Hide.me VPN İncelemesi

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN, günümüzün dijital yaşamının temel gereksinimi haline geldi. Günlük yaşamınızda su, barınak ve yiyecek kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Tabağınızda bulunan çok sayıda seçenekle, tüm gereksinimlerinizi karşılayan en iyisini seçmek zordur. Bugün, okuyucularımız için iyi bilinen ve çok beğenilen bir hide.me VPN'i inceleyeceğiz. Ücretsiz VPN'lerine ve tüm özellikleri kontrol etmek için premium plana abone olduk ve hizmetlerini test ettik. Öyleyse başlayalım:


Hide.me VPN'in tanıtımı

hide.me VPN, Malezya merkezli bir BT Şirketi olan eVenture Ltd'ye aittir. Ürün resmi olarak 2011 yılında, 29 ülkede 100'den fazla sunucuya büyüyen sınırlı sayıda sunucuyla piyasaya sürüldü. Ekip hide.me VPN üzerinde çalışıyor ve son derece rekabetçi ve BT sektörlerine yıllardır hizmet veriyor. Hide.me VPN'in vizyonu, kullanıcının internet hızından ödün vermeden tam gizlilik ve sıkı güvenlik sağlamaktır.

hide.me web sitesi

Hide.me’nin web sitesinde düzinelerce iddia ve vaat var, ama teslim ediyorlar mı? Bu VPN hizmeti hakkında İYİ ve KÖTÜ öğrenmek için her kuytu ve bacadan geçeceğimiz hide.me VPN'nin ayrıntılı incelemesine bakalım..

Hide.me VPN Hizmetinin Özellikleri

 1. Özelleştirilmiş Fiyatlandırma Planları

Hide.me VPN'de tam olarak istediğinizi alacaksınız. Her ihtiyaç için son derece özelleştirilmiş fiyatlandırma planları var. Beş parasızsanız ve aboneliği satın alamıyorsanız, Windows, Mac, iOS ve Android'de fermium planına abone olabilirsiniz. Çevrimiçi güvenlik için yalnızca VPN'ye ihtiyacınız varsa ve bant genişliğinin çoğunu kullanmak istemiyorsanız ve fazladan ödeme yapmak istemiyorsanız Artı Planına abone olabilirsiniz.

hide.me fiyatlandırması

Bir film aşığıysanız ve her gün çok fazla indirme ve akış gerçekleştiriyorsanız ve sınırsız bant genişliği istiyorsanız, Premium Plan'a abone olabilirsiniz. Benzer şekilde, yalnızca mobil kullanımınız varsa ve Masaüstü için fazladan para ödemek istemiyorsanız, mobil planlara abone olabilirsiniz.

 • Serbest Plan (Sınırlı her Platform için)
 • Artı Planı (75 GB veri aktarımı ve bir eşzamanlı giriş ile)
 • Premium Plan (Sınırsız veri aktarımı ve beş eşzamanlı giriş ile)
 • Mobil Plan (Yalnızca iPhone, iPad ve Android için)

Tüm planlar bir ay, 6 ay ve 12 ay boyunca abone olabilir.

6 aylık en iyi planlara göz atın: Ucuz VPN Listesi

Piyasadaki aylık ortalama fiyatlarla karşılaştırın, hide.me VPN’in abonelikleri oldukça pahalı.

S) Para İade Garantisi Hakkında?

hide.me VPN, hizmetlerinin bir başka olumlu özelliği olan her fiyatlandırma planıyla 14 gün para iade garantisi sunuyor. Geri ödeme politikası için hide.me VPN şunları söyledi:

Ayrıca Oku: Para İade Garantili En İyi VPN'ler

“VPN hizmetlerimizden tamamen memnun değilseniz ve sözleşmenizi iptal etmek istediğiniz ilk 14 gün içinde bize e-posta yoluyla yazılı olarak bildirirseniz, bant genişliği durumunda size sözleşme tutarının% 100'ünü iade edersiniz kullanım 500 MB'tan fazla değildir. İade zamanı geldiğinde, e-posta ile bilgilendirileceksiniz; kullanılan ödeme formuna bağlı olarak geri ödemenizi almanız sözleşmenizi iptal ettikten sonra 10 gün sürebilir. Geri ödemenizi on gün içinde almadıysanız, lütfen iletişim formunu kullanarak bizi bilgilendirin. Ücretsiz planımız tamamen ücretsizdir ve otomatik olarak yenilenmez. ”

Karşılaştırma Aracı ile Hide.me VPN'i Diğer VPN Hizmeti ile karşılaştırın

S) hide.me’nin ücretsiz VPN Planına nasıl abone olunur?

Ücretsiz plana abone olmak için hide.me’nin www.hide.me/en web sitesini ziyaret edebilir veya uygulamayı doğrudan Google Play Store ve iTunes Store'dan indirebilir ve ücretsiz plana abone olabilirsiniz. Ücretsiz Plana abone olmak için e-posta kimliğiniz yeterlidir.

 1. Global VPN Ağı

hide.me VPN, VPN ağını altı kıtada 29 ülkede 100'den fazla VPN sunucusuyla genişletti. Endüstride böyle güvenilir bir isme sahip olan hide.me VPN, VPN sunucularının ve konumlarının sayısı konusunda ana rakipleriyle rekabet etmekten çok uzak.

hide.me'nin toplam sunucusu Bu, VPN hizmetinin dezavantajlarından biridir. Ancak, hide.me’nin global ağına eklenen tüm konumlar, teknik ekibi tarafından kullanıcılarının talebi üzerine dikkatle seçilir. hide.me, üçüncü tarafların müdahalesi olmadan kendine ait VPN ağını korur.

S) Tüm hide.me VPN sunucuları P2P'yi destekliyor mu?

Hide.me’nin web sitesine göre, sunucularının çoğunda P2P destekliyorlar. Bu, P2P'nin tüm sunucularında desteklenmediği anlamına gelir. En iyi P2P sunucularından bazılarına bağlandık ve hız hayranlık uyandırıcıydı.

 1. Kullanımı Kolay VPN Uygulamaları ve Kurulum Kılavuzları

hide.me VPN, Windows, Windows 10, Windows Mobile, Windows Surface, Mac, iOS ve Android gibi birçok platform için ücretsiz VPN uygulamaları sunar. Uygulamayı herhangi bir karışıklık olmadan sadece 60 saniyede indirebilirsiniz. Hide.me’nin web sitesine gidin ve “İndir” seçeneğini tıklayın ve istediğiniz uygulamayı yükleyin. İOS ve Mac için uygulamayı iTunes ve Android'den indirebilirsiniz; uygulamayı Google Play mağazasından indirebilirsiniz.

hide.me destekli cihaz ve incelemesiEn iyi yanı, her VPN uygulamasının ömür boyu ücretsiz bir VPN hizmeti ile birlikte gelmesidir. Uygulamayı doğrudan indirebilir ve hayata genişletilebilecek ücretsiz plana abone olabilirsiniz. Ücretsiz plan sınırlı bant genişliği ve Singapur, Hollanda ve Kanada dahil 3 konumla birlikte gelir. Hide.me’nin VPN uygulamalarının en heyecan verici özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Otomatik bağlantı
 • Otomatik yeniden
 • Otomatik Sunucu Seçimi
 • Kill Switch (yalnızca Windows ve Mac)
 • IP Kaçak Koruması
 • DNS Sızıntı Koruması

4. Gizlilik ve Güvenlik Sunulan hide.me VPN

Hide.me VPN'in ünlü olduğu bir şey var ve hizmetleri tarafından sunulan gizlilik ve güvenlik. 256 bit şifreleme ve PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN, IKEv1, IKEv2 ve Softether gibi bir protokol aralığı ile hide.me kırılmaz güvenlik sunar.

Defense Code Ltd'nin güvenlik uzmanı Leon Juranic, hide.me VPN'yi en güvenli ve günlüksiz VPN hizmetlerinden biri olarak onayladı. Bu, sıfır günlük politikasıyla ilgili hide.me iddialarının bir şekilde doğru olduğu anlamına gelir.

hide.me özellikleri

“Bu konuda çok ciddiyiz: çevrimiçi etkinliğinizin günlüklerini saklamıyoruz. Günlükler, eylemleri size kolayca bağlayabilir ve bazı VPN sağlayıcıları, bunu söylendiğinde bunları hukuk görevlilerine iletir. Yapamadığımız için yapamayız. Basit." [Gizlilik Politikası]

hide.me, yakın zamanda müşterilerin bilgi talebinde bulunan yetkililerden aldıkları talep üzerine şeffaflık raporu yayınladı. Hide.me, Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikasında herhangi bir kayıt tutmadıklarını açıkça belirttiği gibi, bu tür bilgileri yetkililere sağlayamazlar. Malezyalı mevcudiyetleri sayesinde hem AB hem de ABD yargı yetkisinin dışındalar. hide.me VPN, eğer zorunda kalırlarsa, beklenmedik durumlarda konumu değiştireceklerini iddia eder.

5. Müşteri desteği

VPN gibi ürünler söz konusu olduğunda teknik müşteri desteği önemli bir faktördür. hide.me VPN, bilet destek sistemi, e-postalar ve sosyal medya platformlarıyla birlikte 7/24 canlı sohbet desteği sunar. Herhangi bir teknik yardım gerekirse, bir bilet açabilir veya [email protected] VPN adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. Ancak iletişim kurmanın en uygun ve en hızlı yolu canlı sohbet desteğidir.

müşteri desteği

Müşteri desteğini test ettik ve gerçekten etkileyici bulduk. Tüm teknik temsilciler iyi eğitilmiş ve doğru bilgi vermiştir.

6. Eşzamanlı Girişler

Hide.me’nin Premium planıyla, aynı hesabı beş cihazda aynı anda kullanabileceğiniz anlamına gelen beş çoklu giriş elde edersiniz. Cihaz seçimiyle ilgili açık bir talimat yoktur. İPhone veya Android telefon veya Windows masaüstündeki beş hesap gibi aynı platformda beş hesaba da izin veriyorlarsa hide.me müşteri desteğiyle kontrol etmeniz gerekir. Hide.me uygulamasının diğer VPN sağlayıcılarının yaptığı ile aynı uygulamayı kullanması ve benzer platform sayısını biriyle sınırlandırma olasılığı olabilir..

Editörün Düşünceleri:

 • Özellikleri inceledikten, sunucuları test ettikten ve hizmeti farklı platformlarda analiz ettikten sonra aşağıdaki sonuca vardık:
 • hide.me VPN kesinlikle en hızlı değil, ancak hız söz konusu olduğunda en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. En güvenli protokollere bağlı olsanız bile internet hızınızı büyük ölçüde öldürmez.
 • hide.me VPN, kayıt tutmayan ilkeye sahip en güvenli VPN hizmetlerinden biridir, ancak politika yalnızca etkinlik günlükleri için geçerlidir.
 • hide.me ücretsiz VPN, fermium planında sunulan özellikler konusunda sektördeki en iyi VPN hizmetlerinden biridir.
 • hide.me VPN, her planda IP sızıntı koruması ve DNS yalın koruma sunar.
 • Coğrafi erişim konusunda, hide.me VPN ana rakiplerinin çok gerisindedir. Ağa sürekli yeni yerler eklemelidirler.
 • P2P için hide.me VPN şiddetle tavsiye edilir.
 • hide.me fiyatları tüm planlar için üst sıralarda.
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments