4 najlepsze brytyjskie usługi VPN – Unikaj szpiegów!

[ware_item id=33][/ware_item]

Ostatnie dwa lata były ciągiem złych wiadomości dla wszystkich torrentów. Podczas gdy dzieci z ograniczonym budżetem korzystały z nieograniczonego dostępu do swoich ulubionych pór roku i filmów, osoby starsze mogły cieszyć się serialami bez poruszania piórkiem. Ale poczekaj? Gdzie oni poszli?


Where Did The Torrentors Go?

Smutna wiadomość wyświetlana w Chrome „ta strona została zablokowana przez twojego dostawcę usług internetowych” ogarnęła całą populację pod kocem żałoby. Rząd podjął surowe działania i w końcu wydał wymagane rachunki, aby uzyskać pomoc w historii wyszukiwania wszystkich, w tym torrentach.

4 Najlepsza sieć VPN w Wielkiej Brytanii!

Właśnie tutaj podejmujemy działania, aby zapewnić ci mrocznego rycerza, który uratuje Twój dzień, najlepsze usługi VPN w Wielkiej Brytanii: [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

  • VyprVPN
  • IPVanish
  • ExpressVPN
  • NordVPN - Zwycięzca

VyprVPN

Cena 2,50 USD / miesiąc

4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Doskonały zespół wsparcia
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Dobre protokoły szyfrowania
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Nieograniczone przełączanie serwerów
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Ponad 200 000 adresów IP & Ponad 700 serwerów
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Oferowana 3-dniowa wersja próbna

Przeczytaj recenzję VyprVPN

IPVanish

Cena 3,25 USD / miesiąc

4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Doskonałe funkcje aplikacji
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Szybkość i niezawodność Dobra
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!ponad 40 000+ anonimowych adresów IP
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Ponad 225 serwerów w ponad 60 krajach
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Przeczytaj recenzję IPVanish

ExpressVPN

Cena 8,32 USD / miesiąc

4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów! 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów! Do 256-bitowego szyfrowania
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów! Łatwe w użyciu aplikacje / oprogramowanie
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów! Wsparcie 24/7 na żywo
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów! Ponad 3000 serwerów w ponad 94 krajach

Przeczytaj recenzję ExpressVPN

NordVPN - Zwycięzca

Cena 3,49 USD / miesiąc

4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów! Ponad 5092 serwerów w ponad 60 krajach
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Szyfrowanie 2048 bitów
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Multi Login dla 6
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!Obsługuje Netflix z funkcją SmartPlay w aplikacjach

Przeczytaj recenzję Nordvpn

Co to jest VPN?

VPN w najprostszych słowach to sposób, w jaki wysiadasz z książki szpiegowskiej dostawców usług internetowych. VPN działa w ten sposób, że zmienia Twój adres internetowy (IP), który zapewnia ci dostawca usług internetowych, łączy Cię z serwerem innej (wybranej) firmy i sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś był użytkownikiem Internetu w wybranym losowo kraju. Nadal nie rozumiesz? Cóż, nie martw się, przeanalizujmy VPN w prostym języku laika. VPN po prostu sprawia, że ​​jesteś anonimowy przed dostawcami usług internetowych i innymi agencjami nadzoru, co oznacza, że ​​nikt nie może śledzić tego, co robisz online, bardziej jak incognito, prawda? W rzeczywistości jest lepszy i bardziej anonimowy. Jakie to cudowne!

Gdzie jest Free VPN UK?

Istnieje wiele brytyjskich serwerów / usług VPN, które obiecują oferować tę samą ofertę za darmo, więc ludzie raczej myślą, dlaczego po pierwsze wybrać płatne? Pewnie słyszałeś, że nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch. Wszystkie bezpłatne zostały przetestowane przez zweryfikowane źródła i wszystkie mają takie same wnioski, NIE DZIAŁA! Albo szyfrowanie nie jest wykonane perfekcyjnie, albo streaming jest strasznie powolny. Oznacza to brak Netflix i pożegnanie z Piratebay, którą wszyscy kochamy.

Więc jakie są te najlepsze brytyjskie sieci VPN?

Omówmy słynne usługi VPN.

Wybór redaktorów

NordVPN - numer 1 w sieci VPN w Wielkiej Brytanii

4 najlepsze brytyjskie usługi VPN - Unikaj szpiegów!
Ta sieć VPN dla Wielkiej Brytanii jest przeznaczona głównie do użytku profesjonalnego i biznesowego, ponieważ zapewnia podwójne szyfrowanie, które automatycznie spowalnia proces. Ale dla tych, którzy pragną niczego poza trzymaniem nosa rządu z dala od swoich danych biznesowych, NordVPN zapewni najszybsze stopy i najbezpieczniejszą bramę do nieba.

Wyposażony jest w „Kill Switch”, który pomaga w zamknięciu wszystkich działań na wypadek utraty połączenia VPN. NordVPN ma funkcję wspierania Tora przez VPN, która jest maksymalnym bezpieczeństwem, które dana osoba może uzyskać, więc NordVPN z łatwością zdobywa czołową pozycję w najlepszej usłudze VPN w Wielkiej Brytanii 2019.

Ogromna gama adresów IP i serwerów
Niesamowite i łatwe w użyciu aplikacje

Nadchodzi lato, a zabawa jest u szczytu, więc czemu nie popatrzeć na te programy, na które nie można było się zdobyć? Spójrz na sieci VPN grające rolę Batmana.

ExpressVPN

ExpressVPN ma najlepsze opinie klientów w historii VPN. Od braku ważnych notatek rejestracyjnych, przez najszybszą prędkość, aż po idealną anonimowość, nie ma żadnego kluczowego czynnika, który nie podbiłby serca użytkownika. Ponadto ExpressVPN pozwala nam korzystać z ich usług przez miesiąc z miesięczną gwarancją zwrotu pieniędzy. Nie oceniamy po prostu VPN, dopóki nie spełnią konkretnych wymagań i dadzą klientom poczucie satysfakcji, a szczęśliwy klient jest tym, czego potrzebujemy!

Inne interesujące funkcje ExpressVPN obejmują 3 jednoczesne połączenia za pośrednictwem 3 urządzeń, doskonałe usługi obsługi klienta dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zapewniają doskonałą wydajność przesyłania strumieniowego.

Przeczytaj recenzję ExpressVPN

VyprVPN

Szwajcarska firma VyprVPN ma wyłączną korzyść z ukrywania się przed „5 oczami”. Oznacza to, że dane każdego klienta pozostają bezpieczne i znacznie poza ich zasięgiem, aby wyrządzić im szkodę. Nawet jeśli przechowują dzienniki przez 30 dni, nie powoduje to żadnych problemów. VyprVPN pozwala użytkownikom łączyć się z tego samego konta za pośrednictwem pięciu różnych urządzeń; funkcja wykonalności, która umożliwia użytkownikowi korzystanie z usług VyprVPN w dowolnym miejscu z dowolnego urządzenia.

IP Vanish

IP Vanish to spełnienie marzeń wszystkich zwykłych użytkowników Internetu. Dzięki niskiemu kosztowi miesięcznie, najlepszemu interfejsowi użytkownika, najszybszej prędkości i zasadom zerowego dziennika, ta sieć VPN trafiła do serca większości użytkowników. Powodem jego tanich pakietów jest to, że ma mniejszą liczbę funkcji niż inne załadowane usługi VPN. Zachowując względnie prostotę, nadal jest to wszystko, czego potrzebujesz od VPN. Jest więc wysoce zalecane dla osób mieszkających w Wielkiej Brytanii, które szukają „im prościej, tym lepiej”.

Przeczytaj recenzję IPVanish

Ryzyko amerykańskich firm VPN

Znaczny postęp technologiczny został przypisany osobom i markom należącym do USA. Posiadają one najnowocześniejsze oprogramowanie, które było stosowane wszędzie, od FBI po Internet Rzeczy obecnych w sprzęcie AGD. Jeśli uważasz, że sieci VPN w USA są najbardziej niezawodnym wyborem, zastanów się jeszcze raz! Choć ich technologia jest imponująca, przepisy, które mają zapewnić bezpieczeństwo narodowe, w rzeczywistości naruszają prawa ich obywateli.

Amerykańskie agencje wywiadowcze są znane z nieuczciwego gromadzenia danych osobowych obywateli bez ich zgody. Jest to poważna wada bycia posiadaczem zielonej karty lub rezydentem USA. Najgorsze jest to, że będziesz podlegać tej samej niesprawiedliwości, gdy będziesz korzystać z usług świadczonych przez firmę zarejestrowaną legalnie w USA. Każdy internauta testujący Firma VPN z siedzibą w USA powinna być świadoma swoich praw i związanego z nimi ryzyka.

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, bardziej logiczną opcją będzie pakiet oferowany przez brytyjskie usługi VPN. Bez wątpienia w Wielkiej Brytanii jest kilku porządnych dostawców VPN, ale co, jeśli najlepsza brytyjska sieć VPN nie spełnia Twoich wymagań? W końcu ostatecznym celem VPN jest zapewnienie bezpieczeństwa i anonimowości na twoich warunkach. Każdy użytkownik ma inne potrzeby i nie chodzi tylko o przystępność cenową. Lokalizacja jest bardzo ważna i musisz znaleźć firmę VPN, która ma maksymalną liczbę serwerów VPN w pobliżu miejsca docelowego.

Jakie jest rozwiązanie, jeśli masz już krótką listę wysokiej jakości dostawców VPN z siedzibą w USA lub zapłaciłeś za ich subskrypcję, na razie upewnij się, że szukasz dwóch rzeczy: bez dzienników i bez udostępniania informacji o użytkowniku. Jak już wspomniano, prowadzenie dzienników użytkowników logujących się i wylogowujących z kont VPN jest formą śledzenia. Agencje wywiadowcze mogą budować profile użytkowników na podstawie takich danych i przedstawiać je jako dowody przeciwko użytkownikom w rzeczywistej sprawie. Oczywiście nie ma wątpliwości, że udostępnianie danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres, numer karty kredytowej itp., Może prowadzić władze bezpośrednio do Ciebie podczas dochodzenia. Więc zachowaj bezpieczeństwo dzięki tym kilku wskazówkom.

Ograniczenia i niebezpieczeństwa wynikające z najnowszej ustawy o cyberprzestrzeni

Cenzura stron seksualnych przez rząd wbiła igłę w stopy wielu ludzi. Aby usunąć tę cenzurę, trzeba przejść przez najbardziej zawstydzające wezwanie swojego życia do usługodawcy internetowego i poprosić o jego wyłączenie, tak jakby filtry były włączane automatycznie, chyba że zostaniesz o to wyłączony, więc dlaczego nie przejść do UK VPN usługi? Po drugie, rząd pozbawił swój naród edukacji seksualnej, a także wszystkich informacji w Internecie na temat wykorzystywania seksualnego, praw seksualnych i witryn z hobosami. To spowodowało utrudnienie dla dobra i rozrywki dla niektórych. Ponadto niedawne ataki w Manchesterze, które miały miejsce w maju 2017 r., Skomplikowały sprawę, rząd Wielkiej Brytanii zaostrzył nadzór online i nikt nie może tego uniknąć, dopóki nie zdobędzie niezawodnej sieci VPN spoza Wielkiej Brytanii.

Wyczyść Need for Best VPN dla Wielkiej Brytanii

Najnowszy rachunek cybernetyczny uchwalony przez rząd zapewnił karę pozbawienia wolności od 2 do 10 lat na wypadek, gdyby ktoś został przyłapany na potokach. W rzeczywistości stało się to teraz kwestią życia i nie można za wszelką cenę działać w Internecie bez VPN.

Zdobądź swoją wolność!

Gdzie są obiecane prawa do wolności dla Brytyjczyków? Jeśli prawa zostaną odebrane, mamy sposoby na ich odzyskanie. Kup odpowiednią VPN już teraz i czerp z niej jak najwięcej. Baw się dobrze z nieograniczoną serią telewizyjną, Brytyjczycy!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments