Neribota VPT apžvalga 2019 m. – verta išbandyti!

[ware_item id=33][/ware_item]

„VPN Unlimited“ yra VPN paslauga, kurią teikia JAV kūrėjas „KeepSolid“. Šį įrenginį galima naudoti visuose jūsų įrenginiuose: galite jį naudoti „iPhone“, „iPad“, „Android“ planšetiniuose ar išmaniuosiuose telefonuose, „Mac“, asmeniniame kompiuteryje (tiek su „Windows“, tiek su „Linux“ operacinėmis sistemomis) ir net „Windows Phone“. Jei nenorite programos nešiojamajame kompiuteryje, naudokite papildinius. Jie turi „Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“ plėtinius. Dabar pažvelkime atidžiau į tai, ką siūlo „VPN Unlimited“.


Apsauga

Virtualūs privatūs tinklai yra paslaugos, kurios sukuria užšifruotus tunelius tarp jūsų įrenginio ir jų serverių, o tai slepia jūsų IP adresą. Be to, eismas, einantis per šį tunelį, užšifruojamas. Jei kas nors nori tai išgirsti, jie negalės to susieti.

Taip pat skaitykite: Pigiausi VPT

Jums tai reiškia, kad visi gaunami ir siunčiami duomenys, tokie kaip prisijungimai, slaptažodžiai, tekstai, nuotraukos, bus apsaugoti nuo priešininkų, šnipų ar vyriausybės..

Daugelis VPN šifravimui naudoja AES-128 arba AES-256 protokolus. Taip pat ir „KeepSolid“. Jie naudoja šias dvi skirtingoms platformoms. Abu yra aukščiausio lygio saugumas. Galite būti tikri, kad čia esate saugūs.

Kitas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra protokolas. Tai užtikrina saugų ir greitą ryšį su VPN serveriais. „VPN Unlimited“ siūlo „OpenVPN“, „IKEv1“, „IKEv2“, „L2TP / IPsec“, „KeepSolid Wise“ ir TLS šifravimą. Gana padorus pasiūlymas.

„vpnunlimited“ protokolai

Apsilankykite VPN neriboto užsakymo puslapyje>>

Priklausomai nuo tikslo, galite perjungti protokolus. Norėdami žiūrėti uždraustą ar cenzūruotą turinį, naudokite PPTP. „OpenVPN“ puikiai tinka apsaugoti duomenis internete.

Taip pat skaitykite: Pigiausia VPN paslauga

Kova su cenzūra

Vienas iš „VPN Unlimited“ persekiojimų tikslų yra suteikti vienodas galimybes naudotis visais interneto ištekliais ir programomis vartotojams visame pasaulyje. Tuo tikslu jie sukūrė „KeepSolid Wise“. Tai jų technologija, užmaskuojanti VPN, kad jis atrodytų kaip HTTPS srautas. Tai padeda tose šalyse, kur VPN yra uždrausti.

Ši paslauga turi serverius maždaug 70 vietų. Jei nuspręsite prisijungti prie artimesnio ir mažiau apkrauto duomenų centro, galėsite džiaugtis didesniu greičiu. Taip pat galite pasirinkti optimalų variantą, tačiau įsitikinkite, kad toje vietoje netaikomi apribojimai.

Grynasis neutralumas

Tinklo neutralumas reiškia, kad tinklas yra „neutralus“, o visas turinys, judantis per jį, turi vienodą perdavimo prioritetą. Kai kurie turinio tipai gali praeiti tinkle greičiau nei kiti. Vis dėlto visa tai turi vienodą svorį ir, atsižvelgiant į jo turinį, nė vieno iš jo negalima užblokuoti ar sulėtinti.

Apsilankykite VPN neriboto užsakymo puslapyje>>

Pastaruoju metu telefonų kompanijos, kabelinių tinklų bendrovės ir interneto paslaugų teikėjai planuoja išplėsti internetą į greitas ir lėtas juostas, kad paslaugų teikėjai galėtų imti mokestį už greitą juostos turinį. Ši problema sukėlė daug ginčų, nes tai reiškia tinklo neutralumo pabaigą ir lygių galimybių pasibaigimą mažesniems turinio tiekėjams.

Nepanikuokite. „VPN Unlimited“ gali padėti jums apeiti tokias ribas, jei jos taip pat nustatomos. Jei jūsų interneto paslaugų teikėjas negali sekti jūsų IP ir iššifruoti srauto, jie negalės užblokuoti ar sulėtinti jokios jūsų naršomos svetainės.

Ar yra kitų priežasčių naudoti VPN??

Galite pamanyti, kad VPT pirmiausia skirti kibernetiniams nusikaltėliams ar dažnai keliaujantiems į Kiniją ar Rusiją. Na, tai pusiau tiesa. Kibernetiniai nusikaltėliai iš tikrųjų naudoja daugiau įrankių savo veiklai slėpti. Nors VPN yra daugybė kitų naudojimo atvejų.

Pvz., Žaidėjams, kurie nori prisijungti prie naujų žaidimų prieš oficialų pasirodymą savo šalyje. VPT yra skirti išmintingiems žmonėms (kuriems šių dienų nėra?). Jums gali būti gerai, jei rinkodaros specialistai ar analitikai stebi jūsų įpročius, kad galėtumėte siūlyti geriau pritaikytus skelbimus. Bet ar jūs tikrai manote, kad trečiųjų šalių stebėjimo sistemos turėtų turėti galimybę prisijungti prie savo išmaniųjų padėjėjų ar termostatų, kad sužinotumėte, ar esate namuose, ar ne? Jei jūsų IP yra apsaugotas, esate apsaugotas ir jūs.

VPT yra skirti žmonėms, kurie naudojasi viešosiomis „WiFi“ prieigos taškais. Ar atvykę į „Starbucks“ ar „Peet‘s“ esate tikri, kad tinklas yra saugus? Jei ne, o aš nebūčiau, įjunkite savo VPN. Kai pavogsi prisijungimo vardą ir slaptažodį, jau per vėlu.

Prieš penkerius metus buvau beatodairiškas. Iki vieną dieną mano paskyra socialiniame tinkle buvo nulaužta. Kol gėriau latte „McDonald’s“, jie prisijungė prie mano „iPhone“ ir pakeitė mano profilio nuotrauką. Dar blogiau: jie išsiuntė įžeidžiančias žinutes mano kontaktams. Buvau tokia nusivylusi, kad ištryniau savo sąskaitą.

Ar esate lošėjas? Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti „VPN Unlimited“.

„Torrent“ draudžiama naudoti daugelyje „VPN Unlimited“ vietų. Nors yra keletas regionų, pažymėtų „torrent“, kurių pakanka legaliam P2P dalijimuisi.

p2p dalijimasis su vpnunlimited

Kainodara

„VPN Unlimited“ savo tinklalapyje siūlo tris planus, kurie yra „Economy“ - 1 mėnesio planas už 9,99 USD, „Professional“ - vienerių metų prenumerata už 49,99 USD ir „Lifetime Planas“ už 149,99 USD..

Bet jie iš tikrųjų yra įvairesni vartotojo biure https://my.keepsolid.com/pricing/vpn/ ir programoje. Pvz., 1 savaičių atostogų planas už 3,99 USD arba 3 metų planas, kai nesate pasirengę visą gyvenimą praleisti su šiuo VPN, tačiau manote, kad jis yra gana padorus. Tai jums kainuos 89,99 USD.

Prieš pirkdami turite 7 dienų nemokamą bandomąją versiją, todėl padėkite ją išbandyti ir vėliau nuspręskite, kuris iš prenumeratų jums labiausiai tinka..

vpnunlimited kainų planai

Taip pat skaitykite: VPT, siūlantys pinigų grąžinimo garantiją

mokėjimo metodai

Jie priima „Bitcoin“. Šiomis dienomis tikriausiai niekas nenori atsiskaityti su „Bitcoin“, kai jos kaina kyla. Geros naujienos - „VPN Unlimited“ galima įsigyti su dovanų kortelėmis, kad būtų užtikrintas visiškas anonimiškumas. Jie turi daugiau standartinių parinkčių, tokių kaip „PayPal“, kreditinės kortelės ir „Apple Pay“.

Programa

Atsisiunčiau „VPN Unlimited“ į savo nešiojamąjį kompiuterį, veikiantį „Windows“ ir „Android“ palaikomą „Pixel“. Dizainas yra tvarkingas ir aiškus. man tai labai patiko.

Apsilankykite VPN neriboto užsakymo puslapyje>>

Man prireikė sekundės, kad sugalvočiau, kaip pakeisti serverį iš optimalaus į mano pasirinktą. Nors praleidau mokymo programos ekraną, viskas atrodė gana natūralu ir intuityvu.

Deja, jūs negalite tiesiog vilkti ir numesti žemėlapio segtuką kompiuteryje, kad pakeistumėte vietą, tačiau serverių sąraše yra paieškos skirtukas, todėl jis yra gana patogus.

Kitas skirtukas, kurio jums gali prireikti, yra „Account“, esantis kairiajame meniu. Ten galite perjungti protokolus ir, jei reikia, pakeisti slaptažodį.

Taip pat galite valdyti slaptažodį, pridėti ar pašalinti įrenginius ir pratęsti savo prenumeratą vartotojo biure apsilankę https://my.keepsolid.com

Naršyklės papildiniai

Jei nenorite atsisiųsti programų iš parduotuvių, galite įsigyti naršyklės plėtinį. „VPN Unlimited“ veikia „Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“. Kai kurie vartotojai pranešė, kad galėjo tai naudoti ir „Opera“.

Papildiniai turi tas pačias funkcijas ir serverių sąrašą kaip ir nuolatiniai klientai. Jie taip pat suteikia prieigą išjungti „WebRTC“. „WebRTC“ svetainės naudoja bendravimui su jūsų internetine kamera ar mikrofonu ir potencialiai gali nutekinti jūsų IP adresą. Štai kodėl galbūt norėsite naudoti ir darbalaukio versiją, ir naršyklės plėtinį.

Patikrinkite savo IP adresą dabar>>

Jei naršyklėje turite įdiegtą VPN, tai taip pat reiškia, kad būsite apsaugotas VPN bet kuriame kompiuteryje, prie kurio prisijungiate prie „Google“ paskyros. Taip pat gali pagerėti jūsų kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio našumas, nes plėtinys užšifruos tik jūsų interneto naršyklės srautą.

Tolesni pratęsimai

„Google Chrome“ ir „Mozilla Firefox“ papildiniai gali būti jūsų lengvas apsaugos sprendimas arba papildomas sluoksnis, ginantis jūsų privatumą ir anonimiškumą internete. „VPN Unlimited“ gali pasiūlyti daugiau, jei esate apsaugos geikas. Pavyzdžiui, vartotojai gali susisiekti su techninės pagalbos komanda ir gauti savo „WiFi“ maršrutizatorių nustatymus. Atminkite, kad jums reikės 1 ar daugiau metų prenumeratos, kad galėtumėte konfigūruoti maršrutizatorių.

Naudojant „KeepSolid ID“, leidžiama iki 5 vienu metu jungčių iš vienos paskyros. Bet jei norite išplėsti šį skaičių, galite įsigyti vadinamųjų laiko tarpsnių papildomiems įrenginiams. „KeepSolid“ savo svetainėje vykdo reklamą, todėl kainos prasideda nuo 0,99 USD (paprastai 1,99 USD).

Mažų įmonių savininkams jie turi komandos paskyras. Jei norite tvarkyti savo įmonės saugumą, eikite į šį pasiūlymą. Asmeniniai VPN serveriai yra geriausias pasiūlymas aistringiems žaidėjams. Tai užtikrins didžiausią greitį ir neribotą prieigą prie visų žaidimų. Pabandykite pasiekti kuo arčiau miesto, kuriame gyvenate, ir jums tikrai patiks.

Asmeniniai arba statiniai IP yra pigesnis plėtinys tiems vartotojams, kurie nori visada būti vieninteliai tam tikro IP adreso vartotojai. Įsigykite jį keliaudami, kad išvengtumėte „Gmail“ ir socialinių tinklų paskyrų „captcha“ ir patvirtinimo procesų. Tai pašalina šį skausmą.

Palaikymas

Galite naršyti „VPN Unlimited“ DUK skyrių, susisiekti su jų palaikymo komanda el. Paštu arba susisiekimo forma svetainėje. Taip pat galite pradėti bendrauti iš pačios programos arba apsilankyti jų „Twitter“ ar „Facebook“.

Apsilankykite VPN neriboto užsakymo puslapyje>>

Jie žada atsakyti per 24 valandas. Į mano prašymą jie atsakė per mažiau nei 1 valandą. Kai kuriems vartotojams tai vis dar gali nusivilti, o palaikymas telefonu būtų puiki galimybė, kuri, kiek aš žinau, nėra reguliariai teikiama..

Serveriai

Dabartinį „VPN Unlimited“ serverių sąrašą galite rasti programoje ir jų svetainėje. Jie turi serverius Australijoje, Austrijoje, Baltarusijoje, Belgijoje, Brazilijoje, Bulgarijoje, Kanadoje, Čilėje, Kroatijoje, Kipre, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Honkonge, Vengrijoje, Islandijoje, Indijoje, Airijoje, Saloje. Vyras, Izraelis, Italija, Japonija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malaizija, Meksika, Moldova, Nyderlandai, Naujoji Zelandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Singapūras, Slovakija, Slovėnija, Pietų Afrika, Pietų Korėja, Ispanija, Švedija, Šveicarijoje, Tailande, Turkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Ukrainoje ir JAV.

Jei nematote reikiamos šalies pavadinimo, galite susisiekti su kūrėju ir paprašyti serverio pasirinktame regione. Tikriausiai tai užtruks šiek tiek laiko ir pastangų, tačiau bent jau turite tokią galimybę.

Dinaminis ir asmeninis IP

Prisijungdami prie duomenų centro iš įprastų sąrašų, gausite dinaminį IP. Tai reiškia, kad ta pati vieta gali skirtis, jei nutrūks jūsų ryšys ir vėl prisijungsite vėliau. Manoma, kad tai yra geresnis būdas išlikti anoniminiais internete. Tūkstančiai vartotojų prisijungia prie to paties duomenų centro, o daugelis jų naudoja tą patį IP adresą, todėl bet kam - ar tai įsilaužėlis, ar trečiųjų šalių stebėjimo sistema - yra sunkiau suderinti bet kuriuos duomenis su bet kuriuo vartotoju..

Kartais norite turėti apsaugotą, bet nekintamą IP. Kaip jau minėjau, keliautojai tai tikrai įvertins. Statiniai ar asmeniniai IP nėra bendrinami su kitais vartotojais. Tai reiškia, kad pralaidumas pagerės. Dėl „VPN Unlimited“ šifravimo algoritmų jūsų duomenys bus šifruoti. Net pavogtas jis bus nenaudingas, nes net ir turint superkompiuterį, AES-128 nulaužti prireiks 1 milijardo metų, o AES-256 - dar daugiau..

Išvada

Skaitmeninis stebėjimas kasmet plinta. Jei apsvarstysite galimybę gauti VPN šiandien, „VPN Unlimited“ yra geras pasirinkimas. Jis turi aukštus šifravimo standartus, nepriekaištingą greitį ir specialiai sukurtą protokolą pavadinimu „KeepSolid Wise“, kad pagerintų patirtį užsienyje. Tai leidžia kankintis tik trijuose regionuose, o tai yra neigiama pusė. Tačiau šie serveriai yra pažymėti programoje, todėl jums nereikės rankiniu būdu tikrinti viso sąrašo. Programa atrodo gerai ir gerai veikė mano nešiojamas ir išmanusis telefonas. Naršydamas internete ir žiūrėdamas vaizdo įrašus neturėjau jokių problemų.

Jų palaikymo komanda greitai reaguoja. Nors jie nesiūlo palaikymo balsu. Taip pat verta paminėti, kad „VPN Unlimited“ turi daugybę priedų: nuo asmeninių serverių iki laiko tarpsnių iki komandos paskyrų. Ne kiekvienas VPT teikėjas gali pasiūlyti tokią jūsų pasirinktą įvairovę. Kainos yra vidutinės. Peržiūrėkite nemokamą bandomąją versiją ir nuspręskite, ar ji jums tinka

Gaukite neribotą VPN dabar>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments