GOOSE VPN pārskats 2019 – vai Goose VPN ir visvieglāk lietojamais VPN?

[ware_item id=33][/ware_item]

Vai jūs dažreiz izmantojat publisko Wi-Fi? Un ja jūs to darāt, vai jūs zināt par riskiem, kurus jūs uzņematies, piesakoties publiskajā Wi-Fi? Izmantojot VPN, samaziniet risku! Šajā pārskatā jūs uzzināsit, kā jūs varētu gūt labumu no GOOSE VPN. Viegli lietojams un pieejamu drošību!


Jaunumi ir daudz atspoguļoti, kad runa ir par kibernoziegumiem. Cilvēki arvien vairāk uztraucas par savu tiešsaistes privātumu, kas, šķiet, arvien vairāk tiek pārkāpts. Ja izmantojat internetu bez VPN, jūsu dati nav aizsargāti. Trešās puses var burtiski pat skatīties katru jūsu veikto darbību tiešsaistē! Jūsu IP adrese var tikt pakļauts, kas atklāj jūsu atrašanās vietu. Hakeri var ielauzties jūsu ierīču kamerās. VPN nodrošina jūsu tiešsaistes aktivitātes.

izvēlēties goosevpn

Vēl viens trūkums sērfošanā tiešsaistē bez VPN ir tas, ka jums nebūs piekļuves visam internetam. Atrodoties ārzemēs, ģeogrāfiski šķēršļi neļauj jums izmantot īpašus pakalpojumus, kurus parasti izmantojat mājās. VPN to aptver.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN??

Drošas un neierobežotas sērfošanas tiešsaistē risinājums ir VPN. VPN nozīmē virtuālo privāto tīklu. VPN ļauj pārsūtīt informāciju caur šifrētu tuneli. Informācija tiek šifrēta starp jūsu ierīcēm un tīklu. Tādā veidā jūsu informācija tiek aizsargāta un nodrošināta, un tā nebūs redzama hakeriem un citām organizācijām, kas mēģina jūs izspiegot.

Papildus jūsu datu šifrēšanai VPN maina arī jūsu IP adresi. Jūsu privātā atrašanās vieta tiks aizsargāta, jo redzamā IP adrese būs tā, kas atrodas serverī, ar kuru jūs izveidojat savienojumu. Šis serveris nodrošina vietējo izvēlēto IP adresi. Tāpēc internets domā, ka esat pieteicies šajā lokālajā savienojumā. Mainot IP adresi, tiks nodrošināta ne tikai jūsu drošība, bet arī anonimitāte.

GOOSE VPN pārskats 2019 - vai Goose VPN ir visvieglāk lietojamais VPN? GOOSE VPN pārskats 2019 - vai Goose VPN ir visvieglāk lietojamais VPN?

Virtuālā zoss kā apsargs

GOOSE VPN ir holandiešu valoda VPN pakalpojumu sniedzējs. Viņi ir salīdzinoši jauns, taču mērķtiecīgs tirgus dalībnieks. Mēs esam pārbaudījuši viņu pakalpojumus, lai uzzinātu, kāda veida kvalitāti viņi piedāvā. Viņiem kā Nīderlandes pakalpojumu sniedzējiem jāievēro stingri tiesību akti par personisko informāciju. GOOSE VPN ir VPN, kas apstrādā stingru politiku bez žurnāla. Netiek reģistrēti nekādi personas dati un darbības tiešsaistē, kas vienmēr nodrošina jūsu neierobežoto drošību tiešsaistē.

Vai nav Techie? Neuztraukties!

Parasti VPN lielākajai daļai tiek uzskatīts par sarežģītu tematu. GOOSE VPN vēlas neierobežotu tiešsaistes drošību visiem, neatkarīgi no tā, cik pieredzējis esat ar VPN. Viņi to ir rīkojuši vienkārši. Viegli uzstādāms un ērti lietojams. Tāpēc viņi tā vietā runā par faniem, nevis klientiem. Ar nelielu personisku uzmanību vai vienkāršu žestu viņi vēlas kaut ko mainīt.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka GOOSE VPN piedāvā vienkāršu pakalpojumu vairākās valodās. Lietojumprogrammu var instalēt angļu, holandiešu vai vācu valodā. Vietne skaidro VPN holandiešu, angļu, vācu, franču un spāņu valodā. Drīz sekos norvēģu valoda. Portāls tiek piedāvāts angļu un holandiešu valodā. Apzināta izvēle, jo cilvēki var uzskatīt par sarežģītu virtuālā privātā paņēmienu. Piedāvājot skaidrojumu vairākās valodās, GOOSE sasniedz plašu sabiedrību, izskaidrojot viņu VPN pakalpojumu vienkāršu izmantošanu.

Lai izmantotu šo VPN, jums nav jābūt “tehniķim”. Trīs darbību laikā jūs droši atrodaties tiešsaistē.

  • Izveidot kontu
  • Lejupielādējiet GOOSE VPN
  • Sāciet droši sērfot internetā

Pārbaudes brauciena GOOSE VPN pakalpojumi

Mēs paši izdarījām šīs darbības, lai noskaidrotu, vai lietojumprogramma patiešām ir tikpat ievērojama, kā pasludina GOOSE. Mēs bijām pārsteigti par viegli instalējamo un vienkāršo piemērošanu. Patiešām, lai izmantotu šo VPN, nav jābūt tehniķim.

Zosu VPN atbalsta komanda

Arī tad, kad esat cīņā pret noteiktām problēmām, GOOSE VPN atbalsta komandai vienmēr ir mugura. Viņi ir gatavi jums palīdzēt visu diennakti. Kaut ko mēs ļoti novērtējam. Jūs varat sasniegt GOOSE VPN, nosūtot viņiem e-pastu vai izmantojot tiešo tērzēšanu viņu vietnē. Vai neesat iesaistījies tērzēšanā? GOOSE VPN vietnē varat atrast daudzus bieži uzdotus jautājumus. Bieži uzdoto jautājumu lapas meklēšanas joslā jūs varat ātri atrast konkrēto jautājumu. Jautājumus ir viegli atrast arī starp dažādām kategorijām. Pirms meklēt risinājumu, jums nav jāiziet bezgalīgs jautājumu saraksts, ritinot.

zosu vpn apskats

Privātuma pārbaude

Mēs bijām patīkami pārsteigti, ka GOOSE VPN piedāvā privātuma pārbaudi. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs varat pārbaudīt, vai jūs izmantojat drošu savienojumu ar internetu, izmantojot GOOSE VPN. Lapā jūs varat redzēt savu jauno IP adresi, nodrošinātāju, izmantotā servera valsti un pilsētu. Tas ir arī veids, kā internets jūs redz no šī brīža. Tādēļ varat būt drošs, ka izmantojat drošu savienojumu, un jūsu faktiskā atrašanās vieta vairs nav redzama.

Neierobežots ierīču skaits

Vēl viens GOOSE ieguvums ir tas, ka jūs varat izmantot viņu VPN neierobežotā skaitā ierīču ar vienu kontu. Tikai viena maksa par ērti lietojamu VPN klēpjdatorā, viedtālrunī, darba tālrunī, viedajā TV utt. GOOSE VPN atbalsta Android, iOS, Mac, Microsoft, Linux, maršrutētāji, KODI un Chrome.

GOOSE VPN visaptverošā tehniskā puse

Kaut arī GOOSE VPN nav daudz serveru, ar kuriem jūs varat izveidot savienojumu, viņu piedāvātie serveri ir milzīgi un augstas kvalitātes. Jūs nepamanīsit ātruma vai kvalitātes atšķirības, piesakoties publiskajā Wi-Fi vai izmantojot VPN. Tikai ar VPN jūs droši sērfojat internetā. Mēs esam pārbaudījuši vairākus GOOSE VPN serverus, gan P2P, gan straumēšanas serverus. Šo serveru ātrums ir diezgan iespaidīgs, kas, protams, pievieno Goose VPN Ātrākais VPN. GOOSE ir salīdzinoši jauns spēlētājs tirgū. Katru nedēļu viņi savieno jaunus serverus.

Protokoli

IKEv2 ir standarta GOOSE VPN protokols. Šis ātrgaitas protokols nodrošina ātru un drošu piekļuvi sērfošanai tiešsaistē. Tas nav vienīgais protokols, no kura izvēlēties. Piedāvā arī GOOSE L2TP / IPSec, PPTP un OpenVPN. Ja vēlaties, varat pats pārbaudīt šo serveru ātrumu bez maksas. GOOSE VPN piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai izmēģinātu savus pakalpojumus.

Kill Switch nodrošina jūs drošību pat savienojuma kļūmju gadījumā!

Lai nodrošinātu jūsu tiešsaistes drošību un privātumu, GOOSE VPN ir jauna funkcija: The Kill Switch. Izmantojot Kill Switch, jūs vienmēr esat pārliecināts par savu tiešsaistes drošību un privātumu. Ja kāda iemesla dēļ neizdodas izveidot savienojumu ar VPN, GOOSE VPN garantē, ka dati tiešsaistē netiek šifrēti. Izmantojot preferenci, lietojumprogrammas izvēlnē varat aktivizēt slepkavības slēdzi. Pat savienojuma kļūmju laikā slepkava Kill aizsargās jūsu datus. Protams, varat vēlreiz izveidot savienojumu ar GOOSE VPN, lai vēlāk pārlūkotu internetu.

Neierobežota piekļuve globālajam saturam

Papildus drošībai tiešsaistē GOOSE VPN nodrošina arī neierobežotu piekļuvi globālajam saturam. Jūs varat skatīties FIFA Worldcup Online vai straumēt saturu visā pasaulē, izmantojot vairākus serverus, kas atļauj P2P. Kad straumējat, izmantojot VPN, jums ir piekļuve jūsu filmām un seriāliem visā pasaulē. Domājiet brīvdienu vai komandējuma laikā skatīties iecienītās sērijas savā valodā!

Kā tas darbojas? VPN ļauj izvēlēties serveri, ar kuru izveidot savienojumu. Tīkls, kurā piesakāties, domā, ka serveris, ar kuru esat izveidojis savienojumu, ir jūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Tas nozīmē, ka ārzemēs varēsit piekļūt ne tikai savām iecienītākajām filmām un seriāliem, bet arī uzturoties mājās, jums būs pieejams arī amerikāņu filmām un seriāliem.

Apmeklējot Amerikas Savienotās Valstis, izveidojot savienojumu ar vietējo serveri, tiks rādītas citas filmas un seriāli. Amerikā kolekcija ir plašāka, jo lielākā daļa filmu un seriālu tiek veidoti tur. Arī pakalpojumu sniedzējiem ir apraides licences.

Iepirkšanās iespējas visā pasaulē

Pārmērīgas ģeogrāfiskās barjeras ar VPN arī veicina jūsu iepirkšanās iespējas. Atkal ļaujot tīklam domāt, ka esat izveidojis savienojumu ar vietējo serveri, izmantojot VPN, tagad jums ir piekļuve interneta veikaliem, kas piedāvā atlaides vietējiem pircējiem. Tas var ietaupīt tonnas dolāru, eiro vai jebkuru citu valūtu, kuru vēlaties izmantot.

Lasiet arī: Labākais ceļotāju ceļvedis VPN

Piemēram, Taizemē vietējās aviobiļetes ir lētākas. Kad jūs izmantojat VPN un izvēlaties Taizemes serveri, jums ir piekļuve šīm vietējām cenām. Turklāt produkti dažās valstīs, piemēram, Amerikā, ir lētāki amerikāņiem nekā nepilsoņiem. Izmantojot ASV serveri, šķiet, ka atrodaties Amerikā, lai jūs varētu gūt labumu no ASV cenām.

Zosu VPN cenas un pakas

Ja apsverat GOOSE VPN instalēšanu visās savās ierīcēs, esiet drošs par datu kopām. Šīs ir viņu paketes un cenas:

goosevpn cenu noteikšana

  • Neierobežots GOOSE VPN mēnesī 12,99 euro
  • Viena gada plāns par 59,88 euro katru gadu. Šis viena gada plāns mēnesī jums izmaksās tikai 4,99 eiro.
  • Ja jums nav nepieciešami neierobežoti dati, viņi arī piedāvā paketi ar 50 GB joslas platumu tikai mēnesī 2,99 euro.
  • Jūsu abonementu ar GOOSE VPN var jebkurā laikā uzlabot, pazemināt vai atcelt. Piemēram, kad esat izvēlējies 50 GB joslas platumu un pamanījis, ka mēneša laikā to neizmantojat, jebkurā laikā varat jaunināt uz neierobežotu abonementu..

Pēc cenām, kuras piedāvā GOOSE, tās ir vienas no vislētākajām un lēti VPN sniedzēji pasaulē. Izmēģiniet pats, salīdziniet cenas un jūs atklāsit, ka tās ierindojas starp tiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā lētāko mēneša cenu.

Ja neesat pārliecināts, izmēģiniet GOOSE VPN pats ar viņu 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Reģistrējoties abonēšanai, jūs nepārsteidz!

Apkopot to jums

GOOSE VPN ir ne tikai viens no lētākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, ar kuriem mēs esam saskārušies, viņi arī piedāvā jums iespēju to izmēģināt 30 dienas bez maksas! Ja domājat, ka ir nozveja, pirms parakstīšanās uz abonementu uzziniet pats. Mēs uzskatām, ka bezmaksas izmēģinājums kopā ar VPN izmantošanu visās jūsu ierīcēs ar vienu kontu ir galvenās GOOSE priekšrocības.

Esiet drošs, ka esat “tehniķis” izmantot šo VPN. GOOSE VPN ir pieejams visiem. Jūsu vectēvam, vecmāmiņai, tēvam, mātei un draugiem. VPN ir ērti lietojams un tajā var nokļūt ikviens. Atbalsta komanda ir gatava visu diennakti un spēj atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Papildu GOOSE VPN pakalpojumi ir politika bez reģistrēšanās, slepkava un konfidencialitātes pārbaude. Šī pārbaude ļauj jums noskaidrot, vai tiešām esat drošībā tiešsaistē ar citu IP adresi. Kill Switch nodrošina jūsu tiešsaistes drošību, pat ja neizdodas izveidot savienojumu ar vietējo serveri. Izmantojot politiku bez žurnāla, neviens no jūsu datiem netiks reģistrēts.

Pateicoties VPN, ģeogrāfiskās bloķēšanas ir aizliegtas. Jums ir pieejams viss straumēšanas saturs visā pasaulē. Tā rezultātā jums ir vairāk iespēju straumēšanas pakalpojumu un lētāku iepirkšanos tiešsaistē gadījumā.

Ņemot vērā visas šīs priekšrocības, kāpēc gan jūs nemēģināt izmēģināt GOOSE VPN? Ļaujiet viņiem pārliecināt jūs un izmēģiniet viņu pakalpojumus 30 dienas bez maksas !! Ko jūs esat pazaudējis??

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments