Nepieejams VPN pārskats, ko veikuši mūsu VPN eksperti un redaktori

[ware_item id=33][/ware_item]

Tādā pašā veidā pretvīrusu programmatūra aizsargā jūs pret kaitīgu ļaunprātīgu programmatūru, virtuālo privāto tīklu vai VPN, aizsargā jūsu privātumu un drošību, atrodoties tīmeklī..


Vienkārši runājot, VPN ir privāts tīkls, kas paplašināts visā publiskajā tīklā, ļaujot šī privātā tīkla lietotājiem pārlūkot tīmekli ar informāciju, piemēram, viņu darbības žurnāliem un IP adresēm, kas mainītas vai paslēptas no tādiem cilvēkiem kā jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai sliktākajā gadījumā hakeri.

Ivacy, kura galvenā mītne atrodas vienā no pasaules tehnoloģiskajiem centriem, Singapūrā, nodarbojas ar VPN pakalpojumu piedāvāšanu kopš 2007. gada. Ivacy, darbojoties PMG privātajā sabiedrībā, joprojām ir salīdzinoši nezināma, iespējams, ar nolūku..

Šajā pārskatā tiks padziļināti apskatītas dažas galvenās Ivacy funkcijas, kā Ivacy var izveidot un palaist ierīcē, salīdzinājumi ar citiem galvenajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, citas pieminējamas funkcijas, kā arī tas, vai mēs domājam, ka Ivacy ir vērts iegādāties mūsu 'Bottom Line'.

Plāni un cenas

Viena no labākajām lietām par Ivacy VPN ir to pieejamo pakešu klāsts. Ja jūs izvēlaties ieguldīt Ivacy VPN un to darāt saprātīgi, varat izmantot lielus ietaupījumus. Zemāk ir redzamas trīs pašreizējās Ivacy VPN piedāvātās paketes.

slepena cenu noteikšana

Šeit ir sadalījums:

1. komplekts - mēneša plāns

  1. USD 9,95 mēnesī, tātad USD 119,4 gadā
  2. Ietaupījums 0%

2. pakete - 1 gada (ar vienu gadu bezmaksas) plāns

  1. USD 2,25 mēnesī, tātad USD 27 gadā
  2. Ietaupījums par 77%

3. pakete - 1 gada plāns

  1. USD 3,33 mēnesī, tātad USD 39,96 gadā
  2. Ietaupījums par 66%

Runājot par ietaupījumiem, ir skaidrs, ka Ivacy VPN šodien piedāvā dažas no vispieejamākajām un konkurētspējīgākajām cenām VPN pakotnēm. Papildus tam, tāpat kā daudziem citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, Ivacy VPN visiem trim plāniem piedāvā vienus un tos pašus pakalpojumus, padarot vidējās mēneša un gada cenas, kā arī ietaupot iespējas mums vēl svarīgāk..

Izņēmums ir ProtonVPN, kur tie piedāvā lētu pamata plānu ar ierobežotām funkcijām un serveriem un pēc tam dārgāku plānu ar plašāku iespēju klāstu un serverus, no kuriem izvēlēties.

Maksāšanas metodes

Ja pieejamo maksājuma veidu skaits tiktu izmantots, lai noteiktu, vai VPN sniedzējs ir tā vērts, Ivacy VPN būtu otrs! VPN sniedzējs piedāvā izsmeļošu iespēju klāstu, ko klients var izmantot, lai apmaksātu savu pakalpojumu, ieskaitot PayPal, Visa un MasterCard, BitPay, CoinPay un daudz ko citu..

slepenas maksāšanas metodes

Viena lieta ir tā, ka mēs lēnām dodamies uz pasauli, kurā nav naudas, un Ivacy VPN ir pārliecinājusies, ka viņi labi darbojas savā vagonā! Esiet piesardzīgs attiecībā uz viņu šifrēšanas un PaymentWall opcijām, jo, izmantojot šīs, jūs vairs nevarat saņemt atmaksas politiku..

Jūsu privātums ar Ivacy VPN

Galvenais iemesls, kāpēc kāds izvēlas instalēt un izmantot virtuālo privāto tīklu, ir nodrošināt viņu privātuma un drošības saglabāšanu, neapdraudot sērfošanas kvalitātes kvalitāti vai minētās pieredzes ātrumu..

Šķiet, ka Ivacy VPN, iespējams, jūs esat pārklājis. Ar līdz šim esošajiem vairāk nekā 450 dzīviem serveriem vairāk nekā 100 dažādās valstīs un neierobežotu serveru maiņu, var droši teikt, ka Ivacy VPN vienmēr būs jums nepiesātināts serveris..

Turklāt viena no iespaidīgākajām funkcijām, kas nebūtu tik iespaidīga, ja visi citi darītu tikai to pašu, ir Ivacy VPN stingra, un mēs domājam stingru BEZMAKSAS POLITIKA. Viltotu paziņojumu tendence attiecībā uz “politiku bez reģistrācijas” ir pieaugusi un kļuvusi izplatītāka.

Lai nodrošinātu nepieklājīgu VPN pretenziju pareizību, mēs izpētījām viņu privātuma politiku (lai ietaupītu laiku no šādas darbības veikšanas) un ar izbrīnu uzzinājām, ka viņu prasība ir likumīga! Tā ir ne tikai likumīga prasība, bet arī viena no labākajām politikām. Nepieejamība gandrīz neko nesaglabā jūsu informācijā, izmantojot tikai vārdu, e-pasta adresi un maksājuma veidu.

Noderīgs parametrs, no kura var spriest, salīdzinot VPN pakalpojumu sniedzējus, ir piegādāto serveru skaits un blīvums. Atcerieties, jo tuvāk serveris jums ir, jo labāk tas darbosies. Ivacy piedāvā aptuveni 450 serverus visā pasaulē - salīdzinoši mazs skaits, ja ņem vērā 3.400, ko piedāvā NordVPN, un 3000, ko piedāvā TorGuard.

Tomēr Ivacy VPN serveri ir plaši izplatīti visā pasaulē. Ivacy ar vairāk nekā 100 serveru vietām visā pasaulē pārspēj tādus konkurentus kā NordVPN un Tunnel Bear, kuriem attiecīgi ir 59 un 22.

Dziļāk izpētot Ivacy atrašanās vietas, ir vērts atzīmēt, ka Ivacy VPN ir nodrošinājis pārklājumu dažos no VPN attālākajiem apgabaliem pasaulē. Ivacy VPN ir seši serveri, kas atrodas Āfrikā - reģionā, kuru konkurenti tik bieži ignorē.

Turklāt Ivacy nodrošina serveru pārklājumu vietās, kuras piemēro arī daži no represīvākiem cenzūras likumiem, piemēram, Turcijā, Ķīnā un Krievijā.

Ātrums un veiktspēja

Pirms ienirt Ivacy VPN ātruma un veiktspējas iespējām, ir lietderīgi atcerēties, ka VPN lietošana, visticamāk, negatīvi ietekmēs jūsu interneta ātrumu. Izmantojot Ookla interneta ātruma pārbaudes rīku, mēs noskaidrojām Ivacy VPN ietekmi uz latentumu un lejupielādes / augšupielādes ātrumu.

Nelegālas iezīmes un veiktspēja

Pārbaudēs mēs atklājām, ka Ivacy VPN palielināja vietējo latentumu par aptuveni 2360%. Šis skaitlis ir ļoti zems, ja ņem vērā tādus konkurentus kā TorGuard, lai samazinātu latentumu par aptuveni 6,7%.

Padziļināti apskatot lejupielādes ātrumu, Ivacy VPN nebija daudz labāks. Saskaņā ar Ookla testiem, Ivacy samazināja lejupielādes ātrumu par aptuveni 19,1%. Augšupielādes ātrumā mūsu testi atklāja, ka Ivacy VPN samazināja šo ātrumu par aptuveni 32%.

Neskatoties uz to, ka tas nav vājš rezultāts, salīdzinot ar visiem konkurentiem, Ivacy augšupielādes ātrumu vislabāk var arī uzskatīt par viduvēju. Diemžēl arī mēs uzskatām, ka Ivacy VPN salīdzinošā ātruma problēmu var atrisināt, kad palielinās tiešo serveru skaits.

Ierīces savietojamība

Lieliski jaunumi ir tādi, ka Ivacy VPN piedāvā pakalpojumus, kas ir saderīgi ar gandrīz visām populārajām OS platformām. Zemāk ir uzskaitītas dažādas šīs ierīces.

Ivatās ierīces saderība

Turklāt lietojumprogrammas visās iepriekšminētajās platformās ir labi izstrādātas, ar ļoti maz vai gandrīz bez pārblīvējuma problēmām.

Ir arī noderīgi zināt, ka Ivacy VPN ir lieliski saderīgs ar dažādām citām platformām, ieskaitot Blackberry, Smart TV’s, Consoles un Linux. Vēl viena laba ziņa saistībā ar Ivacy ir tās saderība ar Kodi - arvien pieaugošo, populāro un atvērto akciju straumēšanas pakalpojumu.

Nelegālu ierīču pieejamība

Visbeidzot, iespējams, kaut kas Ivacy ir izlaidis garām ir viņu Firefox vai Chrome paplašinājumi. Šie paplašinājumi visu laiku nedarbojās 100%, taču mēs ticam, ka pie tā strādā Ivacy. Neskatoties uz to, mēs izvēlējāmies ignorēt nelielas neatbilstības visās citās platformās, kuras Ivacy VPN atbalsta un dara to ļoti labi!

Ārpus VPN

Izmantojot ļoti daudz dažādu VPN pakalpojumu sniedzēju, klientiem var būt noderīgi novērtēt dažādus pakalpojumus, pamatojoties uz viņu piedāvātajām papildu funkcijām. Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā saistībā ar Ivacy pakalpojumu, ir to jaunais pakalpojums “Sadalītā tunelēšana”. Šis pakalpojums ir vienreizējs, un sākotnēji to izstrādāja un uzsāka arī Ivacy.

Īsāk sakot, dalītā tunelēšana ļauj lietotājiem izvēlēties, kurus datu bitus var reģistrēt viņu interneta pakalpojumu sniedzēji un kādus datu bitus par viņu tīkla darbību tā vēlas šifrēt un neredzēt.

Bieži vien budžetā draudzīgāku VPN pakalpojumu gadījumā, piemēram, Ivacy VPN, dažiem klienta pieredzes aspektiem, iespējams, trūkst, piemēram, klientu apkalpošanai.

Tomēr, par pārsteigumu un neskatoties uz neticami mazajām izmaksām, Ivacy VPN klientu apkalpošana neatstāja neko vēlamo, jo viņi ātri reaģēja, bija ļoti izpalīdzīgi un konsekventi to darot. Tas pats neattiecas uz citiem budžeta VPN, kas bieži upurē tādas jomas kā pēcpārdošanas serviss par labu konkurētspējīgām cenām.

Grunts līnija

Kas attiecas uz visiem dažādajiem aspektiem, kurus mēs esam ieskicējuši un pārskatījuši visā rakstā, mēs uzskatām, ka Ivacy VPN ir pieejams VPN pakalpojums, par pieņemamu cenu, kas turpina augt un tuvāko gadu laikā turpinās augt..

No iepriekšējās salīdzināšanas tabulas diezgan skaidri redzams, ka salīdzinoši Ivacy ir diezgan ierobežots serveru skaits, no kuriem izvēlēties klientus - iespējams, tam ir kaut kas saistīts ar neparasti zemām cenām!

Programmatūra nodrošina lielisku klientu apkalpošanu, it īpaši par cenu, ko mēs maksājam, iespēju sadalīt tuneli, iznīcināšanas slēdzis drošības garantēšanai un lietotājam draudzīgs interfeiss.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments