VyprVPN pārskats 2019. gada marts (Zelta varde)

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN ir avots, lai jūs varētu uzturēt savienojumu ar visām tiešsaistes darbībām, vienlaikus saglabājot drošību no kibernoziedzniekiem. Ko jūs sagaidāt šajā tehniski lietpratīgajā laikmetā? Viens šeit esošais cilvēks pareizā veidā izmanto visas uzlabotās tehnoloģijas, bet otrs - tikai lai kontrolētu jūs, manipulējot ar tā izmantošanu. Neraugoties uz to, programmatūras izstrādātājiem tiek ieteikts palikt vienu soli priekšā šiem kibernoziedzniekiem. Tādas tehnoloģijas kā VPN un starpniekserveri ir jāizmanto drošā veidā. Padarīsim tehnoloģiju drošu un pamatotu izmantošanu. Tomēr mums vienmēr ir jābūt piesardzīgiem pret kibernoziedzniekiem, viņi vienmēr uzrauga. VPN ir jūsu alternatīvais glābējs, tāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izvēlēties un ieguldīt lieliskajā VPN.


Mūsu ieteikto VPN sarakstā mēs noteikti iekļaujam VyprVPN. Vispirms sniegsim īsu šī VPN kopsavilkumu.

VyprVPN ir populārs Šveices VPN. Tās funkcijas ir izstrādātas tādā veidā, kas sniegs ātru un uzticamu pieredzi. VyprVPN privātuma likumi ir pietiekami labvēlīgi, lai lietotājiem nodrošinātu pilnīgu drošības paketi, drošus DNS serverus, lietotājam draudzīgu lietojumprogrammu un hameleona protokolu. Tomēr vienīgais, ko parādījis šis VPN, ir minimāls savienojuma žurnāls un nelabvēlīga P2P lejupielāde. Tomēr tas neietekmē VyprVPN darbību kopumā.

Apskatīsim detaļas par VyprVPN pārskatu tagad, apspriežot katru VPN pakalpojuma aspektu. Pirms sākt, apsveriet faktu, ka katram pakalpojumam ir savi trūkumi, kam seko tā lieliskās iespējas. Tātad, sāksim!

Serveri

Viena no galvenajām lietotāju bažām ir VPN nodrošināto serveru skaits un blakus esošā atrašanās vieta. VyprVPN piedāvā vairāk nekā 700 serverus apmēram 70 valstīs un tāpēc ir diezgan uzticams tā darbības ilguma ziņā. Izmantojot plašo servera atrašanās vietu klāstu, varat piekļūt vairāk nekā 200 000 IP adresēm, cik tas ir pārsteidzoši? Tomēr pakalpojumam trūkst tā, ka tas nedarbojas tikai Āfrikā.

Saderība

Saderība ir viens no tiem lietotājiem, kuri apzinās drošību un vēlas saglabāt visas savas ierīces drošībā. VyprVPN dalās savā saderībā ar Windows, MAC, iOS, Android, Linux, maršrutētājiem, Chromebook un citiem viedajiem televizoriem. Tātad, iespējams, visas jūsu ierīces ir savienotas ar VPN.

Lietotāji var justies ērti, lietojot kādu no šīm ierīcēm. iOS un Android ierīcēm ir sava VyprVPN lietojumprogramma, tāpēc lietotājiem ir vienkārši izveidot savienojumu. Tikmēr Golden Frog ir ieviesis arī manuālu iestatīšanu citiem ierīces lietotājiem. Šīs funkcijas klients ir iestatījis tikai tāpēc, lai vienmēr nodrošinātu jūsu datu un privātuma iestatīšanu.

Protokoli

Ja esat pilnīgi jauns VPN pasaule, jūs varat sajaukt, lasot tehniskos terminus, piemēram, protokolus VyprVPN pārskatos. Lai iegūtu pārskatu, VPN darbojas, paņemot visus ienākošos un izejošos datus un novirzot tos caur tuneli, izmantojot drošu kodu. VPN protokols ir atslēga, kas nodrošina šo procesu, un ne visi no tiem veic vienādas funkcijas. VyprVPN saviem lietotājiem piedāvā PPTP, OpenVPN, ISEP, L2TP un Chameleon protokolus. Papildus pēdējam protokolam, ko izstrādājis un piegādājis tikai VyprVPN, visi pārējie ir standarta protokoli, kurus jūs varat plaši izpētīt. Salīdziniet tos, lai izlemtu, kurš protokols ir vispiemērotākais jūsu mērķim. Tad jūs vienkārši saistāt šo protokolu ar izvēlēto serveri un droši un anonīmi klīstat internetā.

VyprVPN pārskats 2019. gada marts (Zelta varde)

Privātums un drošība

Konfidencialitāte ir viena no galvenajām bažām, neatkarīgi no tā, vai tā ir interneta lietošana vai personiska ikdienas informācija. Tāpēc tieši tā ir lieta, par kuru tiek runāts un kas tiek pieprasīta. Lietotājiem, kas apzinās drošību, vissvarīgākā ir privātuma informācija. VyprVPN ņem vērā bažas un nodrošina lietotājus ar neticamām privātuma funkcijām. Tas nodrošina datu šifrēšanu, 160 bitu blowfish ar AES-256-CBC un AES-256-SHA256. Piedāvā arī Max datu šifrēšanu 256 bitu apjomā un Handshake šifrēšanu 2048 bitu apjomā. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, tas neļauj iejaukties trešajām personām. Tas piedāvā apmēram 200 000 unikālas IP adreses, lai jūs varētu izmantot. Ne tikai tas, ka tur ir arī vairāk. VyprVPN ņem vērā, ka visas jūsu ierīces tiek īpaši aizsargātas, ja izmantojat neuzticamus publiskos Wi-Fi savienojumus..

Ceļošanai draudzīgi

VPN jābūt draudzīgiem ceļojumiem. Jūs nevēlētos zaudēt piekļuvi drošam internetam pat ceļojot. Dažas valstis neļauj piekļūt noteiktām vietnēm, un tieši tur noder VPN. VyprVPN nodrošina, ka tas dod jums to, kas labam VPN jums jāsniedz par katru cenu. Tas aizsargā jūsu interneta lietojumu un uztur jūsu datus drošībā, kamēr atrodaties uz kuģa. Jūs varat pārkāpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un palikt priekšā visam. Iepazīstieties ar Golden Frog VPN pārskatiem, ko iesnieguši lietotāji, kuri bieži ceļo un izmanto straumēšanas lietotnes citās valstīs, vienlaikus uzturoties VyprVPN aizsargāti, lai iegūtu plašāku informāciju no viņu viedokļa.

Lasīt arī: labākais VPN ceļošanai

Iespējas

VPN var izcelties tirgū tā asu īpašību un veiktspējas dēļ.

Cenu plāni un atlaides ir svarīgi, bet tāpat ir arī īpašās funkcijas, kuras jums ļauj veikt VPN. Jūs pamanīsit īsus VyprVPN pārskatus, kas vienmēr uzskaita galvenās funkcijas, un bieži tos salīdzina ar populāro VPN pakalpojumu sniedzēju funkcijām.

Viedā nogalināšanas slēdzis

VyprVPN ir funkcija Kill-Switch, kas pārtrauc jūsu savienojumu, kad VPN tiek atlaists. VyprVPN nodrošina dialoglodziņu, kurā jūs varat pielāgot slepkavības opcijas atbilstoši savām vēlmēm. P2P koplietošana, DNS serveri un IP žurnāli 30 dienas. VyprVPN var pieveikt VPN bloķēšanu, izmantojot savu Chameleon tehnoloģiju.

Hameleonu protokols

Hameleons ir jauns protokols, kuru izstrādājusi Zelta varde un kas balstīts uz 256 bitu šifrētu OpenVPN tehnoloģiju. Hameleons kodē metadatus, kas liek datu inspektoriem cīnīties. Tas palīdz jums apiet valdības noteiktos ierobežojumus. Hameleons ir tas protokols, kas ļaus piekļūt internetam pat tad, ja jūsu valstī ir aizliegts VPN. Šī funkcija ir efektīva arī tad, ja iekštīkla tīklam ir ugunsmūris, tas tos parādīs tā, it kā jūs izmantotu parastu SSL. VyprVPN jums ir arī DNS filtrēšanas funkcija. Tas pasargā jūs no trešajām personām, kas nemierina jūs novirzīt uz ļaunprātīgas programmatūras vietni.

Savienojumi

Savienojums? Kāpēc vienlaikus vajadzētu izveidot savienojumu tikai ar vienu ierīci? Nē, ar VyprVPN jūs varat izveidot savienojumu ar 5 ierīcēm vienlaicīgi un visas darbības vienlaikus saglabāt drošībā visās ierīcēs..

Ir dārgi VPN pakalpojumu sniedzēji, kas maksā vairāk par vienlaicīgu tikai 3 ierīču sasaisti abonementā. VyprVPN piedāvā labāku piedāvājumu par zemāku cenu. VyprVPN uzvar šajā kārtā! Dzīvojot kopā ar ģimeni, jums ir jādalās ar interneta savienojumiem un VPN abonementiem. Piekļuve augstas kvalitātes VPN vienlaicīgi 5 ierīcēs, izmantojot vienu kontu, ir liels darījums. Jums nevajadzēs tērēt naudu par vairākiem abonementiem un par katru ierīci, kas jums pieder, jāreģistrējas uz jaunu. Ja jūs uzturaties kopmītnēs, uztraucoties par studentu kredītiem, varat kopīgot vienu VyprVPN abonementu līdz 5 cilvēkiem!

Joslas platums

VyprVPN nav joslas platuma ierobežojuma. Tas bez jebkādām grūtībām var apstrādāt tik daudz informācijas, cik vēlaties. Joslas platums ir svarīgs faktors ikvienam lietotājam, kurš izmanto Torrent, lai lejupielādētu programmatūru, filmas, TV pārraides utt. Tas rada nopietnas bažas arī tad, ja esat filmu biedrs un vēlaties straumēt savus iecienītos šovus tiešsaistē. Joslas platuma ierobežojums ir kā nāvessods šādiem lietotājiem. Labi, ka VyprVPN neliedz lietotājiem patērēt maksimālo joslas platumu.

Ātrums un veiktspēja

Runājot par VyprVPN ātrumu un veiktspēju, nav iebildumu, ka VPN darbojas ātri un neveicina droseles darbību. Tam nav joslas platuma ierobežojumu, un jūs varat pārslēgties starp neierobežotu pakalpojumu paketi. Tas noteikti atvieglos straumēšanu. Regulāram video straumētājam VyprVPN DNS darbojas neticami ātri un ietaupa nevajadzīgu buferizācijas laiku. Tomēr, ja mēs runājam par tā mīnusiem, mēs pārskatījām, ka ir notikusi DNS noplūde, un pēc tam nedaudz augšupielādes ātrums samazinājās. Augšupielādējot failu internetā, tas prasīs nedaudz laika.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir galvenais, ja vēlaties palikt priekšā konkurentiem. VyprVPN mērķis ir uzturēt savienojumu ar lietotājiem, lai uzlabotu savus pakalpojumus. Tas dod jums iecietību tērzēt ar klientu atbalsta komandu jebkurā laikā un vietā. Tas nodrošina zināšanu bāzi un F.A.Q sadaļas jūsu ērtībai. Tomēr nav nevienas video pamācības, kas ļautu jums ietaupīt problēmu saistībā ar VPN aktivizēšanu. Tomēr vienmēr varat atrast apmācības emuārus drošai VPN aktivizēšanai.

Bezmaksas izmēģinājumi

VyprVPN, tāpat kā citam VPNS, ir atšķirīgs cenu plāns dažādiem iesaiņojumiem pēc jūsu izvēles. Tā gada pakete maksā apmēram USD 5,00 mēnesī, un mēneša cena par 1 mēneša plānu maksā apmēram 9,95 USD. Gada plānos varat izmantot atlaides un īpašos piedāvājumus atbilstoši polisei. Nav naudas atdošanas garantijas. Tomēr, ja plānojat izmantot un pārbaudīt VPN pakalpojumu, varat izmantot bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumus, ja tos piedāvā pakalpojumu sniedzēji.

Jūs varat izbaudīt VyprVPN 30 dienas pārbaudot, vai tā jums ir laba izvēle. Tas nozīmē visu mēnesi ar naudas atdošanas garantiju!

Lasīt Par: Kodi VPN priekšrocības

Maksāšanas metodes

Maksājuma veids ir viens apnikums. Ir konsultācijas par to, kā jūs varat maksāt anonīmi. Bitumeni, dāvanu kartes un anonīmi maksājumi mūsdienās ir populāra maksājuma metode lietotājiem. Bet diemžēl VyprVPN neatļauj Bit-monētas un šādas maksājuma metodes. Tā vietā VyprVPN pieņem maksājumus, izmantojot Master Cards, PayPal, Americam Express un Visa. Tagad, ja esat privātuma ķēms, šīs metodes jums sagādās problēmas.

Noslēdzot VyprVPN pārskatu, būtu lieki sacīt, ka tas ir ātrs, drošs un efektīvs VPN, kuru varat izmantot. Lai arī VPN cena nav lēta, taču tā darbība jums neradīs jautājumus. Pastāv plašs serveru atrašanās vietu klāsts, kas ir aizstājējs daudzām IP adresēm, kuras varat izmantot. Tomēr ļoti žēl, ka pakalpojums Āfrikā nav pieejams. Protokoli, DNS serveri, neierobežots joslas platums un daudzas citas funkcijas ļāva VyprVPN viegli iekļūt vietai vēlamo VPN sarakstā. Bet tā kā ikvienam ir atšķirīgas izvēles attiecībā uz interneta drošību, VyprVPN vienai personai varētu būt 10, bet otram - otrādi. Tomēr jūs vienmēr varat pārbaudīt 3 dienu izmēģinājumu un izlemt, cik liela ir veiktspēja atbilstoši jūsu vēlmēm. Mums VyprVPN ir vērts izmēģināt ar labi veidotajām funkcijām un veiktspēju.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments