IPVanish İnceleme 2019 – Gerçekten İyi mi?

[ware_item id=33][/ware_item]

Günümüzde internet üzerinden saldırı ve casusluk yapma bilincinin artması, VPN web sitelerine gelen trafiğin katlanarak artmasına neden oldu. Bu, geniş VPN okyanusu tarafından sağlanan çoklu özelliklere derinlemesine bakmak için yeterli bir nedendir..


Bu yüzden, gözlüklerinizi takın ve doğru balığı yakalamanız için dalgaları sakinleştirelim, IPVanish.

Çok Yönlü

IPVanish'in ortaya çıkmasından bu yana, bilgi sızıntısı söylentilerinden arınmış, temiz bir sayfa vardı ve sürekli övgü ile gündeme getirildi. İlk yıllarında bir dahi olan global kullanıcılar, bu VPN hizmetinden yüksek beklentilere sahiptir. Bunu göz önünde bulundurarak, IPVanish'in bu beklentileri karşılarken, yapması gereken işin iyi yürütülmesi için yeni kayıtlar oluştururken büyük bir kaydı vardır..

VPN uzmanlarımız bu VPN ürününe yeterli zaman ayırdı ve kapsamlı bir anlayış ve çeşitli testlerden sonra bu IPVanish İncelemesini sizin için özel olarak sunduk.

Yıllar boyunca kullanıcılar tarafından sevilen bu VPN'den bulduğumuz birçok özellik var. IPVanish'in şaşırtıcı özellikleri için okumaya devam edin

Perks Maliyeti

IPVanish, yalnızca yaptığınız paket seçimiyle çok ekonomik veya oldukça pahalı olabileceğinden seçmek zor bir seçenektir. İlk yapacağımız şey, hangi paketin sizin için en uygun olacağını size yönlendirmektir. Nitekim aylık plan “10,00 $ / ay” sıradan kullanıcıların bütçesinden biraz tükenir, bu nedenle size bu planı önermeyiz. Ancak, bir yıllık paketi tercih ederseniz, fiyat oldukça makul olur ve piyasada mevcut ortalama oranından aşağı gider. Yani her yıl seni çok kurtaracak!

1 Yıllık Planın size maliyeti: $ 6.49 / ay.

Harika yıllık paketin yanı sıra, IPVanish’in cömert tavrı sayesinde, abonelik planlarının özellikle anlaşma dönemlerinde genellikle indirimde olduğu. Bu yüzden tetikte olun ve takvimlerinizi gelecek yılın tüm şenlikleri için işaretleyin. 

IPVanish'in 7 gün para iade garantisi vardır, bu garanti biraz sunmaktır. Sunulan hizmetlerden memnun kalmazsanız kolayca geri ödeme isteyebilirsiniz. Geri ödeme politikalarında güçlük yok.

Yine de, daha fazla avantaj olacak, bu yüzden aklınızdaki son şüpheleri başlatmak için IPVanish incelemesini okumaya devam edin.

Kurtarıcı'nın Özellikleri

Çoğu müşteriye hizmet vermek için 3 dilde sunulan IPVanish, tamamen nicelik üzerinden kaliteyle ilgilidir. 75+ lokasyonda 1300+ VPN sunucusu ile 40.000'den fazla IP sunuyor.

Göze çarpan şey, bir yıl boyunca tek bir abonelik yoluyla beş eşzamanlı bağlantıya izin vermesidir. Bu, diğer VPN'ler tarafından normal bir bağlantı kullanılabilirliğinden çok daha fazlasıdır ve onu satın almak için ciddi bir nokta. Windows, Android, iOS, Chromebook, Linux ve yönlendiriciler gibi tüm platformlardan bulunabileceği ve indirilebileceği gerçeğiyle birlikte, bu, evinizdeki herhangi bir aygıta veya hatta tüm cihazlara bağlanmanıza olanak tanır.

Sadece bu değil, aynı anda 5 bağlantı ile ailenizin güvenliğini IPVanish üzerinden de sağlayabilirsiniz. IPVanish sizi ve ailenizi koruma altına aldı. Oda arkadaşlarınızla bir apartman dairesinde veya üniversite yurdunda yaşıyorsanız, aylık faturanızı oda arkadaşlarınız arasında bölen herhangi bir fiyat planından tasarruf edebilirsiniz.

Otellerde, kahvehanelerde veya diğer ortak alanlarda Wi-Fi kullanıyorsanız, IPVanish kullanarak bilgisayarınızı güvenli olmayan Wi-Fi bağlantılarından nasıl koruyabileceğinizi görmek için bu videoyu izleyin.

Görünmezlik Alanında Koruyucu

Bu IPVanish İncelemesini bir layman için şekillendirirken, IPVanish'i hız ve ping için test etmeye karar verdik ve IPVanish'in daha yüksek hız ve en yüksek koruma ve şifreleme için çok çeşitli protokoller sağladığı sonucuna vardık. IPVanish, casuslara ve bilgisayar korsanlarına karşı nihai savunma tarifine hiçbir kayıt politikası olmaksızın tüm viral etkinliklerinizi ortadan kaldıracaktır; sizi güvende tutma gücü tamamen sizindir ve sadece bir abonelik.

IPVanish'in tüm süper niteliklerini göz önünde bulundurarak, gizlilik bilincine sahip tüm insanlar için en iyisi konumudur. IPVanish, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmaktadır, ancak IPVanish herhangi bir etkinlik günlüğü tutmadığından, İnterneti Ulusal Güvenlik Ajansı, NSA gibi yetkilileri denetlemek için kullanırken önemli bir materyal teslim edemezler..

IPVanish İnceleme 2019 - Gerçekten İyi mi?

Her Şeyi Bilen

Müşteriyi anlamak, geliştirilmekte olan ürün ile kullanıcıların mevcut hizmeti kullanmaya devam etme istekleri arasındaki uyumu oynamaya yardımcı olur. IPVanish her şeye sahiptir. IPVanish’in “Neden VPN” sayfasındaki her “Neden ve Nereden” olası tüm “Nasıl ve Nereler” e kadar, web sitesinin izleyicisinin zihnini geçebilecek en önemsiz sorunların bile çözümlerine sahiptir.

Sanal destek sağlamada büyük bir etki yaratan IPVanish’in sunucuları, insanların gizlilik hakkını sağlamaya yönelik doğru rehberlikleri sayesinde tüm trafiği elde eder. Kullanıcılarını bir kullanım kılavuzundan daha kolay bir şekilde açıklayarak kaşıkla beslerler. Web sitesi, VPN'in nihai kullanımı için, tamamen anlaşılmadığı takdirde, kullanıcının tüm kullanımlarını bilmediği için işe yaramayacağını kanıtlayan eksiksiz bir rehber görevi görür..

IP Temper Hizmetleri

IPVanish, yeni bir İnternet Protokolü (IP) adresini değiştirerek ve yeniden tahsis ederek sizi sanal olarak takviye etme işini üstlenir. Kişisel gizliliğinizi ihlal etmek isteyen tüm zararlı ve kısır yırtıcılarla savaşır. Farklı bir ülkeden yeni bir IP adresi alıyorsunuz ve tahsis edilen / seçilen ülkede sadece başka bir vatandaş gibi görünüyorsunuz.

İstatistiksel olarak konuşursak, IPVanish rakiplerinin ortalama hızının yaklaşık beş katını sağlar. Sadece 45 dakika sonra, kişisel olarak IP adresinizi değiştirmeyi seçebilirsiniz, bu da çeşitli ülkelerin coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerine mümkün olduğunca çok erişmek için en iyi seçeneklerden biridir..

Yapabilirsin IP adresinizi burada test edin VPN'ye bağlanmadan önce ve sonra

Web Sitesinde Hızlı Yakınlaştırma

Çekici ve etkileşimi kolay bir platform profesyonel titreşimler sağlar. Sekmelerde gerekli tüm bilgilere sahip olmak kullanıcının sadece gerekli bilgilere erişmesini sağlar. “Neden VPN” sekmesi, bir aceminin bir VPN'i anlamak için ihtiyaç duyduğu tüm temel grafik bilgilerine sahiptir. "Uygulamalar" ve "Fiyatlandırma" sekmesi, işe hızlı bir şekilde baktığınız ve fiyatlara hızlı bir bakışla uygulamayı indirdiğiniz yerdir. Yardım bölümleri iyi organize edilmiş ve SSS, kurulum kılavuzları, sorun giderme, faturalama soruları ve duyurular gibi kategorilere ayrılmıştır. VPN'lerin gittiği en iyi destek merkezlerinden biridir. SSS aslında onlarla birlikte görüntülenir. Bu, kullanıcıların zamanlarını ekiplerine e-posta göndermekten veya yanıtlar için kategorilere göz atmaktan kurtarır. 

En İyi Viral Muhafız Uygulamasının Teknik Görünümü

Nispeten daha küçük indirme dosyası boyutuyla kolayca kurulabilir, uygulamayı ayarlarken herhangi bir zorluk bulamadık. Resimli ve ayrıntılı kurulum kılavuzları, kurulum için kapsamlı ve basit adımlar verdi. Tüm platformlarda uygulamaların kullanılabilirliği açıkça IPVanish’in web sitesine odaklanmıştır. Eğitici videolar ve bloglar gerekirse daha fazla yardım sağlar.

Öğeye tek bir tıklama, ihtiyacınıza ve seçiminize göre uygulamayı / yazılımı anında indirir. Teknik taleplerine rağmen, IPVanish bu ağları müşterilerden gizlemek için tatmin edici bir iş çıkardı ve kurulumu doğrudan noktaya kadar sürdürdü. Test için denenen tüm uygulamalar umut vericiydi ve hepsi çeşitli platformlar arasında ayrım gözetmeksizin nispeten benzer bir görünüme ve özelliklere sahipti.

Kayıt olmak

Kayıt formu aşağıdakilerden oluşur

  • Üç paketin fiyat listesi
  • Yalnızca e-posta adresiniz
  • Ödeme yönteminin seçimi

Kullanıcıların gizlilik haklarına saygı gösterdiklerini gösteren çok az kişisel bilgi isteniyor. Kaydolma işlemi hızlı ve kolaydır, bu da onları memnun etmez ve uzun formlardan uzaklaşırsa, birkaç saniyeden fazla herhangi bir sayfada kalmayan meşgul VPN kullanıcıları için büyük bir cazibe. Çok fazla kişisel veri isteyen herhangi bir uygulama aklında kırmızı ampulü yakar.

Verici  

IPVanish sizi şaşırtabilir! Kaydolurken yeterince şanslıysanız, IPVanish size aşağıdaki resimde gösterildiği gibi ekstra bir indirim verebilir.

Daha şaşırtıcı indirimler için web sitesine bağlı kalın ve asla bilemezsiniz, aslında bir tedavi için olabilirsiniz!

Üstte Kiraz!

IPVanish'in abonelik kazandıran faktörü, IPVanish'in web sitesinde bulunan her bir tesisi Android kullanıcılarına dahil etmenin çok uzun bir süredir devam ettiği gerçeğidir. Bu, bu uygulama sayesinde çok sayıda kullanıcının dizüstü bilgisayarlardan ve masaüstü bilgisayarlardan kişisel telefonlarına geçmesini sağladı. 

Android kullanıcılarının birçok uygulama tarafından kullanıcı deneyimi ve güncellemeleri açısından sık sık geride bıraktıkları bir sır değil. Geliştiricilerin güncellenmiş Android uygulamalarına yatırım yapmakta tereddüt ediyorlar çünkü Android'in birden fazla sürümü var ve tüketicilerinin çoğunluğu Apple kullanıcıları olabilir.

Tüm aktiviteleri kapatmak için kill switch gibi çeşitli işlevlere erişim kolaylığı ve cep telefonlarında hız testi önlemleri IPVanish'in sunduğu bir nimettir. IPVanish incelemesinde çeşitli cihazlarda sorunsuz çalışma karar verici faktör olabilir. Her işletim sisteminin kullanıcılarının taleplerini önemsediği için onlara iyi bir puan vermemek zordur. 

Savunucunun Yapıcıları ile Etkileşim

LiveChat her zaman gücü olmuştur, ancak bilinmeyen nedenlerden dolayı artık kullanılamamaktadır. Her zamanki bilet sistemi “Destek” bölümüne dahil edilir ve 7/24 kullanıcılar tarafından erişilebilir. 

Müşteri hizmetleri bir marka yaratabilir veya bozabilir. IPVanish VPN incelemelerinin büyük ölçüde olumlu olmasının temel nedenlerinden biri, Canlı Sohbet özelliklerine zaman ve enerji yatırmalarıdır. Sorunları hızlı bir şekilde tanımlamak ve çözmek için özel olarak eğitilmiş uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptirler. Netflix gibi bir akış hizmeti için belirli bir VPN sunucusu bulmanız gerektiğinde bu özellikle kullanışlıdır. IPVanish gibi popüler VPN sağlayıcılarının bazı sunucuları, coğrafi kısıtlamalı içeriğe yasa dışı bir şekilde erişilmesine izin vermek için bu uygulamalar tarafından kara listeye alındığı için bu biraz zor bir iş. Böyle şeyleri kendi başınıza yönetemezsiniz, bu nedenle VPN sağlayıcınızla biraz verimli bir etkileşim gerekir.

Bununla birlikte, yardım bölümündeki karmaşık ayrıntılı ve fotoğrafa genel bakış, bir VPN'in neden gerekli olduğu her türlü cihazda sorunsuz çalışan bir VPN'inizin bulunduğu son bite kadar tüm yönlerini kapsadığı için yeterli olduğunu kanıtlamaktadır..

Takip Edilemez!

Kim görünmezlik pelerini altında kalmak için mümkün olduğunca uzun süre dublör çekmek istemez ki? Kimse sihrin tükenmesini sevmez. IPVanish'in zırh benzeri bir savunma taktığı yer burası! Her 45 dakikada bir yeni bir IP adresi ayıran otomatik IP yenileme seçeneği vardır.

Bu süreci daha da iyi hale getirmek için, IP adresini değiştirmeden önce otomatik olarak kill-switch'i çalıştırır ve gözetim ajanslarının izleme araçlarını, sizi birden fazla ve farklı IP'lerde izlemek neredeyse işe yaramaz hale getirir..

Sadece IPVanish tarafından en uygun fiyata verilen yeni rüya IP döngüsü olarak bilinir. Bu tek başına IPVanish'in zirveye ulaşmasını hak ediyor!

Nefret Veya Aşk

Tamamlamak için, IPVanish'i yenmek zor. Kullanıcılarını anonim tutmanın yanı sıra verimli hızlı teslimatı nedeniyle HD akış ve torrent için uygun ve tercih edilir, IPVanish'in kaçırdığı tek bir vuruş yoktur.

Bu kullanımı kolay IPVanish'i diğer VPN'lerle karşılaştırın VPN Karşılaştırma Aracı!

Müşterilerinin her 45 dakikada bir dünyanın ekseni etrafında dönmesini ve tıkırdamasını sağlamak için mükemmel bir şekilde uyarlanmış, yıllarca süren imkansız bir iştir. Bu nedenle, IPVanish VPN, tüm zamanların en popüler VPN'leri listesinde olmanın onurunu gerçekten hak ediyor. Ayrıca çok beğenildi 

Kullanıcıların çeşitli platformlardaki incelemelerini de dikkate alarak, kesinlikle önemli olan abonelerin oyu var. Bu nedenle, IPVanish verimli performansına bayılır. Ayrıca, web sitemizi sık ziyaret ediyorsanız, IPVanish'in VPN'ler için ilk 3 önerimiz arasında olduğunu bilirsiniz ve bu IPVanish incelemesi de aynı şeyi açıklar.

Sonuç

Umarız bu derinlemesine IPVanish İncelemesi VPN yazılımlarını rakiplerinden farklı kılan şeyleri gösterdi ve şimdi ihtiyaçlarınız için doğru ürün olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır. Bir varsayım değil, bir gerçek IPVanish testlerimizde ve üçüncü taraf laboratuvarlar tarafından yapılan testlerde tutarlı bir şekilde iyi performans gösterdi. Android uygulamasında Kanada sunucusunda 1 kez bağlantı kesilmesi gibi çok az boşluk olabilir, ancak sorunun geçici veya kalıcı olup olmadığını görmek için başka bir deneme yapacağız. Genel IPVanish bizden bir adım önde ve satın aldığınız için pişman olmayacaksınız, ancak en kötü durumda senaryoda 7 gün içinde geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Yani kazan-kazan durumu!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments