HideMyAss İnceleme 2019 – Kıçını Çok Gizli mi?

[ware_item id=33][/ware_item]

hma website ekran görüntüsü

Merkezi İngiltere'de bulunan HideMyAss, dünya çapında en çok kullanılan VPN'lerden biri olmuştur. Popülerliğinin sırlarına dokunmak için sunduğu hizmetlerin kalitesine derinlemesine baktık. Küresel olarak bu kadar çekici kılan nedir ve en çok bahsedilen VPN'lerde olmayı nasıl başarıyor? Bu inceleme okumaya devam ederek tüm sulu techtalk öğrenin.


Fiyatlandırma Planları

Hepimizin merak ettiği en önemli faktör, bu VPN'nin paralarıma değer mi? Eh, size paketlerini sunuyoruz, böylece onları kendiniz yargılayabilirsiniz.

hidemyass fiyatlandırma

HMA’nın aylık paketi oldukça fazladır, ancak yıllık paket endüstrinin ortalamasını karşılamaktadır. Ayrıca, sunduğu teknik özellikler düşünüldüğünde, yıllık plan diğer rakipleriyle karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir.

HMA'nın en sık indirim fırsatı sunduğunu biliyor muydunuz? Yukarıda belirtilenler genel anlaşmalarıdır, ancak HMA yılın BÜYÜK günlerinde ruh halindeyken bir abonelik almayı başarırsanız,% 50'ye kadar indirim alabilirsiniz! Bu nedenle, tavsiyemiz şenlik günleri size neredeyse her şeyi fantezi bir indirimle getirmeyi başardığında bir plan yapmaktır..

HMA aslında size ne sağlar??

HMA büyük bir değişiklik geçirdi. HMA'nın faaliyet gösterdiği şirket, Privax LTD, 2015 yılında AVG Technologies tarafından satın alındı. Bu sahiplik ağacını bükmek için Privax, ünlü Avast tarafından satın alındı ​​ve bu da HMA'yı başka bir sahiplik değişikliği altına sokabilir..

Bununla birlikte, büyük bir yükseltme olan 200 milyon aktif kullanıcı güvenlik yazılımına erişmiştir. İnsanları biraz şaşırtan tek şey, Britanya Hükümeti İletişim Merkezi'nin izlemesiyle birlikte günlük tutmalarını sağlayan Birleşik Krallık'ta bulunmasıdır..

HMA'yı nerede bulabilirsiniz?

İşte HideMyAss için herkesi gagaya çeviren kattığı ve bu onun dünya çapında sunucu dağıtımı.

eşek sunucularımı gizle

940+ sunucu, 350+ alanda 120.000 IP adresi, böyle bir ayartmaya kim karşı koyabilir? Bu geniş ürün yelpazesi ile şehirler, ülkeler ve hatta kıtalar arasında sanal olarak gezinmeyi seçebilirsiniz!

HideMyAss İnceleme 2019 - Kıçını Çok Gizli mi?

Avrupa ve Kuzey Amerika'daki çok sayıda sunucu sayesinde, dünyanın dört bir yanından herkes HMA sayesinde coğrafi kısıtlamalara erişebilir.

HideMyAss'ın iOS, Android ve Windows dahil tüm platformlarda kullanılabilir olduğu düşünüldüğünde, hayal kırıklığı yaratan kenar, HMA'nın abonelik başına sadece iki eşzamanlı bağlantıya izin vermesidir. İşte aynı anda 3 veya daha fazla bağlantıya izin veren ExpressVPN ve IPVanish gibi diğer rakipler tarafından dövülüyor..

Gizlilik Endişeleriniz Hakkında?

HMA'nın İngiltere'de olmanın büyük bir dezavantajı var. GCHQ ve NSA tipi gözetim altında gerçekten tamamen şeffaflık duygusu vermediği için anahtarsız büyük kilit budur. Konumu nedeniyle HMA, diğer tüm firmalar gibi verileri tutmak için aynı politikaları korumaya tabidir..

HMA hiçbir günlük tutmadığı konusunda oldukça vokal olsa da, bağlantı ve bağlantı kesme durumunu, kullanım süresini, kullanılan bant genişliği miktarını vb. Saymayı bırakmazsanız bu tamamen doğru değildir..

Diyelim ki, örneğin Spotify, Netflix vb. Gibi coğrafi kısıtlamalı web sitelerine erişmek gibi daha az balıklı şeyler içindeseniz, yasadışı bir şey yapmayacağınız sürece toplam bir kazan-kazan durumu..

HMA testimiz sırasında torrent kullanırken, ne yazık ki yasadışı olan bir sorun olmamasına rağmen, HMA kullanımı sırasında bildirilen DMCA bildirimlerinin örnekleri olmuştur..

İnternet sitesi

HMA’nın web sitesini kritik analistlerimizin gözleminden geçmeye karar verdik. Olması muhtemel olmayan, HMA sahip olmalı ve sahip olmamalı ayrıntılı kontrol listesini işaretlemeyi başardı.

Güzel renk kombinasyonu ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile her kullanıcının aklını kolayca yakalar. Ayrıntılı “VPN Nasıl Çalışır” bölümü, VPN'in karmaşık ve teknik özelliklerini ve teorisini içerir. Milyonlarca kullanıcının kalbini daha da kazanmak için, dünyanın dört bir yanındaki herkese ana dillerinde uyum sağlamak için birden fazla dilde geliyor.

Müşteri desteği

Müşterilerinizi mutlu etmezseniz, onları kaybedersiniz ve HMA onları nasıl memnun edeceğinizi bilir. Platformlarında bulunan e-posta, blog, topluluk geliştirme ve rehberlik tesisi, HideMyAss Destek Sistemi ve LiveChat seçeneğinin yardımıyla, HMA daha hoş olmak için çivilendi.

Hata! E-posta Yanıt Oranı

Dolayısıyla, HMA'nın müşterilerine en çok değer verdiğine şüphe yok. Bu, posta yoluyla yapılan sorgulara yavaş bir yanıt oranına sahip oldukları gerçeğiyle birlikte gitmez. E-posta gönderme özelliği, formu doldurmanızı ve sorununuzun doğasını girmenizi gerektiren aşırı basitlikle oluşturulmuş HideMyAss Destek sayfasında bulunur..

Ancak zaman gecikmesi her zaman tüm sorunlarınızı çözen ayrıntılı yanıt tarafından dövülür, bu yüzden gerçekten bir serseri değildir..

Genel halkın gözünde kalmak için HideMyAss, Sosyal Medya yarışının gerisinde kalmadı. Facebook, Twitter ve Google Plus'ta tamamen aktif profillerle, kullanılabilirlik ve popülerliklerinde tek bir şüphe noktası bulamazsınız.

Uygulamayı Nereden Alabilirim??

Apple Store ve Google Play'deki kolay edinilen uygulamaları sayesinde iOS ve Android kullanıcılarına sunulan hizmetler arasında herhangi bir ayrım yapılmaz. Makul boyuttaki uygulamalar kolayca indirildi ve kurulumun her adımında sağlanan yardımla HideMyAss kullanıma hazırdı. İşlevler, özellikler ve tasarım iOS ve Android'de oldukça aynı.

Ek HideMyAss Yardım / Hizmetler

Bir kişinin herhangi bir VPN'nin “Abone Ol” düğmesine tıklamasını ne sağlayabilir? Aslında VPN'lerin zaman zaman sunduğu çok önemsiz yararlar / temeller üzerinde karar verilebilir. HideMyAss, web sitelerinde biraz avantaj sağlayan diğerlerinden biraz daha fazlasını sunuyor. Bununla birlikte, aşağıdakiler kullanıcılara abone olmasının başlıca nedeni değildir.

Bedava ne var? PROXY!


HideMyAss’ın ilk popülerlik faktörü, ücretsiz proxy hizmeti sunan web sitesidir. Bu, HMA'yı okul saatleri, üniversite ve üniversite öğrencilerinin okul saatlerinde sanal sosyal yaşamlarına girme şansının olmadığı zamanlarda Facebook'a erişmelerine yardımcı olan gerekli ün kazandı..
Aynı zamanda insanlara genellikle ücretsiz olarak hizmet eder, bu da HMA'ya bazı ücretsiz puanlar kazandırır. Bu özellik nedeniyle, kendi iradesini kullanma özgürlüğü sağlayarak istedikleri coğrafi kısıtlamalı web sitelerine erişmeyi seçebilir.

Kelimenin tam anlamıyla seni nasıl saklıyorlar??

Anonim E-posta Hizmeti

Şimdi, bazı iyi hizmetlerde ellerinizi çıkarmak istediğinizde e-posta kimlikleri bir zorunluluktur. Belirli hizmet kullanımının izini silmek için uğraşıyorsanız, HMA web sitesinde Anon e-posta hizmeti sağlayarak kesinlikle kendinizi saklamanın temel köküdür..

Anonim Bağlantı Yönlendirmesi

Hepimizin internette gizli hayranları ya da gizli düşmanları var. Bazıları, sizin için güçlü duygulara sahip olduğunuzu asla bilmediklerinden emin olduklarımızdır. Şimdi kimliğinizi gizlemek için yoldan çıkmak garip görünüyor ama HMA'ya değil! Kullanıcıların bunu yapması gerektiğini anlıyorlar, bu nedenle web sitelerinin bağlantılarını paylaşsanız bile trafik kimliğini gizleme konusunda süslü bir özelliğe sahipler..

Playstore uygulama bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyass.hidemyassprovpn&hl = tr

iTunes Uygulaması indirme bağlantısı: https://itunes.apple.com/us/app/hma-hotspot-vpn-proxy/id675102189?mt=8

Nasıl Kayıt Olunur?

Kayıt işleminin fizibilitesini kontrol etmek için bir hesap açtık ve bunu yapmamız daha kolay olamazdı.

Minimum kişisel bilgi gerektiren basit bir form ile kendi kişisel hesabınız oluşturulur! Daha sonra zamanında abonelikler için farklı paketlerin görüntülenmesine yol açar ve ardından farklı ödeme yöntemleri takip eder..

Ücretsiz deneme

Burası HMA'nın kimseyi mutlu etmediği yerdir. Paranın iyi harcandığının rahat olması için hizmeti ilk elden deneyimlemek gerekir. Ancak, HMA herhangi bir ücretsiz deneme süresi sağlamaz.
Bunu iltifat etmek için, diğer web özellikleriyle birlikte 30 günlük para iade garantisi vardır..

Nihai Karar Nedir??

Sevilen:

  • En kolay ve kullanıcı dostu uygulamalar ve web siteleri
  • Ek ÜCRETSİZ hizmetler
  • Kolay kurulum ve korunursunuz.
  • Minimum kişisel bilgi yani e-posta gerekir
  • Uygun planlar

Gerçekten Karar Veremiyorum:

  • Koruma seviyesi
  • Uygulamalarda belirli koruma özellikleri yoktu

Kesinlikle Nefret Edildi:

  • İngiltere'deki konumu
  • İyi bir gizlilik koruma geçmişine sahip değil

Dib'lerini korumak için VPN'e koyan herkes için HMA için gitmeyin. Genel hafif kullanıcılar için, kurulum için fazla teknik bilgi gerektirmediğinden herkesin tercihi.

Bununla, mutlak endişesi tam anlamıyla kendini gizliyorsa, kişinin diğer seçenekleri düşünmesi gerektiği sonucuna varıyoruz..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments