Nekokybiškas VPN peržiūra, kurią atliko mūsų VPN ekspertai ir redaktoriai

[ware_item id=33][/ware_item]

Tokiu pat būdu antivirusinė programinė įranga apsaugo jus nuo kenksmingos kenkėjiškos programos, „Virtual Private Network“ arba VPN, apsaugo jūsų privatumą ir saugumą, esant žiniatinklyje.


Paprastai tariant, VPN yra privatus tinklas, išplėstas per viešąjį tinklą, leidžiantis to privataus tinklo vartotojams naršyti internete su tokia informacija, kaip jų veiklos žurnalai ir IP adresai, pakeisti ar paslėpti nuo žmonių, tokių kaip jūsų interneto paslaugų teikėjas, ar blogiausio scenarijaus įsilaužėliai.

„Ivacy“, kurios būstinė yra viename iš pasaulio technologinių centrų, Singapūre, verslas, siūlantis VPN paslaugas, nuo 2007 m. Veikdama „PMG Private Limited“ bendrovėje, „Ivacy“ lieka palyginti nežinoma, galbūt tikslingai..

Šioje apžvalgoje bus nuodugniai išnagrinėti kai kurie pagrindiniai „Ivacy“ bruožai, kaip galite sukurti „Ivacy“ ir paleisti jį savo įrenginyje, palyginimai su kitais pagrindiniais VPN teikėjais, kitos paminėtinos funkcijos, taip pat ar mes manome, kad „Ivacy“ yra verta įsigyti mūsų „Bottom Line“.

Planai ir kainodara

Vienas iš geresnių dalykų, susijusių su „Ivacy VPN“, yra jų galimų paketų asortimentas. Jei nuspręsite investuoti į „Ivacy VPN“ ir tai darysite protingai, galite sutaupyti nemažai lėšų. Žemiau yra trys dabartiniai „Ivacy VPN“ siūlomi paketai.

ivacy kainos nustatymas

Čia yra suskirstymas:

1 paketas - mėnesio planas

  1. 9,95 USD / mėn., Taigi 119,4 USD / metus
  2. Taupymas 0%

2 paketas - 1 metų (su vienerių metų nemokama) planas

  1. 2,25 USD / mėn., Taigi 27 USD / metus
  2. Sutaupoma 77 proc.

3 paketas - 1 metų planas

  1. 3,33 USD / mėn., Taigi 39,96 USD / metus
  2. Sutaupoma 66 proc.

Kalbant apie taupymą, akivaizdu, kad „Ivacy VPN“ šiandien siūlo keletą labiausiai prieinamų ir konkurencingomis kainomis kainuojančių VPN paketų. Be to, kaip ir daugelis kitų VPT teikėjų, Ivacy VPN teikia klientams tas pačias paslaugas visiems trims planams, teikdamas vidutines mėnesio ir metų kainas, taip pat taupydamas galimybes, o tai mums dar svarbiau..

Išimtis yra „ProtonVPN“, kur jie siūlo nebrangų pagrindinį planą su ribotomis funkcijomis ir serveriais, tada brangesnį planą su platesniu funkcijų ir serverių pasirinkimo pasirinkimu..

mokėjimo metodai

Jei turimų mokėjimo būdų skaičius būtų naudojamas norint pasakyti, ar VPT teikėjas yra vertas, ar ne, Ivacy VPN būtų antraeilis! VPT teikėjas siūlo išsamų variantų, kuriuos klientas gali naudoti norėdamas sumokėti už savo paslaugas, sąrašą, įskaitant „PayPal“, „Visa“ ir „MasterCard“, „BitPay“, „CoinPay“ ir daug daugiau.

slapto mokėjimo būdai

Vienas dalykas yra tas, kad mes lėtai einame link grynųjų pinigų pasaulio ir „Ivacy VPN“ įsitikino, kad jiems gerai sekasi populiarėti! Tačiau būkite atsargūs dėl jų kriptovaliutų ir „PaymentWall“ parinkčių, nes naudodamiesi šiomis galimybėmis jums netinka grąžinimo politika..

Jūsų privatumas naudojant slaptą VPN

Pagrindinė priežastis, dėl kurios kiekvienas pasirenka diegti ir naudoti virtualų privatų tinklą, yra užtikrinti jų privatumo ir saugumo išsaugojimą nepakenkiant naršymo kokybės kokybei ar šios patirties greičiui..

Atrodo, kad „Neteisingas VPN“ jus uždengė. Šiuo metu turėdami daugiau nei 450 tiesioginių serverių daugiau nei 100 skirtingų šalių ir neribotą serverių perjungimą, galima sakyti, kad „Ivacy VPN“ visada turės jums neprisotintą serverį..

Be to, viena įspūdingiausių funkcijų, kuri nebūtų tokia įspūdinga, jei visi kiti darytų tik taip, yra griežta „Ivacy VPN“, o mes turime omenyje griežtą POLITIKA NEGALI. Klastotų teiginių, susijusių su politika be žurnalų, tendencija pakilo ir tapo vis labiau paplitusi.

Siekdami užtikrinti nepadorų VPN ieškinio griežtumą, išstudijavome jų privatumo politiką (kad sutaupytume jums laiko tai padaryti) ir nustebę pamatėme, kad jų reikalavimas yra teisėtas! Tai ne tik teisėtas reikalavimas, bet ir viena geriausių strategijų. Niekada beveik nelaiko jokios jūsų informacijos ir naudojasi tik jūsų vardo, el. Pašto adreso ir jūsų mokėjimo būdo išsaugojimu.

Naudingas parametras, iš kurio galima spręsti palyginus VPT teikėjus, yra pateiktų serverių skaičius ir tankis. Atminkite, kad kuo arčiau serveris, tuo geriau jis veiks. Paviršiuje „Ivacy“ siūlo apie 450 serverių visame pasaulyje - palyginti mažas skaičius, kai atsižvelgiama į 3400, kuriuos siūlo „NordVPN“, ir 3000, kuriuos siūlo „TorGuard“..

Tačiau nenuoseklūs VPN serveriai yra gerai išplitę visame pasaulyje. Esant daugiau nei 100 serverių vietų visame pasaulyje, „Ivacy“ šiuo atžvilgiu pralenkia tokius konkurentus kaip „NordVPN“ ir „Tunnel Bear“, kurie turi atitinkamai 59 ir 22.

Pažvelgus giliau į „Ivacy“ vietas, verta paminėti, kad „Ivacy“ VPN užtikrino aprėptį kai kuriose labiausiai nutolusiose VPN vietose pasaulyje. Ivacy VPN turi šešis serverius, esančius Afrikoje - regione, kurį konkurentai dažnai ignoruoja.

Be to, „Ivacy“ teikia aprėptį serveriuose tose vietose, kuriose taip pat taikomi griežtesni cenzūros įstatymai, tokiuose kaip Turkija, Kinija ir Rusija..

Greitis ir našumas

Prieš pasigilinant į „Ivacy VPN“ spartą ir našumo galimybes, naudinga atsiminti, kad VPN naudojimas greičiausiai turės neigiamos įtakos jūsų interneto greičiui. Naudodamiesi „Ookla“ interneto greičio tikrinimo įrankiu išsiaiškinome, koks nenuoseklaus VPN poveikis delsai ir atsisiuntimo / įkėlimo greičiui.

Nekokybiškos savybės ir našumas

Atlikdami testus nustatėme, kad „Ivacy VPN“ padidino vidinį vėlavimą maždaug 2 360%. Šis skaičius yra nepaprastai menkas, kai atsižvelgiate į tokius konkurentus kaip „TorGuard“, todėl latencija sumažėja maždaug 6,7%.

Žvelgiant toliau į atsisiuntimo spartą, „Ivacy VPN“ nebuvo daug geresnė. Remiantis „Ookla“ bandymais, dėl slaptumo žymėjimo duomenys atsisiuntimo greitį sumažino apie 19,1%. Dėl įkėlimo greičio mūsų bandymai nustatė, kad „Ivacy VPN“ sumažino šį greitį maždaug 32%.

Nepaisant to, kad rezultatas nėra menkas, palyginti su visais konkurentais, „Ivacy“ įkėlimo greitis taip pat gali būti geriausiai įvertintas kaip vidutiniškas. Deja, mes taip pat tikime, kad palyginus greito nebenaudojamo VPN greitį galima išspręsti padidinus bendrą tiesioginių serverių skaičių.

Įrenginio suderinamumas

Puiki žinia ta, kad „Ivacy VPN“ siūlo paslaugas, suderinamas su beveik visomis populiariomis OS platformomis. Šių prietaisų įvairovė yra išvardyta žemiau.

Nekokybiškų įrenginių suderinamumas

Be to, visų aukščiau paminėtų platformų programos yra tvarkingai suprojektuotos ir turi labai nedaug ar beveik nekelia netvarkos problemų.

Taip pat naudinga žinoti, kad „Ivacy VPN“ puikiai suderinamas su įvairiomis kitomis platformomis, įskaitant „Blackberry“, „Smart TV“, pultus ir „Linux“. Dar viena gera naujiena, susijusi su „Ivacy“, yra jos suderinamumas su „Kodi“ - vis populiarėjančia, populiaria ir atvira akcija transliacijos paslauga.

Netinkamų įrenginių prieinamumas

Galiausiai galbūt kažkas, ko „Ivacy“ praleido, yra jų „Firefox“ ar „Chrome“ plėtiniai. Šie plėtiniai visą laiką neveikė 100 proc., Tačiau mes tikime, kad tai yra kažkas, su kuo susiduriama nesąžiningai. Nepaisant to, mes nusprendėme nepastebėti nedidelio neatitikimo tarp visų kitų platformų, kurias Ivacy VPN palaiko ir daro tai labai gerai!

Už VPN ribų

Turėdami daugybę skirtingų VPN tiekėjų, klientams gali būti naudinga įvertinti skirtingas paslaugas pagal jų siūlomas papildomas funkcijas. Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį naudojantis „Ivacy“ paslauga, yra jų novatoriška „Splito tunelio“ paslauga. Ši paslauga yra savita, kurią iš pradžių sukūrė ir pradėjo įgyvendinti ir „Ivacy“.

Trumpai tariant, padalijimas tuneliu leidžia vartotojams pasirinkti, kuriuos duomenų bitus gali registruoti savo interneto paslaugų teikėjai, o kuriuos duomenų apie tinklo veiklą duomenis jis nori užšifruoti ir nematomas..

Dažnai kalbant apie biudžetą palankesnes VPN paslaugas, pavyzdžiui, „Ivacy VPN“, kai kurių kliento patirties aspektų gali trūkti, pavyzdžiui, klientų aptarnavimo.

Tačiau mūsų nuostabai ir nepaisant neįtikėtinai mažų išlaidų, „Ivacy VPN“ klientų aptarnavimas nieko nelaukė, nes jie greitai reagavo, buvo labai naudingi ir nuoseklūs tai darydami. Tas pats netaikoma ir kitiems biudžetiniams VPT, kurie dėl aukciono dažnai aukoja tokias sritis kaip po pardavimo teikiamos paslaugos konkurencingų kainų nustatymui.

Esmė

Kalbant apie visus skirtingus aspektus, kuriuos aprašėme ir apžvelgėme visame straipsnyje, manome, kad „Ivacy VPN“ yra prieinama VPN paslauga, kuri vis labiau auga ir per keletą ateinančių metų toliau augs..

Iš aukščiau pateiktos palyginimo lentelės gana aiškiai galima pastebėti, kad palyginti, palyginti su „Ivacy“, yra gana ribotas serverių skaičius, iš kurio vartotojai gali pasirinkti - galbūt tai turi ką nors bendro su neįprastai mažomis kainomis!

Programinė įranga teikia puikų klientų aptarnavimą, ypač už kainą, kurią mes mokame, parinktį „Split Tunneling“, nužudymo jungiklį, kuris garantuoja saugumą, ir patogią vartotojo sąsają.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments