustowość w abonamencie rocznym

Porównaj teraz wszystkie sieci VPN>>

Szczegółowa analiza przeprowadzona przez ekspertów VPN

ExpressVPN

Bez wątpienia, ExpressVPN jest znany z tego, że jest jak do tej pory najlepszym VPNem dla Chin. Ma potężny protokół SSL z 256-bitowym szyfrowaniem wykonywanym za pomocą genialnych protokołów, takich jak OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP i PPTP. Podlega to wyłącznie przepisom Brytyjskich Wysp Dziewiczych, co oznacza, że ​​nie przekaże twoich informacji, jeśli rząd poprosi inaczej niż dostawcy VPN z USA. W rzeczywistości ExpressVPN ma zasady zerowego dziennika, co oznacza, że ​​twoje rekordy użytkowania nie będą przechowywane. Jego usługi obejmują 94 kraje, w tym Chiny.

Nikt inny VPN dla Chin posiada ponad 2000 serwerów rozproszonych po całym świecie. Im większa liczba serwerów, tym lepsza siła i szybkość połączenia.

ExpressVPN zapewnia szybki Internet z nieograniczoną przepustowością na wszystkich komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych, bezsprzecznie najlepszy VPN dla Chin. Oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac, iOS, Android, Routery i Linux. Naprawdę wygodnie jest zmieniać serwery, kiedy tylko chcesz, a wszelkie problemy są szybko rozwiązywane przez ich obsługę klienta 24/7. Plany cenowe zaczynają się od 12,95 USD miesięcznie z systemem poleceń, 30-dniową ofertą zwrotu pieniędzy i prawie dwudziestoma trzema metodami płatności. Zaoszczędź pieniądze dzięki 15-miesięcznej subskrypcji za jedyne 6,67 USD miesięcznie. Ich prosty, 3-etapowy proces rejestracji wymaga tylko wybranego abonamentu, adresu e-mail i płatności. Posiadają szczegółowy system wsparcia dla nowych użytkowników z kompletnymi instrukcjami obsługi różnych systemów operacyjnych i rozszerzeń przeglądarki.

VyprVPN

Wreszcie, mamy VyprVPN, który zapewnia naprawdę niesamowity stosunek jakości do ceny dzięki tanim pakietom 5 USD / miesiąc. Ich plan taryfowy Premium umożliwia 5 połączeń urządzeń za jedyne 6,67 USD miesięcznie. To sprawia, że ​​jest idealny dla studentów i właścicieli małych firm, którzy naprawdę nie mogą inwestować w droższe sieci VPN w Chinach, takie jak ExpressVPN. Bycie tanim VPN nie czyni go znacznie mniej wydajnym. To tam piękno VyprVPN kłamstwa Stworzył znaczną wiarygodność wśród użytkowników w Chinach i ponad 94 innych krajach. Stworzył niestandardowe aplikacje dla użytkowników telefonów Apple i Android, aby osłodzić ofertę. Mac OS, Windows i Linux są również obsługiwane przez VyprVPN. Możesz uruchomić tę szybką sieć VPN na 3 do 5 urządzeniach jednocześnie. Możesz więc nie tylko uruchamiać go w podróży na smartfonie lub tablecie, ale także udostępniać połączenie swoim współlokatorom lub członkom rodziny. Oszczędza to pieniądze wydawane w inny sposób na wiele subskrypcji. Oprócz PPTP, OpenVPN i L2TP, ma własny protokół Chameleon, który chroni twój system i ukrywa twój adres IP. Jeśli szukasz silnego ekskluzywnego protokołu, może to być najlepsza chińska sieć VPN dla Ciebie. Mają wiele popularnych opcji płatności, w tym Alipay i czat na żywo w ramach obsługi klienta. Możesz dostać całkowicie bezpłatny 3-dniowy okres próbny a nawet uzyskać zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni jeśli jesteś niezadowolony.

IPVanish

Jeśli szukasz niedrogiej oferty VPN, to IPVanish kosztuje tylko 6,49 USD / miesiąc (abonament roczny) z obecną oszczędnością do 60%, na którą możesz szybko się zarejestrować. Co więcej, jeśli okaże się, że funkcje nie odpowiadają Twoim upodobaniom, możesz zlikwidować konto w ciągu 7 dni, aby otrzymać zwrot depozytu. Prawdopodobnie ExpressVPN jest jedną z najlepszych chińskich sieci VPN za 6,67 USD/ miesiąc jest nieco droższe niż IPVanish, a tylko podstawowy plan VyperVPN kosztuje 6,67 USD / miesiąc. Wszystko sprowadza się do tego, które funkcje i zasady najbardziej Ci odpowiadają i która sieć VPN ma najlepsze serwery dla Twojej lokalizacji. Zachęcamy użytkowników do wyboru subskrypcji 12-miesięcznych, ponieważ są one zazwyczaj najtańsze. Działając w ponad 60 krajach i zapewniając ponad 1000 niezawodnych serwerów, IPVanish zapewnia najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Chroni twoją prywatność dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES i doskonałym protokołom, w tym OpenVPN, PPTP i L2TP / IPsec. Ciesz się nieograniczoną przepustowością i płynnym przeglądaniem dzięki maksymalnie pięciu urządzeniom podłączonym do jednego konta jednocześnie. To właśnie tutaj IPVanish pokonuje inne sieci VPN dla Chin. Przełączanie serwerów nie jest ograniczone, a przejście jest płynne. Ich całodobowy program obsługi klienta jest świetny w skutecznym rozwiązywaniu problemów, z którymi możesz się spotkać pomimo ich dobrych usług.

Czytać: Recenzja IPVanish

TorGuard

Sama liczba serwerów i wszechstronność pakietów cenowych, które oferuje TorGuard, sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych ofert China VPN 2019. Wyobraź sobie, że masz do wyboru ponad 1600 potężnych przełączalnych serwerów, które będą wspierać twoje przeglądanie. Możesz skorzystać z pakietu Anonimowego Proxy za jedyne 5,95 USD / miesiąc, co stanowi połowę ceny zwykłych pakietów VPN. Możesz uzyskać pakiet Anonimowy VPN za 5 USD miesięcznie wśród innych ofert. Ta cena dotyczy tylko planu rocznego, ale mają również plany półroczne i kwartalne z rozsądnymi stawkami. Jest to prawdopodobnie najlepszy stosunek jakości do ceny, jaki VPN dla Chin może zaoferować każdemu użytkownikowi.

Wypróbuj i sprawdź, czy TorGuard jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli nadal jesteś niezadowolony, możesz odzyskaj swoje pieniądze w ciągu 7 dni od zakupu tego pakietu. Zrób listę wszystkich zastrzeżonych stron i aplikacji i sprawdź wydajność TorGurad dla siebie. Przesyłaj strumieniowo zawartość i testuj również jej funkcje torrentowania. Chiny to tylko jeden z 50 krajów, w których działa ta niesamowita usługa VPN. Posiadają ponad 3000 serwerów w tych lokalizacjach. Ich obsługa klienta jest godna pochwały, a szybkość przesyłania strumieniowego i pobierania jest niesamowita. Nie ma koncepcji przechowywania dzienników użytkowników w TorGuard, więc możesz być spokojny o swoją prywatność.

SwitchVPN

Ta opcja posiada doskonały interfejs użytkownika, który pomaga początkującym zrozumieć, jak naprawdę działa usługa VPN. SwitchVPN daje ci wybór każdego większego protokołu VPN. Możesz więc wybrać OpenVPN, SSTP, L2TP lub PPTP, aby przyspieszyć swoją pracę. Dzięki temu masz mnóstwo czasu na oglądanie swoich ulubionych programów telewizyjnych, co daje dostęp do zablokowanych stron internetowych i aplikacji. Przełączaj się między niezawodnymi serwerami w dowolnym momencie i otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o dostępności ich zaktualizowanych wersji. Nie ma znaczenia, jeśli nie znasz angielskiego, ponieważ SwitchVPN obsługuje kilka języków używanych w Chinach i innych częściach Azji. Połącz pięć telefonów, laptopów lub tabletów na jednym koncie, aby uzyskać doskonałą szybkość i zerowe ograniczenie przeglądania. Ich miesięczny plan zaczyna się o godz 9,95 USD miesięcznie i teraz oferują 42% zniżki w 12-miesięcznym planie cenowym.

Oznacza to, że możesz uzyskać szybki, bezpieczny internet za jedyne 5,82 USD / miesiąc, co stanowi silną konkurencję dla najlepszych chińskich sieci VPN. Wrzucili 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu nikt nie może ich zignorować. SwitchVPN zapewnia Network Kill Switch, aby zapewnić maksymalną ochronę, dzięki czemu jesteś natychmiast odcięty, zanim ktoś spróbuje cię wykryć. Obiecują także prędkość wielu gigabitów, aby zachęcić graczy i użytkowników, którzy uwielbiają grać online lub streamować.

Wielka zapora ogniowa nie jest tak naprawdę wielkim problemem, ponieważ wszystkie te cudowne chińskie usługi VPN są dostępne w Chinach. Są łatwe w konfiguracji i oferują różne plany cenowe dostosowane do Twojego budżetu. Szyfrowanie, szybkość, dostęp, serwery i obsługa klienta są warte inwestycji. Jednak serwery VPN w Chinach od czasu do czasu są tymczasowo blokowane, ponieważ chiński rząd nie ma nic lepszego do roboty, ale bacznie obserwuje inwigilację. Ale nie ma się czym martwić ani się mylić, najlepsze VPN wymienione powyżej w Chinach to te, które nadal stoją silnie przeciwko atakowi Wielkiej zapory ogniowej.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments