2019 metų NSO VPN apžvalga – įsiveržimas į VPN pramonę!

[ware_item id=33][/ware_item]

Kadangi interneto, naudojant apsaugą ar be jos, pažeidžiamumas didėja taip greitai, kad konkurencija dėl moderniausių technologijų kovojant su jomis taip pat sparčiai populiarėja. Šiame konkurse kai kurie VPT teikėjai daro puikų darbą pateikdami naujesnes ir geresnes funkcijas, kad būtų patogesnė vartotojui, todėl konkurencija niekada nenutrūksta. Kaip nurodo jo pavadinimas, UFO VPN yra nepaprastų paslaugų pasaulis tokiose labai konkurencingose ​​VPN tarnybose.


ufovpn.io svetainė

Kodėl verta naudoti VPN??

Prieš išsiaiškindami NSO VPN naudojimo pranašumus, aptarsime priežastis, kodėl VPN yra toks neišvengiamas interneto vartotojams. Paprastai tariant, VPN yra saugus kanalas, per kurį vartotojo internetinės veiklos duomenys perduodami niekam neatskleidžiant, taip užtikrinant vartotojo anonimiškumą ir internete perduodamų duomenų saugumą. Yra daugybė priežasčių, kodėl VPN naudojamas visame pasaulyje, ir supratimas apie saugų ir saugų interneto naudojimą tampa įprasta. VPT pirmiausia išpopuliarėjo įsilaužimo protrūkio metu, nes įsilaužėliams tapo neįmanoma pasidaryti, jau nekalbant apie sistemos su VPN paslauga.

2019 metų NSO VPN apžvalga - įsiveržimas į VPN pramonę!

Vėliau, paaiškėjus keletui kitų VPN naudojimo pranašumų, interneto vartotojai pradėjo naudoti šį įrankį kitiems mažesniems, bet akivaizdiems poreikiams. Pvz., Atblokuoti laisvės internete geografinius apribojimus, anonimiškai kankintis, o tai tam tikrose šalyse paprastai laikoma neteisėta, vengti sukčiavimo apsimetant, keičiantis el. Laiškais ir įvedant slaptažodžius, anoniminiam VoIP raginimui paminėti keletą. Trumpai tariant, tai yra visas įrankis, leidžiantis jūsų interneto patirtį padaryti geresnę ir saugesnę.

Kodėl verta naudoti UFO VPN??

Kadangi paprastas yra tiesiog per dažnas reiškinys, pabandykime ateivius! Taip, taip pat, bet rimtai tariant, mes tiesiog aptarėme, kodėl tiek daug gerų VPN paslaugų tampa vis populiaresnės nei bet kada šiomis dienomis. Tačiau UFO VPN yra daugiau nei įprastos priežastys patraukti jų sandorį. Dabar aptarsime ypatingas UFO VPN ypatybes ir savybes, kurios privers jus galvoti apie šį VPN.

Mėgaukitės nemokama internetine sauga

Interneto vartotojai nori mokėti už paslaugą, užtikrinančią jų saugumą internete, nes už nesaugų tinklą mokama sunkesnė kaina. Nepaisant to, daugelis pigių VPT taip pat įgijo populiarumą, nes kartu su taupymo planais siūlo pagrindines internetines saugos funkcijas.

mėgaukitės internetine laisve naudodamiesi ufovpn

Todėl daugelis vartotojų linkę laukti tokių paslaugų, kurios yra lengvesnės. Tačiau šias paslaugas patariama rinktis išmintingai, nes kartais blogas šifravimas daro daugiau žalos nei naudos. Kai kuriuos iš jų plačiai rekomenduoja recenzentai, todėl juos saugu naudoti. Ant viršaus pigios VPN paslaugos, mes gauname kažką beveik neįsivaizduojamai gero, tai yra nemokama VPN paslauga. Dabar tai yra šiek tiek prieštaringai vertinami dalykai nei pigūs VPT, tačiau UFO VPN, priklausantys šiai kategorijai, dėl tam tikrų gerų priežasčių visiškai turi gerą žodį. Mes niekada nereklamuojame nemokamų VPT, tačiau UFO VPN yra mūsų ypatingas paminėjimas. Atlikę išsamius bandymus, sužinojome, kad UFO VPN rinkėjų aktyvumas buvo gana geras. Visai neblogas dalykas, nieko nemokantis, bet tik nemokamas šifravimas ir atsisiuntimas, nikelis!

2019 metų NSO VPN apžvalga - įsiveržimas į VPN pramonę!

Apgaulingai ir patobulinkite internetinę patirtį

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kas nors naudojasi VPN, yra tinklalapių, kuriems taikoma geografinė vieta, atblokavimas. Deja, nors daugelis nemokamų VPT teigia sėkmingai atblokuojantys kiekvieną užblokuotą svetainę, jie turi tik tam tikras vietas dėl savo ribotų serverių. Kita vertus, NSO VPT tokiems kaltinimams yra svetima. Jie turi gana daug serverių, kurie veikia visame pasaulyje, tai yra gana dominuojanti ateivių invazija, ar ne? Taigi, dabar jūs turite pasidomėti, kodėl ši konkreti nemokama VPN paslauga yra tokia nepaprasta, jei dauguma kitų nemokamų VPN yra sukčiai. Ar todėl, kad jis yra nežemiškas? Na, taip, galbūt, taip pat, bet daugiausia todėl, kad tai yra mokamas VPN ir nemokamas VPN. Galite naudotis geresnėmis jų mokamų versijų savybėmis, kurias aptarsime vėliau šioje apžvalgoje.

Dar vienas klausimas, kurį reikia apmąstyti, kodėl turėdami mokamą versiją, nemokama VPN paslauga tampa geresnė? Na, taip yra todėl, kad jis turi mokamo VPT pranašumą, nes buvo sukurtas siekiant patenkinti mokamus abonentus, pavyzdžiui, serverių skaičių, šifravimą ir jokių trečiųjų šalių prisijungimą keičiantis vartotojų asmeniniais duomenimis. Deja, dažniausiai šie ryšiai būna su išskirtinėmis nemokamomis VPN paslaugomis, kurios uždirba tokiomis neetiškomis priemonėmis, nes tokiems VPN nėra mokamos versijos ar pajamų šaltinio. Pasakę, kad UFO VPN šiuo atžvilgiu nėra aiškus, paaiškinkime, kad jie saugo naudotojų el. Pašto adresus, žurnalų duomenis ir strigčių ataskaitas tik naudotojų palaikymo tikslais. Nors šie duomenys yra nekenksmingi ir netgi nenaudingi niekam kitam, išskyrus NSO VPT palaikymo komandą, jie saugo juos ypač konfidencialiai, kad pasitikėtų jais. Skirtingai nuo kitų nemokamų VPT, jie niekada neparduoda, nekalbant apie trečiosioms šalims teikiamų duomenų naudą, nes jie jau turi mokamą versiją, kuri į namus atneša šoninę..

Kitas geras sandėris yra didelis jų serverių skaičius, tarkime 500 pašnekovų skirtingose ​​šalyse, tai taip pat yra gana įspūdingas jų nemokamos VPN versijos skaičius. Tai leidžia jums pakeiskite savo IP adresą, kad būtų sugadinta jūsų buvimo vieta internete, kad galėtumėte sutaupyti pinigų pirkdami internetu. Kaip? Na, dauguma elektroninių parduotuvių, kuriose apsiperkame internetu, turi skirtingas prekių kainas skirtinguose pasaulio regionuose. Jums tereikia sekundės prisijungti prie VPN ir pakeisti savo vietą. Ypač turint daugiau serverių visame pasaulyje, tampa lengviau pasirinkti norimą vietą, kurioje jūs žinote, kad gausite maksimalią nuolaidą.

2019 metų NSO VPN apžvalga - įsiveržimas į VPN pramonę!

Gaukite pritaikytas programas mobiliesiems

Vienas geriausių dalykų, galinčių pritraukti vartotojus prie NSO VPN, yra gerai išplėtotos „Android“ ir „iOS“ programos. Šios programos yra pritaikytos, kad būtų galima kuo geriau naudotis mobiliąja platforma. Čia yra viskas, ko reikia mobiliojoje VPN programoje, pradedant sąsaja, leidžiančia atsisiųsti greitį ir baigiant programos funkcijomis. Štai kodėl UFO VPN labiausiai reklamuoja savo programą mobiliesiems, nes tai yra geriausias jų pasirinkimas! Be jų mobiliųjų programų, taip pat galite rasti jų „Windows“ ir „Mac“ programas, jei norite, kad jūsų kompiuteriai ir nešiojamieji kompiuteriai būtų saugūs.

Atsisiųskite „Android“ programą, skirtą NSO VPN>>

Atsisiųskite „iOS“ programą, skirtą NSO VPN>>

Laimėkite ir sutaupykite naudodami atsitiktinius pasiūlymus

Norėdami dar labiau patobulinti savo patirtį, UFO VPN pateikia vartotojams retkarčiais pasiūlymus, kaip išsaugoti ar laimėti jų narystės planus ir dar daugiau. Vartotojų poreikių tenkinimas ir jų pasitenkinimo didinimas yra viena iš priežasčių, kodėl šis nepaprastas VPT praleido per tokį trumpą laiką nuo savo veiklos pradžios. Būdami nauju garsiu VPT, jie nueina papildomą žingsnį už savo pačių konkurenciją pramonėje. Tai iš tikrųjų gera žinia vartotojams, nes šios tikslingos naujos įmonės daro viską, ko reikia norint patenkinti didesnę klientų grupę. Pavyzdžiui, per Kalėdas ir Naujuosius 2019 metus jie įvedė nuolaidas savo konkrečiam narystės paketui, kurį toliau aptarsime kalbėdami apie jų narystę. Išskyrus tai, kad jie taip pat laimėjo laimėjimą tarp savo klientų, išdaliję „iPhone XS MAX“, „Pro“ narystės prizus. Argi tai ne šaunu!

2019 metų NSO VPN apžvalga - įsiveržimas į VPN pramonę!

Daugiau apie NSO VPN

Šis mažas žaliasis VPN turi gerą profilį, kuriuo gali pasigirti. Jų būstinė yra Honkonge. Patronuojanti įmonė yra „ToolForest Limited“, įkurta 2017 m. Bendrovė nėra pakankamai sena, tačiau greitai įgijo pagrindą, ypač dėl madingų pasiūlymų ir taikymo sąsajų. Pirmiausia jie pristatė savo mokamus VPN planus, o paskui, išpopuliarėję, pristatė savo nemokamą VPN programinę įrangą, kurią galima rasti „iOS“ ir „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose, „Windows“ ir „Mac“, taip pat populiariose naršyklėse, tokiose kaip „Chrome“, „Opera“, „Tor“ ir kt. Jie turi 500 serverių visoje planetoje. skirtingose ​​vietose.

Nedidelis neigiamas aspektas yra jų svetainė, kuri suteikia svetimšaliui jausmą, kad nenusileidėte ant ko nors kasdienio. Tačiau tai taip pat gali būti jų būdas priversti tą astronominį baisųjį ieškoti svetimo vardo. Kad ir kaip būtų, svarbu yra jų aptarnavimas ir tai yra gana gerai, todėl labai laukiame šio E.T.!

Jų planai

Išskyrus Žemės perėmimą, jie turi dar tris savo abonentų planus. Mes rekomenduojame naudoti jų metinį planą, kuris kainuoja 2,99 USD / mėn., Su visomis jų funkcijomis. Jų metinis paketas yra ilgiausias, kurį jie siūlo, su maksimalia nauda. Tačiau jie turi savo 1 mėnesio ir 6 mėnesių planus, kainuojančius atitinkamai 7,99 USD ir 4,99 USD / mėn.

Jų narystė

Jie siūlo trijų rūšių narystę savo abonentams, t. Y. Nemokamus, išplėstinius ir „Premium“ narystės planus, kurie vartotojams siūlo skirtingas funkcijas. Jų nemokama narystė vartotojams suteikia galimybę prijungti VPN prie vieno įrenginio. Skirtingai nuo kitų VPN teikėjų, UFO VPN išlaiko nemokamos ir mokamos versijos kokybę gana panašiai, pavyzdžiui, tiek pat vietų, t. Y., 16 šalių ir 26 miestai visame pasaulyje yra atviri abiem versijoms. Tačiau, žinoma, jų apmokama narystė suteikia galimybę tuo pačiu metu naudotis greitesniais serveriais, esančiais tose pačiose vietose, ir keliais įrenginiais. Nepaisant daugybės serverių skaičiaus, jie vis ilgėja. Kaip vyšnia viršuje, jie siūlo reklaminius pasiūlymus savo „premium“ vartotojams, pavyzdžiui, 30% nuolaidą perkant „premium“ paketą naujaisiais metais, kuriuos vis dar reikia įsigyti!

2019 metų NSO VPN apžvalga - įsiveržimas į VPN pramonę!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments