4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother

[ware_item id=33][/ware_item]

Czy uważasz, że USA to kraina wolnych? Cóż, ostatnie odkrycia Edwarda Snowdena sugerują coś zupełnie przeciwnego do twierdzenia. Jesteś obserwowany! Rząd Donalda Trumpa ma pełny dostęp do dostępu do cyfrowych śladów każdego obywatela USA i zobaczenia wszystkiego. Rząd USA nie ma jednak takiej kontroli jak Chiny, ale nadal może monitorować aktywność obywateli amerykańskich w Internecie. 


Gdzie byś się schował i jak? Cóż, to jest twój wybawca, Najlepsza usługa VPN USA wchodzi. I dlaczego nazywamy to zbawicielem? W tym celu musisz dalej czytać i dowiedzieć się więcej o niesamowitym rozwiązaniu w tym przewodniku.

Dlaczego amerykańskie przepisy dotyczące nadzoru internetowego stały się bardziej precyzyjne?? 

W kwietniu prezydent Trump podpisał ustawę. Ustawa mówi, że dostawcy usług internetowych (ISP), tacy jak Verizon i AT&T nie musi chronić danych konsumentów, w efekcie zagrażając prywatności ludzi i otwierając je na nadzór. Neutralność sieci osłabia także prezes FCC Ajit Pai, który zamierza również wzmocnić dostawców usług internetowych w zakresie szybkiego wybierania preferowanego ruchu internetowego i spowolnienia innych źródeł. Czy to naprawdę dwudziesty pierwszy wiek? Z pewnością cyberprzestępczość staje się normą, a my, jako osoby dotknięte problemem, powinniśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby stać się anonimowymi.

Korzyści z używania VPN

W dzisiejszych czasach wszystko, co robisz online, musi być bezpieczne. Nie chcesz, aby Twoje dane osobowe były ujawniane jakiejkolwiek innej stronie, a wiemy, że nie jest to niemożliwe.

Istnieje sto sposobów na uratowanie się przed katastrofami online, ale nie każda alternatywa jest tak skuteczna, jak się wydaje. Istnieją jednak połączenia ratujące życie, które mogą dać odpowiedzi na wszystkie pytania.

W rzeczywistości sieci VPN są najlepszym narzędziem do zapewnienia bezpieczeństwa w Internecie i bezpiecznego połączenia. Poniżej podano zalety korzystania z VPN; 

Maskowanie adresów IP

VPN może zmienić twój adres IP. W ten sposób możesz przeglądać treści, które są ograniczone w Twoim kraju. Będziesz potrzebował innego adresu IP, aby Twoja bieżąca lokalizacja wyglądała, jakbyś był w tej konkretnej lokalizacji. 

Prywatność i anonimowość w Internecie

VPN zapewni ci prywatność i anonimowość w Internecie. Dzięki VPN możesz przeglądać internet anonimowo. Możesz uzyskać dostęp zarówno do stron internetowych, jak i aplikacji internetowych bez konieczności ujawniania swojej tożsamości.

Tanie bilety podróżne

Jest to rzadko znana zaleta VPN, dzięki której można uzyskać tańsze bilety podróżne. Zależy to jednak od Twojej lokalizacji geograficznej i w ten sposób staje się sztuczką, za którą wiele osób tęskni. Najlepszym sposobem na uzyskanie tańszego lotu jest znalezienie kraju o niskich kosztach życia.

Dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi

Największą korzyścią z posiadania VPN jest to, że pozwala przeglądać zastrzeżone treści i grać w gry, które są ograniczone w twoim kraju.

Co jest najlepsze, czego potrzebujesz - VPN z pewnością na USA!

Inwazyjne przepisy w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, masowa inwigilacja obywateli i przechowywanie połączeń telefonicznych sprawiły, że obywatele USA naprawdę martwili się o swoje cyfrowe dobro i prywatność w Internecie. Jednak jedyną rzeczą, która nas naprawdę fascynuje, jest to, że mieszkańcy USA są świadomi współczesnych hacków i złośliwego oprogramowania. To wyraźnie czyni je rozsądnymi i dowiadują się, że cyberprzestrzeń nie jest tak wymyślna i cudowna, jak nam się wydaje..

Jest o wiele więcej aspektów technicznych i na pewno chcesz o nich przeczytać, ale wcześniej przejdźmy do głównego ćwiczenia. Chcesz mieć prywatną, nieocenzurowaną i bezpieczną obsługę online, dlatego prawdopodobnie właśnie tutaj to czytasz. Oto najlepsi dostawcy usług VPN w USA, na których możesz polegać w zakresie prywatności i bezpieczeństwa online:

Najlepsze oferty VPN na USA

  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • Torguard
  • SaferVPN

ExpressVPN

Cena 8,32 USD / miesiąc

4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother Do 256-bitowego szyfrowania
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother Łatwe w użyciu aplikacje / oprogramowanie
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother Wsparcie 24/7 na żywo
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother Ponad 3000 serwerów w ponad 160 krajach

Przeczytaj recenzję ExpressVPN

NordVPN

Cena 3,49 USD / miesiąc

4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother5341 serwerów w 59 krajach
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherSzyfrowanie 2048 bitów
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherMulti Login dla 6
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherObsługuje Netflix z funkcją SmartPlay w aplikacjach

Przeczytaj recenzję NordVPN

Torguard

Cena 9,99 USD / miesiąc

4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherBrak zasad dziennika
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherUdostępnianie plików P2P Dobry
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherTygodniowy okres próbny & Gwarancja zwrotu pieniędzy
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherPonad 3000 serwerów w 55 krajach
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherOpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec, SSTP & iKEv2

Przeczytaj recenzję Torguard

SaferVPN

Cena 2,50 USD / miesiąc

4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherPonad 700 serwerów w 34 krajach
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherAkceptuje płatności Bitcoin
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherPrzyjazny dla Netflix z kilkoma serwerami
4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big BrotherKompatybilny z wieloma urządzeniami

Jak wybrać dobrą sieć VPN?

VPN jest bardzo pomocny, jeśli chodzi o prywatność w Internecie. Musisz jednak wybrać dobrą sieć VPN, aby uzyskać pożądane wyniki. Poniżej podano kilka rzeczy, których należy szukać w sieci VPN;

Prywatność i ochrona

Zawsze wybieraj VPN, który ma specjalne funkcje bezpieczeństwa, takie jak wyłącznik awaryjny i ochrona przed wyciekiem DNS. Dobra sieć VPN będzie również mieć zasady braku dzienników.

Łatwy w użyciu

Proces instalacji i konfiguracji dobrego VPN jest w większości bardzo łatwy w użyciu i przyjazny dla użytkownika. Ich obsługa klienta również musi być świetna. Zawsze szukaj VPN, który jest łatwy w użyciu i ma dobrą obsługę klienta.

Występ

Jedną z najważniejszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę w dobrej sieci VPN, jest jej wydajność. Powinno być szybko. Jest to również bardzo prawdopodobne, jeśli VPN nie spowalnia twojego połączenia internetowego. VPN, który znacznie spowalnia prędkość Internetu, staje się bardzo problematyczny.

cechy

 Dobra sieć VPN to zawsze ta, która oferuje różnorodne funkcje. Specjalne funkcje o wysokim poziomie bezpieczeństwa są zawsze zaletą. Dobra sieć VPN zawsze będzie miała takie funkcje, jak przełącznik „zabicia”, zmiana serwera, wybór portu, wiele protokołów VPN i ochrona przed wyciekiem DNS. To Ty decydujesz, czego potrzebujesz w VPN i jaki masz budżet.

Dlaczego sieci VPN są tak popularne??

Usługi VPN w USA stały się tak popularne wśród użytkowników Internetu w Stanach Zjednoczonych. Pozwalają na przeglądanie ograniczonej zawartości i szyfrowanie danych w celu ominięcia nadzoru. Możesz także zmienić swoją prawdziwą lokalizację. Sieci VPN zapewniają bezpieczeństwo i prywatność w Internecie, czego wszyscy dziś chcą. 

Oto cztery najlepsze amerykańskie sieci VPN według użytkowników według ich funkcji i wydajności:

NordVPN - Najlepsza usługa VPN w USA, kropka!

4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother

NordVPN jest jednym z najstarszych amerykańskich dostawców usług VPN na rynku. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak to działa, możesz odzyskać swoje pieniądze w ciągu 30 dni od rejestracji. Działa w większości systemów operacyjnych, w tym Windows, OS X i iOS. Możesz go uruchomić na maksymalnie sześciu urządzeniach, używając tylko jednego konta VPN. Dzienniki użytkowników nie będą przechowywane, a silne szyfrowanie odbywa się za pośrednictwem IKEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP, L2TP i IPSec. 

NordVPN działa na wszystkich popularnych urządzeniach, w tym telefonach, tabletach i laptopach. Ich obsługa klienta szybko rozwiąże wszelkie problemy, które możesz napotkać podczas jego uruchamiania. NordVPN ma przyczółek w ponad sześćdziesięciu krajach i jest uważany przez ekspertów i użytkowników za wysoką jakość.

ExpressVPN - Najsilniejsza sieć VPN

ExpressVPN jest znany jako jeden z najlepszych dostawców usług VPN w USA. Ma serwery w ponad 3000 lokalizacjach na całym świecie w ponad 160 krajach. Ponieważ ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, złożone amerykańskie przepisy dotyczące prywatności użytkowników nie mają zastosowania.

ExpressVPN jest kompatybilny z głównymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac, iOS, Android i Linux. Możesz mieć 3 połączenia VPN jednocześnie z jednym kontem ExpressVPN. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, wykorzystuje protokół SSL z 256-bitowym szyfrowaniem.

ExpressVPN obsługuje protokoły takie jak OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP i PPTP. Tyle, że ExpressVPN oferuje 23 różne opcje płatności, w tym Bitcoin. Miesięczny abonament zaczyna się od 12,95 USD / miesiąc i obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Obecnie ExpressVPN oferuje 49% zryczałtowaną zniżkę i dodatkowe 3 miesiące na roczną subskrypcję ExpressVPN. Oznacza to, że możesz uzyskać 15 miesięcy, płacąc tylko za 12 miesięcy.

ExpressVPN oferuje nieograniczoną przepustowość, szybkość i przełączniki serwerów z 99,9% czasem działania. ExpressVPN nie przechowuje żadnych dzienników i zapewnia doskonałą obsługę klienta 24/7.

Najwyższy czas skorzystać z jednej z najlepszych amerykańskich usług VPN, aby doświadczyć bezpiecznego połączenia internetowego.

TorGuard - niezawodny USA VPN

4 najlepsze usługi VPN USA w celu ochrony przed Big Brother

Różnorodność pakietów usług oferowanych przez TorGuard i jego znakomita wydajność czyni go jednym z najlepszych dostawców VPN w USA. Anonimowy serwer proxy kosztuje 5,95 USD / miesiąc, anonimowy VPN za 9,99 USD / miesiąc, anonimowy e-mail za 6,95 USD / miesiąc i pakiet prywatności za 11,54 USD / miesiąc. Możesz uzyskać pakiet VPN + proxy za 40% zniżki. Kosztuje tylko 11,54 USD miesięcznie.

Najlepsze jest to, że możesz wypróbować TorGuard na zasadzie próbnej. 

Jeśli nie podoba ci się to, aby w nie zainwestować, możesz odzyskać swoje pieniądze w ciągu siedmiu dni. TorGuard oferuje usługi VPN na najwyższym poziomie w ponad pięćdziesięciu krajach. Firma posiada ponad 1600 najnowocześniejszych serwerów, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał znosić przeciążonych serwerów.

Zapewnia to szybkie połączenie z płynnym przesyłaniem strumieniowym i pobieraniem. Możesz przeglądać anonimowo, ponieważ nie przechowują dzienników dzięki potężnemu szyfrowaniu i polegają na ich pomocnej obsłudze klienta.

Bezpieczniejsza sieć VPN - szybka i przyjazna dla użytkownika sieć VPN w USA

Teraz możesz cieszyć się szybkim anonimowym przeglądaniem dzięki Bezpieczniejszej sieci VPN, która nie tylko prowadzi dzienniki i umożliwia dostęp do treści widocznych tylko dla użytkowników w określonych lokalizacjach. Zapewniają 256-bitowe silne szyfrowanie z wykorzystaniem OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec i PPTP w ponad trzydziestu krajach. Działa płynnie na wszystkich urządzeniach z systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Mac, iOS, Android i Chrome. 

Możesz zacząć od zaledwie 7,49 USD miesięcznie i anulować subskrypcję w ciągu czternastu dni, jeśli nie będziesz zadowolony. Ich aktualna spektakularna wyprzedaż oferuje 81% zniżki, którą możesz wykorzystać w czasie świąt Bożego Narodzenia. Bezpieczniejsza sieć VPN koncentruje się na aplikacjach przyjaznych dla użytkownika, a nawet oferuje bezpłatne, nieograniczone rozszerzenie Chrome. Otrzymujesz także automatyczne zabezpieczenia Wi-Fi wraz z automatyczną naprawą diagnozy. Możesz skontaktować się z obsługą klienta 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail.

Więcej powodów:

Odblokuj kanały transmisji strumieniowej online w USA

Nie-Amerykanie nie mogą ominąć dużej ilości treści i kanałów na żądanie, niezależnie od tego, czy będzie to transmisja FIFA World Cup, nie-Amerykanie nie będą mogli uzyskać dostępu do Fox Sports na mecze FIFA na żywo, więc zdecydowanie, aby to zrobić, potrzebujesz dobrej amerykańskiej sieci VPN.

Jak to działa? cóż, zastępuje twój pierwotny adres IP jednym z adresów IP swojego serwera w USA. Dzięki temu masz prawo do korzystania z witryny, ponieważ pojawia się ona w Internecie ze Stanów Zjednoczonych i możesz uzyskać dostęp do dowolnej witryny, która została wcześniej dla Ciebie zablokowana, tak działa VPN i wykonuj magię!

Ochrona przed masowym nadzorem

Wszystkie omówione powyżej fakty dotyczące prywatności i inwazji agencji nadzoru na nasz świat online są naprawdę niepokojące.

Nie jesteś bezpieczny na telefonach komórkowych, każdą pobieraną aplikację, aktywność w sieci społecznościowej, NSA może śledzić wszystko, czy to domowe kamery bezpieczeństwa podłączone do routera Home Wifi.

Jeśli wierzysz w wolność i prywatność w Internecie, musisz kupić sieć VPN USA. USA VPN ukryje twoje prawdziwe IP, zaszyfruje twoje dane i poprowadzi je przez bezpieczny tunel, którego nikt nie może szpiegować.

Zachowaj anonimowość w publicznych sieciach Wi-Fi i hotspotach

Czy naprawdę uważasz, że publiczne WiFis w StarBucks, NewYork Subway lub jakimkolwiek innym miejscu publicznym są bezpieczne?

Połączenie się z hotelowym Wi-Fi lub lotniskiem WiFi przez iPhone'a lub telefon z Androidem to mądra decyzja dotycząca tylko zameldowania i aktualizacji statusu?

Niezabezpieczone publiczne hotspoty to najbardziej ulubione miejsce hakerów, aby dostać się do telefonu lub zhakować go. To filiżanka herbaty, aby stworzyć fałszywe WiFi i szpiegować wszystko, co robisz online, więc nie ciesz się filiżanką herbaty w wifi w kawiarni, ponieważ naprawdę jest to filiżanka herbaty dla nich (hakerów) do włamania się Twój telefon.

Bez dobrego VPN jesteś narażony na ataki hakerów i możesz stracić cenne dane, takie jak dane karty kredytowej i inne ważne dane uwierzytelniające. Bądź bezpieczny online i uzyskaj dobry VPN USA przed podłączeniem do publicznej sieci WiFi.

Unikaj przepisów o naruszeniach w USA

Jak omówiono powyżej, przepisy dotyczące naruszenia przepisów są złożone i im więcej się o nich dowiesz, tym trudniej je zrozumieć. Pojawienie się udostępniania plików P2P i Internetu spowodowało, że właściciele praw autorskich stosowali surowe kary dla przestępców.

Pamiętaj, że wymieniamy tylko te sieci VPN USA, które nie przechowują dzienników użytkowników i mają zoptymalizowane serwery P2P do torrentowania. Jeśli masz uzasadnione powody, aby pobierać lub udostępniać duże pliki danych za pomocą technologii P2P, wymieniona powyżej amerykańska sieć VPN VPN może pomóc Ci w zapewnieniu pomocy, jednocześnie chroniąc twoją tożsamość przed władzami.

Więcej krajów:

  • UKUK VPN
  • AustraliaAustralia VPN
  • KanadaCanada VPN

Wniosek

Istnieje kilka bezpłatnych usług VPN USA, ale uważaj na niewiarygodne. Zawsze wybieraj te, które są wysoce zalecane przez użytkowników. Więc zawsze rób jedną rzecz przed dokonaniem ostatecznego wyboru, wejdź na twitter.com i sprawdź odpowiedni #hashtag dla dostawcy VPN, czy ludzie mówią dobrze o usłudze, czy nie? Tymczasem nasz zespół programistów sprawił, że żmudne zadanie stało się o wiele łatwiejsze, narzędzie porównawcze, które sprawia, że ​​obraz jest wyraźniejszy. 

Lepiej wybrać taki, który nie ma siedziby w USA, aby uniknąć stania się ofiarą niekorzystnych przepisów dotyczących prywatności. Pięć najlepszych opcji oprogramowania VPN wymienionych powyżej ma dużą wiarygodność w swojej dziedzinie. Mogą być płatne, ale możesz także przeprowadzić bezpłatne testy, aby ocenić ich wyniki. Najbardziej obiecujące są serwery VPN fizycznie obecne na terytorium USA. Wygodne pakiety cenowe zapewniają wszechstronność i przystępność dla wszystkich.

Zaawansowany nadzór rządu USA w świetle niedawnych przestępstw na wysokim szczeblu na całym świecie wpłynął negatywnie na prywatność użytkowników. Poza tym, że dane są zapisywane i analizowane pod kątem krytycznych informacji, istnieją ograniczenia związane z lokalizacją treści. Niektóre witryny z transmisją strumieniową umożliwiają oglądanie filmów tylko użytkownikom z wybranej grupy krajów. Stwarza to wiele problemów dla użytkowników mieszkających poza tymi krajami.

Możesz natknąć się na różne witryny internetowe mówiące o bezpieczeństwie internetowym i sieciach VPN, ale musisz być bardzo inteligentny, wybierając opcję VPN w USA. Najlepsze oferty VPN przeprowadziły wszechstronne badania dotyczące problemów, z jakimi zmagają się internauci w USA w ich codziennym życiu, i dlatego opracowali powyższe VPN, które sprawią, że Internet będzie znacznie lepszym miejscem.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments