ExpressVPN 2019. gada pārskats – labais, sliktais un necilākais!

[ware_item id=33][/ware_item]

Kaut arī daudzi no VPN pakalpojumu sniedzējiem apgalvo tikai, ka ir “ātrākais VPN uz Zemes”, ExpressVPN uzdrošinās pāriet nākamajā līmenī, lai “garantētu” to un apstiprinātu to savā mājas lapā. Protams, viņu prasmīgā viena mēneša naudas atdošanas garantija atbalsta viņu prasību, bet pārējiem konkurentiem ir tikai viena nedēļa, ko piedāvāt kā garantijas periodu. Ātrākais VPN visā pasaulē joprojām kļūst par zemu, ja to var saukt arī par “visizplatītāko VPN”, jo tas darbojas arī ar vienmēr izaicinošo Netflix un gandrīz jebkuru straumēšanas pakalpojumu, ko nosaukt uz planētas..


ExpressVPN 2019. gada pārskats - labais, sliktais un necilākais!

Šajā ExpressVPN apskats, mēs apskatīsim visas nepieciešamās funkcijas, papildinājumus un trūkumus, kas noteikti būtu jāzina pirms ExpressVPN abonementa iegādes. Express VPN ir all-in-one VPN, kas ir piemērots tiem, kas var maksāt nedaudz vairāk, lai padarītu savu dzīvi vieglāku, izmantojot VPN, kam ir vienlaidus stabilas drošības, lieliska dizaina, spēcīgas veiktspējas un pārsteidzoša klientu apkalpošanas funkcijas. Tā lieliskās daudzlietotāju funkcijas dēļ tā var kalpot arī kā komplekts ģimenes lietošanai. Tomēr tie, kuriem ir nedaudz zemu savu budžetu uz lielākiem satraukumiem, lielākām konfigurācijām un kompromisiem drošības jomā, uzskatu par neatbilstīgu. Šis pārskats balstīsies uz ExpressVPN lietošanas plusiem un mīnusiem, kur pēdējais noteikti atradīsies kā adata siena kaudzē..

Plusi

Vienkārša palaišana

Tas ir kaut kas, kas ExpressVPN piešķir spārnu pāri. Tūlīt pēc reģistrēšanās varat instalēt VPN klientu, kurā, pirmo reizi palaižot, jums tiks lūgts ievadīt aktivizācijas kodu. Šis konkrētais aktivizācijas kods ir unikāls katrai ierīcei. Tādējādi jūsu VPN klients ietaupīs jūsu pieteikšanās laiku, jo neatkarīgā saskarnes atvēršanai izmantojat tikai unikālu kodu. Noteikti saglabājiet saņemto apstiprinājuma e-pastu ar saiti, kurai ir šis unikālais kods. Instalēšanas laikā varat arī izvēlēties, vai vēlaties, lai anonīmi savienojuma dati tiktu koplietoti lielāka ātruma dēļ bez jebkāda drošības apdraudējuma.

darba sākšana ar expressvpn

Lasiet arī: NordVPN pārskats 2019

Vienkārši labi

ExpressVPN lietotne ir izstrādāta vienkārši, lai nodrošinātu draudzīgu un intuitīvu lietotāja interfeisu. Pēc pierakstīšanās jums tikai jāizvēlas serveris un jānospiež savienojums, lai sāktu izmantot pakalpojumu. Jūs varat arī atzīmēt serveri ar zvaigznīti, lai vēlāk varētu ātri piekļūt. Pārējās pamata konfigurācijas opcijas, piemēram, vēlamā protokola atlasīšanu, var pārvaldīt opciju izvēlnē, taču tā nav nepieciešama darbība. Tik vienkāršs interfeiss padara šo VPN par vienkārši labu plug-and-play opciju visām jūsu VPN vajadzībām. Tāpēc iesācēju lietotāji, piemēram, bērni vai vecāka gadagājuma lietotāji, tas kļūst par VPN augsti novērtētu. Ja vēlaties aizvērt lietotnes GUI, lietotne joprojām mierīgi darbosies uzdevumjoslā, ļaujot jums viegli izveidot savienojumu vai atvienot serverus un piekļūt daudzām iespējām, neatverot logu.

Vairāku lietotāju iezīme

Nesen veiktās izmaiņas ExpressVPN politikā lika tai pakāpties augstāk nekā iepriekš. Tajā ir vairāki lietotāji, kas ir ne vairāk kā pieci lietotāji, lai vienlaicīgi izmantotu pakalpojumus. Šie lietotāji var izmantot līdzīgas vai dažādas piecas ierīces, lai vienlaikus izveidotu savienojumu ar VPN. Piemēram, pēc savas izvēles varat savienot līdzīgas ierīces, piemēram, piecus klēpjdatorus, vai dažādas ierīces, piemēram, tālruni, planšetdatoru un maršrutētāju. Tīkla bloķēšana ļauj visām ierīcēm neatkarīgi un nemanāmi izmantot VPN.

Visas ExpressVPN atsauksmes runā par viņu pakalpojumu kvalitāti, bet apskatīsim, kā šī funkcija ietaupa jūsu naudu. Lielākajai daļai cilvēku nav pietiekami daudz naudas, lai tērētu dārgam VPN pakalpojumam. Būsim atklāti. ExpressVPN ir augsts vērtējums, taču tas tur nav vislētākais. Studenti un darbinieki, kas dzīvo no rokas uz muti no algas piemaksas citam, var secināt, ka tā ir sagraujoša. Tomēr pieņemsim, ka sastapsimies ar lielāku faktu. Lai arī istabas biedri dažreiz var uztraukties, jūsu apvienošanās var kļūt par izdevīgu iespēju, izmantojot ExpressVPN. Populārākais cenu plāns (15 mēneši) mēnesī maksā 6,67 USD. Vienkārši sadaliet to piecos veidos, un katram lietotājam par labāko VPN pakalpojumu ir jāapkopo tikai USD 1,33 mēnesī! Izklausās vilinoši, vai ne?

Automātiskās funkcijas

Automātiskā protokola atlase pēc noklusējuma ir viena no vismīļākajām ExpressVPN funkcijām. Parasti tas ir OpenVPN UDP. Varat arī izvēlēties manuālu savienojumu ar OpenVPN, izmantojot citus protokolus, piemēram, L2TP / IPSec, PPTP, TDP un SSTP. Vairāku drošības un uzticamības problēmu dēļ tiek uzskatīts, ka OpenVPN ir labāks risinājums. Tomēr automatizētais protokols ne vienmēr var jums labi darboties. Tādā gadījumā jums jāatrod optimālā servera protokola kombinācija, kas pieejama no ExpressVPN, lai maksimāli izmantotu abonēšanu. Kā? Kad esat pieteicies savā kontā, jums jāizvēlas VPN protokols un serveris valstī, kurā vēlaties atbloķēt saturu. Sajauciet un salīdziniet, lai atrastu šai vietnei ideālu izvēli un pierakstītu to nākamajai reizei..

Iegultais slepkava

Kā mēs varam aizmirst pieminēt funkciju Kill-Switch Feature rūpīgā ExpressVPN pārskatā? Viens no veiksmīgākajiem, jaunākajiem lietotnes atjauninājumiem ir “Tīkla bloķēšana”. Šī funkcija atspējo visu interneta trafiku, jo samazinās VPN savienojums. Šī slēdzene ir noderīga, lai novērstu DNS noplūdes, un darbojas kā iznīcināšanas slēdzis. Turklāt lietotne pārspiež visus DNS pieprasījumus, izmantojot IPv4, nekā salīdzinoši nedrošs IPv6 protokols. Tomēr šifrēšanas līmeņi nekad nav apspriežami, lai jebkurā gadījumā paātrinātu savienojumu.

Wi-Fi maršrutētāju VPN

Jāatzīmē, ka ExpressVPN neatbalsta tikai mobilos tālruņus, klēpjdatorus, galddatorus, planšetdatorus utt. Ar reaģējošu GUI, bet arī piedāvā programmaparatūru, kas jāizmanto dažos populāros Wi-Fi maršrutētāju modeļos. Tas faktiski darbojas divējādi; varat bez maksas instalēt lietotni saderīgā maršrutētājā vai arī vienkārši iegādāties maršrutētāju ar iepriekš konfigurētu ExpressVPN klientu. ExpressVPN var būt ļoti noderīgs maršrutētājā, jo interneta trafiks visās ierīcēs, kas ir savienotas ar Wi-Fi, tiks novirzīts caur VPN ar parastu abonementu..

Patiesībā uz viņu klientu aprūpes pretenzijām, ko apliecina daudzie ExpressVPN pārskati, viņu oficiālajā vietnē varat sekot detalizētai rokasgrāmatai par maršrutētāja konfigurēšanu ExpressVPN. Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis maršrutētāja savietojamību ar ExpressVPN, pirms tam uzliesmojat programmaparatūru, pretējā gadījumā jūs varat uz visiem laikiem iznīcināt maršrutētāju.

Vēl viens svētīgs iemesls ir tas, ka maršrutētāju skaita tikai kā vienu ierīci, tāpēc ir iespējams savienot daudzas ierīces ar joslas platumu, kas to gaida, un joprojām ir atlicis konfigurēt vēl divas ierīces. Šī ir pārsteidzošā nepilnība, ko ExpressVPN ir nodrošinājis saviem klientiem, kuri vēlas ietaupīt maksimāli daudz naudas, baudot izcilu drošību. Tas ir ideāli piemērots daudzbērnu ģimenēm, kuras nevar atļauties vairākus VPN abonementus.

Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis maršrutētāja savietojamību ar ExpressVPN, pirms tam uzliesmojat programmaparatūru, pretējā gadījumā jūs varat uz visiem laikiem iznīcināt maršrutētāju.

Jūs esat anonīms

Nesen tika pievienota ExpressVPN jaunā .onion versija, lai izklaidētu anonīmus Tor lietotājus. Šī ExpressVPN funkcija apvienojumā ar Bitcoin maksājuma pieņemšanu veiksmīgi ļauj klientiem palikt absolūti anonīmiem un neizsekojamiem, nekādā veidā neizpludinot viņu identitāti vai atrašanās vietu. Viņiem ir pilnīgi caurskatāma politika attiecībā uz to, kādus datus viņi vāc un kāpēc, tāpēc jūs vienmēr esat pārliecināts, ka viņu galā nav nekādu slēptu drošības draudu.

Lasīt vairāk: Kā torrent anonīmi un droši

Jūs esat drošs

Lietotāja drošība un anonimitāte ir tas, ko mēs visaugstāk vērtējam vietnē BestVPNDeals.com. Laiku pa laikam mēs atkārtoti novērtējam, kas neapstrīdami ir starp labākajiem VPN pakalpojumiem tirgū, lai redzētu, vai tas joprojām atbilst mūsu VPN ekspertu cerībām. ExpressVPN sevi pārsniedz tādu tiesībsargājošo aģentūru kā GCHQ un NSA likumīgās robežas, jo tā ir daļa no Lielbritānijas Virdžīnu salām. Noklusējuma protokols un OpenVPN trafiks tiek šifrēti, izmantojot 256 bitu AES algoritmu, pārnesot to uz nākamā līmeņa patērētāja līmeņa pārraides drošību. Šis noklusējuma šifrēšanas standarts nekad netiek mainīts, pat ja vēlaties mainīt protokolu, lai panāktu ātrāku pieredzi. ExpressVPN lietotājiem piešķir kopīgu statisku IP, kas atkal ir labāks jūsu drošībai. Ir simtiem un tūkstošiem lietotāju, kas izmanto to pašu IP, kas padara jūs droši anonīmus.

Klientu aprūpe

Ar visu tik ērto lietošanu ExpressVPN arī paliek top diagrammā, piedāvājot vislabāko pieejamo klientu apkalpošanu visu diennakti. Izmantojot tiešraides tērzēšanas atbalstu, jūs jebkurā laikā varat sarunāties ar pieredzējušu, ātru un draudzīgu pārstāvi. Tas tiešām noder, ja nezināt, kuri serveri nodrošinās vēlamos rezultātus. Lielākā daļa populāro VPN uzņēmumu cieš no serveru iekļaušanas varas iestāžu melnajā sarakstā. Viņu pārstāvji var viegli norādīt, kuri serveri ir ideāli, pamatojoties uz vietni, kuru vēlaties apmeklēt, jūsu atrašanās vietu un mērķi. Vietnē varat arī piekļūt daudzām pamācībām, problēmu novēršanas rokasgrāmatām un FAQ, kā arī pamācības video un raksti, kas palīdz skatīties sporta tiešraidi un zināt par dažādiem VPN protokolu veidiem..

Īss vietnes apskats

Netflixing nav liels darījums

Jā, protams, bet tikai dažos serveros. Tā kā Netflix apmānīšana ir viens no lielākajiem izaicinājumiem VPN pasaulē, tas noteikti ir sasniegums, jo ExpressVPN testēšana parādīja pastāvīgu darbu ar Netflix. Ieejiet tiešraidē un tieši pieprasiet informāciju par serveriem, kas lieliski darbojas kopā ar Netflix.

Mīnusi un to risinājumi

Serveru pārbaude

Pārskatīšana nav pabeigta, kamēr neapspriežat visus faktorus, kas ir objektīvi, un tas pats notiek šajā ExpressVPN pārskatā. Tā kā mums bija jābūt ļoti kritiskai, izvēloties mīnusus, jo tie ir gandrīz niecīgi, mēs to ievietojām negatīvos, lai gan tas prasa tikai vienu vienkāršu soli. Ja, piekļūstot Netflix, tiek parādīta starpniekservera kļūda, dodieties uz priekšu un sazinieties ar pārstāvi, kurš saņem tiešraides tērzēšanas atbalstu, lai pajautātu, kurš serveris šobrīd var piekļūt Netflix. Mēs nevaram atklāt serverus noteiktu politikas problēmu dēļ; Tomēr viena lieta ir pārliecināta, ka serveru atrašana ar diennakts atbalsta sistēmu nemaz nav grūta. Tiklīdz jūs zināt, kurš serveris vislabāk darbojas Netflix, varat to atzīmēt ar zvaigznīti turpmākai lietošanai. Tas pats ir ar BBC iPlayer un Hulu, kas ir pieejami caur noteiktiem serveriem, lai efektīvi apietu ugunsmūrus. Viss, kas jums nepieciešams, ir vienreizēja un tūlītēja tērzēšana ar atbalsta komandu.

Atvienošanas problēmas operētājsistēmā Android

Pārbaudot tiešsaistes straumēšanas lietotni “Hotstar”, ExpressVPN tika atvienots un straumēšana neizdevās ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ, jo Hotstar ir pieejams tikai Indijā.

Cena bez kompromisa

Lai arī tas šķiet diezgan paradoksāli, mēs to tomēr ievietosim mīnusu sarakstā. Tomēr vismaz ir vērts norādīt uz jautājumiem par to, kāpēc ExpressVPN tiek iekļauts augstākajā cenu kategorijā. Par šķietami augstāku pamata cenu 12,95 USD / mēnesī jūs saņemat daudz plusu, kas citiem nav jāpiedāvā. Par naudas atdošanas garantiju šeit atkal var atsaukties. Turklāt, ja jūs izvēlaties abonementu uz 15 mēnešiem, cena pazeminās līdz USD 6,67 mēnesī, kas ir diezgan piemērota, taču joprojām augstāka nekā daudziem konkurentiem. Vēl viens plus ir maksājuma pieņemšanas elastīgums, izmantojot kredītkarti, Bitcoin, PayPal un vairākus citus trešo personu maksāšanas kanālus. Lai cik negodīgi tas liktos, pasaule griežas ap zīmola tēlu. Tas ir vienīgais iemesls, kāpēc ExpressVPN citu starpā izceļas ar augsto cenu zīmi. Tāpat neaizmirstiet pieminēt, ka katra laba lieta nāk par cenu.

Uzziniet vairāk par citiem: lēti VPN

Nav privātu / īpašu IP adrešu

Lai gan OpenVPN ir daudz priekšrocību ar koplietotu IP, tas joprojām nevar jums piedāvāt privātu IP. Dažreiz Netflix var viegli izjaukt koplietojamo IP, ja tiek izsekota jūsu atrašanās vieta un identitāte, bet no tā var izvairīties, ja jūs zināt pāris serverus un ik pa laikam pārslēdzaties starp tiem..

Ierīču ierobežošana

Viss nāk uz rozēm tik ilgi, kamēr jūs izmantojat piecas ierīces, bet tas tā nav, jo plānojat savienot ceturto ierīci. Lai savienotu vēl vienu, jums ir manuāli jāatvieno viena no ierīcēm, ja visas piecas ir savienotas. Tāpēc neatstājiet ExpressVPN savienotu ar attālināti esošu ierīci, kurai nav viegli piekļūt, lai to manuāli atvienotu. Tomēr ierīču atstāšana mājās atvērta, kur tos var viegli atvienot, nav problēma. Cits risinājums varētu būt maršrutētāja tieša savienošana ar ExpressVPN, lai jūs varētu baudīt pakalpojuma izmantošanu tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties.

Secinājums

ExpressVPN tiek plaši uzskatīts par vienu no vadošajiem nosaukumiem VPN nozarē, un mūsu ExpressVPN pārskata sekundes arī spriež. Mums vienkārši bija 1 atvienojums, vienlaikus 7 dienas pārbaudot lietotni, kopumā ExpressVPN ir viegli iestatīt, vienmērīgs savienojums un labi darbojas jebkuram mērķim, neatkarīgi no tā, vai tas ir straumēšana, atbloķēšana, šifrēšana vai pat anonimitāte, jo tas pieņem bitcoin. Kā mēs to sakām? mēs pārbaudījām torrenting, netflixing (vairākas bibliotēkas Kanādā, ASV, Lielbritānijā), straumējām FIFA spēles un arī parasto sērfošanu. Turklāt mēs to iedevām tirgotājiem, un viņi visi bija ļoti pozitīvi, kad lūdzām viņiem atsauksmes.

Klientu atbalsts ir diezgan veikls, un tas būs nepieciešams papildu jūdze, lai atrisinātu jūsu vaicājumu. Bet kas viņus padara tik labus? Labi, ka komandai ir labas zināšanas par viņu produktu, kas viņiem ļauj viegli atrisināt lietotāju jautājumus pēc iespējas ātrāk. Abas lietotnes (iOS un android) ir ļoti viegli izmantot pat nespeciālistam. Mūsu komanda saprot šķēršļus, ar kuriem jaunajam lietotājam nāksies saskarties pēc lietotnes lejupielādes, tāpēc mēs varam jums apgalvot, ka tas ir vienmērīgs, drošs process un atbalsta ceļveži atradīsies tur, ja jums tie būs nepieciešami. Nav tādu pielāgošanu, kas jums jādara ar ExpressVPN, taču, ja vēlaties izmēģināt savu veiksmi, to varat izdarīt, noklikšķinot uz hamburgera izvēlni lietotnes augšējā kreisajā stūrī..

Apkopojot to

Mūsu VPN eksperti saprot, ka ExpressVPN ir nedaudz dārgāks nekā citas tirgū pieejamās iespējas. Šī piemaksa piedāvā lielākas veiktspējas un drošības ziņā lielu piepūli, tāpēc tas ir zaļš signāls ikvienam, kas to iegādāsies. ExpressVPN labi darbojas ar visām ierīcēm Fire tv, Mac, Android, Windows, iOS, Linux, Kodi un jā, tas arī labi spēlē ar maršrutētājiem.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments