VPN Uzmanlarımız ve Editörlerimiz tarafından Ivacy VPN İncelemesi

[ware_item id=33][/ware_item]

Aynı şekilde, Antivirüs yazılımı sizi zararlı kötü amaçlı yazılımlara, Sanal Özel Ağa veya VPN'ye karşı korur, web'deyken gizliliğinizi ve güvenliğinizi korur.


VPN, basit bir ifadeyle, genel ağ boyunca genişletilmiş özel bir ağdır; bu özel ağdaki kullanıcıların, etkinlik günlükleri ve internet servis sağlayıcınız gibi kişilerden değiştirilen veya gizlenen IP adresleri gibi bilgilerle web'de gezinmesine olanak tanır. en kötü senaryolar hackerlar.

Merkezi dünyanın teknolojik merkezlerinden biri olan Singapur'da bulunan Ivacy, 2007 yılından bu yana VPN hizmetleri sunan bir şirkettir. PMG Private Limited şirketi altında faaliyet gösteren Ivacy, belki de bilerek nispeten bilinmiyor..

Bu inceleme, Ivacy'nin bazı temel özelliklerine, Ivacy'yi cihazınızda nasıl çalıştırabileceğinize, diğer büyük VPN sağlayıcılarıyla karşılaştırmaya, diğer önemli özelliklere ve Ivacy'nin düşünüp düşünmediğimize derinlemesine bakacaktır. bizim 'Bottom Line' satın almaya değer.

Planlar ve Fiyatlandırma

Ivacy VPN ile ilgili daha iyi şeylerden biri de mevcut paketleridir. Ivacy VPN'e yatırım yapmayı ve bunu akıllıca yapmayı seçerseniz, büyük tasarruflar elde edebilirsiniz. Ivacy VPN'nin sunduğu üç mevcut paket aşağıdadır.

ivacy fiyatlandırma

İşte arıza:

Paket 1 - Aylık Plan

  1. 9.95 $ / ay ve bu nedenle 119.4 $ / yıl
  2. % 0 tasarruf

Paket 2-1 yıl (bir yıl ücretsiz)

  1. 2.25 $ / ay ve bu nedenle 27 $ / yıl
  2. % 77 tasarruf

Paket 3-1 Yıllık Plan

  1. $ 3.33 / ay ve bu nedenle $ 39.96 / yıl
  2. % 66 tasarruf

Tasarruf konusunda, Ivacy VPN'in bugün en uygun fiyatlı ve rekabetçi fiyatlı VPN paketlerinden bazılarını sunduğunu görmek açıktır. Bunun da ötesinde, diğer birçok VPN sağlayıcısına benzer şekilde Ivacy VPN, her üç planın müşterilerine de aynı hizmetleri sunarak ortalama aylık ve yıllık fiyatları sağlamanın yanı sıra fırsatları bizim için daha da önemli hale getiriyor.

Bunun bir istisnası, sınırlı özelliklere ve sunuculara sahip düşük maliyetli, temel bir plan ve daha sonra aralarından seçim yapabileceğiniz daha kapsamlı özellik ve sunuculara sahip daha pahalı bir plan sundukları ProtonVPN'dir..

Ödeme metodları

Bir VPN sağlayıcısının buna değip değmediğini söylemek için mevcut ödeme yöntemlerinin sayısı kullanılmışsa, Ivacy VPN hiçbiri ikinci olmaz! VPN sağlayıcısı, PayPal, Visa ve MasterCard, BitPay, CoinPay ve çok daha fazlası dahil olmak üzere müşterinin hizmetini ödemek için kullanması için kapsamlı bir seçenek listesi sunar..

ivacy ödeme yöntemleri

Bir şey şu ki, yavaş yavaş nakitsiz bir dünyaya doğru ilerliyoruz ve Ivacy VPN, bunların bandwagonda iyi olduklarından emin oldu! Bununla birlikte, bunları kullanmak bir geri ödeme politikası için uygun olmadığınızdan Kripto ve PaymentWall seçeneklerine karşı dikkatli olun.

Ivacy VPN ile Gizliliğiniz

Herkesin sanal bir özel ağ kurmayı ve kullanmayı seçmesinin temel nedeni, sörf deneyiminin kalitesinden veya söz konusu deneyimin hızından ödün vermeden gizlilik ve güvenliğinin korunmasını sağlamaktır..

Yüzeyde, Ivacy VPN sizi ele alıyor gibi görünüyor. Bugüne kadar 100'den fazla ülkede 450'den fazla canlı sunucu ve sınırsız sunucu geçişi ile Ivacy VPN'nin sizin için her zaman doymamış bir sunucuya sahip olacağını söylemek güvenlidir.

Buna ek olarak, eğer herkes sadece aynı şeyi yaparsa çok etkileyici olmayacak en etkileyici özelliklerden biri Ivacy VPN’in katıdır ve KAYIT OLMAYAN POLİTİKA. Log Kayıt dışı politika ’ile ilgili sahte ifadelerin eğilimi arttı ve daha yaygın hale geldi.

Ivacy VPN’in iddiasının kutsallığını sağlamak için, gizlilik politikalarını gözden geçirdik (bunu yapmaktan size zaman kazandırmak için) ve iddialarının meşru olduğuna şaşkınlığımızı öğrendik! Bu sadece meşru bir iddia değil, aynı zamanda en iyi politikalardan biridir. Ivacy, bilgilerinizi, adınızı, e-posta adresinizi ve ödeme yönteminizi kaydetmeye başvurmadan neredeyse hiç saklamıyor.

VPN sağlayıcılarını karşılaştırırken değerlendirmek için yararlı bir parametre, sağlanan sunucuların sayısı ve yoğunluğudur. Unutmayın, bir sunucu size ne kadar yakınsa o kadar iyi çalışır. Yüzeyde Ivacy, dünya çapında yaklaşık 450 sunucu sunuyor - NordVPN tarafından sunulan 3.400 ve TorGuard tarafından sunulan 3.000 dikkate alındığında nispeten düşük bir sayı.

Ancak, Ivacy VPN’in sunucuları tüm dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında 100'den fazla sunucu konumuna sahip olan Ivacy, sırasıyla 59 ve 22'si olan NordVPN ve Tunnel Bear gibi rakipleri yenmektedir..

Ivacy’nin konumlarını daha ayrıntılı inceleyerek Ivacy VPN'in dünyanın en VPN uzak bölgelerinden bazılarında kapsama alanı sağladığını belirtmek gerekir. Ivacy VPN'in Afrika'da bulunan ve rakipleri tarafından sıklıkla göz ardı edilen altı sunucusu var..

Ayrıca Ivacy, Türkiye, Çin ve Rusya gibi daha baskıcı sansür yasalarının da bulunduğu yerlerde sunucu kapsamı sağlıyor.

Hız ve Performans

Ivacy VPN'in hız ve performans yeteneklerine girmeden önce, bir VPN kullanmanın büyük olasılıkla internet hızlarınız üzerinde zararlı bir etkisi olacağını hatırlamakta fayda var. Ookla’nın internet hızı test aracını kullanarak Ivacy VPN’in gecikme ve indirme / yükleme hızı üzerindeki etkisini öğrendik.

Ivacy özellikleri ve performansı

Testlerde Ivacy VPN'nin yerel gecikmeyi% 2,360 oranında artırdığını bulduk. TorGuard gibi rakipleri hesaba kattığınızda bu rakam oldukça zayıftır, gecikmeyi yaklaşık% 6,7 azaltır.

İndirme hızlarına doğru ilerlerken, Ivacy VPN daha iyi sonuç vermedi. Ookla’nın testlerine göre Ivacy indirme hızlarını yaklaşık% 19.1 oranında azalttı. Yükleme hızlarında, testlerimiz Ivacy VPN'in bu hızları yaklaşık% 32 oranında azalttığını buldu..

Bunun zayıf bir skor olmamasına rağmen, tüm rakiplerle karşılaştırıldığında Ivacy'nin yükleme hızları en iyi vasat olarak ifade edilebilir. Ne yazık ki, toplam canlı sunucu sayısı arttığında Ivacy VPN’in karşılaştırmalı hızı sorununun çözülebileceğine inanıyoruz.

Cihaz Uyumluluğu

Harika haber, Ivacy VPN'in neredeyse tüm popüler işletim sistemi platformlarıyla uyumlu hizmetler sunmasıdır. Bu cihazlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.

Ivacy Cihaz Uyumluluğu

Ayrıca, yukarıdaki tüm platformlardaki uygulamalar çok az veya neredeyse hiç dağınıklık problemi olmadan düzgün bir şekilde tasarlanmıştır..

Ivacy VPN'in Blackberry, Smart TV'ler, Konsollar ve Linux gibi diğer çeşitli platformlarla mükemmel uyumlu olduğunu bilmek de yararlıdır. Ivacy ile ilgili bir diğer iyi haber de, sürekli büyüyen, popüler ve açık paylaşım akış hizmeti olan Kodi ile uyumluluğudur..

Ivacy cihazlarının kullanılabilirliği

Son olarak, Ivacy'nin kaçırdığı bir şey Firefox veya Chrome uzantılarıdır. Bu uzantılar her zaman% 100'de çalışmadı, ancak Ivacy'nin üzerinde çalıştığı bir şey olduğuna inanıyoruz. Buna rağmen, Ivacy VPN'in desteklediği ve çok iyi yaptığı diğer tüm platformlar arasındaki küçük tutarsızlığı göz ardı etmeyi seçtik!

VPN'nin ötesinde

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı VPN sağlayıcısı ile, müşterilerin sundukları ek özelliklere göre farklı hizmetleri değerlendirmeleri yararlı olabilir. Ivacy’nin hizmeti hakkında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri çığır açan 'Bölünmüş Tünelcilik' hizmetidir. Bu hizmet benzersizdir ve başlangıçta Ivacy tarafından da geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur..

Kısacası, Bölünmüş tünelleme, kullanıcıların ISP'leri tarafından hangi veri bitlerinin günlüğe kaydedilebileceğini ve ağ etkinlikleri hakkında hangi veri bitlerinin şifrelenmesini ve görünmesini istemediğini seçmelerine olanak tanır.

Ivacy VPN gibi daha bütçe dostu VPN hizmetleri söz konusu olduğunda, müşteri hizmetleri gibi müşterinin deneyiminin bazı yönleri eksik olabilir.

Ancak, sürprizimize ve inanılmaz düşük maliyetlerine rağmen, Ivacy VPN’in müşteri hizmetleri, hızlı yanıt verdikleri, çok yararlı ve tutarlı oldukları için arzulanan hiçbir şey bırakmadı. Aynı şey, satış sonrası hizmetleri gibi alanları rekabetçi fiyatlandırma lehine feda eden diğer bütçe VPN'leri için geçerli değildir..

Alt çizgi

Makale boyunca özetlediğimiz ve gözden geçirdiğimiz tüm farklı yönlerle ilgili olarak, Ivacy VPN'nin büyüyen ve önümüzdeki birkaç yıl içinde büyümeye devam edecek uygun fiyatlı bir VPN hizmeti olduğunu düşünüyoruz.

Yukarıdaki karşılaştırma tablosundan oldukça açık bir şekilde görülebilir, nispeten, Ivacy'nin müşterileri için oldukça sınırlı sayıda sunucuya sahip olduğu - belki de bunun olağandışı düşük fiyatlar ile ilgisi vardır.!

Yazılım, özellikle ödediğimiz fiyat, Split Tunneling için bir seçenek, güvenliği garanti etmek için bir öldürme anahtarı ve kullanıcı dostu bir arayüz için mükemmel müşteri hizmetleri ile birlikte gelir..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments