BVPN pārskats 2019. gada janvārī

[ware_item id=33][/ware_item]

BVPN ir Nīderlandē bāzēts virtuālā privātā tīkla (VPN) nodrošinātājs, kas tika oficiāli izveidots 2014. gadā. Tikai dažu gadu laikā ar lielu smagu darbu un centību šis vārds kļuva par vienu no lielajiem nosaukumiem, kas konkurē VPN tirgus šodien. Tas nepārtraukti uzlabo savas augstākās klases drošības funkcijas, kā arī izstrādā jaunas un uzlabotas funkcijas katrā versijā, kas tika izlaista. Pakalpojumu ir slavējuši daudzi kritiķi, kā arī lietotāji ekstremālākajās tiešsaistes vidēs visā pasaulē, piemēram, Ķīnā. Šajā pārskatā mēs daudz tuvāk aplūkosim pakalpojumu un visas tā iespējas un funkcijas.


bvpn tīmekļa ekrānuzņēmums

Cenu noteikšana & Piedāvājumi

Runājot par to pakešu un piedāvājumu cenām, BVPN ir ļoti vienkāršs un vienkāršs, jo tie nodrošina vienu visaptverošu paketi ar 3 dažādiem abonēšanas plāniem (mēnesī, pusgadā un gadā), kā parādīts zemāk.

1 mēneša abonements → USD 9,99

6 mēnešu abonements → USD 50.00 (USD 8.33 mēnesī)

Abonēšana uz 12 mēnešiem → USD 90.00 (USD 7.50 mēnesī)

bvpn cenu noteikšana

Kā redzat, tikai viņu cenu plāni tiek diskontēti atkarībā no abonēšanas ilguma. Turklāt viņi regulāri veic vēl pievilcīgākus īpašos piedāvājumus un atlaides, kuru atlaide var sasniegt pat 70%. Lai iegūtu papildinformāciju par viņu bezgalīgajiem piedāvājumiem, varat vienkārši apmeklēt viņu vietni un tērzēt ar viņu īpaši profesionālo klientu apkalpošanas dienestu, lai atjauninātu tos ar jaunākajiem piedāvājumiem.

Maksājuma metožu pieejamība

BVPN pieņem gandrīz visas maksājuma metodes, kuras varat izdomāt. Šīs metodes ietver gan parastās anonīmās metodes, piemēram, Bitcoins, Visa, Mastercard, PayPal, WebMoney, Mint, OneCard, CASHU, iDeal, Fanapay un vairākas citas. Mēs vienmēr iesakām VPN lietotājiem izmantot anonīmās metodes, jo tās ir drošākas nekā parastās maksājuma metodes.

bvpn maksājuma metode

Bezmaksas izmēģinājuma versija & Naudas atdošanas garantiju politika

Ir ļoti reti atrast VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumu saviem pakalpojumiem, pat nepieprasot kredītkartes datus. Lielākā daļa VPN piedāvā naudas atdošanas garantijas periodu, kas dažiem lietotājiem nav īpaši aicinošs, jo lietotāji dod priekšroku pakalpojuma pārbaudei pirms naudas ieguldīšanas tajā. Tāpēc BVPN ir sazinājies ar jauniem abonentiem ar 2 dažādām bezmaksas izmēģinājuma iespējām papildus ļoti godīgai atmaksas politikai:

  1. Lietotāji var reģistrēties kontam un iegūt 3 dienu bezmaksas pilnu piekļuvi pakalpojumam (ieskaitot piekļuvi visiem serveriem, funkcijām un iespēju vienlaikus pieslēgt līdz 6 ierīcēm visās operētājsistēmās)
  2. 90 minūšu ilgs bezmaksas izmēģinājums 3 dienas bez vajadzības reģistrēties kontā (tas dod piekļuvi ierobežotam serveru skaitam Mac un Windows lietotājiem)

Kad esat izvēlējies kādu no šīm 2 iespējām un nolemjat abonēt, jūs saņemsiet pilnu 7 dienu naudas atdošanas garantijas periodu, kurā, ja jums nepatīk pakalpojums pirmajās 7 dienās pēc tā izmantošanas, jums tiks pilnībā atmaksāta atlīdzība, uzdotie jautājumi netiks uzdoti. Tas izklausās pēc diezgan uzticama darījuma.

Privātuma politika (žurnālu politika)

Galvenais VPN pakalpojuma iegūšanas punkts ir tiešsaistes privātuma aizsardzība. Citiem vārdiem sakot, nav jēgas izmantot VPN pakalpojumu, ja tas glabā jūsu tiešsaistes darbību žurnālus vai personisko informāciju. Kad tiek dots spiediens, visa šī informācija var nonākt nepareizajās rokās, un mēs esam nonākuši pie pirmā laukuma. Šī iemesla dēļ BVPN ir ļoti stingra politika “nav žurnālu”, jo tā nekādā gadījumā neveic žurnālus par lietotāju darbībām tiešsaistē. To sauc par nulles reģistrēšanas VPN pakalpojumu. Vienīgā informācija, ko viņi glabā, ir informācija, kuru izmantojāt, lai reģistrētos, piemēram, jūsu vārds, e-pasta adrese utt., Un tā ir paredzēta tikai, lai jūsu konts darbotos. Viņi arī ir diezgan godīgi un skaidri.

BVPN lietojumprogramma (klienta programmatūra)

Mēs sākām, reģistrējoties kontam un abonējot premium kontu, kurš veica tikai dažas ļoti vienkāršas darbības, un pēc tam mēs lejupielādējām Windows BVPN lietojumprogrammu, lai tai nodrošinātu pareizu un godīgu testa darbību. Windows lietojumprogrammas izmērs ir ļoti kompakts, jo, pārvietojoties programmas lietojumprogrammās, tas neaizņem daudz vietas ekrānā.

Klienta dizains ir ļoti vienkāršs ar ļoti lietotājam draudzīgu saskarni. Viss, kas jums nepieciešams no lietojumprogrammas, ir vienkārša klikšķa attālumā. Pirmoreiz atverot lietojumprogrammu, jums būs jāpierakstās, izmantojot savus akreditācijas datus. Pēc pieteikšanās jums būs pilnīga piekļuve galvenajai lapai, kurā no turienes varēsit pāriet uz serveru sarakstu, lai izvēlētos vai nu izveidot savienojumu ar noteiktu serveri, vai arī izvēlēties ātrāko servera opciju. Tas ļauj lietojumprogrammai automātiski izveidot savienojumu ar serveri ar ātrāko savienojuma ātrumu.

Varat arī pārslēgties starp tunelēšanas protokoliem un kontrolēt citas funkcijas, piemēram, interneta iznīcināšanas slēdzi un IPv6 aizsardzību pret noplūdi, galvenajā lapā noklikšķinot uz iestatījumu ikonas..

bvpn lietotne

app iestatīšana bvpn pārskatīšana

lietotņu iestatīšanas bvpn atsauksmes

Galvenās iezīmes

BVPN ir nepārtraukti pievienojis jaunas funkcijas un nepārtraukti uzlabojis pašreizējās funkcijas. Šajā sadaļā mēs sīkāk apskatīsim visas šīs funkcijas un uzzināsim, vai tās ir saistītas ar BVPN lielisko reputāciju.

Drošība

BVPN drošības pasākumi ir visaugstākajā līmenī, jo tas ir pieņēmis savus drošības standartus atbilstoši visstingrākajai tiešsaistes videi visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai tā ir galēja cenzūra, piemēram, Ķīnā, ko izraisa Ķīnas lielais ugunsmūris, vai ārkārtēja uzraudzība, kāda notiek Eiropā, tai nebūs iespēju pret BVPN. Tas nav tikai mēs to sakām, bet pakalpojuma drošības līmeni un tā unikalitāti ir uzslavējušas vairākas tīmekļa vietnes, kas specializējas tiešsaistes drošībā.

Viss serveru tīkls ir nodrošināts ar AES 256 bitu kodēšanas šifrēšanu, kas mūsdienās ir vismodernākā šifrēšanas forma, kas pieejama starp VPN. BVPN atbalsta arī vairākus uzlabotus un unikālus drošības protokolus, ieskaitot OpenVPN ar UDP un TCP, SSH, L2TP ar IPSec, kā arī pašu izveidoto Dūmu tuneli, par kuru sīkāk runāsim vēlāk. PPTP kādreiz tika atbalstīts, tomēr tas vairs nav tāpēc, ka tas vairs netiek uzskatīts par vienu no drošiem protokoliem.

Pirms mēs iedziļināmies sīkāk par Dūmu tuneli, ļaujiet mums uzspīdēt citiem protokoliem, kurus īpaši atbalsta OpenVPN. Tagad OpenPPN protokols, ko atbalsta BVPN, darbojas gan UDP, gan TCP. Ne tikai tas, bet arī lietotājam ir iespēja pārslēgties starp tiem ar vienu klikšķi bez jebkādas droseles. Papildus tam BVPN bija viens no pirmajiem VPN, kas atbalstīja OpenVPN SSH tunelī. Šī ir iebūvēta funkcija, kas paredzēta, lai apietu vissmagākās situācijas, piemēram, Ķīnas lielo ugunsmūri un jebkādu dziļu pakešu pārbaudi, ko valdības ir veikušas, lai ierobežotu vietnes. Tāpēc BVPN ir viens no ļoti ieteiktajiem VPN tādās vietās kā Ķīna un Irāna, kurās ir visaugstākais tiešsaistes cenzūras līmenis.

Viens no galvenajiem drošības elementiem, kas izraisīja BVPN pieaugumu līdz vadošajai pozīcijai tirgū, bija tas, ka iOS BVPN klientam ir iebūvēts OpenVPN klients, kas padara to par pirmo VPN lietojumprogrammu iOS, kas atbalsta OpenVPN bez vajadzības instalēt atsevišķs pieteikums tam.

Dūmu tunelis

Sakarā ar valdību tiešsaistes cenzūras pieaugumu un viņu nebeidzamajiem mēģinājumiem bloķēt VPN pakalpojumus, tas ir kļuvis par pastāvīgu izaicinājumu VPN pakalpojumiem, lai viņi spēlētu galveno lomu, nodrošinot saviem lietotājiem tiešsaistes privātumu, tiešsaistes drošību un tiešsaistes brīvību. Šī iemesla dēļ VPN pakalpojums cenšas attīstīt jaunas šifrēšanas tehnoloģijas, lai palīdzētu pārvarēt šos stingros ierobežojumus, ugunsmūrus un dziļo pakešu pārbaudes. Kad nonāca pie BVPN, viņi varēja attīstīt savu spēcīgas dubultās šifrēšanas tehnoloģijas formu ar nosaukumu “Dūmu tunelis”..

BVPN pielāgoja lietotāja programmatūrā izmantoto protokolu vai UDP, kas ir iebūvēts klienta programmatūrā, lai darbotos kā papildu šifrēšanas slānis. Tas ir pat spēcīgāks par citu VPN pakalpojumu sniedzēju parasti izmantotajiem dubultās šifrēšanas slāņiem. Tas ir tas, kas ir Dūmu tunelis. Dūmu tunelis darbojas, pilnībā slēpjot OpenVPN savienojumu, un aizēno tīkla trafiku, padarot to pilnīgi nemanāmu ar stingriem ugunsmūriem, piemēram, Ķīnas lielo ugunsmūri un dziļo pakešu pārbaudēm..

Dūmu tuneļa papildu priekšrocība ir tā, ka tas nosaka savienojuma ātrumu, atrisinot visas droseļvārsta problēmas, kuras var izraisīt dažādi IP un porti, neietekmējot vai nepārtraucot pašu savienojumu, nodrošinot lietotājam stabilu un spēcīgu VPN savienojumu uz ilgāku laiku no laika.

Avārijas poga

Jaunākajās lietojumprogrammas versijās BVPN ir ieviesis iebūvētu interneta iznīcināšanas slēdzi, kas darbojas kā ārkārtas pasākums, ja kāda iemesla dēļ VPN savienojums tiek pārtraukts. Citiem vārdiem sakot, ja jebkurā laikā VPN savienojums pārtrūkst, slēdzis izslēdz visu interneta savienojumu, līdz VPN savienojums atkal ir tiešsaistē. Tas novērš jebkādu noplūdi no droša VPN savienojuma pārtraukuma. Lietotājam ir iespēja šo iespēju iespējot vai atspējot no lietojumprogrammas iestatījumiem. Tas ir tikpat vienkārši kā noklikšķināt, lai pārbaudītu vai noņemtu atzīmi no izvēles rūtiņas.

IPv6 aizsardzība pret noplūdi

Kā līdzekli jebkādu IP noplūžu novēršanai BVPN lietojumprogrammā ieviesa funkciju “IPv6 Leak Protection”. Kad tas ir iespējots, tas bloķē visu IPv6 trafiku un ļauj tikai IPv4 trafiku caur. Tādā veidā visa tīkla trafiks tiks šifrēts, neatstājot nekādas iespējas noplūdēm.

Pārbaudiet IP no labākā VPN darījuma rīka

DNS noplūdes aizsardzība

Kad ir izveidots VPN savienojums, BVPN jau pēc noklusējuma ir iespējota DNS aizsardzības pret noplūdi iespēja. Mēs paši to pārbaudījām, veicot DNS noplūdes testus vairākos izlases serveros, un rezultāti bija tik tuvu pilnībai, cik varētu būt, kā parādīts zemāk.

dnsleak aizsardzība ibvpn

testa ibvpn
Viedā DNS

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, un tas ir jaunākais funkciju papildinājums, jaunākajā BVPN versijā ir iebūvēts viedais DNS, kuru pievienoja, ņemot vērā nesenos represijas pret VPN pakalpojumiem tādās slavenās straumēšanas vietnēs kā BBC iPlayer, Netflix, un Hulu.

Serveri un joslas platums

Salīdzinot ar citiem lieliem nosaukumiem VPN jomā, BVPN ir ierobežots serveru atrašanās vietu skaits, tomēr tiek veikti nepārtraukti papildinājumi un jau pieejamās serveru vietas ir ļoti stratēģiski novietotas, lai jūs nekad nejustos ierobežojums. Serveru tīkls sastāv no vairāk nekā 20 vietām visā pasaulē, ieskaitot Lielbritāniju, ASV, Franciju, Vāciju, Nīderlandi, Ukrainu, Zviedriju, Saūda Arābiju, Singapūru, Japānu, Indiju, Kanādu, Austrāliju un vairākām citām vietām..

ibvpn serveri un joslas platums

BVPN lietotāji var ļoti viegli pārslēgties starp serveriem bez jebkādiem ierobežojumiem. Citiem vārdiem sakot, ar BVPN lietotājiem ir neierobežota servera maiņa.

Runājot par joslas platumu, BVPN lietotāji bauda pilnīgi neierobežotu datu joslas platumu bez jebkādas droseles.

Saderība

BVPN ir saderīgs ar gandrīz visām lielākajām platformām, ieskaitot Windows (Vista un jaunākas), Mac OS (10.7 un jaunākas), iOS (8 un jaunākas), Android (4.0.3 un jaunākas), un jūs to varat manuāli konfigurēt arī spēļu konsolēs. , visu veidu maršrutētāji, multivides straumēšanas ierīces (piemēram, Apple TV lodziņš, Amazon Firestick utt.)

Vienlaicīgi savienojumi

BVPN nodrošina lietotājiem iespēju vienlaikus ar vienu abonementu savienot līdz 6 ierīcēm. Salīdzinājumā ar citiem VPN tirgū šī ir diezgan konkurētspējīga priekšrocība, jo vairums pakalpojumu sniedzēju piedāvā ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus.

Vētraina & P2P koplietošana

Visi BVPN serveri atbalsta P2P koplietošanu, izņemot ASV

Klientu atbalsts

BVPN ir pieejams 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanas klientu atbalsta dienests. Jūs varat arī sazināties ar viņiem pa e-pastu. Mēs mēģinājām viņiem pajautāt par dažiem jautājumiem, lai tikai zinātu, cik efektīvi tie ir, un mēs nekavējoties tikām atlaisti ar precīzu un ārkārtīgi noderīgu informāciju. Sarežģītākiem jautājumiem vai gadījumā, ja rodas kādas tehniskas problēmas, viņi izmanto attālo palīdzības programmatūru TeamViewer, lai pārliecinātos, ka viņi sniedz jums nepieciešamo palīdzības līmeni.

Arī viņu sadaļa BUJ ir ārkārtīgi noderīga, jo tajā ir detalizētas apmācības ar ekrānuzņēmumiem visiem jautājumiem, kas jums varētu šķist prātā.

Secinājums

Neskaitāmo VPN vārdu uzmundrinājuma laikā konkurence bija tiešām spraiga. Tomēr, tā kā gan tīmekļa vietnes, gan valdības nesen veica represijas pret VPN pakalpojumiem, pakalpojumi turpināja kristies viens pēc otra, izņemot dažus jaudīgus un uzticamus pakalpojumus, kuri sāka tehnoloģiski attīstīties, lai spētu izturēt tiešsaistes izaicinājumus visā pasaulē. Ir ļoti droši teikt, ka BVPN ar visām tā funkcijām un savienojuma stabilitāti un ātrumu ir sevi pierādījis kā vienu no nedaudzajiem. Vairāk nekā vienu reizi šie puiši pierādīja, cik ļoti vēlas aizsargāt savu lietotāju privātumu tiešsaistē, tiešsaistes drošību un tiešsaistes brīvību.

Plusi

Mīnusi

Neesot bāzēts ASV
Nav reģistrēšanas politikas
Neierobežots joslas platums Neierobežota servera maiņa
Avārijas poga
IPv6 aizsardzība
DNS noplūdes aizsardzība
Spēcīga šifrēšana
Spēcīgi tunelēšanas protokoli (L2TP / IPsec, OpenVPN, SSH, Smoke)
Dūmu tunelis
Iebūvēts OpenVPN operētājsistēmai iOS
Platformu atbalsts
6 vienlaicīgi savienojumi
P2P / straumēšana ir atļauta
Lietotājam draudzīgs klients
Globālais serveru tīkls
Ātrs ātrums
Lēti cenu plāni & atlaides
Bezmaksas izmēģinājuma versija
Naudas atdošanas garantija
24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Ierobežots serveru skaits

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments