VPN neierobežots pārskats 2019. gads – vērts izmēģināt!

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN Unlimited ir VPN pakalpojums, ko nodrošina KeepSolid, ASV izstrādātājs. Šis ir pieejams visām jūsu ierīcēm: jums to var būt iPhone, iPad, Android planšetdatorā vai viedtālrunī, Mac, PC (gan ar Windows, gan Linux operētājsistēmām) un pat uz Windows Phone. Ja nevēlaties lietotni klēpjdatorā, izmantojiet spraudņus. Viņiem ir Google Chrome un Mozilla Firefox paplašinājumi. Tagad apskatīsim sīkāk VPN Unlimited piedāvātās iespējas.


Aizsardzība

Virtuālie privātie tīkli ir pakalpojumi, kas izveido kodētus tuneļus starp jūsu ierīci un to serveriem, kas maskē jūsu IP adresi. Turklāt satiksme, kas pārvietojas pa šo tuneli, tiek šifrēta. Ja kāds to vēlas noklausīties, viņš to nevarēs saistīt.

Lasīt arī: lētākie VPN

Jums tas nozīmē, ka visi ienākošie un izejošie dati, piemēram, logins, paroles, teksti, attēli, tiks aizsargāti no pretiniekiem, spiegiem vai valdības.

Lielākā daļa VPN šifrēšanai izmanto AES-128 vai AES-256 protokolu. Tā dara arī KeepSolid. Viņi izmanto šos divus dažādām platformām. Abas ir augstākās pakāpes drošība. Varat būt drošs, ka šeit esat drošs.

Vēl viena lieta, kurai jums jāpievērš uzmanība, ir protokols. Tas jums nodrošina drošu un ātru savienojumu ar VPN serveriem. VPN Unlimited piedāvā OpenVPN, IKEv1, IKEv2, L2TP / IPsec, KeepSolid Wise un TLS šifrēšanu. Diezgan pienācīgs piedāvājums.

vpnunlimited protokoli

Apmeklējiet VPN neierobežota pasūtījuma lapu>>

Atkarībā no mērķa var pārslēgties starp protokoliem. Lai skatītos aizliegtu vai cenzētu saturu, izmantojiet PPTP. OpenVPN ir lieliski piemērots datu drošībai tiešsaistē.

Lasiet arī: lētākais VPN pakalpojums

Cīņa ar cenzūru

Viens no mērķiem, ko piedāvā VPN Unlimited, ir vienlīdzīgas piekļuves nodrošināšana visiem tīmekļa resursiem un lietotnēm lietotājiem visā pasaulē. Šim nolūkam viņi izstrādāja KeepSolid Wise. Tā ir viņu tehnoloģija, kas maskē VPN parādīšanos kā HTTPS trafiku. Tas palīdz valstīs, kurās VPN ir aizliegti.

Šim pakalpojumam ir serveri aptuveni 70 vietās. Ja izvēlaties izveidot savienojumu ar tuvāku un mazāk ielādētu datu centru, jums patiks lielāks ātrums. Varat arī izvēlēties optimālo, taču pārliecinieties, vai ierobežojumi uz šo vietu neattiecas.

Neto neitralitāte

Tīkla neitralitāte nozīmē, ka tīkls ir “neitrāls”, un visam saturam, kas pārvietojas pa to, ir vienāda pārraides prioritāte. Daži satura veidi tīklā var iziet ātrāk nekā citi. Tomēr tam visam ir vienāds svars, un, pamatojoties uz tā saturu, neviens to nevar bloķēt vai pakļaut palēninājumam.

Apmeklējiet VPN neierobežota pasūtījuma lapu>>

Pēdējā laikā tālruņu uzņēmumi, kabeļtelevīzijas uzņēmumi un interneta pakalpojumu sniedzēji plāno internetu veidot ātras un lēnas joslās, lai pakalpojumu sniedzēji varētu iekasēt maksu par ātru joslu saturu. Šis jautājums ir izraisījis daudz diskusiju, jo tas nozīmē tīkla neitralitātes beigas un vienlīdzīgu iespēju beigas mazākiem satura sniedzējiem..

Nelieciet panikā. VPN Unlimited var palīdzēt jums apiet šādus ierobežojumus, ja tie tiek noteikti arī. Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nespēj izsekot jūsu IP un atšifrēt trafiku, viņi nevarēs bloķēt vai palēnināt nevienu jūsu pārlūkoto vietni.

Vai ir citi iemesli, lai izmantotu VPN??

Jūs varētu domāt, ka VPN galvenokārt ir paredzēti kibernoziedzniekiem vai biežiem ceļotājiem uz Ķīnu vai Krieviju. Nu, tā ir puspatiesība. Kibernoziedznieki savu darbību slēpšanai faktiski izmanto vairāk rīku. Kaut arī VPN ir daudz citu gadījumu.

Piemēram, spēlētājiem, kuri vēlas piekļūt jaunām spēlēm pirms oficiālās atklāšanas savā valstī. VPN ir paredzēti speciālistiem, kas ir lietpratīgi (kas šajās dienās nav?). Jums varētu būt labi, ja mārketinga speciālisti vai analītiķi izseko jūsu ieradumus, lai piedāvātu labāk pielāgotas reklāmas. Bet vai jūs tiešām domājat, ka trešo pušu izsekošanas sistēmām vajadzētu būt iespējai izveidot savienojumu ar jūsu viedajiem palīgiem vai termostatiem, lai uzzinātu, vai esat mājās vai nē? Ja jūsu IP ir aizsargāts, arī jūs esat aizsargāts.

VPN ir domāti cilvēkiem, kuri izmanto publiskos WiFi tīklājus. Kad esat ieradies Starbucks vai Peet’s, vai esat pārliecināts, ka tīkls ir drošs? Ja nē, un es nebūtu, ieslēdziet savu VPN. Kad jūsu pieteikumvārds un parole tiek nozagti, ir par vēlu.

Pirms pieciem gadiem es biju pārgalvīga. Līdz kādu dienu mans konts sociālajā tīklā tika uzlauzts. Kamēr es dzēru latte McDonald’s, viņi izveidoja savienojumu ar manu iPhone un nomainīja manu profila attēlu. Tas pasliktinājās: viņi maniem kontaktpersonām nosūtīja ļaunprātīgas ziņas. Es biju tik neapmierināts, ka izdzēsu savu kontu.

Vai tu esi azartspēlētājs? Varat arī apsvērt iespēju izmantot VPN Unlimited.

Torrenting nav atļauts lielākajā daļā VPN neierobežotu vietu. Lai gan ir pāris reģionu, kas apzīmēti ar “straumēm”, ar kuriem pietiek likumīgai p2p koplietošanai.

p2p koplietošana ar vpnunlimited

Cenu noteikšana

VPN Unlimited savā tīmekļa vietnē piedāvā trīs plānus, kas ir Economy - 1 mēneša plāns par 9,99 ASV dolāriem, Professional - viena gada abonements par 49,99 USD un Mūža plāns par 149,99 USD..

Bet viņiem faktiski ir lielāka dažādība lietotāju birojā vietnē https://my.keepsolid.com/pricing/vpn/ un lietotnē. Piemēram, 1 nedēļas plāns jūsu atvaļinājumam par USD 3,99 vai 3 gadu plāns, kad neesat gatavs pavadīt mūžu ar šo VPN, bet tas jums šķiet diezgan pieņemams. Tas jums izmaksās 89,99 USD.

Pirms pirkuma jums ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, tāpēc pārbaudiet un vēlāk izlemiet, kurš no abonementiem jums vislabāk der..

vpnunlimited cenu plāni

Izlasiet arī: VPN, kas piedāvā naudas atdošanas garantiju

Maksāšanas metodes

Viņi pieņem Bitcoin. Šajās dienās droši vien neviens nevēlas norēķināties ar Bitcoin, kad tā cena pieaug. Labās ziņas - VPN Unlimited var iegādāties ar dāvanu kartēm, lai panāktu pilnīgu anonimitāti. Viņiem ir vairāk standarta iespēju, piemēram, PayPal, kredītkartes un Apple Pay.

Lietotne

Es lejupielādēju VPN Unlimited savā klēpjdatorā, kas darbojas operētājsistēmā Windows, un uz manu Android nodrošināto Pixel. Dizains ir glīts un skaidrs. Man ļoti patika.

Apmeklējiet VPN neierobežota pasūtījuma lapu>>

Man vajadzēja vienu sekundi, lai izdomātu, kā mainīt serveri no optimālā uz vienu pēc manis izvēlēta. Lai arī es izlaidu apmācības ekrānu, viss šķita diezgan dabiski un intuitīvi.

Diemžēl jūs nevarat vienkārši vilkt un nomest kartes tapu uz datora, lai mainītu atrašanās vietu, bet serveru sarakstā ir meklēšanas cilne, tāpēc tas ir diezgan ērti.

Vēl viena cilne, kas jums varētu būt nepieciešama, ir konta cilne kreisajā izvēlnē. Tur var pārslēgt protokolus un, ja nepieciešams, nomainīt paroli.

Varat arī pārvaldīt savu paroli, pievienot vai noņemt ierīces un pagarināt abonementu lietotāja birojā vietnē https://my.keepsolid.com

Pārlūka spraudņi

Ja nejūtas lejupielādējis lietotnes no veikaliem, varat iegūt pārlūka paplašinājumu. VPN Unlimited darbojas pārlūkprogrammās Google Chrome un Mozilla Firefox. Daži lietotāji ziņoja, ka viņi to var izmantot arī operētājsistēmai.

Spraudņiem ir tādas pašas funkcijas un serveru saraksts kā pastāvīgajiem klientiem. Viņi arī dod jums piekļuvi, lai izslēgtu WebRTC. WebRTC vietnes izmanto saziņai ar jūsu tīmekļa kameru vai mikrofonu, un tas, iespējams, var noplūst jūsu IP adresi. Tas ir iemesls, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot gan darbvirsmas versiju, gan pārlūka paplašinājumu.

Pārbaudiet savu IP adresi tūlīt>>

Ja savā pārlūkprogrammā ir instalēts VPN, tas nozīmē arī to, ka jūs tiksit aizsargāts ar VPN katrā datorā, kurā piesakāties savā Google kontā. Var uzlabot arī datora vai klēpjdatora veiktspēju, jo paplašinājums tikai šifrēs jūsu tīmekļa pārlūka trafiku.

Turpmākie paplašinājumi

Google Chrome un Mozilla Firefox spraudņi varētu būt jūsu vieglais aizsardzības risinājums vai papildu slānis, lai tiešsaistē aizsargātu jūsu privātumu un anonimitāti. VPN Unlimited var piedāvāt vairāk, ja esat drošības speciālists. Piemēram, lietotāji var sazināties ar tehniskā atbalsta komandu un saņemt sava WiFi maršrutētāja iestatījumus. Ņemiet vērā, ka šī maršrutētāja konfigurēšanai būs nepieciešams abonements uz 1 gadu un zināšanas un zināšanas.

Ar KeepSolid ID ir atļauti ne vairāk kā 5 vienlaicīgi savienojumi no viena konta. Bet, ja vēlaties paplašināt šo numuru, varat iegādāties tā sauktos laika nišas papildu ierīcēm. KeepSolid viņu vietnē rīko akciju, tāpēc cenas sākas no USD 0,99 (parasti USD 1,99).

Mazo uzņēmumu īpašniekiem viņiem ir komandas konti. Ja vēlaties pārvaldīt sava uzņēmuma drošību, dodieties tikai uz šo piedāvājumu. Personīgie VPN serveri ir labākais piedāvājums avid spēlētājiem. Tas nodrošinās vislielāko ātrumu un neierobežotu piekļuvi visām spēlēm. Centieties nokļūt pēc iespējas tuvāk pilsētai, kurā dzīvojat, un tas jums noteikti patiks.

Personīgās vai statiskās IP ir lētāks paplašinājums tiem lietotājiem, kuri vēlas vienmēr būt vienīgie konkrētās IP adreses lietotāji. Dodieties ceļojuma laikā, lai izvairītos no captcha un verifikācijas procesiem jūsu Gmail un sociālo tīklu kontos. Tas izlabo šīs sāpes.

Atbalsts

Jūs varat pārlūkot sadaļu VPN Neierobežots FAQ, sazināties ar viņu atbalsta komandu pa e-pastu vai saziņas formu vietnē. Varat arī sākt saziņu no pašas lietotnes vai doties uz viņu Twitter vai Facebook.

Apmeklējiet VPN neierobežota pasūtījuma lapu>>

Viņi sola atbildēt 24 stundu laikā. Pēc mana pieprasījuma viņi atbildēja mazāk nekā vienas stundas laikā. Dažiem lietotājiem tas joprojām varētu satraukt, un telefona atbalsts būtu jauka iespēja, kas, cik es zinu, regulāri nav pieejama..

Serveri

Pašreizējais VPN Unlimited serveru saraksts ir pieejams lietotnē un viņu vietnē. Viņiem ir serveri Austrālijā, Austrijā, Baltkrievijā, Beļģijā, Brazīlijā, Bulgārijā, Kanādā, Čīlē, Horvātijā, Kiprā, Čehijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Honkongā, Ungārijā, Islandē, Indijā, Īrijā, Salā. Vīrietis, Izraēla, Itālija, Japāna, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malaizija, Meksika, Moldova, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Singapūra, Slovākija, Slovēnija, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Spānija, Zviedrija, Šveicē, Taizemē, Turcijā, Apvienotajā Karalistē, Ukrainā un ASV.

Ja neredzat vajadzīgās valsts nosaukumu, varat sazināties ar izstrādātāju un pieprasīt serveri jūsu izvēlētajā reģionā. Droši vien tas prasīs zināmu laiku un pūles, bet vismaz jums šāda iespēja vispār ir.

Dinamisks vs personiskais IP

Kad jūs izveidojat savienojumu ar datu centru no parastā saraksta, jūs saņemat dinamisku IP. Tas nozīmē, ka tā pati atrašanās vieta var atšķirties, ja savienojums tiek pārtraukts un jūs vēlāk izveidosit savienojumu. Tiek uzskatīts, ka tas ir labāks veids, kā palikt anonīms tiešsaistē. Tūkstošiem lietotāju pieslēdzas vienam un tam pašam datu centram, un daudziem no tiem ir viena un tā pati IP adrese, tāpēc jebkuram - gan hakerim, gan trešās puses izsekošanas sistēmai - ir grūtāk salīdzināt jebkuru datu vienību ar jebkuru lietotāju.

Dažreiz jūs vēlaties, lai būtu aizsargāts, bet statisks IP. Kā jau minēju, ceļotāji to noteikti novērtētu. Statiskie vai personīgie IP netiek koplietoti ar citiem lietotājiem. Tas nozīmē, ka jūsu joslas platums uzlabosies. Pateicoties VPN Unlimited šifrēšanas algoritmiem, jūsu dati tiks šifrēti. Pat ja to nozags, tas būs bezjēdzīgi, jo pat ar superdatoru AES-128 plaisāšanai būs nepieciešams miljards gadu, bet vēl vairāk - AES-256.

Secinājums

Digitālā novērošana katru gadu izplatās arvien vairāk. Ja apsverat iespēju šodien iegūt VPN, laba iespēja ir VPN Unlimited. Tam ir augsti šifrēšanas standarti, pienācīgs ātrums un īpaši izveidots protokols ar nosaukumu KeepSolid Wise, lai uzlabotu pieredzi ārzemēs. Tas ļauj mocīties tikai trīs reģionos, kas ir negatīvie. Tomēr šie serveri ir atzīmēti lietotnē, tāpēc jums nevajadzēs manuāli pārbaudīt visu sarakstu. Lietotne izskatās labi un labi darbojās manā klēpjdatorā un viedtālrunī. Pārlūkojot tīmekli un skatoties videoklipus, man nebija problēmu.

Viņu atbalsta komanda atbild ātri. Lai gan viņi nepiedāvā balss atbalstu. Ir vērts pieminēt arī to, ka VPN Unlimited ir milzīgs dažādu papildinājumu klāsts: no personīgajiem serveriem līdz laika nišām un beidzot ar komandas kontiem. Ne katrs VPN sniedzējs var ieteikt tik dažādas izvēles. Cenas ir vidējas. Apskatiet bezmaksas izmēģinājumu un pēc tam izlemiet, vai tas jums ir piemērots

Tagad iegūstiet neierobežotu VPN>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments