NLO VPN pārskats 2019. gads – iebrukt VPN nozarē!

[ware_item id=33][/ware_item]

Tā kā interneta lietošanas ievainojamība ar vai bez aizsardzības arvien pieaug tik strauji, strauji pieaug arī konkurence par modernu tehnoloģiju izstrādi to apkarošanai. Šajā konkurencē daži VPN pakalpojumu sniedzēji veic izcilu darbu, piedāvājot jaunākas un labākas iespējas, lai nodrošinātu labāku lietotāju pieredzi, un tāpēc konkurence nekad nebeidzas. Kā norāda nosaukums, NLO VPN ir ārkārtas pakalpojumu klāsts tik ļoti konkurētspējīgu VPN pakalpojumu pasaulē.


ufovpn.io vietne

Kāpēc izmantot VPN??

Pirms mēs pievērsīsimies NLO VPN izmantošanas pamatiem, apspriedīsim iemeslus, kāpēc VPN ir tik neizbēgams interneta lietotājiem. Vienkārši sakot, VPN ir drošs kanāls, caur kuru tiek nodoti lietotāja interneta darbību dati, tos nevienam neatklājot, tādējādi nodrošinot lietotāja anonīmu un internetā nodoto datu drošību. Ir daudz iemeslu, kāpēc VPN tiek izmantots visā pasaulē, un izpratne par drošu un drošu interneta lietošanu kļūst izplatīta. VPN galvenokārt kļuva populāri ar uzlaušanas uzliesmojumu, jo hakeriem kļuva neiespējami uzlauzt, nemaz nerunājot par sistēmas ar VPN pakalpojums.

NLO VPN pārskats 2019. gads - iebrukt VPN nozarē!

Vēlāk, kad atklājās vairākas citas VPN lietošanas priekšrocības, interneta lietotāji sāka izmantot šo utilītu citām mazākām, bet acīmredzamām vajadzībām. Piemēram, brīvības ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšana internetā, anonīma mocīšana, kas dažās valstīs parasti tiek uzskatīta par nelikumīgu, izvairīšanās no krāpšanās ar krāpšanu, apmainoties ar e-pastiem un paroļu ievadīšana, anonīms VoIP zvans, lai nosauktu dažus. Īsāk sakot, tā ir pilnīga utilīta, lai jūsu interneta pieredzi padarītu labāku un drošāku.

Kāpēc izmantot NLO VPN??

Tā kā parastais ir pārāk izplatīts, izmēģināsim svešu! Jā, arī tas, bet nopietni runājot, mēs tikko apspriedām, kāpēc tik daudz labu VPN pakalpojumu kļūst arvien populārāki nekā jebkad agrāk. Tomēr NLO VPN ir vairāk nekā parasti iemesli, lai sagrābtu viņu darījumu. Tagad mēs apspriedīsim NLO VPN īpatnības un raksturlielumus, kas liks jums iet virs galvas šim VPN.

Izbaudiet bezmaksas tiešsaistes drošību

Interneta lietotāji ir gatavi maksāt par pakalpojumu, kas nodrošina viņu drošību tiešsaistē, jo nenodrošinātam tīklam jāmaksā smagāka cena. Neskatoties uz to, daudzi lēti VPN ir ieguvuši arī popularitāti, jo tie piedāvā pamata tiešsaistes drošības funkcijas kopā ar taupīšanas plāniem.

izbaudi tiešsaistes brīvību ar ufovpn

Tāpēc daudziem lietotājiem ir tendence cerēt uz šādiem pakalpojumiem, kas viņu kabatās ir vieglāki. Tomēr šos pakalpojumus ieteicams izvēlēties saprātīgi, jo tie dažkārt rada sliktu šifrēšanu vairāk nekā labumu. Dažus no tiem recenzenti plaši iesaka, tāpēc tos ir droši lietot. Virs lēti VPN pakalpojumi, mēs iegūstam kaut ko gandrīz neiedomājami labu, kas ir bezmaksas VPN pakalpojums. Tagad tas ir nedaudz strīdīgāks nekā lēti VPN, tomēr NLO VPN, kas ietilpst šajā kategorijā, dažu labu iemeslu dēļ viņiem ir labs vārds. Mēs nekad neesam reklamējuši bezmaksas VPN, taču NLO VPN ir mūsu īpašā pieminēšana. Pēc rūpīgas pārbaudes mēs noskaidrojām, ka UFO VPN aktivitāte bija diezgan laba. Nav slikts darījums, par kuru nav jāmaksā, bet tikai bezmaksas šifrēšana un lejupielāde, niķelis!

NLO VPN pārskats 2019. gads - iebrukt VPN nozarē!

Viltība un tiešsaistes pieredzes uzlabošana

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc kāds izmanto VPN, ir tādu vietņu atbloķēšana, kurām ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Diemžēl, lai arī daudzi no bezmaksas VPN apgalvo, ka veiksmīgi atbloķē katru bloķēto vietni, ierobežoto serveru dēļ tie ir piesaistīti tikai noteiktām vietām. No otras puses, NLO VPN šādām apsūdzībām ir sveša. Viņiem ir diezgan liels serveru skaits, kas darbojas visā pasaulē, tas ir diezgan dominējošs citplanētiešu iebrukums, vai ne? Tātad, tagad jums ir jābrīnās, kāpēc šis konkrētais bezmaksas VPN pakalpojums ir tik ārkārtējs, ja vairums citu bezmaksas VPN ir krāpniecība. Vai tas ir tāpēc, ka tas ir ārpuszemes? Jā, jā, varbūt arī tas, bet galvenokārt tāpēc, ka tas ir gan apmaksāts, gan bezmaksas VPN. Jūs varat izmantot labākas funkcijas ar viņu apmaksātajām versijām, kuras mēs apspriedīsim vēlāk šajā pārskatā.

Vēl viens jautājums, par kuru jāapsver, ir tas, kāpēc apmaksāta versija padara bezmaksas VPN pakalpojumu labāku? Tas ir tāpēc, ka tam ir apmaksāta VPN spēks, jo tas ir izstrādāts, lai apmierinātu apmaksātos abonentus, piemēram, serveru skaitu, šifrēšanu un trešo personu pievienošanos lietotāju personīgo datu apmaiņai. Diemžēl šīs saistības parasti notiek ar ekskluzīviem bezmaksas VPN pakalpojumiem, kas nopelna ar tik neētiskiem līdzekļiem, jo ​​šādiem VPN nav maksas versijas vai ienākumu avota. Atbildot uz to, ka NLO VPN šajā ziņā ir pilnīgi tīrs, paskaidrosim, ka tie lietotāju e-pasta adreses, žurnāla datus un avāriju ziņojumus glabā tikai lietotāju atbalstam. Kaut arī šie dati ir nekaitīgi un pat bezjēdzīgi nevienam citam, izņemot NLO VPN atbalsta komandu, viņi to glabā ārkārtīgi konfidenciāli, lai lietotāji uzticētos tiem. Atšķirībā no citiem bezmaksas VPN, viņi nekad nepārdod, nemaz nerunājot par datu atklāšanu trešām personām par jebkādu ieguvumu, jo viņiem jau ir maksas versija, kas mājās atved bekonu.

Vēl viens izdevīgs darījums ir viņu lielais serveru skaits, pieņemsim, ka, teiksim, 500 serveri dažādās valstīs, kas ir arī diezgan iespaidīgs skaits ar to bezmaksas VPN versiju. Tas ļauj jums mainiet savu IP adresi, lai sabojātu savu atrašanās vietu tiešsaistē, lai jūs varētu ietaupīt naudu, iepērkoties tiešsaistē. Kā? Nu, vairumam e-veikalu, no kuriem mēs iepērkas tiešsaistē, ir atšķirīgas preču cenas dažādiem pasaules reģioniem. Nepieciešams tikai sekundes laiks, lai izveidotu savienojumu ar VPN un mainītu savu atrašanās vietu. Īpaši ar vairāk serveriem visā pasaulē kļūst vieglāk izvēlēties vēlamo atrašanās vietu, kur jūs zināt, ka saņemsit maksimālo atlaidi.

NLO VPN pārskats 2019. gads - iebrukt VPN nozarē!

Saņemiet pielāgotas mobilās lietotnes

Viena no labākajām lietām, kas var piesaistīt lietotājus UFO VPN, ir to labi attīstītās Android un iOS lietojumprogrammas. Šīs lietotnes ir īpaši pielāgotas, lai nodrošinātu vislabāko lietotāju pieredzi mobilajā platformā. Sākot no saskarnes, lai lejupielādētu ātrumu līdz lietotnes funkcijām, mobilajā VPN lietotnē ir viss nepieciešamais. Tāpēc NLO VPN visvairāk reklamē savu mobilo lietotni, jo tas ir viņu labākais! Ja vēlaties, lai jūsu personālie datori un klēpjdatori būtu drošībā, papildus viņu mobilajām lietotnēm varat atrast arī Windows un Mac lietotnes..

Lejupielādējiet Android lietotni NLO VPN>>

Lejupielādējiet iOS lietotni NLO VPN>>

Laimējiet un ietaupiet ar neregulārajiem piedāvājumiem

Lai mazliet vairāk uzlabotu viņu pieredzi, NLO VPN sniedz lietotājiem neregulārus piedāvājumus ietaupīt vai uzvarēt viņu dalības plānos un vēl daudz vairāk. Lietotāju vajadzību piepildīšana un viņu apmierinātības palielināšana ir viens no iemesliem, kāpēc šis savdabīgais VPN ir izcēlies tik īsā laika posmā kopš tā darbības sākuma. Būdami jauns slavenais VPN, viņi veic papildu jūdzes konkurencei šajā nozarē. Patiesībā šī ir laba ziņa lietotājiem, jo ​​šie jaunie uzņēmumi, kuru mērķis ir augstvērtīgs, dara visu, kas nepieciešams, lai apmierinātu lielāku klientu loku. Piemēram, Ziemassvētkos un Jaunajā gadā 2019 viņi ieviesa atlaides viņu īpašajai dalības paketei, ko mēs tālāk apspriedīsim, runājot par viņu dalību. Izņemot to, viņi arī laimēja izlozi starp klientiem, izsniedzot iPhone XS MAX, Pro balvas. Cik forši tas ir!

NLO VPN pārskats 2019. gads - iebrukt VPN nozarē!

Vairāk par NLO VPN

Šim mazajam zaļajam VPN ir labs profils, ar kuru lepoties. Viņu galvenā mītne atrodas Honkongā. Mātesuzņēmums ir ToolForest Limited, kas tika dibināts 2017. gadā. Uzņēmums nav pietiekami vecs, bet ir strauji ieguvis vietu, jo īpaši ar viņu modernajiem piedāvājumiem un lietojumprogrammu saskarnēm. Vispirms viņi sāka savus apmaksātos VPN plānus un pēc tam pēc popularitātes viņi iepazīstināja ar savu bezmaksas VPN programmatūru, kas bija pieejama iOS un Android mobilajās ierīcēs, Windows un Mac, kā arī populāros pārlūkos, piemēram, Chrome, Opera, Tor utt. Viņiem ir 500 serveri visā planētā. dažādās vietās.

Neliels mīnuss ir viņu vietne, kas citplanētiešiem rada sajūtu, ka jūs neesat piezemējies uz kaut ko ikdienišķu. Tomēr arī tas varētu būt viņu veids, kā šai astronomiskajai dīvainībai meklēt savu svešvārdu. Neatkarīgi no tā, svarīgs ir viņu pakalpojums, un tas ir diezgan labi, tāpēc liels sveiciens šajā E.T!

Viņu plāni

Izņemot Zemes pārņemšanu, viņiem abonentiem ir trīs citi plāni. Mēs iesakām izmantot viņu gada plānu, kas maksā 2,99 USD / mēnesī, ar visām to funkcijām. Viņu gada pakete ir visilgākā, ko viņi piedāvā, ar maksimālu labumu. Tomēr viņiem ir savi 1 un 6 mēnešu plāni, kas attiecīgi maksā 7,99 USD un 4,99 USD mēnesī.

Viņu dalība

Viņi abonentiem piedāvā trīs veidu dalību, t.i., bezmaksas, uzlabotas un premium dalības plānus, kas lietotājiem piedāvā dažādas iespējas. Viņu bezmaksas dalība ļauj lietotājiem savienot VPN ar vienu ierīci. Atšķirībā no citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, NLO VPN uztur bezmaksas un maksas versiju kvalitātes kvalitāti diezgan līdzīgi, piemēram, abām versijām ir atvērts vienāds vietu skaits, ti, 16 valstis un 26 pilsētas visā pasaulē. Tomēr, protams, viņu apmaksātā dalība ļauj ātrāk izmantot serverus, kas atrodas tajās pašās vietās, un vairākas ierīces, lai vienlaikus izveidotu savienojumu. Neskatoties uz lielo serveru skaitu, laika gaitā viņi arvien palielina serveru skaitu. Kā ķirsis augšā, viņi saviem premium lietotājiem piedāvā reklāmas piedāvājumus, piemēram, 30% atlaidi, iegādājoties prēmijas paketi Jaunajā gadā, kas joprojām ir paredzēta greifers!

NLO VPN pārskats 2019. gads - iebrukt VPN nozarē!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments