Hide.me VPN apskats

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN ir kļuvusi par galveno šodienas digitālās dzīves nepieciešamību. Jūs to varat uzskatīt par tikpat svarīgu kā ūdens, pajumte un pārtika ikdienas dzīvē. Tā kā jūsu plāksnē ir pieejams tik daudz iespēju, ir grūti izvēlēties labāko, kas atbilst visām jūsu prasībām. Šodien mēs pārskatīsim mūsu lasītājiem labi zināmo un atzinīgi novērtēto hide.me VPN. Mēs esam abonējuši viņu bezmaksas VPN, kā arī premium plānu, lai pārbaudītu visas funkcijas un pārbaudītu viņu pakalpojumu. Sāksim:


Hide.me VPN ieviešana

hide.me VPN pieder eVenture Ltd - Malaizijas IT uzņēmumam. Produkts tika oficiāli laists klajā 2011. gadā ar ierobežotu serveru skaitu, kuru skaits tagad ir pieaudzis līdz 100 serveriem vairāk nekā 29 valstīs. Komanda strādā pie hide.me. VPN ir ļoti konkurētspējīga un gadu desmitiem ilgi apkalpo IT nozares. Hide.me VPN vīzija ir nodrošināt pilnīgu privātumu un stingru drošību, neapdraudot lietotāja interneta ātrumu.

vietne hide.me

Vietnē hide.me ir desmitiem prasību un solījumu, bet vai viņi tos piegādā? Apskatīsim detalizētu hide.me VPN pārskatu, kurā mēs apskatīsim katru skaļruni un šķēpu, lai uzzinātu LABOS un sliktos par šo VPN pakalpojumu.

Hide.me VPN pakalpojuma īpašās iezīmes

 1. Ļoti pielāgoti cenu plāni

Vietnē hide.me VPN jūs iegūsit tieši to, ko vēlaties. Viņiem ir ļoti pielāgoti cenu plāni katrai vajadzībai. Ja esat salauzts un nevarat atļauties iegādāties abonementu, varat abonēt fermija plānu operētājsistēmās Windows, Mac, iOS un Android. Ja jums ir nepieciešams tikai VPN tiešsaistes drošībai un nevēlaties izmantot lielu joslas platumu un nevēlaties maksāt papildus, varat abonēt Plus Plan.

hide.me cenu noteikšana

Ja esat filmu cienītājs un katru dienu daudz lejupielādējat un straumējat un vēlaties neierobežotu joslas platumu, varat abonēt Premium plānu. Tāpat, ja jūs izmantojat tikai mobilo ierīci un nevēlaties maksāt papildu naudu par darbvirsmu, varat abonēt mobilos plānus.

 • Bezmaksas plāns (katrai platformai ar ierobežojumiem)
 • Plus plāns (ar 75 GB datu pārsūtīšanu un vienu vienlaicīgu pieteikšanos)
 • Premium plāns (ar neierobežotu datu pārsūtīšanu un pieciem vienlaicīgiem pieteikumiem)
 • Mobilais plāns (tikai iPhone, iPad un Android)

Visus plānus var abonēt uz mēnesi, 6 mēnešiem un 12 mēnešiem.

Iepazīstieties ar labākajiem 6 mēnešu plāniem vietnē: lēts VPN saraksts

Salīdzinot ar tirgus vidējām mēneša cenām, hide.me VPN abonementi ir diezgan dārgi.

Q) Kas par naudas atdošanas garantiju??

hide.me VPN piedāvā 14 dienu naudu atpakaļ garantiju ar katru cenu plānu, kas ir vēl viena pozitīva tā pakalpojumu iezīme. Par savu atmaksas politiku hide.me VPN paziņoja:

Lasiet arī: Galvenie VPN ar naudas atdošanas garantiju

“Ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar mūsu VPN pakalpojumiem un pirmo 14 dienu laikā pēc līguma rakstiskas paziņošanas mums pa e-pastu paziņojat, ka vēlaties pārtraukt līgumu, jums tiks atmaksāta līguma summa 100% apmērā joslas platuma gadījumā. izlietojums nepārsniedz 500 MB. Ja atgriešanās pienāk, jums tiks paziņots pa e-pastu; atkarībā no izmantotās maksājuma formas atmaksas saņemšana var ilgt līdz 10 dienām pēc līguma anulēšanas. Ja desmit dienu laikā neesat saņēmis atmaksu, lūdzu, informējiet mūs, izmantojot kontakta formu. Mūsu bezmaksas plāns ir pilnīgi bez maksas, un tas netiek automātiski atjaunots. ”

Salīdziniet Hide.me VPN ar citu VPN pakalpojumu ar salīdzināšanas rīku

Q) Kā abonēt hide.me bezmaksas VPN plānu?

Lai abonētu bezmaksas plānu, varat apmeklēt vietni hide.me vietnē www.hide.me/en vai arī lejupielādēt lietotni tieši no Google Play Store un iTunes Store un abonēt bezmaksas plānu. Lai abonētu bezmaksas plānu, jums būs nepieciešams tikai jūsu e-pasta ID.

 1. Globālais VPN tīkls

hide.me VPN ir paplašinājis savu VPN tīklu 29 valstīs sešos kontinentos ar 100+ VPN serveriem. Ar šādu uzticamu vārdu nozarē, hide.me VPN nebūt nekonkurē ar galvenajiem konkurentiem attiecībā uz VPN serveru skaitu un atrašanās vietām.

kopējais hide.me serveru skaits Tas ir viens no VPN pakalpojuma trūkumiem. Tomēr visas atrašanās vietas, kas pievienotas hide.me globālajam tīklam, pēc lietotāju pieprasījuma rūpīgi izvēlas tās tehniskā komanda. hide.me uztur pašiem piederošu VPN tīklu bez trešo personu iejaukšanās.

Q) Vai visi hide.me VPN serveri atbalsta P2P?

Saskaņā ar vietnes hide.me vietni viņi atbalsta P2P lielākajā daļā savu serveru. Tas nozīmē, ka P2P netiek atbalstīts visos tā serveros. Mēs esam izveidojuši savienojumu ar dažiem no labākajiem P2P serveriem, un ātrums bija bailes iedvesmojošs.

 1. Viegli lietojamas VPN lietotnes un iestatīšanas rokasgrāmatas

hide.me VPN piedāvā bezmaksas VPN lietotnes lielākajai daļai platformu, ieskaitot Windows, Windows 10, Windows Mobile, Windows Surface, Mac, iOS un Android. Jūs varat lejupielādēt lietotni tikai 60 sekundēs bez jebkādām satraukumiem. Vienkārši dodieties uz hide.me vietni un noklikšķiniet uz opcijas Lejupielādēt un instalējiet vēlamo lietotni. IOS un Mac varat lejupielādēt lietotni no iTunes un Android; varat lejupielādēt lietotni no Google Play veikala.

hide.me atbalstītā ierīce un tās pārskatsVislabākais ir tas, ka katrai VPN lietotnei ir pieejams bezmaksas VPN pakalpojums. Varat tieši lejupielādēt lietotni un abonēt bezmaksas plānu, kuru var pagarināt arī uz mūžu. Bezmaksas plānam ir ierobežots joslas platums un 3 vietas, tostarp Singapūra, Nīderlande un Kanāda. Dažas aizraujošākās hide.me VPN lietotņu funkcijas ir šādas:

 • Automātiski izveidot savienojumu
 • Automātiska atkārtota savienošana
 • Automātiska servera izvēle
 • Kill Switch (tikai Windows un Mac)
 • IP noplūdes aizsardzība
 • DNS noplūdes aizsardzība

4. Privātums un drošība, ko piedāvā hide.me VPN

Hide.me VPN ir slavena ar vienu lietu, un tā ir tā pakalpojumu sniegtā privātums un drošība. Ar 256 bitu šifrēšanu un protokolu diapazonu, ieskaitot PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN, IKEv1, IKEv2 un Softether, hide.me piedāvā nesalaužamu drošību.

SIA Defense Code drošības eksperts Leons Juraničs ir sertificējis hide.me VPN kā vienu no drošākajiem un žurnālistika neierobežotajiem VPN pakalpojumiem. Tas nozīmē, ka hide.me apgalvojumi par nulles žurnāla politiku ir nedaudz pareizi.

hide.me funkcijas

“Mēs nopietni domājam par šo vienu: mēs neuzglabājam jūsu tiešsaistes darbību žurnālus. Žurnālos var viegli sasaistīt darbības ar jums, un daži VPN pakalpojumu sniedzēji nodod tās likuma amatpersonām, kad viņiem to liek darīt. Mēs to nevaram, jo ​​tāda mums nav. Vienkārši. ” [Privātuma politika]

hide.me nesen ir publicējis pārskatāmības ziņojumu par pieprasījumu, ko viņi saņēmuši no iestādēm, kuras pieprasa klientiem informāciju. Kā hide.me savos pakalpojumu sniegšanas noteikumos un konfidencialitātes politikā skaidri paziņoja, ka viņi neveic nekādus žurnālus, viņi nespēj sniegt šādu informāciju iestādēm. Pateicoties viņu Malaizijas pastāvēšanai, viņi atrodas ārpus ES un ASV jurisdikcijas. hide.me VPN apgalvo, ka, ja viņiem nāksies to darīt, viņi mainīs atrašanās vietu maz ticamos apstākļos, kad viņus piespieda

5. Klientu atbalsts

Tehniskais klientu atbalsts ir svarīgs faktors, runājot par tādiem produktiem kā VPN. hide.me VPN piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī tiešraidē, kā arī biļešu atbalsta sistēmu, e-pastus un sociālo mediju platformas. Ja nepieciešama tehniskā palīdzība, varat atvērt biļeti vai nosūtīt e-pastu uz izmeklēš[email protected] VPN. Bet ērtākais un ātrākais saziņas veids ir tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

klientu atbalsts

Mēs esam pārbaudījuši klientu atbalstu un atraduši to patiešām iespaidīgu. Visi tehniskie aģenti bija labi apmācīti un sniedz precīzu informāciju.

6. Vienlaicīga pieteikšanās

Izmantojot hide.me's Premium plānu, jūs saņemat piecus multi-logins, kas nozīmē, ka varat izmantot to pašu kontu piecās ierīcēs vienlaikus. Nav skaidru norādījumu par ierīču izvēli. Jums tas jāpārbauda ar hide.me klientu atbalstu, ja viņi atļauj visus piecus kontus tajā pašā platformā kā visi pieci konti iPhone vai Android tālrunī vai Windows darbvirsmā. Varētu būt, ka hide.me veic tādu pašu praksi kā citi VPN pakalpojumu sniedzēji un ierobežo līdzīgas platformas skaitu līdz vienai..

Redaktora domas:

 • Pēc funkciju pārskatīšanas, serveru testēšanas un pakalpojuma analīzes dažādās platformās esam nonākuši pie šāda secinājuma:
 • hide.me VPN nav pārliecināts par ātrāko, taču, runājot par ātrumu, tas ir viens no labākajiem VPN nodrošinātājiem. Tas lielā mērā nenogalina jūsu interneta ātrumu, pat ja esat izveidojis savienojumu ar drošākajiem protokoliem.
 • hide.me VPN ir viens no drošākajiem VPN pakalpojumiem ar bez žurnāla politiku, taču šī politika attiecas tikai uz darbības žurnāliem.
 • hide.me bezmaksas VPN ir viens no labākajiem VPN pakalpojumiem nozarē attiecībā uz fermija plānā piedāvātajām funkcijām.
 • hide.me VPN piedāvā aizsardzību pret IP noplūdi un DNS liesās aizsardzību ar katru plānu.
 • Attiecībā uz ģeogrāfisko sasniedzamību hide.me VPN tālu atpaliek no galvenajiem konkurentiem. Viņiem nepārtraukti jāpievieno jaunas atrašanās vietas tīklam.
 • P2P ļoti ieteicams izmantot hide.me VPN.
 • hide.me cenas visiem plāniem ir augstākas.
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments