BVPN peržiūra 2019 m. Sausio mėn

[ware_item id=33][/ware_item]

BVPN yra Nyderlanduose įsikūręs virtualiojo privataus tinklo (VPN) tiekėjas, oficialiai įsteigtas 2014 m. Vos per kelerius metus su daug sunkaus darbo ir atsidavimo vardas išaugo į vieną iš didžiausių vardų, konkuruojančių šiandien VPT rinkoje. Jis nuolat tobulino savo aukščiausios klasės saugumo savybes, taip pat tobulino naujas ir patobulintas savybes kiekvienoje išleistoje versijoje. Ši paslauga buvo pagirta daugelio kritikų ir vartotojų ekstremaliausiose internetinėse aplinkose visame pasaulyje, tokiose kaip Kinija. Šioje apžvalgoje daug atidžiau panagrinėsime paslaugą ir visas jos galimybes bei savybes.


„bvpn“ žiniatinklio ekrano kopija

Kainodara & Pasiūlymai

Kalbant apie jų paketų ir pasiūlymų kainas, BVPN yra labai paprastas ir paprastas, nes jie teikia vieną „viskas įskaičiuota“ paketą su 3 skirtingais prenumeratos planais (kas mėnesį, pusmetį ir kasmet), kaip parodyta žemiau..

1 mėnesio prenumerata → 9,99 USD

6 mėnesių prenumerata → 50,00 USD (8,33 USD / mėn.)

12 mėnesių prenumerata → 90,00 USD (7,50 USD / mėn.)

bvpn kainodara

Kaip matote, vien jų kainų planai yra diskontuojami, atsižvelgiant į prenumeratos trukmę. Be to, jie reguliariai teikia dar patrauklesnius specialius pasiūlymus ir nuolaidas, kurių nuolaida gali siekti iki 70%. Norėdami gauti daugiau informacijos apie jų nesibaigiančius sandorius, galite tiesiog apsilankyti jų tinklalapyje ir pabendrauti su jų ypač profesionaliu klientų aptarnavimo centru, kad būtų atnaujinti naujausi pasiūlymai..

Mokėjimo būdų prieinamumas

BVPN priima beveik kiekvieną mokėjimo metodą, kurį galite apgalvoti. Šie metodai apima ir įprastus anoniminius metodus, tokius kaip „Bitcoins“, „Visa“, „Mastercard“, „PayPal“, „WebMoney“, „Mint“, „OneCard“, CASHU, „iDeal“, „Fanapay“ ir kelis kitus. Mes visada patariame VPT vartotojams naudoti anoniminius metodus, nes jie yra saugesni nei įprasti mokėjimo metodai.

bvpn mokėjimo būdas

Nemokamas bandymas & Pinigų grąžinimo garantija

Labai retas atvejis, kai atsiranda VPT teikėjas, siūlantis nemokamą jų paslaugų bandomąją versiją, net neprašant kreditinės kortelės informacijos. Daugelis VPT siūlo pinigų grąžinimo garantijų laikotarpį, kuris kai kuriems vartotojams nėra labai kviečiantis, nes vartotojai mieliau išbando paslaugą, prieš investuodami į ją piniginę investiciją. Štai kodėl BVPN kreipėsi į naujus abonentus, naudodamas 2 skirtingas nemokamo bandymo galimybes, be labai teisingos grąžinimo politikos:

  1. Vartotojai gali užsiregistruoti ir gauti 3 dienų nemokamą visišką prieigą prie paslaugos (įskaitant prieigą prie visų serverių, funkcijų ir galimybę vienu metu visose operacinėse sistemose prijungti iki 6 įrenginių).
  2. 90 minučių kasdienį 3 dienų nemokamą bandymą nereikia registruoti sąskaitos (tai suteikia prieigą prie riboto serverių skaičiaus „Mac“ ir „Windows“ vartotojams)

Pasirinkę vieną iš šių 2 variantų ir nusprendę užsiprenumeruoti, gausite visą 7 dienų pinigų grąžinimo garantijos laikotarpį, kai jums nepatiks paslauga per pirmąsias 7 naudojimo dienas jums bus grąžinta visa grąža, užduodamų klausimų nebus. Tai skamba kaip gana patikimas sandoris.

Privatumo politika (žurnalų politika)

Pagrindinis VPN paslaugos įsigijimo tikslas yra apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Kitaip tariant, nėra prasmės naudotis VPN paslauga, jei joje saugomi bet kokie jūsų internetinės veiklos žurnalai ar asmeninė informacija. Kai spaudžiame spausti, visa ši informacija gali patekti į netinkamas rankas ir mes grįžtame prie pirmojo kvadrato. Štai kodėl BVPN turi labai griežtą „jokių žurnalų“ politiką, nes niekur nelaiko jokių savo vartotojų internetinės veiklos žurnalų. Tai vadinama nulinio registravimo VPN paslauga. Vienintelė informacija, kurią jie saugo, yra ta informacija, kurią naudojote prisiregistruodami, pavyzdžiui, jūsų vardas, el. Pašto adresas ir t. T. Jie taip pat yra gana sąžiningi ir tiesmuki.

BVPN programa (kliento programinė įranga)

Pradėjome registruodamiesi ir užsiprenumeruodami „premium“ sąskaitą, kuri atliko kelis labai paprastus veiksmus, o tada atsisiuntėme „BVPN“ programą „Windows“, kad galėtume tinkamai ir sąžiningai išbandyti. „Windows“ programos dydis yra labai kompaktiškas, nes naršant programos valdikliais neužimama daug ekrano vietos.

Kliento dizainas yra labai paprastas su ypač patogia sąsaja. Viskas, ko jums reikia iš programos, yra paprasto paspaudimo mygtukas. Kai atidarysite programą pirmą kartą, turėsite prisijungti naudodami savo kredencialus. Prisijungę turėsite visišką prieigą prie pagrindinio puslapio, kuriame galėsite pereiti iš ten į serverių sąrašą, kad galėtumėte prisijungti prie konkretaus serverio, arba galite pasirinkti greičiausią serverio parinktį. Tai leidžia programai automatiškai prisijungti prie serverio greičiausio ryšio greičio.

Taip pat galite perjungti tuneliavimo protokolus ir valdyti kitas funkcijas, tokias kaip interneto žudymo jungiklis ir IPv6 apsauga nuo nuotėkio, spustelėdami pagrindiniame puslapyje esančią nustatymų piktogramą..

„bvpn“ programa

programos nustatymas bvpn peržiūra

programos nustatymas bvpn atsiliepimai

Pagrindinės funkcijos

BVPN nuolat papildė naujas funkcijas ir nuolat tobulino dabartines savybes. Šiame skyriuje mes atidžiau pažvelgsime į visas šias savybes ir žinosime, ar jos atitinka didelę BVPN reputaciją, ar ne.

Saugumas

BVPN saugumo priemonės yra aukščiausio lygio, nes ji priėmė savo saugumo standartus pagal griežčiausią internetinę aplinką visame pasaulyje. Nesvarbu, ar tai yra kraštutinė cenzūra, tokią kaip Kinijoje, kurią sukelia Didžioji Kinijos ugniasienė, ar ekstremalus sekimas, toks, koks vyksta Europoje, ji neturės galimybės prieš BVPN. Tai sako ne tik mes, bet ir keletas svetainių, kurių specializacija yra internetinė sauga, gyrė paslaugos saugumo lygį ir unikalumą..

Visas serverių tinklas yra apsaugotas karinio lygio AES 256 bitų šifravimu, kuris yra pažangiausia šifravimo forma, kurią šiandien galima rasti tarp VPN. BVPN taip pat palaiko daugybę pažangių ir unikalių saugumo protokolų, įskaitant „OpenVPN“ su UDP ir TCP, SSH, L2TP su „IPSec“ ir patį „Smoke Tunnel“, kurį vėliau aptarsime išsamiau. Anksčiau PPTP buvo palaikomas, tačiau jis nebėra todėl, kad jis nebelaikomas vienu iš saugių protokolų.

Prieš gilindamiesi į išsamesnę informaciją apie Dūmų tunelį, leiskime apšviesti kitus protokolus, ypač palaikomus „OpenVPN“. Dabar „OpenVPN“ protokolas, palaikomas BVPN, veikia tiek UDP, tiek TCP. Ne tik tai, bet ir vartotojas turi galimybę perjungti juos vienu mygtuko paspaudimu be jokių droselių. Be to, BVPN buvo vienas iš pirmųjų VPT, palaikiusių OpenVPN SSH tunelyje. Tai yra įmontuota funkcija, skirta apeiti tokias sunkiausias situacijas kaip Didžioji Kinijos užkarda ir bet koks giluminių paketų patikrinimas, kurį vyriausybės vykdė siekdamos apriboti svetaines. Štai kodėl BVPN yra vienas iš labai rekomenduojamų VPN tokiose vietose kaip Kinija ir Iranas, kuriose vykdomas aukščiausias internetinės cenzūros lygis..

Viena iš pagrindinių saugos savybių, paskatinusių BVPN pakilti į lyderio pozicijas rinkoje, buvo tai, kad „iOS“ skirtas BVPN klientas turi įmontuotą „OpenVPN“ klientą, todėl tai yra pirmoji „VPN“ programa, skirta „iOS“ palaikyti „OpenVPN“, nereikia įdiegti „ atskira paraiška tam.

Dūmų tunelis

Dėl vyriausybių didėjančios internetinės cenzūros ir jų begalinių bandymų blokuoti VPN paslaugas tapo nuolatiniu iššūkiu VPN tarnyboms atlikti svarbiausią vaidmenį teikiant savo vartotojams internetinį privatumą, saugumą internete ir laisvę internete. Dėl šios priežasties VPT tarnyba stengiasi kurti naujas šifravimo technologijas, kad padėtų įveikti šiuos griežtus apribojimus, ugniasienes ir giluminius paketų patikrinimus. Kai atsirado BVPN, jie sugebėjo sukurti savo stiprios dvigubo šifravimo technologijos, vadinamos „Smoke Tunnel“, formą..

BVPN pritaikė vartotojo duomenų diagramos protokolą arba UDP, integruotą į kliento programinę įrangą, kad veiktų kaip papildomas šifravimo sluoksnis. Tai yra net stipresnis nei kitų VPN teikėjų dažniausiai naudojami dvigubi šifravimo lygmenys. Štai koks yra Dūmų tunelis. Dūmų tunelis veikia visiškai neslėpdamas „OpenVPN“ ryšio ir užmaskuoja tinklo srautą, kad jį būtų visiškai neįmanoma aptikti sunkiose ugniasienėse, tokiose kaip Didžioji Kinijos užkarda ir „Deep Packet Inspections“..

Papildomas Dūmų tunelio pranašumas yra tas, kad jis nustato ryšio greitį, išspręsdamas visas droseliavimo problemas, kurias gali sukelti skirtingi IP ir prievadai, nepažeisdamas ir nenutraukdamas paties ryšio, suteikdamas vartotojui stabilų ir stiprų VPN ryšį ilgesniam laikotarpiui. laiko.

Nužudyk jungiklį

Naujausiose programos versijose BVPN įdiegė įmontuotą interneto žudymo jungiklį, kuris veikia kaip neatidėliotina priemonė, jei dėl kokių nors priežasčių nutrūksta VPN ryšys. Kitaip tariant, jei bet kuriuo metu nutrūksta VPN ryšys, žudymo jungiklis išjungia visą interneto ryšį, kol VPN ryšys vėl prisijungia. Tai užkerta kelią nutekėjimams dėl sumažėjusio saugaus VPN ryšio. Vartotojas turi galimybę arba įjungti, arba išjungti šią funkciją iš programos nustatymų. Tai labai paprasta, jei norite spustelėti norėdami pažymėti arba panaikinti žymės langelio žymėjimą.

IPv6 apsauga nuo nuotėkio

Siekdama išvengti bet kokio IP nutekėjimo, BVPN programoje įdiegė funkciją „IPv6 apsauga nuo nutekėjimo“. Įjungęs jis blokuoja visą IPv6 srautą ir leidžia tik per IPv4 srautą. Tokiu būdu visas tinklo srautas bus užšifruotas, nepalikdamas jokių šansų.

Patikrinkite IP iš „Best VPN Deal Tool“

Apsauga nuo DNS nuotėkio

Kai bus užmegztas VPN ryšys, BVPN jau pagal numatytuosius nustatymus turi įjungtą DNS apsaugos nuo nutekėjimo funkciją. Mes patys tai išbandėme atlikdami DNS nuotėkio testus keliuose atsitiktiniuose serveriuose. Rezultatai buvo tokie artimi tobulumui, koks gali būti, kaip parodyta žemiau.

dnsleak apsauga ibvpn

išbandyti ibvpn
Išmanusis DNS

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - tai naujausias funkcijų papildymas, todėl naujausioje BVPN versijoje yra įmontuotas intelektualusis DNS, kuris buvo pridėtas atsižvelgiant į neseniai garsių srautinių svetainių, tokių kaip „BBC iPlayer“, „Netflix“, susidorojimą su VPN paslaugomis. ir Hulu.

Serveriai ir pralaidumas

Palyginti su kitais dideliais pavadinimais VPN srityje, BVPN turi ribotą serverių vietų skaičių, tačiau yra nuolatinių papildymų, o jau turimos serverių vietos yra labai strategiškai išdėstytos, todėl niekada nepajusite apribojimų. Serverių tinklą sudaro daugiau nei 20 vietų visame pasaulyje, įskaitant JK, JAV, Prancūziją, Vokietiją, Nyderlandus, Ukrainą, Švediją, Saudo Arabiją, Singapūrą, Japoniją, Indiją, Kanadą, Australiją ir dar keletą vietų..

„ibvpn“ serveriai ir pralaidumas

BVPN vartotojai gali labai lengvai perjungti serverius be jokių apribojimų. Kitaip tariant, naudodamiesi BVPN, vartotojai turi neribotą serverio perjungimą.

Kalbant apie pralaidumą, BVPN vartotojai naudojasi visiškai neribotu duomenų pralaidumu be jokių droselių..

Suderinamumas

BVPN yra suderinamas su beveik visomis pagrindinėmis platformomis, įskaitant „Windows“ („Vista“ ir naujesnes versijas), „Mac OS“ (10.7 ir naujesnes versijas), „iOS“ (8 ir naujesnes), „Android“ (4.0.3 ir naujesnes), taip pat galite rankiniu būdu konfigūruoti ją žaidimų pultuose. , visų tipų maršrutizatoriai, medijos srautinio perdavimo įrenginiai (pvz., „Apple TV“ dėžutė, „Amazon Firestick“ ir kt.)

Vienalaikiai ryšiai

BVPN suteikia vartotojams galimybę vienu prenumerata vienu metu prijungti iki 6 įrenginių. Palyginti su kitais rinkoje esančiais VPN, tai yra gana konkurencingas pranašumas, nes dauguma teikėjų siūlo ne daugiau kaip 5 vienu metu veikiančius ryšius.

Kankinantis & P2P bendrinimas

Visi BVPN serveriai palaiko P2P bendrinimą, išskyrus JAV

Pagalba klientams

BVPN turi 24/7 tiesioginių pokalbių klientų palaikymo tarnybą. Taip pat galite susisiekti su jais el. Paštu. Mes bandėme jų paklausti apie keletą klausimų, kad tik žinotume, kokie jie veiksmingi, ir mes buvome nedelsiant atmesti, pateikdami tikslią ir ypač naudingą informaciją. Norėdami atlikti sudėtingesnius klausimus arba iškilus kokių nors techninių problemų, jie naudoja nuotolinės pagalbos programinę įrangą „TeamViewer“, kad įsitikintų, jog teikia jums reikiamą pagalbos lygį..

Be to, jų DUK skiltis yra labai naudinga, nes joje pateikiami išsamūs mokymai su ekrano kopijomis, atsižvelgiant į bet kurį klausimą, kuris jums gali kilti.

Išvada

Kilus nesuskaičiuojamam skaičiui VPN pavadinimų, konkurencija buvo tikrai įtempta. Tačiau pastaruoju metu susidūrę su VPN paslaugomis tiek svetainėse, tiek vyriausybėse, paslaugos vis mažėjo viena po kitos, išskyrus kelias galingas ir patikimas paslaugas, kurios pradėjo tobulėti technologiškai, kad galėtų susidurti su internetiniais iššūkiais visame pasaulyje. Galima labai drąsiai teigti, kad BVPN, pasižymintis visomis jo savybėmis ir ryšio stabilumu bei greičiu, pasirodė esąs vienas iš nedaugelio. Ne vieną kartą šie vaikinai įrodė, kaip labai nori apsaugoti savo vartotojų internetinį privatumą, saugumą internete ir laisvę internete.

Argumentai už

Minusai

Negyvena JAV
Nėra registravimo politikos
Neribotas pralaidumasNeribotas serverio perjungimas
Killswitch
IPv6 apsauga
DNS apsauga nuo nutekėjimo
Stiprus šifravimas
Stiprūs tuneliavimo protokolai (L2TP / IPsec, OpenVPN, SSH, Smoke)
Dūmų tunelis
Integruotas „OpenVPN“, skirtas „iOS“
Kelių platformų palaikymas
6 vienu metu jungtys
P2P / torrent yra leidžiama
Patogus vartotojui klientas
Visuotinis serverių tinklas
Greitas greitis
Pigių kainų planai & nuolaidos
Nemokamas bandymas
Pinigų gražinimo garantija
24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas

Ribotas serverių skaičius

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments