SwitchVPN apskats – tests parāda pārsteidzošus rezultātus!

[ware_item id=33][/ware_item]

Var būt grūti nodrošināt, ka jūs vienmēr gatavojaties abonēt kvalitatīvu pakalpojumu, neatkarīgi no tā, ko tas jums sniedz. Atšķirībā no produkta, pakalpojums bieži ir kaut kas grūtāks skaitliskā izteiksmē. Pakalpojums, kas ir ideāli piemērots vienai personai, var būt sarežģīts un neērts kādam citam.


Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi veikt daudz pētījumu par katru pieejamo iespēju, izvēloties pakalpojumu sniedzēju, neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts jūsu internetam, tālrunim vai kaut kam citam. Šodienas gadījumā mēs tādi būsim pārskata VPN sniedzējs. Konkrētāk, mēs apskatīsim SwitchVPN.

Tāpat kā jebkura cita līdzīga pakalpojuma gadījumā, mēs uzskatām, ka visiem mūsu lasītājiem ir svarīgi atrasties vienā lapā, lasot šo rakstu. Šī iemesla dēļ mēs sava veida pārskatam pievienosim pārskatu par to, ko tieši dara VPN.

Protams, ja jūs jau esat iepazinušies ar VPN un zināt, kā tie darbojas, varat brīvi pāriet uz mūsu SwitchVPN pārskatu. Visiem pārējiem mūsu lasītājiem, pat ja jums ir neskaidrs priekšstats par VPN, mēs iesakām izlasīt šo sadaļu, lai pēc iespējas labāk izmantotu mūsu pārskatu.

Kas ir VPN?

Jums var būt precīzi jautājums, ko nozīmē VPN, un tas, ko tas dara, ir redzams tikai nosaukumā. VPN apzīmē virtuālu privāto tīklu, un tas būtībā ir virtuālais tīkls, kas darbojas jūsu mājas interneta savienojumā, kas var nodrošināt lielāku privātumu nekā savienojums, ko saņemat no sava ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs)..

Kā darbojas VPN?? Patiesībā VPN sastāv no datoriem, kas ir savstarpēji savienoti internetā, veidojot savu tīklu. Tā kā savienojums starp šīm mašīnām ir diskrēts, jūs atradīsit, ka tie piedāvā daudz lielāku privātumu nekā jūsu parastais interneta savienojums.

Lai gan jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar ļoti daudz izdarīt ar jūsu informāciju, ja vien tas nav juridiski noteikts, tomēr joprojām ir dažas lietas, ko viņi var darīt, un daudzi to uzskatītu par privātuma aizskaršanu. Šā gada sākumā bija strīdi par ASV Senāta lēmumu atļaut interneta pakalpojumu sniedzējiem peļņas nolūkā pārdot jūsu pārlūkošanas datus reklāmas aģentūrām.

Ņemiet vērā, ka VPN var izmantot ne tikai pārlūkošanas aizklāšanai no jūsu ISP, bet arī citām potenciāli ziņkārīgajām acīm. VPN ne tikai slēpj jūsu datus, bet arī var likt tiem parādīties tā, it kā tie nāk no pavisam citas vietas uz zemes.

Ja vēlaties pamatotas cerības uz privātumu internetā, tāpat kā ikviens, iespējams, būs jāiegulda ISP. Ir nedaudz skumji, ka mēs dzīvojam pasaulē, kurā ir svarīgi maksāt papildu abonēšanas maksu par pakalpojumu, kas ļauj mums saglabāt to, kam pamatoti vajadzētu būt mūsu: privātums.

Diemžēl, lai gan interneta pakalpojumu sniedzējiem joprojām ir lielākā vara pār saviem patērētājiem, it kā viņi būtu ķīlnieki, a ASV VPN būs būtiska pārskatāmā nākotnē. Faktiski VPN drīz var kļūt gandrīz nepieciešami, jo īpaši tāpēc, ka FCC patlaban nolemj ignorēt tīkla neitralitāti (tas ir noteikts ES un citās vietās likumos)..

Kāpēc izmantot VPN??

Ir vairāki iemesli izmantot VPN, un mēs jau esam pievērsušies privātuma jautājumam, taču mēs jūtam, ka pirms pārejam pie citiem iemesliem, mēs varētu mazliet dziļāk iedziļināties tajā. Papildus tam, lai nodrošinātu, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nav piekļuves jūsu informācijai, varat to saglabāt no citām personām un hakeriem.

Ja vēlaties saglabāt savu informāciju privātu, nav labāka varianta kā VPN (Tor var palīdzēt, taču tam ir savas problēmas). Papildus privātumam ir arī ērtības jautājumi, kas saistīti ar VPN izmantošanu. Piemēram, ja ceļojat bieži, jums, iespējams, būs nepieciešams kāds, lai piekļūtu noteiktām vietnēm.

VPN var likt tam izskatīties tā, it kā jūs atrastos citā valstī, tāpēc varat to izmantot, lai atvaļinājuma laikā piekļūtu pakalpojumiem un vietnēm, kuras var būt pieejamas tikai mājās. Šādi izmantojami VPN var būt dažādi, sākot no izklaides vai nopietnākām lietām.

Piemēram, ja jūs neveicat uzņēmējdarbību un nevarat piekļūt vietnei, kurā jums pareizi jādara savs darbs, jums būs nepieciešams VPN, lai apietu visus starptautiskos ierobežojumus. Ņemiet vērā, ka parasti to parasti nekādi neierobežo normatīvie akti, tāpēc jums nevajadzēs uzņemties nekādu risku.

Papildus šiem iemesliem vēlēsities izmantot arī VPN, ja pārlūkojat internetu publiskā tīklā, it īpaši, ja plānojat pieteikties visos kontos. Atklāts tīkls padara jūsu datu pārtveršanu daudz vieglāku, un VPN to šifrēs, lai nepieļautu piekļuvi tam..

Lai gan tas var būt līdzīgs iemeslam, kāpēc jūs vēlaties izmantot VPN mājās privātuma jautājumiem, tas šajās situācijās ir daudz svarīgāks, jo jūsu informācija var būt apdraudēta. Ja kaut kas, jūs nekad nevēlaties piekļūt sensitīvām vietnēm, piemēram, bankas kontiem un Paypal, kad izmantojat publisku tīklu.

Kā redzat, VPN izmantošanai ir daudz iemeslu, un nav iespējamu negatīvu faktoru (izņemot faktu, ka jums jāmaksā abonēšanas maksa). Par sviestmaizes cenu katru mēnesi varat pārliecināties, ka esat pasargāts no tā, ka jūsu informācija tiek nozagta, tiek ierobežots reģions un daudz kas cits..

Mūsu pārskats par SwitchVPN

switchvpn pārskats 2018

Ko SwitchVPN piedāvā jums kā patērētājam? Šis pakalpojums, iespējams, nav revolucionārs, salīdzinot ar citām iespējām tirgū, taču tas nodrošina ērtības, kuras nevar saskaņot ar daudziem citiem VPN pakalpojumiem. Pirms mēs nokļūstam pārskatīšanas garā, apskatīsim dažas SwitchVPN funkcijas.

Plusi

  • Optimālam pārklājumam izmanto gandrīz 150 serverus, kas atrodas četros dažādos kontinentos
  • Piedāvā modernu DNS tehnoloģiju, kas ļauj VPN izmantot paaugstināta riska zonās
  • SwitchVPN reģistrē nevienu no tā lietotāju darbībām, kas nodrošina augstāku privātumu
  • Šo VPN var izmantot līdz pat piecām ierīcēm vienlaikus
  • Piedāvā izcilu ātrumu, salīdzinot ar lielu daļu sacensību
  • Serveri darbojas visu laiku, tāpēc dažās laika zonās jūs neierobežosit
  • SwitchVPN piedāvā ekspertu klientu atbalstu ikvienam tā abonentam

Mīnusi

  • Nedaudz dārgāk nekā konkurējošie VPN pakalpojumi
  • Vietnes SwitchVPN palīdzības sadaļa ir nedaudz maza
  • Neliels VPN pārklājums Dienvidamerikā viena servera atrašanās vietas dēļ Brazīlijā

Labais

Sāksim ar to, ka pārdomāsim to, kas mums patika no šī VPN pakalpojuma, un jāatzīst, ka mēs novērtējām diezgan daudzas funkcijas un vēl vairāk.

Šifrēšana un uzticamība

Pirmkārt, mēs pievērsīsimies jautājumiem, kas vairāk attiecas uz lietotājiem: cik noderīgs ir VPN jūsu interneta savienojuma šifrēšanai? Divu nedēļu ilgstošas ​​lietošanas laikā mums bija tikai divas šī VPN kļūmes, un viena no šīm kļūmēm bija kļūda mūsu galā.

switchvpn detalizēts pārskats

Ja meklējat uzticamību VPN, dažas iespējas var konkurēt ar SwitchVPN, pat vairākās vietās visā pasaulē. Mums bija komandas locekļi dažādās jomās, kas izmēģināja šo VPN, un šķita, ka dienests nav ievērojami cietis.

SwitchVPN ir tik plašs pārklājums, jo viņi izmanto vairāk nekā 145 serverus, kas atrodas četros kontinentos. Ja jūs veicat uzņēmējdarbību Ziemeļamerikā, Eiropā, Āzijā un mazākā mērā Dienvidamerikā, jūs atradīsit šo VPN ideāli piemērotu jūsu vajadzībām.

Savienojuma ātrums

Papildus pārklājumam un uzticamībai mēs atklājām, ka SwitchVPN izdevās saglabāt lielu ātrumu, un tas ir kaut kas vienmēr jautājums, izvēloties jaunu VPN. Ja esat smags lejupielādētājs vai varbūt spēlētājs, jums būs nepieciešams ātrums, lai saglabātu vadāmību, pat izmantojot VPN.

switchvpn darbojas ar torrent

Klientu apkalpošana

Viens aspekts, kas netiek bieži apspriests, runājot par VPN, ir pakalpojumu sniedzēja klientu apkalpošanas nodaļa. SwitchVPN ir klientu atbalsta aģenti, kas saprot VPN pamatus, atšķirībā no dažiem konkurentiem, kur jūs, visticamāk, pats atrisināsit šo problēmu pats..

Biznesa un ceļojumu priekšrocības

Vēl viens veids, kā šis VPN uzņem ceļotājus ir ar savu 24 stundu grafiku, kurā tas ir aktīvs. Ja jums nepieciešams VPN, par kuru esat pārliecināts, ka lielāko daļu laika būsit aktīvs, SwitchVPN noteikti neatlaidīs jūs.

switchvpn serveru saraksts

Savietojams ar vairākām ierīcēm vienlaikus

Piecu ierīču atbalsts ir šī pakalpojuma apledojums, jo vienlaikus planšetdatoru, viedtālruni un datoru var darbināt, izmantojot SwitchVPN tīklu. Šis VPN ir ideāli piemērots lietotājiem, kuriem ir ģimene, kuru viņi vēlētos saglabāt drošībā no nevēlamo acu skatiena, kā arī paši.

switchvpn ierīču apskats

Iekšējā drošība

Diemžēl, lietojot VPN, vienmēr pastāv bažas, ka jūsu VPN nodrošinātājs varētu jūs spiegot, taču SwitchVPN piedāvā privātuma garantiju. Šī garantija norāda, ka SwitchVPN neveic nekādu reģistrēšanu, kas palīdz paturēt jūsu informāciju pie sevis.

Pat ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs negrasījās izmantot jūsu informāciju, šīs informācijas reģistrēšana ļauj to uzlauzt un veikt citus iefiltrēšanās veidus. Labākais veids, kā nodrošināt, lai jūsu informācija nekad nenonāktu kāda cita rokās, jūs vēlēsities izvēlēties tādu VPN, kam ir garantija, ka viņš neko nepiesakās.

Ārējā drošība

Visbeidzot, mums ir jārisina drošības jautājums no ārējiem draudiem. SwitchVPN piedāvā uzlabotu DNS aizsardzību, kas padara jūsu signālus gandrīz neiespējamu atšifrēt, pat ja pārlūkojat riskantu tīklu.

Protams, labākais veids, kā izvairīties no šādiem riskiem, ir nevis izmantot šos tīklus, bet, ceļojot, dažreiz nav izvēles.

Sliktais

Protams, tāpat kā jebkuram citam produktam, tas viss nevar būt labs. Diemžēl, izmantojot šo VPN, mēs saskārāmies ar dažām problēmām. Par laimi, neviena no mūsu pieredzētajām problēmām nebija darījumu pārtraukšana, vismaz lielākajai daļai lietotāju.

Viena no galvenajām problēmām, kas mums radās saistībā ar šo VPN, bija tā salīdzinoši nelielais pārklājums Dienvidamerikā, jo tā vienīgie serveri kontinentā atrodas Brazīlijā. Ja jūs ceļojat uz Dienvidameriku ārpus Brazīlijas, iespējams, vēlēsities ieguldīt VPN, kas īpaši attiecas uz šo apgabalu.

Izņemot mirušās zonas noteiktos kontinentos, jūs atradīsit, ka šis VPN nav tieši ideāls lietotājiem, kuri dod priekšroku vislētākajai opcijai. Kamēr ir lētāki VPN, jums būs grūti atrast pakalpojumu, kas piedāvā tādu pašu naudas vērtību, jo lētāki piedāvājumi bieži būs mazāk iespaidīgi.

switchvpn cenu noteikšana

Kaut arī vietnes SwitchVPN palīdzības sadaļā varētu izmantot mazliet vairāk darba, tajā joprojām ir visa informācija, kas nepieciešama jaunam lietotājam. Ja vēlaties palīdzību sarežģītākās lietās VPN pasaulē, jums, iespējams, nāksies ķerties pie specializētākas publikācijas, kas koncentrējas uz VPN un to izmantošanu.

Kā redzat, vairums šī VPN pakalpojuma negatīvu nekur nav tik kritiski kā dažas problēmas, ar kurām saskaras konkurenti tajā pašā cenu diapazonā. Lai gan šis VPN nepiedāvā neko revolucionāru, tas nav jautājums. Tas ir VPN, kas ir paredzēts lietotājiem, kuri vēlas kaut ko vēl izsmalcinātāku, bet ne tik eksperimentālu.

Secinājums

Ja jums ir apnicis beta versijas un neuzticami VPN, mēs uzskatām, ka SwitchVPN ir lielisks risinājums, īpaši, ja ceļojat starp Ziemeļameriku, Eiropu un Āziju.

Kaut arī šis VPN var būt nedaudz dārgāks nekā citas izvēles, cenu atšķirība nav tik liela, un mēs uzskatām, ka 6 līdz 10 dolāri mēnesī varētu būt sliktāki. Mēs ceram, ka šis pārskats ir palīdzējis jums izlemt, vai šis ir piemērots VPN jums

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments