VPN Sınırsız İnceleme 2019 – Denemeye Değer!

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN Unlimited, ABD merkezli geliştirici KeepSolid tarafından sağlanan bir VPN hizmetidir. Bu, tüm cihazlarınız için kullanılabilir: iPhone, iPad, Android tablet veya akıllı telefon, Mac, PC (hem Windows hem de Linux işletim sistemlerinde) ve hatta Windows Phone'unuzda kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızda bir uygulama istemiyorsanız eklentileri kullanın. Google Chrome ve Mozilla Firefox uzantılarına sahipler. Şimdi VPN Unlimited'in neler sunduğuna daha yakından bakalım.


Koruma

Sanal özel ağlar, cihazınız ile sunucuları arasında IP adresinizi maskeleyen şifreli tüneller oluşturan servislerdir. Ayrıca, bu tünelden geçen trafik şifrelenir. Kimse kulak misafiri olmak istiyorsa, bir şey bağlayamayacaklar.

Ayrıca Oku: En Ucuz VPN'ler

Sizin için bu, girişler, şifreler, metinler, resimler gibi gelen ve giden tüm verilerin rakiplerden, casuslardan veya hükümetten korunacağı anlamına gelir.

Çoğu VPN'de şifreleme için AES-128 veya AES-256 protokolü kullanılır. KeepSolid de öyle. Bu ikisini farklı platformlar için kullanıyorlar. Her ikisi de en üst düzey güvenliktedir. Burada güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer şey de protokoldür. Sizin için VPN sunucularına güvenli ve hızlı bir bağlantı sağlar. VPN Unlimited, OpenVPN, IKEv1, IKEv2, L2TP / IPsec, KeepSolid Wise ve TLS şifrelemesi sunar. Oldukça iyi teklif.

vpnunlimited protokolleri

VPN Sınırsız Sipariş Sayfasını ziyaret edin>>

Amaca bağlı olarak protokoller arasında geçiş yapabilirsiniz. Yasaklanmış veya sansürlenmiş içeriği izlemek için PPTP kullanın. OpenVPN verilerinizi çevrimiçi ortamda güvenceye almak için mükemmeldir.

Ayrıca Oku: En Ucuz VPN Hizmeti

Sansürle mücadele

VPN Unlimited kovalamacasının hedeflerinden biri, tüm dünyadaki kullanıcılara tüm web kaynaklarına ve uygulamalarına eşit erişim sağlamaktır. Bu amaçla KeepSolid Wise'ı tasarladılar. VPN'in bir HTTPS trafiği gibi görünmesini maskeleyen teknolojileridir. Bu, VPN'lerin yasaklandığı ülkelerde yardımcı olur.

Bu hizmet 70 kadar yerde sunucuları var. Daha yakın ve daha az yüklü bir veri merkezine bağlanmayı seçerseniz, daha yüksek bir hızın keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca en uygun olanı seçebilirsiniz, ancak bu konumda kısıtlamaların uygulanmadığından emin olun.

Net tarafsızlık

Net tarafsızlık, ağın “nötr” olduğu ve üzerinde hareket eden tüm içeriğin eşit iletim önceliğine sahip olduğu anlamına gelir. Bazı içerik türleri ağdan diğerlerinden daha hızlı geçebilir. Yine de, hepsinin ağırlığı eşittir ve hiçbiri içeriğine göre engellenemez veya yavaşlamalara maruz bırakılamaz.

VPN Sınırsız Sipariş Sayfasını ziyaret edin>>

Son zamanlarda, telefon şirketleri, kablo şirketleri ve İSS'ler, hızlı bir şerit içeriği için sağlayıcılardan ücret alabilmek amacıyla interneti hızlı ve yavaş şeritlere bölmeyi planlıyorlar. Bu sorun, net tarafsızlığın sona ermesi ve daha küçük içerik sağlayıcılar için eşit olasılıkların sona ermesi anlamına gelen birçok tartışmaya neden oldu..

Panik yapma. VPN Unlimited, dayatıldığında bu gibi sınırları atlamanıza yardımcı olabilir. İSS'niz IP'nizi izleyemiyor ve trafiğin şifresini çözemiyorsa, göz attığınız web sitelerini engelleyemez veya yavaşlatamaz.

VPN kullanmanın başka nedenleri var mı?

VPN'lerin öncelikle siber suçlular veya Çin veya Rusya'ya sık sık seyahat edenler için olduğunu düşünebilirsiniz. Bu yarı doğrudur. Siber suçlular aslında faaliyetlerini gizlemek için daha fazla araç kullanırlar. VPN'lerde tonlarca başka kullanım örneği varken.

Örneğin, ülkelerindeki resmi lansmandan önce yeni oyunlara erişmek istediklerinde oyuncular için. VPN'ler teknoloji meraklıları içindir (bugünlerde kim değil?). Daha iyi uyarlanmış reklamlar sunmak için pazarlamacılar veya analistlerin alışkanlıklarınızı takip etmesini sağlayabilirsiniz. Ancak, üçüncü taraf izleme sistemlerinin evde olup olmadığınızı öğrenmek için akıllı asistanlarınıza veya termostatlarınıza bağlanabileceğini düşünüyor musunuz? IP'niz korunuyorsa, siz de korunursunuz.

VPN'ler, herkese açık WiFi erişim noktalarını kullanan kişiler içindir. Starbucks veya Peet’lere geldiğinizde bir ağın güvenli olduğundan emin misiniz? Değilse ve istemezsem VPN'nizi açın. Giriş bilgileriniz ve şifreniz çalındığında çok geç.

Beş yıl önce umursamazdım. Bir güne kadar sosyal ağdaki hesabım saldırıya uğradı. Ben McDonald’da bir latte içerken, iPhone'uma bağlandılar ve profil resmimi değiştirdiler. Daha da kötüleşti: kişilerime kötü niyetli mesajlar gönderdi. O kadar sinirliydim ki hesabımı sildim.

Kumarbaz mısınız? VPN Unlimited'ı da kullanmayı düşünebilirsiniz.

VPN Sınırsız konumlarının çoğunda torrent uygulamasına izin verilmez. "Torrent" ile işaretlenmiş, yasal p2p paylaşımı için yeterli olan birkaç bölge olmasına rağmen.

vpnunlimited ile p2p paylaşımı

Fiyatlandırma

VPN Unlimited, web sitelerinde Ekonomi - 9,99 ABD doları için 1 aylık bir plan, Profesyonel - 49,99 ABD doları için 1 yıllık bir abonelik ve 149,99 ABD Doları için Ömür Boyu için üç plan sunuyor..

Ancak aslında kullanıcının ofisinde https://my.keepsolid.com/pricing/vpn/ adresinde ve uygulamada daha fazla çeşitlilik var. Örneğin, tatiliniz için 1 haftalık bir plan 3,99 $ veya bu VPN ile bir ömür boyu harcamaya hazır olmadığınız için 3 yıllık bir plan, ancak oldukça iyi buluyorsunuz. 89.99 dolara mal olacak.

Satın almadan önce, 7 günlük ücretsiz deneme süreniz var, bu yüzden daha sonra test edip karar vermelisiniz, aboneliklerden hangisi sizin için en iyi sonucu verir?.

vpnunlimited fiyatlandırma planları

Ayrıca Oku: Para İade Garantisi Sunan VPN'ler

Ödeme metodları

Bitcoin'i kabul ediyorlar. Bu gün muhtemelen fiyatı patladığında kimse Bitcoin ile ödeme yapmak istemiyor. İyi haber - VPN Unlimited, mükemmel bir anonimlik için hediye kartları ile satın alınabilir. PayPal, kredi kartları ve Apple Pay gibi daha standart seçeneklere de sahipler.

Uygulama

VPN Unlimited'ı dizüstü bilgisayarıma, Windows üzerinde ve Android destekli Pixel'e indirdim. Tasarım düzgün ve net. Gerçekten beğendim.

VPN Sınırsız Sipariş Sayfasını ziyaret edin>>

Bir sunucuyu optimumdan seçimimden birine nasıl değiştireceğimi anlamak bir saniyemi aldı. Öğretici ekranı atlasam da, her şey oldukça doğal ve sezgisel görünüyordu.

Ne yazık ki, bir konumu değiştirmek için PC'nizdeki bir harita iğnesini sürükleyip bırakamazsınız, ancak sunucu listesinin bir arama sekmesi vardır, bu yüzden oldukça uygundur.

İhtiyacınız olabilecek başka bir sekme, sol menüdeki Hesap sekmesidir. Oradaki protokolleri değiştirebilir ve gerekirse şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, şifrenizi yönetebilir, cihaz ekleyebilir veya kaldırabilir ve aboneliğinizi https://my.keepsolid.com adresindeki kullanıcı ofisinde uzatabilirsiniz.

Tarayıcı Eklentileri

Mağazalardan uygulama indirmek istemiyorsanız, bir tarayıcı uzantısı alabilirsiniz. VPN Unlimited, Google Chrome ve Mozilla Firefox için çalışır. Bazı kullanıcılar Opera için de kullanabildiklerini bildirdi.

Eklentiler, normal istemcilerle aynı özelliklere ve sunucu listesine sahiptir. Ayrıca WebRTC'yi kapatmanız için de erişim sağlarlar. WebRTC, web siteleri tarafından web kameranız veya mikrofonunuzla iletişim kurmak için kullanılır ve IP adresinizi sızdırabilir. Bu nedenle hem masaüstü sürümünü hem de tarayıcı uzantısını kullanmak isteyebilirsiniz.

IP Adresinizi Şimdi Kontrol Edin>>

Tarayıcınızda bir VPN yüklü olması, Google hesabınıza giriş yaptığınız herhangi bir bilgisayarda bir VPN ile korunacağınız anlamına gelir. Uzantı yalnızca web tarayıcı trafiğinizi şifreleyeceği için bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayarınızın performansı da artabilir.

Diğer Uzantılar

Google Chrome ve Mozilla Firefox eklentileri, korumanız için hafif ağırlıklı çözümünüz veya çevrimiçi gizliliğinizi ve anonimliğinizi korumak için ek bir katman olabilir. Güvenlik meraklısıysanız, VPN Unlimited'in sunabileceği daha çok şey var. Örneğin, kullanıcılar teknik destek ekibiyle iletişime geçebilir ve WiFi yönlendiricileri için ayarları alabilir. Bunun için 1 yıldan fazla bir aboneliğinizin ve yönlendiricinizi yapılandırmak için bilginizin olması gerektiğini unutmayın.

KeepSolid ID ile bir hesaptan en fazla 5 eşzamanlı bağlantıya izin verilir. Ancak bu sayıyı genişletmek istiyorsanız, ekstra cihazlar için sözde yuva satın alabilirsiniz. KeepSolid şimdi sitelerinde bir tanıtım yapıyor, bu yüzden fiyatlar 0,99 $ 'dan başlıyor (düzenli olarak 1,99 $).

Küçük işletme sahipleri için Ekip hesapları vardır. Şirketinizin güvenliğini yönetmek istiyorsanız, sadece bu teklife gidin. Kişisel VPN sunucuları, hevesli oyuncular için en iyi tekliftir. Tüm oyunlara en yüksek hızı ve sınırsız erişimi sağlayacaktır. Yaşadığınız şehre olabildiğince yakın bir yer bulmaya çalışın ve kesinlikle eğleneceksiniz.

Kişisel veya statik IP'ler, her zaman belirli bir IP adresinin tek kullanıcısı olmak isteyen kullanıcılar için daha ucuz bir uzantıdır. Gmail ve sosyal ağ hesaplarınız için captcha ve doğrulama işlemlerinden kaçınmak için seyahat ederken bir tane alın. Bu acıyı düzeltir.

Destek

VPN Sınırsız SSS bölümüne göz atabilir, destek ekibiyle e-posta veya sitedeki iletişim formu aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın kendisinden iletişim başlatabilir veya Twitter veya Facebook'larına gidebilirsiniz..

VPN Sınırsız Sipariş Sayfasını ziyaret edin>>

24 saat içinde cevap vereceğine söz veriyorlar. İsteğime 1 saatten daha kısa sürede cevap verdiler. Bu hala bazı kullanıcılar için sinir bozucu olabilir ve telefon desteği, bildiğim kadarıyla düzenli olarak mevcut olmayan güzel bir seçenek olacaktır..

Sunucular

Geçerli VPN Sınırsız sunucu listesi uygulamada ve web sitelerinde mevcuttur. Avustralya, Avusturya, Belarus, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Şili, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, Isle of Adam, İsrail, İtalya, Japonya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Meksika, Moldova, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayland, Türkiye, İngiltere, Ukrayna ve Amerika Birleşik Devletleri.

İhtiyacınız olan ülkenin adını görmüyorsanız, bir geliştiriciyle iletişim kurabilir ve istediğiniz bölgede bir sunucu isteyebilirsiniz. Muhtemelen biraz zaman ve çaba gerektirecek, ama en azından bu olasılığa sahipsin.

Dinamik ve Kişisel IP

Normal listeden bir veri merkezine bağlandığınızda, dinamik bir IP alırsınız. Bu, bağlantınız kesilirse aynı konum için farklı olabileceği ve daha sonra tekrar bağlanacağınız anlamına gelir. Bunun internette anonim kalmanın daha iyi bir yolu olduğuna inanılıyor. Binlerce kullanıcı aynı veri merkezine ve birçoğu aynı IP adresine bağlanır, böylece herhangi bir veri parçasını herhangi bir kullanıcıyla eşleştirmek herkes için - bir hacker veya üçüncü taraf izleme sistemi - daha zordur.

Bazen korumalı ancak statik bir IP'ye sahip olmak istersiniz. Daha önce de belirttiğim gibi, gezginler kesinlikle takdir edecektir. Statik veya kişisel IP'ler diğer kullanıcılarla paylaşılmaz. Bu, bant genişliğinizin artacağı anlamına gelir. VPN Unlimited şifreleme algoritmaları sayesinde verileriniz şifrelenir. Çalınsa bile, bir süper bilgisayarla bile AES-128'i kırmak 1 milyar yıl ve AES-256 için daha da fazla zaman alacaktır..

Sonuç

Dijital gözetim her yıl daha da yaygınlaşıyor. Bugün bir VPN almayı düşünüyorsanız, VPN Unlimited iyi bir seçenektir. Yüksek şifreleme standartları, uygun hız ve yurtdışında daha iyi bir deneyim için KeepSolid Wise adlı özel olarak tasarlanmış bir protokole sahiptir. Bir dezavantaj olan sadece üç bölgede torrent kullanımına izin verir. Ancak, bu sunucular uygulamada işaretlenmiştir, bu nedenle listenin tamamını manuel olarak kontrol etmeniz gerekmez. Uygulama iyi görünüyor ve dizüstü bilgisayarımda ve akıllı telefonumda iyi çalıştı. Web'e göz atarken ve video izlerken herhangi bir sorun yaşamadım.

Destek ekibi hızlı cevap veriyor. Ses desteği sunmasalar da. VPN Unlimited'ın çok çeşitli eklentileri olduğunu da belirtmek gerekir: kişisel sunuculardan yuvalara ve ekip hesaplarına. Her VPN sağlayıcısı istediğiniz kadar çeşit öneremez. Fiyatlar ortalama. Ücretsiz denemeye göz atın ve ardından sizin için uygun olup olmadığına karar verin

VPN-Unlimited'ı Şimdi Alın>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments