X-VPN İncelemesi 2020

[ware_item id=33][/ware_item]

Ücretsiz Sürüm, Premium veya Başka Bir Şey İçin Gitmeli misiniz??

Son birkaç yıl, İnternet özgürlüğü kısıtlamalarının ve ciddi sansürlerin azaldığını gördü. ABD FCC, Net Tarafsızlığı durdurmaya oy verdi, İtalya ve Avustralya yeni Veri Tutma Emirleri başlattı, Danimarka on bir siteyi daha engelledi, İspanya, Korsan Körfezi'nin ISS sansürünü emretti, İrlanda mahkemeleri insanların internetten bağlantısının kesilmesini emretti telif hakkı tekelini ihlal etti ve Rus VPN yasaklaması resmen etkili oldu.


xvpn incelemesi

Çevrimiçi gizlilik endişe için büyük bir neden olmaya devam ederken, proxy'ler ve VPN hizmetleri dünyadaki gizlilik bilincine sahip netizenler için giderek daha önemli araçlar haline geliyor. Bu durumda, çeşitli VPN servis sağlayıcıları dünya çapındaki kullanıcıların zihniyeti ve pazar payı için jostling yapıyor ve hız açısından veya açısından herhangi bir kısıtlama getirmeyecek bir hizmet havuzu arasında en uygun hizmete karar vermek giderek zorlaşıyor genel veri kullanımı. Zor olan şey, kullanıcıların gizlilik endişelerine değer verecek VPN hizmetleri bulmaktır, bu nedenle herkesin yukarıda veya bir kısmını sunduğunu iddia eden herkes kesinlikle denemeye değer..

X-VPN'i Şimdi Ziyaret Edin>>

Ancak, X-VPN, sektörde nispeten yeni bir isim olsa da, o zamandan beri oldukça iyi çalışmalar yaptı. Şimdi hizmetin bazı temel özelliklerine bir göz atalım.

X-VPN Alternatifleri

ExpressVPN & NordVPN

X-VPN İncelemesi 2020

siteyi ziyaret et

NordVPN-Cyber-Deal

siteyi ziyaret et

X-VPN Özellikleri

GUI

X-VPN'in Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI), VPN'lere yeni gelenler için bile oldukça sezgisel, kullanıcı dostudur. Ekran görüntülerinde gösterildiği gibi, sizi X-VPN'nin planınızdaki en hızlı sunucuya inandığı şeye bağlayan oldukça açıklayıcı bir Bağlan / Bağlantıyı Kes düğmesi vardır. Kelimenin tam anlamıyla sadece tek tıklamayla kurulum işlemidir ve hizmetlerini kullanmak için hesabınızda oturum açmanıza bile gerek yoktur. Varsayılan sunucu konumunu belirlemek istemiyorsanız, seçtiğiniz konumu ve sunucuyu manuel olarak seçmek için "Konum Seç" düğmesini de tıklayabilirsiniz..

Tüm kişisel ayarlar, kayıtlı hesap postası, hesap durumu vb. Ana ekranın sol üst köşesinde bulunur. Müşteri destek ekibinden doğrudan geri bildirim alabileceğiniz yardım merkezi, sağ alt köşede kolayca bulunabilir. Hangi sorunla karşılaşırsanız karşılaşın, 7/24 mevcut uluslararası ekiplerinden doğrudan yardım alabilirsiniz.

xvpn ücretsiz vpn nedir? neden xvpn'e ihtiyacın var


Test süresi boyunca, tıpkı X-VPN'in vaat ettiği gibi can sıkıcı reklamlar ortaya çıkmadı ve gösterilen tek reklam başarıyla bağlandığında. Temiz arayüz, ücretsiz kullanıcılar için bile iyi bir cazibe.

xvpn sunucuları (Ücretli ve ücretsiz kullanıcılar)

Mevcut Ülkeler ve Sunucular

X-VPN'in şu anda dünya çapında 1.500'den fazla sunucusu var. Konumlar ABD, Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İngiltere, Hong Kong, Japonya, Meksika ve BAE vb.Dahil olmak üzere bir düzineden fazla ülkede mevcuttur. Ücretsiz bir kullanıcıysanız, 13 ülkedeki 21 konumdan da özgürce seçim yapabilirsiniz, ancak premium bir hesapla, ABD akış kaynakları için mükemmel çalışan ABD video sunucusu da dahil olmak üzere tüm sunuculara özgürce erişebilirsiniz..

X-VPN'i Şimdi Ziyaret Edin>>

X-VPN'yi farklı kılan nedenlerden biri, bant genişliği sınırlaması olmayan kendi sahip oldukları sunuculardır. Bu, ekibin sunuculara beklenmedik bir şey olduğunda tam erişim ve yardım alabileceği anlamına gelir. Ve tüm sunucular şu anda piyasadaki en güvenilir ve hızlı sunucuları sağlayan adlar AWS ve Rackspace tarafından sağlanmaktadır..

Hız ve Güvenilirlik

Speedcheck sonuçları, Almanya'daki ücretsiz X-VPN sunucusunun Almanya'daki muhtemelen daha hızlı, premium olandan çok daha yavaş olmadığını gösteriyor.

xvpn hızı

Yukarıdaki görüntüden de görebileceğimiz gibi, X-VPN olmadan 9.45Mbps indirme hızı ve 9.90Mbps yükleme hızı elde ederken, Los Angeles'a bağlı X-VPN ile hızlar ne olursa olsun, sırasıyla yaklaşık 7.40Mbps ve 9.51Mbps'ye düştü. ücretsiz veya ücretli sunucuyu kullanıp kullanmadığımızın Ve Meksika'nın adil bir uzak sunucusunu seçtiğimizde, hız 5.46Mbps ve 4.51Mbps'ye daha yavaş.

Ayrıca Oku: 2019'da Android için En İyi Ücretsiz VPN

Gecikme süresi coğrafi mesafe ile korelasyon gösterir. Coğrafi mesafe daha fazla çekildiğinde, gecikme süresi, X-VPN olmadan çok kabul edilebilir 8 ms'den Meksika ücretsiz sunucusuna bağlandığında nispeten rahatsız edici bir 302 ms'ye gider, ancak bunun bir kısmı açık coğrafi nedenlerden dolayı beklenir. Los Angeles sunucusu ping 206ms alır. Ve tüm durumlarda, YouTube'dan 4K videoları varsayılan en hızlı sunucularında hem X-VPN ile hem de X-VPN olmadan akıcı bir şekilde izleyebiliriz.

Kullanılabilirlik

Kullanılabilirlik açısından, X-VPN istemcisi artık Windows x86-64, MacOS, Android ve iOS dahil olmak üzere çoğu büyük bilgi işlem platformunda kullanılabilir, ancak şu anda Linux ve bazı uzantılarda mevcut değildir. Ve öngörülebilir gelecekte olup olmayacağına dair hiçbir kelime yok.

Ücretsiz vs Premium

Ücretsiz kullanıcılar, ödeme yapan meslektaşlarından daha az sunucuya erişebilirken, aynı hızlı hız ve aynı güvenilir müşteri hizmetlerinden yararlanırlar. Mobil cihazlardaki sınırsız veri ile, bilgisayarsız kullanıcılar 500MB veri sınırı ile sınırlıdır. Bir şeyler göz önüne alındığında, telefon veya tabletlerde değil, PC'nizde sadece veri sınırı ile karşılaşacaksınız, çünkü şirket mobil cihazlardaki ücretsiz kullanıcılar için bile sınırsız kullanım vaat ediyor. Dahası, premium kullanıcılar Netflix ABD kütüphanesi için tasarlanmış özel sunucuların da tadını çıkarır.

Detaylı olarak okuyun: Ücretsiz VPN vs Ücretli VPN Uzman Görüşü

Tüm premium yüksek hızlı sunuculara erişebilmek ve veri sınırını kaldırmak için ücretli katmanlardan birine abone olmanız gerekir. Bununla birlikte, premium sunuculardaki kısıtlamalar, masaüstü istemcilerini veya mobil istemcileri kullanmanıza bakılmaksızın devam edecektir. Mobil istemcilerin ücretsiz sürümü, premium aboneliğin kurtulduğu bir şey olan reklamla birlikte gelir.

Şifreleme ve Gizlilik

Şirket, kullanıcılarının gizliliğini korumak için bir dizi koruma altına almaktadır. İlk olarak, tüm bağlantıların minimum 256 bit anahtar boyutuna sahip AES ile şifrelenmiş. İkincisi, tüm kullanıcılar filtreleri ve güvenlik duvarlarını veya diğer talepleri atlamak için farklı taleplere hitap eden 7 tür güvenlik tüneli arasından seçim yapabilir.

X-VPN açıklamasına göre, gizlilikle ilgili diğer bazı özellikler şunlardır:

 • DNS Sızıntı Koruması
 • Öldürme Anahtarı
 • UDP / TCP üzerinden erişim
 • Birden Çok VPN Ağ Geçidi
 • Liman Yönlendirme

Resmi web sitelerinde listelenen gizlilik politikası https://xvpn.io/?n=best.free.xvpn.PrivacyPolicyPage kısa ve öz. Sıkı sıfır günlük gizlilik politikası ve sansürden uzak durma taahhüdü vaat edilmektedir. X-VPN'in hiçbir kullanıcı günlüğü saklamaz tarama geçmişi, DNS sorguları veya trafik verileri ile ilgili. Ancak şirket, sunucularına “güvenlik ve sorun giderme” için erişim girişimlerini günlüğe kaydettiğini söylüyor. X-VPN ayrıca “herhangi bir sansüre katılmaz” veya ticari kazanç için üçüncü taraflarla kullanıcı verilerini paylaşmaz.

Şirket Hong Kong yasaları ve yönetmelikleri uyarınca yürütülür, bu nedenle net tarafsızlık ilkesine sadık kalır ve kullanıcı günlüğü ayrıntıları için ulusal yasalar uyarınca başka herhangi bir talebe yanıt vermez.

Torrent gibi P2P Protokolleri Desteği

X-VPN müşteri destek ekibine göre, X-VPN “kullanıcıların İnternet'e özgürce göz atma kabiliyetini kısıtlamıyor, ancak kullanıcılarımızı yalnızca yasal amaçlar için torrent kullanmaya teşvik ediyoruz. Hem ücretsiz hem de premium kullanıcılar içindir ”. Böylece güvenli bir sonuç çıkarabiliriz. X-VPN, protokollere dayalı İnternet trafiğine karşı ayrımcılık yapmaz, video akışını veya torrent indirmelerini standart taramadan farklı şekilde tedavi eden bazı VPN servis sağlayıcıları hakkında sık sık rezervasyon yapan net tarafsızlık destekçileri için kesin bir artıdır. Ve dünya çapında birçok insanı çeken video akışı sunucuları sağlıyorlar.

Ayrıca Oku: En İyi Ücretli Torrenting VPN'leri

Fiyatlandırma

X-VPN’in ücretsiz hizmeti oldukça kapsamlı ve günlük kullanımlar için oldukça yeterli olsa da, şirket daha fazla zil ve ıslık ile gelen premium hizmetler de sunuyor. Bunlardan biri, premium kullanıcıların tek bir ücretli hesap altında eşzamanlı olarak sınırsız sayıda cihazı kullanabilmesidir..

xvpn fiyatlandırması

X-VPN Fiyatlandırmasına Bakın>>

Masaüstü bilgisayarlar dahil tüm platformlar için fiyatlandırma aylık 11,99 ABD dolarından başlar. Bunun yerine yıllık olarak ödeme yaparsanız, aylık maliyet% 50 azalır, bu nedenle 1 yıllık abonelik için ayda 5,99 ABD doları karşılığında yalnızca 72 ABD doları ödemeniz gerekir. Yıllık abonelik teklifi, bazı rakiplere ve hatta kendi aylık aboneliklerine kıyasla gerçekten rekabetçi.

Son Söz

X-VPN bir yetkili VPN servisi ileriye doğru büyük bir potansiyele sahip. İster Hong Kong'da ister BAE'de olun Netflix'in ABD kütüphanesinin engelini kaldıracak, okuldayken Twitter / Facebook'ta selfies yayınlamanıza izin verecek, iş yerlerinde Minecraft veya Clash Royale ile biraz boş zaman geçirmenize izin verecek ve ayrıca PC'nizde torrentleri indirmenize (umarım yasal) ve paylaşmanıza izin verir. Düzenli ve sezgisel kullanıcı arayüzü, iyi hızlar ve internet trafiğine net tarafsız bir yaklaşımla, X-VPN kolay bir öneri özellikle mobil cihazlarda, birçok kullanıcı 500MB veri başlığını masaüstünde biraz ağrılı bir nokta bulacaktır..

Artıları

 • Sezgisel kullanıcı arayüzü
 • İyi hızlar
 • Tüm trafiği eşit olarak destekler
 • AES 256 bit Şifreleme
 • Göze batmayan reklamlar (yalnızca mobil)
 • 7/24 kullanılabilir müşteri desteği
 • Mobil cihazlarda sınırsız kullanım

Eksileri

 • Şu anda Linux'ta kullanılamıyor
 • Masaüstü ücretsiz sürümü 500 MB'lık bir veri sınırı ile birlikte gelir

X-VPN ile Anonim Olarak Gezin ve Geo-Locked içeriğin engellemesini kaldırın

X-VPN sadece herhangi bir iyi, ücretsiz VPN hizmetinin yapması gereken şeyi yapmakla kalmaz, aynı zamanda bir sürü diğer harika özelliği de masaya getirir. Daha önce de belirtildiği gibi, coğrafi kilitli içeriğe erişmek, internet sansürünü atlamak veya sadece anonim olarak gezinmek istiyorsanız, X-VPN sizi ele geçirir. Ücretsiz bir VPN hizmeti veya hatta iyi ve yüksek güvenli kalitede ücretli bir ödeme arıyorsanız, masaüstünüzde veya üzerinde kullanabileceğiniz en sorunsuz VPN hizmetlerinden biri olduğu için X-VPN'e bir şans verin akıllı telefonların.

X-VPN'i Şimdi Ziyaret Edin>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments