X-VPN pārskats 2020

[ware_item id=33][/ware_item]

Ja meklējat bezmaksas versiju, premium vai kaut ko citu?

Pēdējos pāris gados ir samazinājušies interneta brīvības ierobežojumi un nopietna cenzūra. ASV FCC ir nobalsojusi par tīkla neitralitātes apturēšanu, Itālija un Austrālija ir ieviesušas jaunus datu saglabāšanas rīkojumus, Dānija bloķēja vēl vienpadsmit vietnes, Spānija lika ISP cenzēt Pirāta līci, Īrijas tiesas lika cilvēkiem atvienoties no interneta, ja viņi pārkāpt autortiesību monopolu, un Krievijas VPN aizliegumi stājās spēkā oficiāli.


xvpn apskats

Tā kā tiešsaistes privātums joprojām ir milzīgs iemesls bažām, starpniekserveri un VPN pakalpojumi kļūst arvien nozīmīgāki rīki privātuma apzināšanā iesaistītajiem tīklājiem visā pasaulē. Šādā gadījumā vairāki VPN pakalpojumu sniedzēji steidz domāt par lietotāju domāšanu un tirgus daļu visā pasaulē, un kļūst arvien grūtāk izlemt par vispiemērotāko pakalpojumu starp pakalpojumu kopumu, kas neieviestu nekādus ierobežojumus ne ātruma, ne ziņā. no kopējā datu izlietojuma. Tikpat grūti ir atrast tādus VPN pakalpojumus, kas novērtētu lietotāju bažas par privātumu, tāpēc ikviens, kurš publiski apgalvo, ka piedāvā kādu vai visu iepriekš minēto, noteikti ir vērts izmēģināt..

Apmeklējiet vietni X-VPN tūlīt>>

Tomēr X-VPN, lai arī tas ir samērā jauns nosaukums nozarē, kopš tā laika ir paveicis diezgan labu darbu. Apskatīsim dažas no pakalpojuma galvenajām funkcijām.

Alternatīvas X-VPN

ExpressVPN & NordVPN

X-VPN pārskats 2020

apmeklējiet vietni

NordVPN-Cyber-Deal

apmeklējiet vietni

X-VPN iespējas

GUI

X-VPN grafiskā lietotāja saskarne (GUI) ir diezgan intuitīva, draudzīga lietotājam pat VPN jaunpienācējam. Kā parādīts ekrānuzņēmumos, ir diezgan pašsaprotams pārslēgšanas / atvienošanas taustiņš, kas ļauj jums izveidot savienojumu ar to, ko X-VPN uzskata par visātrāk pieejamo serveri jūsu plānā. Burtiski tas ir tikai viena klikšķa iestatīšanas process, un, lai izmantotu viņu pakalpojumus, jums pat nav jāpierakstās savā kontā. Ja nevēlaties norēķināties par noklusējuma servera atrašanās vietu, varat arī noklikšķināt uz pogas “Atlasīt atrašanās vietu”, lai manuāli izvēlētos jūsu izvēlēto atrašanās vietu un serveri..

Visi personīgie iestatījumi, reģistrētais konta pasts, konta statuss utt. Atrodas galvenā ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Apakšējā labajā stūrī viegli atrodams palīdzības centrs, kurā varat saņemt tiešas atsauksmes no klientu atbalsta komandas. Neatkarīgi no problēmām, kurās esat uzmācies, jūs varat saņemt tiešu palīdzību no viņu visu diennakti pieejamās starptautiskās komandas.

kas ir xvpn bezmaksas vpn. kāpēc jums ir nepieciešams xvpn


Pārbaudes laikā neparādījās neviena kaitinoša reklāma, tāpat kā X-VPN solīja, un vienīgā parādītā reklāma ir veiksmīga savienojuma izveidošana. Tīrs interfeiss, pat bezmaksas lietotājiem, ir laba pievilcība.

xvpn serveri (maksas un bezmaksas lietotāji)

Pieejamās valstis un serveri

X-VPN pašlaik ir vairāk nekā 1500 serveru visā pasaulē. Vietas ir pieejamas vairāk nekā divpadsmit dažādās valstīs, tostarp ASV, Austrālijā, Kanādā, Francijā, Vācijā, Lielbritānijā, Honkongā, Japānā, Meksikā un AAE un tā tālāk. Ja esat bezmaksas lietotājs, jūs varat arī brīvi izvēlēties no 21 atrašanās vietas 13 valstīs, tomēr ar premium kontu varat brīvi piekļūt visiem serveriem, ieskaitot ASV video serveri, kas lieliski darbojas ASV straumēšanas avotos..

Apmeklējiet vietni X-VPN tūlīt>>

Viens no iemesliem, kas padara X-VPN atšķirīgu, ir viņu pašu īpašumā esošie serveri bez joslas platuma ierobežojumiem. Tas nozīmē, ka komanda var iegūt pilnīgu piekļuvi un palīdzību, kad ar serveriem ir noticis kaut kas negaidīts. Visus serverus nodrošina AWS un Rackspace, nosaukumi, kas šobrīd nodrošina visuzticamākos un ātrākos serverus tirgū..

Ātrums un uzticamība

Speedcheck rezultāti liecina, ka bezmaksas X-VPN serveris Vācijā nav tik lēns kā domājams ātrākais, premium klases Vācijā.

xvpn ātrums

Kā redzams no iepriekš redzamā attēla, mēs ieguvām 9,45Mbps lejupielādes ātrumu un 9,90Mbps augšupielādes ātrumu bez X-VPN, savukārt, ja X-VPN bija savienots ar Losandželosu, ātrums nedaudz samazinājās līdz attiecīgi aptuveni 7,40Mbps un 9,51Mbps, neatkarīgi no tā par to, vai mēs izmantojām bezmaksas vai apmaksātu serveri. Un, kad mēs izvēlamies tālu Meksikas serveri, ātrums ir lēnāks līdz 5.46Mbps un 4.51Mbps.

Lasiet arī: Labākais bezmaksas VPN operētājsistēmai Android 2019. gadā

Latentuma laiks iet korelācijā ar ģeogrāfisko attālumu. Kad ģeogrāfiskais attālums tiek novirzīts tālāk, latentuma laiks no ļoti patīkamajiem 8 ms bez X-VPN līdz salīdzinoši nepatīkamajiem 302 ms, kad ir izveidots savienojums ar Meksikas brīvo serveri, tomēr daļēji tas ir sagaidāms acīmredzamu ģeogrāfisku iemeslu dēļ, piemēram, Losandželosas serveris saņem ping 206 ms. Un visos gadījumos mēs vienmērīgi varam skatīties 4K videoklipus no YouTube gan ar X-VPN, gan bez tā ātrākajos noklusējuma serveros..

Pieejamība

Runājot par pieejamību, X-VPN klients tagad ir pieejams lielākajā daļā lielāko skaitļošanas platformu, tostarp Windows x86-64, MacOS, Android un iOS, taču tas pašlaik nav pieejams Linux un dažiem paplašinājumiem. Un nav ne vārda par to, vai tas būs pārskatāmā nākotnē.

Bezmaksas vs Premium

Lai arī bezmaksas lietotājiem ir pieejams mazāks serveru skaits nekā viņu kolēģiem, kas maksā, viņiem ir tāds pats ātrs ātrums un vienādi uzticami klientu pakalpojumi. Izmantojot neierobežotu datu daudzumu mobilajās ierīcēs, lietotājiem bez datoriem ir ierobežots līdz 500 MB no datu vāciņa. Raugoties uz lietām, datu vāciņš būs jāsaskaras tikai ar datoru, nevis ar tālruņiem vai planšetdatoriem, jo ​​uzņēmums sola neierobežotu izmantošanu pat mobilo ierīču bezmaksas lietotājiem. Turklāt premium klases lietotāji bauda arī īpašus serverus, kas paredzēti Netflix ASV bibliotēkai.

Lasīt sīkāk: Bezmaksas VPN vs apmaksāts VPN Eksperta atzinums

Lai piekļūtu visiem premium ātrgaitas serveriem un noņemtu datu vāciņu, jums būs jāabonē viens no maksas līmeņiem. Ierobežojumi premium serveriem tomēr paliks neatkarīgi no tā, vai izmantojat galddatoru klientus vai mobilos klientus. Arī mobilo klientu bezmaksas versija tiek piegādāta kopā ar reklamēšanu, no kuras tiek atbrīvots premium līmeņa abonements.

Šifrēšana un privātums

Uzņēmums veic virkni drošības pasākumu, lai aizsargātu savu lietotāju privātumu. Pirmkārt, tiek apgalvots, ka visi savienojumi ir šifrēts, izmantojot AES, ar minimālo atslēgas lielumu 256 biti. Otrkārt, visi lietotāji var izvēlēties no 7 drošības tuneļu veidiem, kas apmierina dažādu pieprasījumu, apiet filtrus un ugunsmūrus vai citas prasības.

Saskaņā ar X-VPN paziņojumu, dažas no citām ar privātumu saistītajām funkcijām ietver:

 • DNS noplūdes aizsardzība
 • Avārijas poga
 • Piekļuve caur UDP / TCP
 • Vairāki VPN vārtejas
 • Ostas pāradresācija

Privātuma politika, kas uzskaitīta viņu oficiālajā vietnē https://xvpn.io/?n=best.free.xvpn.PrivacyPolicyPage, ir kodolīga un atbilstoša. Tiek solīta stingra nulles līmeņa privātuma politika un apņemšanās izvairīties no jebkādas cenzūras. Viņi apgalvo, ka X-VPN neuzglabā nevienu lietotāja žurnālu kas saistīti ar pārlūkošanas vēsturi, DNS vaicājumiem vai trafika datiem. Tomēr uzņēmums saka, ka tas reģistrē piekļuves mēģinājumus saviem serveriem “drošības un problēmu novēršanai”. X-VPN arī “neiesaistās nevienā cenzūrā”, kā arī komerciāla labuma dēļ nepārdod koplietošanas datus ar trešajām personām..

Uzņēmums darbojas saskaņā ar Honkongas likumiem un noteikumiem, tāpēc tas ievēro tīkla neitralitātes principu un neatbild uz citiem pieprasījumiem, kas saskaņā ar nacionālajiem likumiem ir saistīti ar lietotāja žurnāla informāciju.

Atbalsts tādiem P2P protokoliem kā Torrent

Saskaņā ar X-VPN klientu atbalsta komandas teikto, X-VPN “neierobežo lietotāju iespējas brīvi pārlūkot internetu, tomēr mēs tikai mudinām savus lietotājus izmantot straumēm likumīgus mērķus. Un tas ir paredzēts gan bezmaksas, gan premium lietotājiem ”. Tātad mēs to varam droši secināt X-VPN nediskriminē interneta trafiku, pamatojoties uz protokoliem, kas ir noteikts pluss tīkla neitralitātes atbalstītājiem, kuri bieži ir izteikuši iebildumus pret dažiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas video straumēšanu vai torrent lejupielādes traktē atšķirīgi no standarta pārlūkošanas. Viņi arī nodrošina video straumēšanas serverus, kas piesaista daudz cilvēku visā pasaulē.

Lasīt arī: labākie apmaksātie torrenting VPN

Cenu noteikšana

Lai gan X-VPN bezmaksas pakalpojums ir diezgan visaptverošs un pilnīgi pietiekams ikdienas lietošanai, uzņēmums piedāvā arī premium pakalpojumus, kas nāk ar vairāk zvaniem un svilpieniem. Viens no tiem ir tas, ka premium lietotāji vienā apmaksātā kontā vienlaikus var izmantot neierobežotas ierīces.

xvpn cenu noteikšana

Skatiet X-VPN cenu noteikšana>>

Cenu noteikšana sākas no USD 11,99 mēnesī visām platformām, ieskaitot galddatorus. Ja jūs maksājat gadā, tā vietā maksa par mēnesi samazinās par 50%, tāpēc jums būs jāmaksā tikai USD 72 par viena gada abonēšanu 5,99 USD mēnesī. Gada abonēšanas piedāvājums ir patiešām konkurētspējīgs salīdzinājumā ar dažiem konkurentiem un pat viņu ikmēneša abonements.

Gala vārds

X-VPN izskatās kā kompetents VPN pakalpojums tam ir liels potenciāls nākotnē. Tas atbloķēs Netflix ASV bibliotēku neatkarīgi no tā, vai atrodaties Honkongā vai AAE, tas skolas laikā ļaus jums ievietot pašbildes Twitter / Facebook, tas ļaus jums nedaudz izbaudīt brīvo laiku, izmantojot Minecraft vai Clash Royale, atrodoties darbavietās, un tas arī arī ļauj lejupielādēt (cerams, ka likumīgu) un dalīties straumēs ar datoru. Ar nepiesārņotu un intuitīvu lietotāja saskarni, labu ātrumu un tīkla neitrālu pieeju interneta trafikai, X-VPN ir vienkāršs ieteikums it īpaši mobilajās ierīcēs, lai gan daudziem lietotājiem 500 MB datu vāciņš darbvirsmā būs nedaudz sāpīgs.

Plusi

 • Intuitīva lietotāja saskarne
 • Pienācīgs ātrums
 • Atbalsta visu satiksmi vienādi
 • AES 256 bitu šifrēšana
 • Neuzkrītošas ​​reklāmas (tikai mobilajām ierīcēm)
 • 7/24 pieejams klientu atbalsts
 • Neierobežots lietojums mobilajās ierīcēs

Mīnusi

 • Pašlaik nav pieejams operētājsistēmā Linux
 • Darbvirsmas bezmaksas versijai ir 500 MB datu vāciņš

Sērfējiet anonīmi un atbloķējiet ģeogrāfiski bloķētu saturu, izmantojot X-VPN

X-VPN ne tikai dara to, kas ir paredzēts jebkuram labam, bezmaksas VPN pakalpojumam, bet arī rada galdam veselu virkni citu lielisku iespēju. Kā jau minēts iepriekš, neatkarīgi no tā, vai vēlaties piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, apiet interneta cenzūru vai vienkārši anonīmi sērfot, X-VPN ir nodrošinājis jūs. Ja jūs meklējat bezmaksas VPN pakalpojumu vai pat apmaksātu ar labu un ļoti drošu kvalitāti, dodiet X-VPN iet uz priekšu, jo tas ir viens no visneuztraucīgākajiem VPN pakalpojumiem, ko varat izmantot vai nu uz darbvirsmas, vai uz savus viedtālruņus.

Apmeklējiet vietni X-VPN tūlīt>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments