HideMyAss pārskats 2019. gads – vai jūsu pakaļa ir labi paslēpta?

[ware_item id=33][/ware_item]

hma vietnes ekrānuzņēmums

HideMyAss, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, ir bijis viens no visvairāk izmantotajiem VPN visā pasaulē. Lai apskatītu tās popularitātes noslēpumus, mēs dziļi izpētījām tā sniegto pakalpojumu kvalitāti. Kas padara to tik pievilcīgu visā pasaulē un kā tam izdodas būt visvairāk pieminētajos VPN? Uzziniet visu sulīgo techtalku, turpinot lasīt šo pārskatu.


Cenu plāni

Galvenais faktors, kas mūs visus interesē, ir tas, vai šis VPN ir vērts manu dolāru vērtībā? Mēs piedāvājam jums viņu pakas, lai jūs pats varētu tās vērtēt.

hidemyass cenu noteikšana

HMA mēneša pakete ir diezgan daudz jāmeklē, bet gada pakete atbilst nozares vidējiem rādītājiem. Turklāt, ņemot vērā tā piedāvātās tehnoloģijas, gada plāns nav nekas cits kā citiem konkurentiem.

Vai zinājāt, ka HMA piedāvā visbiežākos atlaižu darījumu piedāvājumus? Iepriekš minētie ir viņu vispārējie piedāvājumi, bet, ja jums izdodas iegūt abonementu, kad HMA ir dāvājošā noskaņojumā ap BIG gada dienām, jūs varat saņemt pat 50% atlaidi! Tātad, mūsu padoms ir panākt plānu tūlīt, kad svētku dienās gandrīz viss jums tiek piegādāts ar iedomātu atlaidi.

Ko HMA patiesībā jums nodrošina?

HMA tikko piedzīvoja lielas izmaiņas. Uzņēmums, kuru HMA vadīja, Privax LTD, iegādājās AVG Technologies 2015. gadā. Lai sagrozītu šo īpašumtiesību koku, Privax tikko iegādājās slavenais Avast, kas HMA varēja novest pie citas īpašumtiesību maiņas..

Neskatoties uz to, tas ieguva piekļuvi 200 miljonu aktīvu lietotāju drošības programmatūrai, kas ir būtisks jauninājums. Vienīgais, kas liek cilvēkiem nedaudz mirgot, ir tas, ka tas atrodas Apvienotajā Karalistē, kas ļauj viņiem turēt žurnālus līdztekus Lielbritānijas valdības Komunikācijas štāba pārraudzībai..

Kur var atrast HMA?

Šis ir klinčers, kas liek ikvienam izprast HideMyAss, un tas ir tā serveru izplatīšana visā pasaulē.

slēpt manu ass serveriem

940+ serveri, 120 000 IP adreses 350+ apgabalos, kurš gan varētu pretoties šādiem kārdinājumiem? Izmantojot šo plašo pakalpojumu klāstu, jūs varat izvēlēties praktiski pārvietoties pa pilsētām, valstīm un pat kontinentiem!

HideMyAss pārskats 2019. gads - vai jūsu pakaļa ir labi paslēpta?

Pateicoties lielam serveru skaitam Eiropā un Ziemeļamerikā, ikviens no visas pasaules var iegūt piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, pateicoties HMA.

Ņemot vērā faktu, ka HideMyAss ir pieejams visās platformās, ieskaitot iOS, Android un Windows, vilšanās ir tāda, ka HMA ļauj abonēt tikai divus vienlaicīgus savienojumus. Tas ir, ja tas tiek pārspēts citiem konkurentiem, piemēram, ExpressVPN un IPVanish, kas atļauj 3 vienlaicīgus savienojumus vai vairāk.

Kas attiecas uz jūsu konfidencialitātes problēmām?

HMA ir liels trūkums, atrodoties Lielbritānijā. Šī ir galvenā atslēga, kurai nav atslēgas, jo tā ietilpst GCHQ un NSA veida uzraudzībā, kas patiešām nedod pilnīgas caurspīdīguma sajūtu. Sakarā ar tās atrašanās vietu HMA ir pakļauta tādai pašai politikai datu saglabāšanai kā visas pārējās firmas.

Kaut arī HMA ir diezgan izteikts viedoklis par to, kā tas neveic žurnālus, tas nav pilnīgi taisnība, ja vien jūs pārtraucat skaitīt savienojuma un atvienošanas statusu, lietošanas ilgumu, izmantoto joslas platuma daudzumu utt., Kas faktiski ir “žurnālu” sastāvdaļa.

Teiksim vienkārši, ja jūs apmeklējat mazāk neticamas lietas, piemēram, piekļūstat vietnei, kurai ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta, piemēram, Spotify, Netflix utt., Tā ir pilnīga abpusēji izdevīga situācija, ja vien jūs nedomājat par kaut ko nelikumīgu.

Lai gan mocīšanas laikā, kas ir skumji nelikumīgi, HMA pārbaudes laikā nav bijis problēmu, ir bijuši gadījumi, kad ziņoti DMCA paziņojumi tiek nosūtīti HMA lietošanas laikā.

Vietne

Mēs nolēmām padarīt HMA vietni cauri mūsu kritisko analītiķu novērojumiem. Maz ticams, ka tas notiks, HMA izdevās atzīmēt sīki izstrādāto un vajadzīgo personu kontrolsarakstu.

Ar savu jauko krāsu kombināciju un vienkārši lietojamo lietotāja interfeisu tas viegli uztver ikviena lietotāja prātu. Viņu detalizētajā sadaļā “Kā darbojas VPN” ir iekļautas sarežģītas un tehniskas specifikācijas un VPN teorija. Lai vēl vairāk uzvarētu miljonu lietotāju sirdis, tas ir pieejams vairākās valodās, lai ikvienam visā pasaulē būtu pieejams viņu dzimtajā valodā.

Klientu atbalsts

Ja jūs neuzturat savus klientus laimīgus, jūs tos pazaudējat, un HMA precīzi zina, kā viņiem iepriecināt. Izmantojot e-pasta ziņojumu sūtīšanu, emuāru veidošanu, kopienas attīstību un norāžu iespēju, HideMyAss atbalsta sistēmu un LiveChat opciju, kas ir pieejama visās to platformās, HMA ir iepaticies kā prieks.

Hmm! E-pasta atbildes līmenis

Tātad nav šaubu, ka HMA savus klientus vērtē visaugstāk. Tas nav saistīts ar faktu, ka viņiem ir lēns reaģēšanas līmenis uz visiem jautājumiem, kas veikti pa pastu. E-pasta sūtīšanas funkcija ir pieejama HideMyAss atbalsta lapā, kas veidota ar ārkārtīgu vienkāršību, kas prasa aizpildīt veidlapu un ievadīt problēmas raksturu..

Bet laika aizkavēšanās vienmēr tiek pārspēta ar detalizētu atbildi pretī, kas tomēr atrisina visas jūsu problēmas, tāpēc tas nav īsts draugs.

Lai paliktu uz plašas sabiedrības redzesloka, HideMyAss nepalika aiz sociālo mediju sacensībām. Izmantojot pilnībā aktīvus profilus Facebook, Twitter un Google Plus, jūs nevarat atrast nevienu šaubu punktu par to pieejamību un popularitāti.

Kur iegūt lietotni?

Pateicoties ērti iegādājamajām lietotnēm Apple Store un Google Play, netiek diskriminēti pakalpojumi, kas tiek sniegti iOS un Android lietotājiem. Saprātīga lieluma lietotnes tika lejupielādētas viegli un ar palīdzību, kas sniegta katrā instalēšanas posmā, HideMyAss bija gatava lietošanai. Funkcijas, funkcijas un dizains ir diezgan vienādi iOS un Android.

Papildu HideMyAss palīdzība / pakalpojumi

Kas var pamudināt cilvēku noklikšķināt uz jebkura VPN pogas “Abonēt”? To faktiski var izlemt par ļoti niecīgām priekšrocībām / pamatiem, ko reizēm piedāvā VPN. HideMyAss savās vietnēs var piedāvāt nedaudz vairāk nekā pārējie, kas tai dod zināmu labumu. Neskatoties uz to, tālāk norādītais nav galvenais iemesls, kāpēc to abonēja lietotāji.

Kas ir par velti? PROXY!


Sākotnējais HideMyAss popularitātes faktors bija vietne, kas piedāvā bezmaksas starpniekservera pakalpojumus. Tas ieguva HMA nepieciešamo slavu skolu, koledžu un universitāšu studentiem, kas viņiem palīdzēja piekļūt Facebook laikā, kad skolas laikā nebija iespējas iejusties viņu virtuālajā sociālajā dzīvē..
Tas arī kalpo cilvēkiem bez maksas, kas HMA patiešām iegūst dažus bezmaksas punktus. Sakarā ar šo funkciju var izvēlēties piekļūt jebkurai vietnei, kurai pēc ģeogrāfiskās izvēles ir ierobežota pieeja, nodrošinot brīvību īstenot savu gribu.

Kā gan citādi viņi tevi slēpj, burtiski?

Anonīms e-pasta pakalpojums

Tagad e-pasta ID ir obligāti, ja vien vēlaties izcelt dažus labus pakalpojumus. Ja jūs tiecaties noslaucīt konkrētā pakalpojuma lietošanas pēdas, HMA ir ieguvusi jūsu muguru, sniedzot Anon e-pasta pakalpojumu savā tīmekļa vietnē, kas noteikti ir galvenā slēpšanās sakne.

Anonīma saites nodošana

Mums visiem internetā ir kādi slepeni cienītāji vai slepeni ienaidnieki. Daži ir tie, par kuriem mēs pārliecināmies, ka viņi nekad nezina, ka pret jums ir kādas spēcīgas jūtas. Tagad iet ārā no tā, lai slēptu savu identitāti, šķiet dīvaini, bet ne HMA! Viņi saprot, ka lietotājiem tas ir jādara, tāpēc viņiem ir izveicība slēpt trafiku ID pat tad, ja jūs kopīgojat saites uz viņu vietni.

Playstore lietotnes saite: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyass.hidemyassprovpn&hl = lv

iTunes lietotnes lejupielādes saite: https://itunes.apple.com/us/app/hma-hotspot-vpn-proxy/id675102189?mt=8

Kā pierakstīties?

Lai pārbaudītu pierakstīšanās procesa iespējas, mēs izveidojām kontu, un tas mums to nevarēja atvieglot..

Izmantojot vienkāršu formu, kurai nepieciešama minimāla personiskā informācija, tiek izveidots jūsu personīgais konts! Pēc tam tiek apskatītas dažādas paketes savlaicīgai abonēšanai, un pēc tam seko dažādas maksājuma metodes.

Bezmaksas izmēģinājuma versija

Šeit HMA noteikti nevienu nepadara laimīgu. Pakalpojums ir jāpiedzīvo pats no sevis, lai būtu mierīgi, ka nauda tika labi iztērēta. Bet HMA nenodrošina nevienu bezmaksas izmēģinājuma periodu.
Lai to komplimentu, tai ir 30 dienu naudas atdošanas garantija kopā ar citām tīmekļa funkcijām.

Kāds ir galīgais spriedums?

Patika:

  • Vienkāršākās un lietotājam draudzīgās lietotnes un vietnes
  • Papildu BEZMAKSAS pakalpojumi
  • Vienkārša instalēšana un jūs esat aizsargāts.
  • Minimāla personiskā informācija, t.i., nepieciešams e-pasts
  • Pieejami plāni

Nevar īsti izlemt:

  • Aizsardzības līmenis
  • Lietotnēm nebija noteiktu aizsardzības funkciju

Pilnīgi ienīst:

  • Tā atrašanās vieta Lielbritānijā
  • Nav labas privātuma aizsardzības vēstures

Visiem tiem, kas ievieto VPN, lai tos aizsargātu, neiet uz HMA. Vispārējiem vieglajiem lietotājiem to dod diezgan daudz, jo iestatīšanai nav nepieciešama liela tehniskā informācija.

Ar to mēs secinām, ka būtu jāapsver citas iespējas, ja absolūtās bažas ir burtiski slēpšanās.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments