ExpressVPN İnceleme 2019 – İyi, Kötü Ve Çirkin!

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN sağlayıcılarının birçoğu yalnızca “Dünyanın en hızlı VPN'i” olduğunu iddia ederken, ExpressVPN bunu “garanti” etmek ve ana sayfasında onaylamak için bir sonraki seviyeye geçmeye cesaret ediyor. Kuşkusuz, sassy bir aylık para iade garantisi taleplerini desteklerken, rakiplerin geri kalanının garanti süresi olarak sunmak için sadece bir haftaları var. Dünyanın en hızlı VPN'i, aynı zamanda sürekli en zorlu Netflix ve gezegende adlandırılacak hemen hemen tüm akış hizmetleriyle de çalıştığı için “en geniş VPN” olarak adlandırılmaya uygun olduğunda hala yetersiz kalıyor.


ExpressVPN İnceleme 2019 - İyi, Kötü Ve Çirkin!

Bunda ExpressVPN İncelemesi, ExpressVPN aboneliğini satın almadan önce mutlaka bilmeniz gereken tüm gerekli özellikleri, bilgileri ve çıkışları ele alacağız. Express VPN, sağlam güvenlik, mükemmel tasarım, güçlü performans ve inanılmaz bir müşteri hizmetinin kusursuz özelliklerine sahip bir VPN ile hayatlarını kolaylaştırmak için biraz daha fazla para ödeyebilenler için uygun olan hepsi bir arada VPN'dir. Mükemmel çok kullanıcılı işlevi nedeniyle aile kullanımı için bir paket olarak da hizmet edebilir. Bununla birlikte, daha fazla yaygara, daha fazla yapılandırma ve güvenlikten ödün verme pahasına bütçelerinde biraz düşük olanlar, bir uyumsuzluk bulacaktır. Bu inceleme, kesinlikle samanlıkta iğne olarak bulacağınız ExpressVPN kullanmanın artıları ve eksileri etrafında dönecektir..

Artıları

Kolay Başlangıç

Bu, ExpressVPN'e bir çift kanat veren bir şey. Kaydolduktan hemen sonra, ilk kez çalıştırdığınızda aktivasyon kodunu girmeniz istenecek bir VPN istemcisi yükleyebilirsiniz. Bu özel etkinleştirme kodu her aygıt için benzersizdir. Bağımsız istemcinizi açmak için yalnızca benzersiz bir kod kullandığınızdan, VPN istemciniz oturum açma zamanınızı nasıl kaydeder. Bu benzersiz koda sahip bir bağlantıyla aldığınız onay e-postasını kaydettiğinizden emin olun. Yükleme işlemi sırasında, anonim bağlantı verilerinin güvenlikten ödün vermeden daha fazla hız için paylaşılmasını isteyip istemediğinizi de seçebilirsiniz..

expressvpn ile çalışmaya başlama

Ayrıca Oku: NordVPN İncelemesi 2019

Sadece İyi

ExpressVPN uygulaması kolay ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sağlamak için tasarlanmıştır. Oturum açtıktan sonra tek yapmanız gereken bir sunucu seçmek ve servisi kullanmaya başlamak için connect tuşuna basmaktır. Daha sonra hızlı erişim için sunucuya yıldız ekleyebilirsiniz. İstediğiniz protokolü seçmek gibi temel yapılandırma seçeneklerinin geri kalanı seçenekler menüsünden yönetilebilir, ancak bu gerekli bir işlem değildir. Böyle basit bir arayüz, bu VPN'yi tüm VPN ihtiyaçlarınız için basit bir tak ve çalıştır seçeneği haline getirir. Bu nedenle çocuklar veya yaşlı kullanıcılar gibi acemi kullanıcılar tarafından yüksek puan alan bir VPN haline gelir. Uygulamanın GUI'sini kapatmak istiyorsanız, uygulama sunucuları kolayca bağlamanıza veya bağlantısını kesmenize ve pencereyi açmadan birçok seçeneğe erişmenize izin vermek için görev çubuğunda sessizce çalışır..

Çok Kullanıcılı Özellik

ExpressVPN’in politikasında yakın zamanda yapılan bir değişiklik, onu öncekinden daha yüksek bir sıraya getirdi. Hizmetleri aynı anda kullanmak için en fazla beş kullanıcı olan birden fazla kullanıcıya sahiptir. Bu kullanıcılar, bir VPN'ye aynı anda bağlanmak için benzer veya farklı beş cihazı kullanabilir. Örneğin, aynı anda beş dizüstü bilgisayar gibi benzer aygıtları veya telefon, tablet ve yönlendirici gibi farklı aygıtları istediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. Bir ağ kilidi, tüm cihazların VPN'yi bağımsız ve sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlar.

Tüm ExpressVPN incelemeleri hizmetlerinin kalitesi hakkında konuşur, ancak bu özelliğin paranızı nasıl koruduğuna bir göz atalım. Çoğu insanın pahalı bir VPN hizmetine harcamak için yeterli parası yoktur. Kabul edelim. ExpressVPN'in yüksek bir derecesi var, ancak orada en uygun fiyatlı değil. Bir maaştan diğerine elden ağza yaşayan öğrenciler ve çalışanlar onu geri çekebilir. Ancak, daha büyük bir gerçekle yüzleşelim. Oda arkadaşlarınız zaman zaman rahatsız edici olsa da, havuz girişiniz ExpressVPN ile altın bir fırsata dönüşebilir. En popüler fiyatlandırma planı (15 Aylık) aylık 6,67 ABD dolarıdır. Sadece beş şekilde bölün ve her kullanıcının en iyi VPN hizmeti için ayda sadece 1,33 $ öksürmesi gerekir! Cazip geliyor, ha?

Otomatik İşlevler

Varsayılan olarak otomatik protokol seçimi, ExpressVPN'in en önemli özelliklerinden biridir. Bu normalde UDP üzerinden bir OpenVPN'dir. Ayrıca, L2TP / IPSec, PPTP, TDP ve SSTP gibi diğer protokoller üzerinden OpenVPN ile manuel olarak bağlanmayı da seçebilirsiniz. Birçok güvenlik ve güvenilirlik sorunu nedeniyle, OpenVPN'in daha iyi bir seçenek olduğu düşünülmektedir. Ancak, otomatik protokol sizin için her zaman iyi çalışmayabilir. Bu durumda, aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanmak için ExpressVPN tarafından sunulan optimum sunucu protokolü kombinasyonunu bulmanız gerekir. Nasıl? Hesabınıza giriş yaptığınızda, içeriğin kilidini açmak istediğiniz ülkede bir VPN protokolü ve bir sunucu seçmelisiniz. Karıştırın ve eşleştirin, bu web sitesi için mükemmel seçimi keşfedin ve bir dahaki sefere not edin.

Gömülü Kill Switch

Kapsamlı bir ExpressVPN İncelemesinde Kill-Switch Özelliğinden bahsetmeyi nasıl unutabiliriz? Uygulamanın en başarılı, en son güncellemelerinden biri “Ağ Kilidi”. VPN bağlantısı düştükçe bu özellik tüm internet trafiğini devre dışı bırakır. Bu kilit, DNS sızıntılarını önlemede yardımcı olur ve bir kill anahtarı olarak işlev görür. Ayrıca, uygulama IPv4 üzerinden tüm DNS isteklerini nispeten güvenli olmayan IPv6 protokolünden daha fazla zorlar. Ancak, şifreleme düzeyleri hiçbir durumda bağlantıyı hızlandırmak için asla tartışılamaz.

Wi-Fi Yönlendiriciler için VPN

ExpressVPN'in sadece duyarlı bir GUI ile cep telefonlarını, dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları, tabletleri vb. Desteklemediği, aynı zamanda bazı popüler Wi-Fi yönlendirici modelleri tarafından kullanılacak ürün yazılımı da sunduğu dikkat çekicidir. Aslında iki şekilde çalışır; uygulamayı uyumlu yönlendiricinize ücretsiz olarak yükleyebilir veya önceden yapılandırılmış ExpressVPN istemcisine sahip bir yönlendirici satın alabilirsiniz. Wi-Fi'ye bağlı tüm cihazlardaki internet trafiği normal bir abonelikle VPN üzerinden yönlendirileceğinden ExpressVPN bir yönlendirici üzerinde çok yararlı olabilir.

Pek çok ExpressVPN incelemesinin onayladığı gibi, müşteri bakım taleplerine göre, yönlendiricinizi resmi web sitelerinde ExpressVPN için nasıl yapılandıracağınızla ilgili ayrıntılı kılavuzu takip edebilirsiniz. Ürün yazılımını üzerine yerleştirmeden önce yönlendiricinizin ExpressVPN ile uyumluluğunu kontrol ettiğinizden emin olun, aksi takdirde yönlendiricinizi sonsuza kadar yok edebilirsiniz.

Başka bir nimet, yönlendiricinin yalnızca bir cihaz olarak sayılmasıdır, bu nedenle bant genişliği bekleyen birçok cihazı bağlamak ve yine de yapılandırılacak iki cihaz daha kullanmak mümkündür. Bu, ExpressVPN'in premium güvenliğin tadını çıkarırken maksimum tasarruf sağlamak isteyen müşterileri için sağladığı inanılmaz bir boşluktur. Birden fazla VPN aboneliği alamayan büyük aileler için idealdir.

Ürün yazılımını üzerine yerleştirmeden önce yönlendiricinizin ExpressVPN ile uyumluluğunu kontrol ettiğinizden emin olun, aksi takdirde yönlendiricinizi sonsuza kadar yok edebilirsiniz.

İsimsizsin

ExpressVPN’in web sitesinin yeni .onion sürümü yakın zamanda anonim Tor kullanıcılarını eğlendirmek için eklendi. ExpressVPN'in Bitcoin ödeme kabulü ile birlikte bu özelliği, müşterilerin kimliklerini veya konumlarını hiçbir şekilde sızdırmadan kesinlikle anonim ve izlenemez kalmasını sağlar. Hangi verileri topladıkları ve nedenleri hakkında tamamen şeffaf politikaları vardır, bu nedenle her zaman sonlarından gizli bir güvenlik tehdidi olmadığından emin olabilirsiniz.

Devamını Oku: Anonim ve Güvenle Torrent Nasıl Yapılır

Güvenlisiniz

Kullanıcının güvenliği ve gizliliği BestVPNDeals.com'da en çok değer verdiğimiz bir şeydir. VPN uzmanlarımızın beklentilerini karşılayıp karşılamadığını görmek için zaman zaman pazardaki en iyi VPN hizmetleri arasında tartışmasız olanları yeniden değerlendiriyoruz. ExpressVPN, kendisini GCHQ ve NSA gibi bigshot kolluk kuvvetlerinin yasal sınırlarının ötesine yerleştirir, çünkü İngiliz Virgin Adaları'nın bir parçasıdır. Varsayılan protokol ve OpenVPN trafiği, 256-bit AES algoritması kullanılarak şifrelenerek, bir sonraki düzeydeki tüketici düzeyinde iletim güvenliğine götürülür. Daha hızlı bir deneyim için protokolü değiştirmek isteseniz bile bu varsayılan şifreleme standardı hiçbir zaman değiştirilmez. ExpressVPN, kullanıcılarınıza güvenliğiniz için daha iyi olan paylaşılan statik IP sağlar. Aynı IP'yi kullanan yüzlerce ve binlerce kullanıcı sizi anonim olarak güvenli kılar.

Müşteri Hizmetleri

Tüm bu kullanım kolaylığı ile ExpressVPN, 7/24 mevcut en iyi müşteri hizmetini sunarak en üstteki grafikte kalıyor. Canlı sohbet desteğini kullanarak istediğiniz zaman deneyimli, hızlı ve arkadaş canlısı bir temsilciyle konuşabilirsiniz. Hangi sunucuların istenen sonuçları sağlayacağını bilmediğinizde bu gerçekten işe yarar. Popüler VPN şirketlerinin çoğu, yetkililer tarafından kara listeye alınan sunuculardan muzdariptir. Temsilcileri, ziyaret etmek istediğiniz web sitesine, konumunuza ve amacınıza göre hangi sunucuların ideal olduğunu kolayca belirtebilir. Ayrıca, canlı sporları izlemenize ve farklı VPN protokol türleri hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olan nasıl yapılır videoları ve makaleleriyle web sitesindeki çok sayıda eğiticiye, sorun giderme kılavuzlarına ve SSS'ye erişebilirsiniz..

Web Sitesine Kısa Bir Bakış

Netflixing Çok Önemli Değil

Evet kesinlikle, ama sadece bazı sunucularda. Netflix'i kandırmak VPN dünyasındaki en büyük zorluklardan biri olduğundan, ExpressVPN'in testi Netflix ile tutarlı bir çalışma gösterdiğinden, bu kesinlikle bir başarıdır. Canlı Sohbete katılın ve Netflix ile mükemmel çalışan sunucular hakkında doğrudan bilgi isteyin.

Eksileri ve Çözümleri

Sunucuları Kontrol Etme

Tüm faktörlerin tarafsız olduğunu tartışana kadar hiçbir inceleme tamamlanmamıştır ve bu ExpressVPN İncelemesinde de durum aynıdır. Neredeyse önemsiz olduğu için eksilerini seçmede çok kritik olmamız gerektiğinden, basit bir adım gerektirmesine rağmen, bunu negatiflere yerleştirdik. Netflix'e erişirken bir proxy hatası görürseniz, şu anda hangi sunucunun Netflix'e erişebileceğini sormak için devam edin ve canlı sohbet desteğinde bir temsilci ile iletişime geçin. Belirli politika sorunları nedeniyle sunucuları açıklayamayız; ancak, bir şey, 7/24 destek sistemi ile sunucuları bulmak hiç de zor değildir. Hangi sunucunun Netflix'i en iyi çalıştırdığını öğrendikten sonra, daha sonra kullanmak üzere yıldız ekleyebilirsiniz. Aynı durum, güvenlik duvarlarını verimli bir şekilde atlamak için belirli sunuculardan erişilebilen BBC iPlayer ve Hulu için de geçerlidir. İhtiyacınız olan tek şey destek ekibiyle bir kez ve herkes için sohbet etmek.

Android'de Bağlantı Kesilmesi Sorunları

Hotstar'a yalnızca Hindistan'da erişilebildiğinden, çevrimiçi bir akış uygulaması “Hotstar” kontrol edilirken ExpressVPN'in coğrafi kısıtlamaları nedeniyle akış kesildi ve akış başarısız oldu.

Taviz Vermeyen Fiyat

Oldukça paradoksal görünse de, yine de bunu eksiler listesine yerleştireceğiz. Bununla birlikte, ExpressVPN'in neden daha yüksek fiyat aralığında yer aldığını belirtmek en azından hak ediyor. Görünüşte daha yüksek olan temel 12,95 $ / ay fiyatına karşı, başkalarının sunması gerekmeyen birçok artı elde edersiniz. Para iade garantisi burada tekrar fiyatlandırılabilir. Ayrıca, 15 Aylık aboneliği tercih ederseniz, fiyat oldukça uygun ancak yine de birçok rakipten daha yüksek olan 6.67 $ / ay seviyesine düşer. Başka bir artı, ödemeyi kredi kartı, Bitcoin, PayPal ve diğer üçüncü taraf ödeme kanalları üzerinden kabul etme esnekliğidir. Her ne kadar haksız görünse de, dünya marka imajı etrafında dönmektedir. ExpressVPN'in yüksek fiyat etiketini diğerleri arasında göstermesinin tek nedeni budur. Ayrıca her iyi şeyin bir bedeli olduğunu söylemeyi unutmamak gerekir.

Diğer Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin: Cheap VPNs

Özel / Özel IP adresi yok

OpenVPN'in paylaşılan bir IP'ye sahip birçok avantajı olsa da, yine de size özel bir IP sunamaz. Paylaşılan IP bazen Netflix'in konumunuz ve kimliğiniz izlenirse kırılması kolaydır, ancak birkaç sunucuyu tanıyor ve aralarında geçiş yapmaya devam ederseniz bu önlenebilir..

Cihazların Sınırlandırılması

Beş cihaz kullandığınız sürece her şey güller geliyor, ancak dördüncü cihazı bağlamayı planladığınız gibi değil. Başka bir cihaz bağlamak için beş cihazın hepsi de bağlıysa, cihazlardan birini manuel olarak çıkarmanız gerekir. Bu nedenle, ExpressVPN'i manuel olarak çıkarılabilmesi için kolayca erişilemeyen uzaktan mevcut bir cihaza bağlı bırakmayın. Ancak, aygıtları evde kolayca ayırabileceğiniz açık bırakmak sorun değildir. Başka bir çözüm, yönlendiriciyi doğrudan ExpressVPN ile bağlamak olabilir, böylece hizmeti istediğiniz kadar cihazda kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sonuç

ExpressVPN, VPN endüstrisinin önde gelen isimlerinden biri olarak kabul edilir ve ExpressVPN inceleme kararlarımız da karar verir. Uygulamayı 7 gün boyunca sürekli olarak test ederken 1 bağlantı koptu, genel ExpressVPN'in kurulumu, pürüzsüz bağlantısı ve bitcoin'i kabul ettiği için akış, engellemeyi kaldırma, şifreleme veya anonimlik gibi herhangi bir amaç için iyi çalışıyor. Bunu nasıl söyleriz? torrent, netflixing (Kanada, ABD, İngiltere'deki birden fazla kütüphane) test ettik, FIFA maçlarını yayınladık ve normal sörf yaptık. Ayrıca, biz pazarlamacılara verdi ve biz onları inceleme için sorulduğunda hepsi çok olumlu.

Müşteri desteği oldukça çeviktir ve sorgunuzu çözmek için ekstra bir yol kat edecektir. Ama onları bu kadar iyi yapan nedir? Ekibin ürünleri hakkında sağlam bir bilgisi vardır, bu da kullanıcıların sorgularını en erken zamanda çözmelerini kolaylaştırır. Her iki uygulamanın da (ios ve android) bir sıradan kişi için bile kullanımı çok kolaydır. Ekibimiz, uygulamayı indirdikten sonra yeni bir kullanıcının karşılaşacağı engeli anlıyor, böylece sorunsuz, güvenli bir süreç olduğundan emin olabiliriz ve ihtiyacınız olduğunda destek kılavuzları orada olacaktır. ExpressVPN ile yapmanız gereken bir ayar yoktur, ancak şansınızı denemek istiyorsanız, uygulamanın sol üst köşesindeki hamburger menüsüne basarak bunu yapabilirsiniz..

Özetle

VPN Uzmanlarımız ExpressVPN'in piyasadaki diğer seçeneklerden biraz pahalı olduğunu fark ediyor, bu premium performans ve güvenlik açısından paranızın karşılığını sunuyor, bu yüzden satın alacak herkes için yeşil bir sinyal. ExpressVPN tüm cihazlarla iyi çalışır Yangın tv, Mac, Android, Windows, iOS, Linux, Kodi ve evet ayrıca yönlendiricilerle de güzel oynuyor.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments