Privačios interneto prieigos peržiūra 2020 m. – VIP, išmintingas pasirinkimas!

[ware_item id=33][/ware_item]

Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra vienas iš garsiausių šiuo metu prieinamų biudžetinių VPT. VIP siūlo keletą įdomių funkcijų, tinkamo greičio ir turi savo DNS, kad padidintų savo vartotojų saugumą internete. Tai yra keletas pagrindinių VIP populiarumo priežasčių.


Tiesą sakant, PIA siūlo keletą nuostabių funkcijų, kurių pakanka, kad priviliotumėte ją pirkti, tačiau ji taip pat turi tam tikrų trūkumų, nes niekas nėra tiesiog tobulas. Peržiūrėsime visus privačios interneto prieigos (VIP) aspektus; jos gerosios savybės ir smulkmenos, tiesiog visas džiazas, kurį jums reikia žinoti apie šį VPN prieš perkant. Mūsų apžvalgoje bendrai palaikomas šis VPN dėl daugelio toliau išvardytų priežasčių.

Prieš pereidami prie konkrečių privačios interneto prieigos funkcijų, pirmiausia įsitikinkime, kodėl apskritai jums reikia VPN internete, tik tuo atveju, jei dar nesate prisijungę prie VPN. Galite tiesiog praleisti žemiau esantį skyrių, jei jau žinote apie pagrindines VPN ypatybes.

Kodėl verta naudoti VPN internetu

Internetas, kaip pasaulinis tinklas, yra pasiekiamas kiekvienam. Tai yra dažniausiai naudojamas įrankis visame pasaulyje. Dar daugiau, pirmas dalykas, kurį padarome iškart išlipę iš lovos, yra internetas, o neišvengiamas dalykas, kurio mes kažko klausiame eidami į namus, yra jų „Wi-Fi“ slaptažodis..

Ir į ką pirmiausia atsižvelgiame naudodamiesi internetu? Tai, be abejo, saugumas. Kad išvengtume duomenų praradimo ar netinkamo jų naudojimo pažeidžiamumo, mes sukūrėme keletą būdų, kaip naudotis internetu. Pavyzdžiui, neturėtumėte tiesiog prijungti savo įrenginio prie nežinomo ar viešojo tinklo tik todėl, kad jis nemokamas.

Visi žinome, kad niekas pasaulyje nėra nemokamas, todėl paaiškėja, kad „nėra tokių dalykų, kaip nemokami pietūs“, tikrai nėra klišė. Dabar rizika naudoti viešąjį „Wi-Fi“ tapo didele grėsme. Jūs nežinotumėte, kaip klausytojai, elektroniniai nusikaltėliai, IPT ar net vyriausybė imasi rankos dėl jūsų asmeninės informacijos ir internetinės veiklos..

Be to, įsilaužėliai dabar yra aktyvesni, visada gavę prieigą prie jūsų informacijos. Kai manome, kad internetas yra saugus, būtent čia mes klaidingai klaidžiojame.

Negalite išvengti interneto naudojimo šioje epochoje, tačiau tikrai galite išvengti interneto nesėkmių. Galite apgauti elektroninius nusikaltėlius, ir tai nėra per didelė užduotis. Kiekvienas iš mūsų yra sąmoningas saugumo atžvilgiu ir rinka mums yra sprendimas.

Didėjant kibernetinėms atakoms, VPN naudojimas tapo vis svarbesnis. Apžvelkime trumpai, kas yra VPN ir kaip jis gali jus išgelbėti nuo bėdos.

Taip pat skaitykite: „NordVPN“ ekspertų apžvalga

Kaip VPN yra jūsų gelbėtojas iš visų interneto rūpesčių

Kiekvienas įrenginys, kurį naudojate prieigai prie interneto, turi IP adresą. IP adresas nustato jūsų buvimo vietą. Tačiau VPT turi galimybę užmaskuoti jūsų IP adresą ir jį pakeisti. Tai padeda apeiti geografinius apribojimus, užšifruoja duomenis ir užtikrina jūsų duomenų saugumą.

Naudojant VPN paprasčiausiai reiškia, kad galite apgauti trečiąsias šalis, pakeisdami savo matomą vietą. Galite atblokuoti ir gauti prieigą prie svetainių, kurioms taikomi geografiniai apribojimai, prisijungę prie kurio nors kito regiono VPN serverio. Kai naudojate viešą „Wi-Fi“, VPT įsitikins, kad jūsų duomenys yra užšifruoti ir jūsų internetinė veikla yra apsaugota.

Tačiau VPT rinkoje yra didžiulė konkurencija. Jei turite investuoti į tokį dalyką, jis turėtų būti to vertas. Apsvarstyti tik saugumą nebūtų per daug realu, nes VPT turi daug funkcijų, o ne kiekvienas VPT teikėjas siūlo tai, ko reikalauja.

Taigi, šiandien mes padėsime jums šiek tiek sužinoti, kokių funkcijų jums reikia VPN ir kokio tipo VPN jums geriausia pradėti nuo.

Skaitykite daugiau: geriausia „Kodi“ VPN tarnyba

Tai yra mūsų VIP peržiūra, kuri yra viena iš geriausių mūsų VPN paslaugų.

Kodėl privačios prieigos prie interneto VPN?

Privati ​​interneto prieiga yra JAV sukurta VPN programinė įranga. Tai yra biudžetinis VPN ir siūlo keletą įdomių funkcijų.

Jis įrodė savo patikimumą rinkoje dėl stiprių užšifruotų saugos funkcijų, tinkamo greičio ir prieinamų serverių visame pasaulyje.

Išskyrus tai, kad vienu metu galite prijungti 10 įrenginių, dvigubai daugiau nei gausite naudodami daugumą VPN.

VIP taip pat turi savo DNS, kad sumažintų DNS nutekėjimo tikimybę.

Visa tai daro PIA viena didžiausių VPN paslaugų rinkoje.

Pažvelkime į tas funkcijas, kurias PIA gali pasiūlyti savo vertingiems VPT vartotojams.

Visapusiški serveriai

Privačioje interneto prieigoje yra serverių, esančių visame pasaulyje. Jos šaknys yra daugiau nei 28 šalyse, kur privati ​​interneto prieiga turi daugiau nei 3335 serverius ir nuolat prideda daugiau serverių į savo serverių sąrašą. Keli serveriai suteikia galimybę lengvai prisijungti prie bet kurio serverio bet kurioje vietoje ir yra visiškai anonimiški jūsų internetinėje veikloje. Prisijungiate prie jūsų pasirinkto serverio ir jūsų pradinis IP adresas pasikeičia į serverių adresą. „PIA“ turi serverius Azijoje, Centrinėje Amerikoje, Pietų Amerikoje, Jungtinėje Karalystėje, Europoje ir JAV.

Daugiau protokolų - daugiau apvalkalų

Asmeninė interneto prieiga siūlo „OpenVPN“, „L2TP“ ir „PPTP“ protokolus ir dalijasi suderinamumu su „Android“, „Mac“, „iOS“, „Linux“ ir „Windows“ įrenginiais. Tai suteikia stiprų AES 128 ir 256 bitų šifravimą, kuris padeda apsaugoti jūsų duomenis nuo elektroninių nusikaltėlių.

Gaukite „Android“ skirtą VIP>>

Dalytis „P2P“ ir „BitTorrent“ yra paprasta!

Privati ​​interneto prieiga leidžia P2P keistis failais ir „BitTorrent“. Galite bendrinti tiek failų, kiek norite.

Nauja kaina - kodėl VIP vis dar yra pigus pasirinkimas?

Privatus interneto prieigos VPN, kaip ir kiti VPN, siūlo tris kainų nustatymo planus. Mėnesio, pusmečio ir metų planai.

Mėnesio planas kainuoja 6,95 USD per mėnesį, bet jūs galite sumažinti kainą naudodamiesi ilgesnio laikotarpio planu, tai kainuoja 3,33 USD per mėnesį už metinį paketą, tai yra pusė to, kas kainuoja mėnesinis pasiūlymas. Kiekvienas kainų planas siūlo tą patį apsaugos ir saugumo lygį.

Nemokamas bandymas

Bloga žinia, kad VIP neleidžia atlikti nemokamų bandymų, tačiau vartotojams tai suteikia 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Tačiau žinant, kad nemokami VPN yra blogiose knygose, kai kalbama apie paslaugas, kai kurie VPN, tokie kaip PIA, nesiūlo nemokamų paslaugų, kad visiškai paneigtų nemokamų VPT etiketę..

PIA VPN labiau mėgsta išlikti pigių VPT kategorijoje.

Mokėjimo būdai, kuriuos galite naudoti

Privatus interneto ryšys (VIP) priima tokius mokėjimo metodus kaip kreditinės / debeto kortelės, „PayPal“, „American Express“, „BitCoin“ ir „Pay Garden“. Tačiau taip pat galite atsiskaityti naudodamiesi dovanų kortelėmis iš „Wal-Mart“ ir „Starbucks“.

VIP ir „Netflix“

„Netflix“ yra nepaprastai populiarus visame pasaulyje ir ypač agresyviai blokuoja VPN vartotojus. Dėl tam tikrų priežasčių naudojant „Netflix“ su PIA yra nedidelė problema. Kai kuriose šalyse „Netflix“ galite transliuoti naudodamiesi PIA, tačiau jis laikas nuo laiko blokuojamas.

Patogus vartotojui aptarnavimas

Klientų palaikymas yra raktas. Privati ​​interneto prieiga (VIP) užtikrina, kad vartotojai būtų atnaujinti, ir atsako į užklausas, kad padėtų vartotojams, turintiems sudėtingumo..

Iš tiesų svarbu bendrauti su vartotojais, štai kaip jūs taip pat galite improvizuoti ir patobulinti savo paslaugas.

Asmeninė interneto prieiga leidžia tiesioginio pokalbio funkciją ir DUK skyrių vartotojams nukreipti ir padėti.

Visa išsami informacija ir vadovėliai taip pat atnaujinami svetainėje, todėl vartotojams lengva nustatyti VPN.

Daugiau apsaugos naudojant DNS nuotėkio apsaugą

PIA siūlo šią funkciją jūsų saugumui. Tai apsaugo jūsų duomenis nukreipiant DNS per VPN, o tai padeda apsaugoti jus nuo DNS nutekėjimo, kad galėtumėte toliau išlaikyti savo privatumą.

Paprastas prisijungimo metodas

Prisiregistruoti prie privačios prieigos prie interneto yra nesudėtinga, o VIP turi žinių, kurios padės vartotojams. Tai reikalauja tik kelių žingsnių ir priklauso nuo jūsų pasirinktos kainos paketo.

Jei ketinate mokėti kreditine kortele, ji paprašys pateikti išsamios informacijos, pvz., Jūsų el. Pašto adresą.

Jei norite likti visiškai anonimiški, patariama atsiskaityti naudojant dovanų kortelę ar „BitCoin“.

IPv6 apsauga nuo nuotėkio

Ši savybė užtikrina, kad iš IPv6 srauto nepatektų. Kai naudojate privačios interneto prieigos VPN, jis išjungia srautą, einantį per „IPv6“, todėl nepatektumėte į vargo srautą..

Prisijungimo atlaidumas

Privatus interneto ryšys (VIP) taip pat suteikia jums galimybę nesinaudoti penkiais įrenginiais tik su viena prenumeratos paskyra. Ši funkcija yra gana naudinga ir suteikia saugumą bei lengvumą vartotojams internete, nepriklausomai nuo naudojamo prietaiso.

Skelbimų blokavimo funkcija

Šią funkciją neseniai pridėjo privati ​​interneto prieiga. Jie įtraukė savo skelbimų blokavimo įrankį, pavadintą „Mace“. Tai yra tam tikra priemonė, blokuojanti nereikalingus skelbimus tinklalapyje. Tai ne tik naudinga blokuojant erzinančius skelbimus, bet ir saugo jus, nes elektroniniai nusikaltėliai sukuria skelbimus, kad galėtų patekti į jūsų informaciją.

Nužudymo jungiklio funkcija

Kita svarbi savybė, kuria gali pasigirti privati ​​interneto prieiga (PIA), yra interneto žudymo jungiklio funkcija. Staigiai atsijungęs VPN, jis sustabdo visas prie interneto prijungtas jūsų įrenginio svetaines ir programas.

Jei šios funkcijos nėra, visos VPT pastangos bus panaikintos, kai VPT atsijungs ir jūsų duomenys bus matomi interneto pasaulyje..

Kitų VPN paslaugų atveju jūsų bus paprašyta pasirinkti programas, kurias norite atsijungti. Tačiau PIA funkcija „Kill Switch“ išjungia visas prie interneto prijungtas programas, kurios yra saugesnės.

Neprisijungimo politika

VIP taip pat nelaiko jokių internetinės veiklos žurnalų. VIP privatumo politika vartotojams garantuoja maksimalų privatumą, nes neturi jokios veiklos ar veiklos žurnalų.

Paprasta naudoti

Naudoti VIP yra labai lengva ir visi gali juo nesunkiai naudotis, net jei neturi jokios techninės patirties. Vartotojams tiesiog reikia pasirinkti vietą, prie kurios jie nori prisijungti, ir bakstelėkite „maitinimo“ mygtuką pagrindiniame prietaisų skydelyje. Galite pasirinkti optimalią vietą arba vieną iš 52 galimų vietų.

Uždirbdamas aukso tašką, PIA, skirtingai nei jo konkurentai, suteikia išplėstinę nustatymų skydą, kurioje vartotojai gali optimizuoti tinklą pagal savo pageidavimus. Programa naudoja įvairius protokolus, tokius kaip „OpenVPN“, PPTP, L2TP ir „IPSec“, kad užtikrintų kokybišką užšifruotą „Wi-Fi“.

VIP yra sukūręs švarią ir patogią sąsają, leidžiančią vartotojams lengvai atpažinti ir prisijungti prie VPN visose operacinėse sistemose, kuriose galima naudoti programą, pvz., „Windows“, „Android“, „Mac“, „iOS“ ir „Linux“..

Įrenginio palaikymas

PIA galima kelioms operacinėms sistemoms. Jis gali būti naudojamas „Android“, „Windows“ („Windows 7“ ar naujesnėje versijoje), „macOS“ (bent jau „macOS 10“), „iOS“ ir „Linux“ („Ubuntu 16.4“ arba naujesnės versijos)..

VIP taip pat teikia „Google Chrome“, „Opera“ ir „Firefox“ naršyklių plėtinius.

Vartotojai gali įdiegti programą daugiau prietaisų, tačiau vienu metu gali būti prijungti tik 10 įrenginių.

Greitis ir našumas

Nėra tokio dalyko kaip tobulas, šis VPN taip pat turi nedidelį trūkumą. Nesvarbu, kokį VPN naudosite, tai turės įtakos jūsų naršymo internete greičiui. Kai kurie labai sulėtins jūsų greitį, o kiti sulėtins greitį, tačiau tai nebus pastebima.

Išbandę privačios interneto prieigos veikimą ir greitį, nustatėme keletą bėdų. Greičio pokyčius mes patikrinome palyginę pradinius greičius su serverio greičiu jungdamiesi prie skirtingų mūsų pasirinktų serverių.

Pastebėjome, kad turinio atsisiuntimo ir srautinio perdavimo greitis sumažėjo. Tai buvo šio VPN trūkumas, nes greitis sumažėjo 40 procentų, tai yra pastebimas kritimas. Tačiau atliekant kitas užduotis, greitis buvo gana geras.

Serveriai ir serverių vietos

Privačią interneto prieigą (VIP) turi 3341 serveris, esantis 52 vietose 32 šalyse. Prenumeravę PIA, gausite prieigą prie visų šių serverių, tai reiškia, kad jums nereikės dalintis pralaidumu su daugybe kitų vartotojų, kurie naudojasi tuo pačiu VPN serveriu. Vietų skaičius taip pat reiškia, kad turite daugiau galimybių manipuliuoti savo buvimo vieta.

VIP serverio vietos

 • Azija
 • Centrinė Amerika
 • Europa
 • Indija
 • Pietų Amerika
 • JK
 • JAV
 • Afrika
 • Kanada
 • Australija
 • Japonija
 • JAE

Privati ​​interneto prieiga „iPhone“

Privati ​​interneto prieiga dalijasi suderinamumu su „iOS“, todėl „PIA“ programą „iPhone“ vartotojams galima rasti „Apple Store“ parduotuvėje. „IOS“ programa naudoja „IPSec“ prisijungti prie VPN serverio tinklo. „IPSec“ yra griežčiausias VPN protokolas, kurį palaiko „iOS“, tada „OpenVPN“.

Gaukite „IPS“ PIA „iTunes“>>

Privati ​​interneto prieiga, skirta „Android“

„Android“ skirta privačios interneto prieigos programa yra tokia pati kaip „Windows“. Jame yra užmušimo perjungimo funkcija ir parinktys, leidžiančios pasirinkti stiprų šifravimą. Taigi „Android“ saugūs vartotojai gali lengvai naudotis VIP programa ir visiškai anonimiška savo internetinėje veikloje.

Gaukite „Android“ PIA „Google Play“ parduotuvėje>>

Ar VIP yra tinkamas kankinti?

VIP siūlo visišką P2P palaikymą. „Torrenting“ leidžiama visuose jų serveriuose. Griežta VIP griežta neprisijungimo politika puikiai tinka anoniminiams kankinimams. VPN taip pat siūlo nužudymo jungiklį, kuris užtikrins jūsų P2P veiklos saugumą, net jei staiga nutrūks VPN ryšys.

Verdiktas ir išvada

Privati ​​interneto prieiga (VIP) - tai VPT, kuris labai daug dėmesio skiria prieinamumui ir anonimiškumui. Jis siūlo gana gerą biudžetinio VPT funkcijų kiekį, tačiau jį reikia tobulinti daugelyje sričių, pavyzdžiui, palaikyti „Apple TV“. Apskritai tai yra tinkamo biudžeto VPT, turintis gerų rezultatų per daugelį metų.

Taigi ši apžvalga jums paaiškino dalykus apie privačią interneto prieigą (VIP) ir neabejotina, kad VPT turi keletą geriausių funkcijų, kurių laukiu. Privati ​​interneto prieiga yra VPN, siūlanti stiprų šifravimą, privatumą ir neįtikėtinas funkcijas. VIP tai supranta saugumo poreikį šioje interneto eroje ir siekia apsaugoti savo vartotojus nuo bet kokio pobūdžio kibernetinių grėsmių. Štai ką reiškia VPT.!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments