SwitchVPN İnceleme – Test Şaşırtıcı Sonuçlar Ortaya Çıkarıyor!

[ware_item id=33][/ware_item]

Size sunduklarına bakılmaksızın, her zaman kaliteli bir servise abone olmak üzere olduğunuzdan emin olmak zor olabilir. Bir üründen farklı olarak, hizmet genellikle ölçülmesi daha zor olan bir şeydir. Bir kişi için ideal olan bir hizmet, başka biri için zor ve rahatsız edici olabilir.


Bu nedenle, internet, telefon veya başka bir şey için olsun, bir servis sağlayıcı seçerken mevcut her seçeneğe iyi bir araştırma koymak çok önemlidir. Bugünün durumunda, biz VPN inceleme Sağlayıcı. Daha spesifik olarak, SwitchVPN'e bir göz atacağız.

Diğer benzer hizmetlerde olduğu gibi, bu makaleyi okurken tüm okuyucularımızın aynı sayfada olmalarının gerekli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, bir VPN'in incelememize bir tür önsöz olarak tam olarak ne yaptığını gözden geçireceğiz..

Tabii ki, zaten VPN'lerle tanışıyorsanız ve nasıl çalıştıklarını biliyorsanız, SwitchVPN incelememize atlamaktan çekinmeyin. Diğer tüm okuyucularımız için, VPN'in ne olduğu konusunda belirsiz bir fikriniz olsa bile, incelememizden en iyi şekilde yararlanmak için aşağıdaki bölümü okumanızı öneririz..

VPN nedir?

VPN'nin tam olarak ne anlama geldiğini ve birinin ne yaptığını sadece adından açıkça biliyor olabilirsiniz. VPN, sanal bir özel ağ anlamına gelir ve birincisi, ev internet bağlantınızda çalışan ve ISS'nizden aldığınız bağlantıdan daha fazla gizlilik sağlayabilen bir sanal ağdır (internet servis sağlayıcısı).

Bir VPN nasıl çalışır? Gerçekte, bir VPN, internet üzerinden birbirine bağlanan ve kendi ağlarını oluşturan bilgisayarlardan oluşur. Bu makineler arasındaki bağlantı ayrı olduğundan, standart internet bağlantınızdan çok daha fazla gizlilik sunduklarını göreceksiniz..

Yasal olarak zorunlu olmadıkça ISS'niz bilgilerinizle pek bir şey yapamazken, birçoğunun gizlilik istilası olarak değerlendirebilecekleri şeyler vardır. Bu yılın başlarında, ABD Senatosu kararıyla ilgili olarak, İSS'lerin tarama verilerinizi bir kâr için reklam ajanslarına satmasına olanak tanıyan bir tartışma vardı.

Bir VPN'in, tarayıcınızı ISS'nizden ve potansiyel olarak meraklı gözlerden gizlemekten daha fazlası için kullanılabileceğini unutmayın. VPN'ler yalnızca verilerinizi gizlemekle kalmaz, aynı zamanda dünyadaki tamamen farklı bir yerden geliyormuş gibi görünmesini sağlayabilir.

İnternette, herkes gibi makul bir gizlilik beklentisi istiyorsanız, bir İSS'ye yatırım yapmak gerekebilir. Haklı olarak bizim olması gerekenleri korumamıza izin veren bir hizmet için ek bir abonelik ücreti ödemenin gerekli olduğu bir dünyada yaşadığımız için üzücü:.

Ne yazık ki, İSS'ler tüketiciler üzerindeki gücünün çoğunu rehinmiş gibi tutuyor olsa da, ABD VPN öngörülebilir gelecek için gerekli olacak. Aslında, VPN'ler yakında özellikle gerekli olabilir, özellikle de FCC şu anda net tarafsızlığı (AB'de ve diğer yerlerde yasalarda yer alan bir şey) geçersiz kılma kararı aldığından.

Neden VPN Kullanmalı??

Bir kaç tane var VPN kullanma nedenleri, ve gizlilik konusunu zaten ele aldık, ancak diğer nedenlere geçmeden önce biraz daha derinlemesine inceleyebileceğimizi düşünüyoruz. ISS'nizin bilgilerinize erişiminin olmamasını sağlamak dışında, bilgileri diğer kişilerden ve bilgisayar korsanlarından koruyabilirsiniz.

Bilgilerinizi gizli tutmak istiyorsanız, VPN'den daha iyi bir seçenek yoktur (Tor yardımcı olabilir, ancak bunun kendi sorunları vardır). Gizliliğin yanı sıra, bir VPN kullanmak söz konusu olduğunda kolaylık da vardır. Örneğin, sık seyahat ediyorsanız, belirli web sitelerine erişmek için birine ihtiyacınız olabilir..

Bir VPN, farklı bir ülkedeymişsiniz gibi görünmesini sağlayabilir, böylece onu tatildeyken hizmetlere ve web sitelerine erişmek için yalnızca evde kullanılabilir. Bir VPN'i bu şekilde kullanmanın amaçları, eğlenceye veya daha ciddi konulara yönelik olanlardan farklı olabilir..

Örneğin, iş dışındaysanız ve işinizi doğru bir şekilde yapmanız gereken bir siteye erişemiyorsanız, uluslararası kısıtlamaları aşmak için bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır. Bunun normalde kurallar veya düzenlemelerle sınırlı olmadığını unutmayın, bu nedenle herhangi bir risk almanız gerekmeyecektir..

Bu nedenlerin ötesinde, internete genel bir ağda göz atıyorsanız, özellikle de herhangi bir hesaba giriş yapacaksanız, bir VPN kullanmak isteyeceksiniz. Açık bir ağ, verilerinize müdahale etmeyi çok daha kolaylaştırır ve bir VPN, erişilmesini önlemek için verileri şifreler.

Bu, gizlilik konuları için evde bir VPN kullanmak istemenizin nedenine benzese de, bilgileriniz risk altında olabileceğinden bu durumlarda çok daha önemlidir. Herhangi bir şey varsa, genel bir ağ kullanırken asla banka hesapları ve Paypal gibi hassas web sitelerine erişmek istemezsiniz.

Gördüğünüz gibi, bir VPN kullanmanın birçok sebebi var ve potansiyel bir dezavantaj yok (bir abonelik ücreti ödemek zorunda olmanız dışında). Her ay bir sandviç fiyatı için, bilgilerinizin çalınmasından, bölge kısıtlamasından ve çok daha fazlasından korunmanızı sağlayabilirsiniz..

SwitchVPN İncelememiz

switchvpn incelemesi 2018

Öyleyse SwitchVPN size tüketici olarak ne sunuyor? Bu hizmet, piyasadaki diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında devrim niteliğinde olmayabilir, ancak diğer birçok VPN hizmeti tarafından eşleştirilemeyen bir kolaylık sağlar. İncelememizin etine geçmeden önce, SwitchVPN'in bazı özelliklerine göz atalım.

Artıları

  • Optimum kapsama alanı için dört farklı kıtada bulunan yaklaşık 150 sunucu kullanır
  • VPN'nin yüksek riskli alanlarda kullanılmasına izin veren gelişmiş DNS teknolojisine sahiptir
  • SwitchVPN, üstün gizlilik için kullanıcılarının hiçbirini günlüğe kaydetmez
  • Bu VPN aynı anda beş cihaza kadar kullanılabilir
  • Rekabetin çoğuna kıyasla mükemmel hız sunar
  • Sunucular her zaman çalışır, bu nedenle bazı saat dilimlerinde kısıtlanmazsınız
  • SwitchVPN, abonelerinin her birine uzman müşteri desteği sunar

Eksileri

  • Rakip VPN hizmetlerinden biraz daha pahalı
  • SwitchVPN sitesinin yardım bölümü biraz seyrek
  • Brezilya'daki tek bir sunucu konumu nedeniyle Güney Amerika'daki hafif VPN kapsamı

İyi

Bu VPN hizmetinden beğendiklerimizi inceleyerek başlayacağız ve bazı özelliklerin ve daha fazlasının takdir edildiğini itiraf etmeliyiz..

Şifreleme ve Güvenilirlik

Öncelikle, kullanıcıları ilgilendiren konuyu her şeyden daha fazla ele alacağız: VPN, internet bağlantınızı şifrelemede ne kadar yararlı? İki haftalık kalıcı kullanım boyunca, bu VPN'de yalnızca iki başarısızlığımız vardı ve bu başarısızlıklardan biri bizim tarafımızdaki bir hatadan kaynaklandı.

switchvpn detaylı inceleme

Bir VPN'de güvenilirlik arıyorsanız, dünyanın çeşitli yerlerinde bile SwitchVPN ile birkaç seçenek rekabet edebilir. Ekibimizin farklı alanlarda bu VPN'yi deneyen üyelerimiz vardı ve hizmetin belirgin bir şekilde acı çekmediği anlaşılıyor.

SwitchVPN, dört kıtada bulunan 145'ten fazla sunucunun kullanımı nedeniyle bu kadar geniş bir kapsama sahiptir. Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve daha az bir ölçüde Güney Amerika'da iş yapıyorsanız, bu VPN'yi ihtiyaçlarınız için ideal bulacaksınız.

Bağlantı hızı

Kapsam ve güvenilirliğin yanı sıra, SwitchVPN'in yüksek hızları korumayı başardığını gördük, bu da yeni bir VPN seçerken her zaman söz konusu olan bir şey. Ağır bir indiriciyseniz veya belki de oyuncu, VPN üzerinden bile yönetilebilir kalmak için hızlara ihtiyacınız olacak.

switchvpn torrent ile çalışır

Müşteri servisi

VPN söz konusu olduğunda sıkça tartışılmayan bir husus, sağlayıcının müşteri hizmetleri departmanıdır. SwitchVPN'de, sorununuzu kendi başınıza çözme olasılığınızın yüksek olduğu bazı rakiplerin aksine, VPN'nin temellerini anlayan müşteri destek temsilcileri vardır.

İş ve Seyahat Avantajları

Bunun başka bir yolu VPN gezginleri barındırır 24 saat içinde aktif olduğu programdan geçer. Çoğu zaman aktif olacağından emin olduğunuz bir VPN'e ihtiyacınız varsa, SwitchVPN sizi hayal kırıklığına uğratmayacağınızdan emin olacaktır..

switchvpn sunucu listesi

Aynı Anda Birden Fazla Cihazla Uyumlu

Tabletinizi, akıllı telefonunuzu ve bilgisayarınızı aynı anda SwitchVPN ağı üzerinden çalıştırabileceğiniz için beş cihazın desteği bu hizmetin buzlanmasında kirazdır. Bu VPN, meraklı gözlerden ve kendilerinden korunmak istedikleri bir aileye sahip kullanıcılar için idealdir.

switchvpn cihazları incelemesi

İç Güvenlik

Ne yazık ki, bir VPN kullanırken, VPN sağlayıcınızın sizi gözetliyor olabileceği endişesi vardır, ancak SwitchVPN bir gizlilik garantisi sunar. Bu garanti, SwitchVPN tarafından hiçbir şekilde kayıt tutulmadığını belirtir ve bu da bilgilerinizi kendinize saklamanıza yardımcı olur.

VPN sağlayıcınızın bilgilerinizi kullanma niyeti olmasa bile, bu bilgileri günlüğe kaydetmek hacklemeyi ve diğer sızma biçimlerini açık bırakır. Bilgilerinizin asla başkasının eline geçmemesini sağlamanın en iyi yolu, hiçbir şeyi kaydetmeyeceklerini garanti eden bir VPN'i tercih etmek isteyeceksiniz.

Harici Güvenlik

Son olarak, dış tehditlerden kaynaklanan güvenlik konusunu ele almalıyız. SwitchVPN, riskli bir ağda geziniyor olsanız bile sinyallerinizin şifresini çözmek neredeyse imkansız hale getiren gelişmiş DNS koruması sunar.

Tabii ki, bu tür risklerden kaçınmanın en iyi yolu bu ağları ilk etapta kullanmak değildir, ancak seyahat ederken bazen başka seçenek yoktur..

Kötü

Elbette, diğer herhangi bir üründe olduğu gibi, her şey iyi olamaz. Ne yazık ki, bu VPN'i kullanırken birkaç sorunla karşılaştık. Neyse ki, yaşadığımız sorunların hiçbiri en azından kullanıcıların büyük çoğunluğu için anlaşma kırıcılar değildi.

Bu VPN ile yaşadığımız ana sorunlardan biri, kıtadaki tek sunucuları Brezilya'da bulunduğundan Güney Amerika'daki nispeten hafif kapsamıydı. Brezilya dışında Güney Amerika'ya seyahat ediyorsanız, özellikle bu alanı kapsayan bir VPN'ye yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Belirli kıtalardaki ölü bölgeler dışında, bu VPN'nin en uygun seçeneği tercih eden kullanıcılar için tam olarak ideal olmadığını göreceksiniz. Varken daha ucuz VPN'ler, daha uygun fiyatlı teklifler genellikle daha az etkileyici olacağından, aynı değer için para sunan bir hizmet bulmakta zorlanacaksınız.

switchvpn fiyatlandırması

SwitchVPN sitesinin yardım bölümü biraz daha fazla iş kullanabilirken, yine de yeni bir kullanıcının ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri içermektedir. VPN dünyasında daha gelişmiş konularda yardım istiyorsanız, VPN'lere ve bunların kullanımına odaklanan daha özel bir yayına başvurmanız gerekebilir..

Gördüğünüz gibi, bu VPN hizmeti için negatiflerin çoğu, aynı fiyat aralığında rakiplerle karşılaşan sorunların hiçbiri kadar kritik değildir. Bu VPN devrimci bir şey sunmasa da, bu bir sorun değildir. Bu, daha rafine edilmiş ancak daha az deneysel bir şey isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir VPN'dir.

Sonuç

Beta sürümlerden ve güvenilir olmayan VPN'lerden bıktıysanız, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya arasında seyahat ediyorsanız SwitchVPN'in mükemmel bir seçenek olduğuna inanıyoruz..

Bu VPN diğer seçeneklerden biraz daha pahalı olsa da, fiyat farkı o kadar büyük değil ve ayda 6 ila 10 dolar daha kötü olabileceğine inanıyoruz. Bu incelemenin sizin için doğru VPN olup olmadığına karar vermenize yardımcı olduğunu umuyoruz

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments