Privātās piekļuves internetam pārskats 2020 – PIA, gudra izvēle!

[ware_item id=33][/ware_item]

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir viens no slavenākajiem budžeta VPN, kas šobrīd ir pieejams. PIA piedāvā dažas interesantas funkcijas, pienācīgu ātrumu un tai ir savs DNS, lai uzlabotu lietotāju drošību tiešsaistē. Šie ir daži no galvenajiem PIA popularitātes iemesliem.


Faktiski PIA piedāvā dažas pārsteidzošas funkcijas, kas ir pietiekami, lai pamudinātu jūs to iegādāties, taču tam ir arī daži trūkumi, jo nekas nav vienkārši ideāls. Mēs pārskatīsim visus privātā interneta piekļuves (PIA) aspektus; tās labās īpašības un negatīvās puses, vienkārši viss, kas jums ir jāzina par šo VPN pirms pirkšanas. Mūsu pārskats kopumā atbalsta šo VPN vairāku iemeslu dēļ, kas uzskaitīti zemāk.

Pirms mēs iedziļināmies privātā interneta piekļuves īpašajās iezīmēs, vispirms sapratīsim, kāpēc kopumā jums ir nepieciešams VPN internetā, tikai gadījumā, ja esat jauns VPN. Jūs varat vienkārši izlaist zemāk esošo sadaļu, ja jūs jau zināt VPN pamatīpašības.

Kāpēc izmantot VPN internetā

Internets, kas ir globāls tīkls, ir sasniedzams visiem. Tā ir visizplatītākā utilīta visā pasaulē. Vēl jo vairāk, pirmais, ko mēs darām tūlīt pēc izkāpšanas no gultas, ir interneta izmantošana, un visneizbēgamākais, ko mēs kādam jautājam, dodoties uz viņu māju, ir viņu Wi-Fi parole..

Un kāda ir pirmā lieta, ko mēs visi ņemam vērā, lietojot internetu? Tā, protams, ir drošība. Lai izvairītos no ievainojamības, zaudējot datus vai tos nepareizi izmantojot, mēs esam nākuši klajā ar to, kas dažreiz izmanto un nelieto internetu. Piemēram, jums nevajadzētu vienkārši savienot ierīci ar nezināmu vai publisku tīklu tikai tāpēc, ka tā ir bezmaksas.

Mēs visi zinām, ka nekas pasaulē nav bezmaksas, tāpēc izrādās, ka “nav tādu lietu kā bezmaksas pusdienas” nav īsti klišeja. Publiskā Wi-Fi izmantošanas risks tagad ir kļuvis par lielu draudu. Jūs nezināt, kā noklausītāji, kibernoziedznieki, ISP vai pat valdība pieliek uzmanību jūsu personiskajai informācijai un tiešsaistes darbībām.

Turklāt hakeri tagad ir aktīvāki, vienmēr pēc iespējas piekļūt jūsu informācijai. Kad mēs domājam, ka internets ir drošs, tieši tur mēs kļūdāmies lielā laikā.

Šajā laikmetā nevar izvairīties no interneta izmantošanas, taču noteikti var izvairīties no interneta kļūmēm. Jūs varat maldināt kibernoziedzniekus, un tas nav pārāk liels uzdevums. Katrs no mums ir informēts par drošību, un tirgus mums ir risinājums.

Pieaugot kiberuzbrukumiem, VPN izmantošana kļūst arvien nozīmīgāka. Aplūkosim īsu ievadu par to, kas ir VPN un kā tas var jūs glābt no nepatikšanām.

Lasiet arī: NordVPN ekspertu pārskats

Kā VPN ir jūsu glābējs no visiem interneta satraukumiem

Katrai ierīcei, kuru izmantojat piekļuvei internetam, ir IP adrese. IP adrese izseko jūsu atrašanās vietu. Bet VPN ir iespēja maskēt jūsu IP adresi un mainīt to. Tas palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, šifrē datus un nodrošina jūsu datu drošību.

Izmantojot VPN, tas vienkārši nozīmē, ka varat maldināt trešās puses, mainot redzamo atrašanās vietu. Varat atbloķēt un piekļūt vietnēm, kurām ir ierobežots ģeogrāfiskais savienojums, izveidojot savienojumu ar kāda cita reģiona VPN serveri. Izmantojot publisku Wi-Fi, VPN pārliecināsies, vai dati ir šifrēti un tiešsaistes aktivitātes ir aizsargātas.

Tomēr VPN tirgū ir liela konkurence. Ja jums ir jāiegulda šādā lietā, tam vajadzētu būt tā vērts. Apsvērt tikai drošību nebūtu pārāk reāli, jo VPN ir vairākas funkcijas, un ne katrs VPN sniedzējs piedāvā to, ko apgalvo.

Tāpēc šodien mēs jums palīdzēsim un palīdzēsim uzzināt par nepieciešamajām VPN funkcijām un to, kāda veida VPN jums vislabāk ir sākt ar.

Lasīt vairāk: labākais Kodi VPN pakalpojums

Šis ir mūsu PIA pārskats, kas ir viens no mūsu labākajiem VPN pakalpojumiem.

Kāpēc privāts interneta piekļuves VPN??

Privātā interneta piekļuve ir ASV bāzēta VPN programmatūra. Tas ir budžeta VPN un piedāvā dažas interesantas iespējas.

Tas ir pierādījis savu uzticamību tirgū, pateicoties spēcīgajiem šifrētajiem drošības elementiem, pienācīgam ātrumam un serveru pieejamībai visā pasaulē.

Bez tam jūs varat vienlaikus savienot 10 ierīces, divreiz vairāk, nekā iegūsit ar lielāko daļu VPN.

PIA ir arī savs DNS, lai samazinātu DNS noplūdes iespēju.

Tas viss padara PIA par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem tirgū.

Pārdomāsim iespējas, ko PIA piedāvā saviem vērtīgajiem VPN lietotājiem.

Visuresošie serveri

Privātai piekļuvei internetam ir serveri, kas atrodas visā pasaulē. Tā pirmsākumi meklējami vairāk nekā 28 valstīs, kur privātā interneta piekļuve ir atradusi vairāk nekā 3335 serverus un nepārtraukti pievieno savu serveru sarakstam vairāk serveru. Vairāki serveri ļauj jums ērti izveidot savienojumu ar jebkuru serveri un jebkur, un ir pilnīgi anonīmi ar jūsu tiešsaistes darbībām. Jūs izveidojat savienojumu ar serveri pēc jūsu izvēles, un jūsu sākotnējā IP adrese mainās uz serveru adresi. PIA ir serveri Āzijā, Centrālamerikā, Dienvidamerikā, Apvienotajā Karalistē, Eiropā un ASV.

Vairāk protokolu - vairāk Sheilds

Privātā interneta piekļuve piedāvā OpenVPN, L2TP un PPTP protokolus un koplieto saderību ar Android, Mac, iOS, Linux un Windows ierīcēm. Tas nodrošina spēcīgu AES 128 un 256 bitu šifrēšanu, kas palīdz aizsargāt jūsu datus no kibernoziedzniekiem.

Iegūstiet PIA Android ierīcēm>>

P2P un BitTorrent koplietošana ir vienkārša!

Privāta piekļuve internetam ļauj P2P failu apmaiņu un BitTorrent. Varat koplietot tik daudz failu, cik vēlaties.

Jauna cena - kāpēc PIA joprojām ir lēts risinājums?

Privātais interneta piekļuves VPN, tāpat kā citi VPN, piedāvā trīs cenu plānus. Mēneša, pusgada un gada plāni.

Mēneša plāns maksā Mēnesī 6,95 USD, bet jūs varat samazināt cenu ar ilgāka perioda plānu, gada pakete maksā 3,33 USD mēnesī, kas ir puse no mēneša piedāvājuma izmaksām. Katrs cenu plāns piedāvā vienādu aizsardzības un drošības līmeni.

Bezmaksas izmēģinājuma versija

Ir slikta ziņa, ka PIA neatļauj bezmaksas izmēģinājumus, taču tas lietotājiem atvieglo 7 dienu naudas atdošanas garantiju..

Tomēr, zinot, ka bezmaksas VPN ir sliktajās grāmatās, runājot par pakalpojumiem, daži VPN, piemēram, PIA, nepiedāvā bezmaksas pakalpojumus, lai pilnībā noraidītu bezmaksas VPN marķējumu.

PIA VPN drīzāk patīk palikt lētu VPN kategorijā.

Maksājuma metodes, kuras varat izmantot

Privātā interneta piekļuve (PIA) pieņem maksājuma metodes, piemēram, kredītkartes / debetkartes maksājumus, PayPal, American Express, BitCoin un Pay Garden. Tomēr jūs varat arī norēķināties, izmantojot Wal-Mart un Starbucks dāvanu kartes.

PIA un Netflix

Netflix ir ārkārtīgi populārs visā pasaulē, un tas ir īpaši agresīvs pret VPN lietotāju bloķēšanu. Kādu iemeslu dēļ ir nelielas problēmas ar Netflix lietošanu kopā ar PIA. Jūs varat izmantot PIA, lai straumētu Netflix dažās valstīs, taču kopumā tas laiku pa laikam tiek bloķēts.

Lietotājam draudzīgs klientu serviss

Klientu atbalsts ir galvenais. Privātā interneta piekļuve (PIA) nodrošina, ka lietotāji ir atjaunināti, un atbild uz jautājumiem, lai palīdzētu lietotājiem ar sarežģītību.

Patiešām ir svarīgi komunicēt ar lietotājiem, tas ir, kā jūs varat arī improvizēt un uzlabot savus pakalpojumus.

Privāta piekļuve internetam ļauj izmantot tiešraides tērzēšanas funkciju un FAQ sadaļu, lai palīdzētu un palīdzētu lietotājiem.

Vietnē tiek atjaunināta arī visa informācija un apmācība, tāpēc lietotājiem tas ir viegli iestatīt VPN.

Vairāk drošības ar DNS noplūdes aizsardzību

PIA piedāvā šo iespēju jūsu drošībai. Tas aizsargā jūsu datus, novirzot DNS caur VPN, kas palīdz aizsargāt jūs no DNS noplūdes, lai jūs varētu turpināt saglabāt savu privātumu.

Vienkārša pierakstīšanās metode

Pierakstīšanās metode privātam piekļuvei internetam ir vienkārša, un PIA ir zināšanu bāze, lai palīdzētu lietotājiem. Tas prasa tikai dažus soļus, un tas ir atkarīgs no jūsu izvēlētās cenu paketes.

Ja plānojat norēķināties ar kredītkarti, tajā būs nepieciešama sīkāka informācija, piemēram, jūsu e-pasta adrese.

Ja vēlaties palikt pilnīgi anonīms, jums ieteicams maksāt, izmantojot dāvanu karti vai BitCoin.

IPv6 aizsardzība pret noplūdi

Šī funkcija nodrošina, ka jums nav IPv6 trafika noplūdes. Kad jūs izmantojat privātā interneta piekļuves VPN, tas atspējo satiksmi, kas iet caur IPv6, tāpēc jūs neiejustos satiksmes apgrūtinājumos.

Ieejas iecietība

Privātā interneta piekļuve (PIA) arī ļauj jums izmantot līdz piecām ierīcēm tikai vienu abonēšanas kontu. Šī funkcija ir diezgan noderīga un nodrošina drošību un vieglumu lietotājiem internetā neatkarīgi no izmantotās ierīces.

Reklāmu bloķēšanas funkcija

Šo funkciju nesen pievienoja privātā interneta piekļuve. Viņi ir iekļāvuši savu reklāmu bloķēšanas rīku ar nosaukumu Mace. Tas ir sava veida rīks, kas bloķē nevajadzīgas reklāmas tīmekļa lapā. Tas ir noderīgs ne tikai kaitinošu reklāmu bloķēšanai, bet arī aizsargā jūs, jo kibernoziedznieki izveido reklāmas, lai ievietotu jūsu informāciju.

Nogalināt slēdža funkciju

Vēl viena svarīga iezīme, ar kuru lepojas privātā interneta piekļuve (PIA), ir interneta nogalināšanas slēdža funkcija. Kad VPN pēkšņi atvienojas, tas pārtrauc visas ar internetu savienotās vietnes un lietotnes jūsu ierīcē.

Ja šī funkcija nepastāv, visi VPN veiktie pasākumi tiek atcelti, tiklīdz VPN tiek atvienots un jūsu dati ir redzami interneta pasaulē.

Citu VPN pakalpojumu gadījumā jums tiek lūgts izvēlēties lietotnes, kuras vēlaties atvienot. Tomēr PIA funkcija Kill Switch izslēdz visas ar internetu savienotās lietotnes, kas ir drošākas.

Nepieteikšanās politika

VIP nav arī reģistrējis lietotāja tiešsaistes aktivitātes. PIA privātuma politika lietotājiem garantē maksimālu privātumu, neveicot darbību reģistrus vai žurnālus.

Viegli izmantot

PIA lietošana ir ļoti vienkārša, un visi to var viegli izmantot, pat ja viņiem nav tehnisko zināšanu. Lietotājiem vienkārši jāizvēlas vieta, ar kuru viņi vēlas izveidot savienojumu, un galvenajā informācijas panelī pieskarieties “barošanas” pogai. Jūs varat izvēlēties optimālo atrašanās vietu vai vienu no 52 pieejamajām vietām.

Nopelnot zelta punktu, PIA atšķirībā no konkurentiem nodrošina paplašinātu iestatījumu paneli, kurā lietotāji var optimizēt tīklu pēc savas izvēles. Lai nodrošinātu kvalitatīvu šifrētu Wi-Fi, programma izmanto plašu protokolu klāstu, piemēram, OpenVPN, PPTP, L2TP un IPSec..

PIA ir izveidojis tīru un lietotājam draudzīgu saskarni, kas lietotājiem ļauj bez piepūles atpazīt un izveidot savienojumu ar VPN visās operētājsistēmās, kurās lietojumprogrammu var izmantot, piemēram, Windows, Android, Mac, iOS un Linux.

Ierīces atbalsts

PIA ir pieejams vairākām operētājsistēmām. To var izmantot operētājsistēmās Android, Windows (Windows 7 vai jaunākā versijā), macOS (vismaz macOS 10), iOS un Linux (Ubuntu 16.4 vai jaunāka)..

PIA nodrošina arī pārlūku paplašinājumus pārlūkprogrammām Google Chrome, Opera un Firefox.

Lietotāji var instalēt lietojumprogrammu vairākās ierīcēs, bet vienlaikus var savienot tikai 10 ierīces.

Ātrums un veiktspēja

Nav tādas lietas kā perfekta, šim VPN ir arī neliela nepilnība. Neatkarīgi no tā, kuru VPN jūs izmantojat, tas ietekmēs jūsu tīmekļa pārlūkošanas ātrumu. Daži ievērojami palēninās jūsu ātrumu un citi palēninās ātrumu, bet tas nebūs pamanāms.

Pārbaudot privātā interneta piekļuves veiktspēju un ātrumu, mēs atklājām dažas nepatikšanas. Mēs pārbaudījām ātruma izmaiņas, salīdzinot sākotnējos ātrumus ar servera ātrumu, savienojoties ar dažādiem mūsu izvēlētajiem serveriem.

Mēs novērojām, ka satura lejupielādes un straumēšanas ātrums ir samazināts. Tas bija šī VPN trūkums, jo ātrums samazinājās par 40 procentiem, kas ir ievērojams kritums. Tomēr citiem uzdevumiem ātrums bija diezgan labs.

Serveri un serveru atrašanās vietas

Privātajai interneta piekļuvei (PIA) ir 3441 serveri, kas atrodas 52 vietās 32 valstīs. Parakstoties uz PIA, jūs iegūstat piekļuvi visiem šiem serveriem, kas nozīmē, ka jums nevajadzēs dalīties joslas platumā ar daudziem citiem lietotājiem, kuri piekļūst tam pašam VPN serverim. Vairāku atrašanās vietu skaits nozīmē arī to, ka jums ir vairāk izvēles iespēju manipulēt ar savu atrašanās vietu.

PIA serveru atrašanās vietas

 • Āzija
 • Centrālamerika
 • Eiropa
 • Indija
 • Dienvidamerika
 • UK
 • ASV
 • Āfrika
 • Kanāda
 • Austrālija
 • Japāna
 • AAE

Privāta piekļuve internetam iPhone

Privātā interneta piekļuve piekrīt saderībai ar iOS, tāpēc PIA lietotne ir pieejama iPhone lietotājiem Apple Store. IOS lietotne izmanto IPSec, lai izveidotu savienojumu ar VPN servera tīklu. IPSec ir vissmagākais VPN protokols, kuru atbalsta iOS, pēc tam - OpenVPN.

Iegūstiet PIA iOs iTunes>>

Privāta piekļuve internetam Android

Android privātā lietotne Internet Access ir tieši tāda pati kā operētājsistēmā Windows. Tas piedāvā nogalināšanas slēdža funkciju un iespējas, lai jūs varētu izvēlēties spēcīgus šifrējumus. Android lietotājiem, kuri ir informēti par drošību, ir viegli iegūt PIA lietotni un pilnībā anonīmizēt savas tiešsaistes aktivitātes.

Iegūstiet PIA Android ierīcēm Google Play veikalā>>

Vai PIA ir labs mocīšanai?

PIA piedāvā pilnu P2P atbalstu. Torrenting ir atļauts visos viņu serveros. PIA stingrā politika bez žurnāla ir lieliski piemērota anonīmai mocīšanai. VPN piedāvā arī nogalināšanas slēdzi, kas nodrošinās jūsu P2P darbību drošību pat tad, ja pēkšņi pārtrūks VPN savienojums.

Spriedums un secinājumi

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir VPN, kas īpašu uzmanību pievērš pieejamībai un anonimitātei. Tas piedāvā diezgan pieņemamu līdzekļu daudzumu budžeta VPN, tomēr tas ir jāuzlabo daudzās jomās, piemēram, Apple TV atbalsts. Kopumā tas ir pienācīga budžeta VPN, kas gadu gaitā ir guvis labus rezultātus.

Tādējādi šis pārskats jums ir darījis zināmu skaidrību par privāto piekļuvi internetam (PIA), un nav šaubu, ka VPN ir dažas no labākajām iespējām, kuras gaidīt. Privātā interneta piekļuve ir VPN, kas piedāvā spēcīgu šifrēšanu, privātumu un neticamas funkcijas. PIA saprot drošības nepieciešamību šajā interneta laikmetā un cenšas pasargāt savus lietotājus no visa veida kiberdraudiem, un tas ir VPN būtība!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments