Detalizēta Torguard VPN analīze – apspriesti visi plusi un mīnusi

[ware_item id=33][/ware_item]

Šajā tehnoloģiju virzītajā laikmetā viss, sākot no Facebook izmantošanas līdz sērfošanai ar YouTube, vietņu drošībai un bankas konta privātumam, visas pārējās tiešsaistes aktivitātes ir atkarīgas no spēcīgas drošības programmatūras. Hakeri, noklausītāji un visa veida kibernoziedznieki vienmēr ir agresīvi aktīvi, lai pievilinātu rokas lietotāju darbībām tiešsaistē.


Šajā gadījumā VPN, bez šaubām, ir pieejama programmatūra, jo īpaši lietotājiem, kuri apzinās tiešsaistes drošību, un tiem, kas augstu vērtē viņu tiešsaistes privātumu. Atstājot malā naivus cilvēkus, lietotājus, kuri ir informēti par digitālās pasaules neveiksmēm un katastrofām, uzskata VPN par saviem tiešsaistes glābējiem. VPN ne tikai glābj jūs no kibernoziedzniekiem, bet arī palīdz jums palikt neredzamiem, ļauj pārkāpt ģeogrāfiskos ierobežojumus, šifrē jūsu personas datus un palīdz jums izvairīties no novērojošām aģentūrām..

Bet tas prasa arī ceļvedi, piemēram, pirkšanas ceļvedi un lietošanas rokasgrāmatu.

Tāpat kā jums ir grūti saskaņot kaklasaites krāsu ar kleitu, izvēlēties un iegādāties VPN ir reizes grūtāk. Jums jāzina, kā un kas jādara.

No plkst milzīgi VPN sniedzēji vietējiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, visi apgalvo, ka piedāvā labāko abonementu. Bet tas nav viss, aiz aizkariem ir kas vairāk, kas jums jāzina. Lai jums tas būtu ērti, mēs nolēmām šodien jums pārskatīt TorGuard. TorGuard var saukt par vēl vienu vidēja līmeņa augstas kvalitātes VPN pakalpojumu, kuru varat izmantot. Tam ir serveri aptuveni 50 plus valstīs, kas lietotājiem ļauj viegli izvēlēties starp jebkuru alternatīvu. Tas ir pieejams par vispieņemamākajām cenām un piedāvā augstas kvalitātes funkcijas.

Ļaujiet mums saprast, ko TorGuard VPN var piedāvāt saviem lietotājiem.

TorGuard Anonīmais VPN

TorGuard, kas piedāvā anonīmu funkciju, ir plus punkts. Tā mērķis ir piepildīt to, ko lietotāji patiešām sagaida no augstas kvalitātes VPN. TorGuard Anonīmais VPN tiek piedāvāts digitālo tehnoloģiju lietpratīgajiem lietotājiem, kurus vairāk uztrauc viņu tiešsaistes drošība. VPN nav tikai jums, lai jūs droši atrastos aiz ekrāna, bet tam vajadzētu arī palīdzēt jums izlauzties no ierobežojumiem un būt novērotāju priekšā. TorGuard ir arī anonīms e-pasta pakalpojums, kas ir pieejams dažādās un lētās paketēs. Anonimitāte, VPN lietotāja vienīgais mērķis, un TorGuard to piedāvā tirgū.

TorGuard Anonīms starpniekserveris

TorGuard Anonymous Proxy ir īpaši paredzēts Torrent lietotājiem. Tas ir viens no visefektīvākajiem un vēlamajiem pakešu plāniem, ko piedāvā TorGuard, lai Torrent lietotāja dzīvi padarītu vieglu. Izmantojot TorGuards Anonymous Proxy plānu, lietotāji var piekļūt vairāk nekā 2000 IP adresēm visās valstīs, kur serveri ir pieejami. Piedāvājot neierobežotu joslas platumu un saglabājot nulles žurnālus, TorGuard ir ieguvis savu vietu VPN nozarē. Anonīmais starpniekserveris ļauj P2P koplietot, un Torrent lietotājiem nevajadzētu palaist garām šo funkciju. Turklāt, testējot TorGuard, lai veiktu straumēšanu, tika konstatēts, ka nav IP noplūdes, un veiktspēja kopumā ir laba.

Performance

Kaut arī daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji un serveri tiek reklamēti tā, it kā tā būtu vienīgā labākā lieta pasaulē, šķiet, ka TorGuard to pierāda ar savām funkcijām. Tas ir vislabāk piemērots lietotājiem, kuri ir pārliecināti, ka tiešsaistes aktivitātes laikā paliek pilnīgi anonīmi aiz ekrāna, piemēram, Torrent lietotāji. Izņemot to, tā anonīmais starpniekservera pakalpojums galvenokārt tiek izmantots, lai izvairītos no ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem un P2P failu apmaiņai. Tātad, ja jums ir kārdinājums skatīties Netflix no reģiona, kur tas ir bloķēts, varat izvairīties starp serveriem un pēc tam maratonēt iecienītās sērijas..

Serveri

Serveri ir galvenā problēma jebkuram VPN lietotājam. Bet TorGuard piedāvā apmēram 1600 serverus vairāk nekā 50 valstīs, ieskaitot arī serverus Dienvidaustrumu Āzijā, Austrumāzijā un pat Saūda Arābijā. Kad VPN piedāvā vairākus serverus, lietotājiem ir vieglāk apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un izveidot savienojumu ar ierobežotām vietām, slēpjot savas IP adreses ar nejaušu IP adresi.

Ātrums

VPN servera ātrums noteikti ir viena no galvenajām lietotāju satraukumiem, un tieši tur TorGuard izceļas. TorGuard ne tikai pretendē uz neierobežotu ātrumu, bet arī pierāda, ko apgalvo. Ātrums tiek uzskatīts par ļoti ātru, kas svārstās no augsta līdz vidējam, un stabils līdz pastāvīgs. Tiek apgalvots, ka joslas platums, komutācija un pat anonīmi tīmekļa pasta pakalpojumi ir absolūti uzticami drošības apzinātiem lietotājiem. Bet, ja ir plusi, ir mīnusi, mēs esam pārbaudījuši un noskaidrojuši, ka savienošanās ar attālu serveri samazina ātrumu. Bet labais punkts ir tas, ka tajā nav domēna vārdu sistēmas noplūžu, nav IP noplūžu un WebRTC noplūžu.

Vairākas platformas

Abonējot VPN pakotni, jums jāgaida ierīces saderība, ko piedāvā VPN. Protams, jūs nevarat izmantot vienu ierīci un ļaut citām rotēt tikai tāpēc, ka tām nav savietojamības ar VPN. Tātad jāmeklē VPN, kas paredzēts vairākām ierīcēm.

Varat arī izveidot savienojumu ar piecām ierīcēm vienlaikus, izmantojot tikai vienu TorGuard kontu, no datora uz viedtālruņiem, viss būs droši.

TorGuard Android ierīcēm

Lai gan TorGuard izmantošanai ir plusi, mēs esam identificējuši arī mīnusus. Jā, TorGuard android lietotne nav īsti izlemta. Dažādi lietotāji ir saskārušies ar atšķirīgu lietotnes pieredzi. Android lietotāji uzsvēra, ka lietotne viņiem nepaziņo, ka VPN savienojums ir pārtraukts, tam nav lietotnes nogalināšanas-pārslēgšanas funkcijas. Šis incidents apgrūtina lietotājiem konfidencialitātes un drošības aizsardzību. Vēl viens lietotnes mīnuss norāda, ka lietotājiem ir grūtības izveidot savienojumu ar vēlamajiem serveriem.

torguard android

Tomēr, ja jūsu ierīce nav saderīga ar vēlamo serveri, varat pārbaudīt apmācības, kuras TorGuard nodrošina manuālai konfigurēšanai. Apmācībās tiks sniegta pakāpeniska informācija par to, kā ierīcē konfigurēt VPN. Par jūsu palīdzību TorGuard ir savs klientu un tehnoloģiju atbalsts, kas palīdzēs jums tikt galā ar jebkādām grūtībām.

Protokoli

Protokoli, kurus piedāvā un atbalsta TorGuard, ir OpenVPN, PPTP, L2TP un SSTP. Tomēr TorGuard neveic nekādus tiešsaistes aktivitāšu žurnālus, tāpēc jūs varat palikt anonīms, un jūsu konfidenciālie dati netiks nodoti rokās. Ekspertu ieteiktākais protokols ir OpenVPN, kura mērķis ir nodrošināt jūsu datiem maksimālu privātumu.

Klientu atbalsta dienests

Klientu atbalsta pakalpojums ir līdzeklis, kas VPN serveriem būtu jāsniedz tā lietotājiem vaicājumiem un atsauksmēm. TorGuard ir arī nodaļa, kas īpaši izveidota klientu apkalpošanai. Viņiem ir atbalsta zonas ar zināšanu bāzi, FAQ, problēmu novēršana, atbalsta biļešu sistēmas un forumi. Atbalsta biļešu sistēma nekavējoties reaģē uz klientiem. Klientu ērtībai viņi piedāvā arī tiešsaistes tērzēšanas iespēju. Lai pakalpojums būtu veiksmīgs, personālam ir jābūt pieklājīgam ar klientiem, tieši tur TorGuard darbinieki izceļas.

Bezmaksas izmēģinājuma versija

Labi, viss, kas ir bezmaksas, ir pievilcīgs. Bet diemžēl TorGuard jums neko brīvu nevar piedāvāt. Tomēr tas lietotājiem atvieglo, piedāvājot 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja VPN pakalpojums ir neapmierinošs.

Cenas

TorGuard abonēšanas plānā ir četri dažādi piedāvājumi. Abonēšana uz vienu mēnesi, trim mēnešiem, sešiem mēnešiem un abonements uz gadu. Atkarībā no abonementa ilguma jums tiks piešķirta lielāka atlaide.

torguard vpn cenu noteikšana

Abonēšanas plānu izmaksas:

Mēneša plāns - 9,99 USD.

Ceturkšņa plāns - USD 20,97.

Pusgada plāns - USD 29,99.

Gada plāns - 59,99 USD, kuru jūs varat samaksāt arī ikmēneša maksājumos USD 4,99 apmērā.

Maksājuma iespējas

Tātad, pēc tam, kad esat izlēmis par vēlamo VPN pakalpojumu, nākamā lielā lieta ir maksājumu problēma. Tomēr TorGuard piedāvā vairākus veidus, ar kuru palīdzību jūs varat viegli veikt maksājumus, piemēram, maksājumus, izmantojot kredītkartes / debetkartes, PayPal, UnionPay, Google maku un Bitcoins utt..

TorGuard un tā funkciju pārskats ir detalizēti izskaidrots, un mūsu lēmums, neatkarīgi no neobjektivitātes, būtu par labu TorGuard VPN. Atkarībā no vispārējiem TorGuard VPN piedāvājumiem un pārbaudītajiem parametriem, bez šaubām, TorGuard piedāvā virkni pakešu un pakalpojumu, kas atbilst klienta vēlmēm. Tas ne tikai aizsargā jūsu aktivitātes tiešsaistē, bet arī palīdz pārkāpt ģeogrāfiskos ierobežojumus un novērsties no novērotājiem. Tas atbalsta tunelēšanas protokolus un palīdz lietotājiem izveidot drošu tīklu. Kas jums vēl būtu vajadzīgs? Ak, un atcerieties, ka tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc tas nekaitēs jums, lai dotu šo VPN.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments