ĀtrākaisVPN pārskats 2019. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Priekšvārds

FastestVPN ir VPN pakalpojumu sniedzējs ar zemu cenu, savukārt mūsu testi atklāj, ka tas diezgan labi pilda savas pamatfunkcijas. Faktiski katrs VPN apgalvo, ka ir ātrs, bet visātrākajam VPN šis apgalvojums ir uz viņu vārda. Cik šī prasība nozīmē reāli? Noskaidrosim


tīmekļa vietnes ātrākā pārskatīšana

Zvani un svilpes

Bez jebkādas piepūles vai gaidīšanas vispirms apspriedīsim labākās šī VPN iespējas. Šis VPN izceļ to, ka tam ir piedāvātās iespējas, kas lielākajā daļā citu nav pieejamas par šādām cenām.

Nat firewall - jūs esat pasargāts no draudiem, kas rodas jūsu priekšā. Iestatījums pēc noklusējuma ir pieejams aizmugures logā.

Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru - ietaupa jūsu datus un ierīci no dažādām infekcijām. Tas pēc noklusējuma darbojas aizmugures režīmā.

Reklāmu bloķētājs - bezmaksas reklāmu bloķētāja funkcija ir ieslēgta pēc noklusējuma, lai reklāmas jūs netraucētu, pārlūkojot.

Uz UNIX balstīts VPN serveris - ļauj serveriem būt drošiem un ātriem. Jo ātrāk, jo labāk!

Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī - pieejams, lai atbildētu uz visiem derīgiem jautājumiem visu diennakti.

Dedicated serveri visā pasaulē

ātrākievpn serveri

Ātrākie VPN plāni un cenas

Cenas sākas no USD 0.5 mēnesī (ierobežots laiks - īpašs ziemas piedāvājums)

Citi plāni ietver:

ātrāko cenu noteikšana

1 mēneša darījums notiek par USD 7,99 mēnesī

1 gada ātrākā VPN abonementa cena ir USD 1,99 mēnesī

Pusgada (6 mēneši) abonementa cena ir USD 2,99 mēnesī

Sākotnējā lejupielāde nav pieejama bezmaksas izmēģinājuma versijā (kas faktiski ir plus punkts VPN), bet vislielākais ir 30 dienu laika logs, ko tie piešķir naudas atdošanas garantijai.

Lasīt arī: Lēti 2019. gada VPN

Maksāšanas metodes ir dažādas, tāpēc jūs varat izvēlēties kādu no jums ērtākajiem. Maksājumus var veikt, izmantojot debetkarti / kredītkarti, PayPal un AliPay. FastestVPN arī pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin.

Tomēr, kad jūs maksājat, izmantojot kriptovalūtu, kaut arī jūs maksājat anonīmi, FastestVPN (tāpat kā jebkurš cits VPN pakalpojums) joprojām iegūs jūsu sākotnējo IP adresi.

Platformas, kurās darbojas FastestVPN

FastestVPN ir lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Tas atbalsta protokolus, kurus var konfigurēt ar vairākām ierīcēm un maršrutētājiem.

ātrākaisvpn lietotne

Tā kā esmu Apple lietotājs, esmu pārbaudījis lietotni gan iPhone, gan iPad. FastestVPN ir multi-login, tāpēc man tas ir abās ierīcēs.

Šeit ir daži fragmenti par ieskatu jums, pirms iegādājaties lietotni sev.

iPhone lietotne

Šis ir lietotnes sākuma ekrāns.

Dodieties, lai izvēlētos valstij piemērotu atrašanās vietu.

ātrākāsvpn lietotnes

Es izvēlējos Amerikas Savienotās Valstis (NY), jo tā ir vispopulārākā izvēle.

Un jūs tagad esat savienots.

Līdzīga ir lietotne iPad. Tas ir ļoti draudzīgs lietotājam, tāpēc jums nav jābūt īpaši prasmīgam, lai varētu to darbināt. Tā ir trīs soļu vienkārša procedūra.

Unikāli pārdošanas priekšlikumi

iemesls izvēlēties ātrāko VPN
NAT ugunsmūris

NAT ugunsmūris (tīkla adreses tulkošanas ugunsmūris) ir risinājums FastestVPN klientiem, kuri uztraucas par pilnīgu drošību. NAT ugunsmūris ir pieejams servera galā, un tas atlīdzina jūsu Windows iebūvēto ugunsmūri, kas ir gandrīz bezjēdzīgs un viegli caurlaidīgs..

Lasīt arī: Labākais Kodi VPN

Visi VPN apgalvo, ka ir labākais tiešsaistes drošības risinājums, taču bez NAT ugunsmūra tas nav 100% drošs. No drošības viedokļa FastestVPN ir spēcīgs sāncensis tirgū.

FastestVPN ir NAT ugunsmūris, kas pēc noklusējuma darbojas aizmugures režīmā. Tas nozīmē, ka jums tas nav pat jāaktivizē manuāli, ar katru savienojumu tas tiek aktivizēts automātiski. Tas ļauj jums aizsargāt FastestVPN servera piešķirto IP adresi. Neizmantojot NAT ugunsmūri, VPN lietotājiem draud hakeri, kas ļaunprātīgi izmanto datu paketes, lai piekļūtu ieejai lietotāja sistēmā.

Citi VPN pakalpojumi to piedāvā kā papildinājumu, par kuru jums jāmaksā papildu maksa, taču ar FastestVPN tas jau pēc noklusējuma ir pieejams visās to paketēs; neatkarīgi no tā, vai tas ir mēnesis, pusgads vai gads. FastestVPN nodrošina jūsu datu straumi no VPN servera bez papildu maksas. Tas patiešām padara to par interešu punktu.

Lasīt arī: Labākais spēļu VPN nulles nobīdei

Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru

Vietnes, kas apzināti inficē jūsu datoru ar ļaunprātīgu programmatūru, tiek apturētas, izmantojot FastestVPN ļaundabīgo programmu aizsardzības funkciju, kas pēc noklusējuma darbojas aizmugures režīmā. Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru FastestVPN ir pieejama visās platformās - Mac, Windows, Apple iOS, Android, Maršrutētāji, Roku, PS4, Xbox, FireStick un Kodi. Tas nodrošina aizsardzību pret jaunākajiem un vecākajiem draudiem, piemēram, Flash Trojan vīrusu operētājsistēmā Mac, pikšķerēšanas vietnēm un daudz ko citu.

Reklāmu bloķētājs

Tas noraida visu neapmierinātību, kas rodas uznirstošajos logos un sānjoslas reklāmās, kuras regulāri tiek rādītas noteiktās vietnēs. FastestVPN ir funkcija, kas darbojas ar noklusējuma iestatījumiem un atbrīvojas no visām šīm kaitinošajām reklāmām.

Uz UNIX balstīti serveri

FastestVPN tīkla struktūra ir balstīta uz UNIX, kas ļauj ātri pārsūtīt datus. Tas arī ļauj P2P optimizētiem serveriem, ļaujot neierobežotai lejupielādei ar lielu ātrumu. No torrentera viedokļa tas ir daudz.

Izklaide, atrodoties ceļā

Apzinoties ģeogrāfiskos ierobežojumus, VPN ir galvenais risinājums, kad vērojat kaut ko vēlamo. FastestVPN ir labākais darbā, kad tas notiek. Pirmais un galvenais iemesls ir tas, ka tas nepalēnina ātrumu. Ātrums netiek apdraudēts, tāpēc tas neapmierina, skatoties kaut ko ar to savienotu. Otrkārt, tai ir P2P optimizēti serveri, kas ļauj mocīties. IT nelieto lietošanas žurnālus, tāpēc kļūst neiespējami identificēt galalietotāju.

ĀtrākaisVPN: Secinājums

Plusi:

Pilnībā pieejama programmatūra (gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm)

5 vienlaicīgi savienojumi

24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Uzlabota ostas pāradresācija

Daudzos serveros ir atļauta P2P straumēšana

DNS noplūdes aizsardzība

NAT ugunsmūris (noklusējuma iestatījums)

Aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru (noklusējuma iestatījums)

Ātruma veiktspēja ir augsta

Dedicated serveri

30 dienu naudas atdošanas garantija (kad vairums piedāvā tikai 7)

Mīnusi un to risinājumi

Bez slepkavas: sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, viņi informēja, ka funkcija tuvākajā laikā tiks iekļauta.

Serveri, kas darbojas vairāk nekā 13 valstīs: lai arī viņiem ir ierobežota serveru atrašanās vieta, viņi katru dienu gūst apmierinātus klientus. Šajā sakarā viņu gaidāmajā plānā ir palielināts serveru skaits un to atrašanās vietas.

Bez bezmaksas izmēģinājuma: jā, tas ir satriecošs faktors. No otras puses, tas ir izdevīgi tiem, kas maksā par pakalpojumu, jo ātrums nemēdz samazināties bremzētāju dēļ. Neaizmirstot pieminēt, ka neesat bezmaksas VPN, tas faktiski ir plus punkts, jo tiek radīta izpratne par bezmaksas VPN negatīvajām pusēm..

Lai aizsargātu jūsu tiešsaistes identitāti, VPN lietošana ir tikpat nepieciešama kā interneta izmantošana šajās dienās. FastestVPN gatavojas, un pēc iepazīšanās ar lietotni un pakalpojumu viņiem noteikti ir mūsu balsojums.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments