بررسی VyprVPN مارس 2019 (قورباغه طلایی)

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN ها منبعی هستند که می توانید در حالی که همچنان در برابر مجرمان سایبری در امان هستید ، با تمام فعالیت های آنلاین خود در ارتباط باشید. انتظار دارید در این دوره فن آوری زرنگ و دانا؟ یک نفر در اینجا از تمام فن آوری های پیشرفته به روشی صحیح استفاده می کند ، در حالی که شخص دیگر فقط با دستکاری در استفاده از آن ، کنترل شما را به دست می گیرد. با توجه به این نگرانی ، به توسعه دهندگان نرم افزار توصیه می شود که یک قدم جلوتر از این مجرمان سایبری بمانند. فناوری هایی مانند VPN و پروکسی باید به شیوه ای ایمن مورد استفاده قرار گیرند. بگذارید استفاده از فناوری ایمن و سالم باشد. با این حال ، ما همیشه باید در برابر جرایم سایبری احتیاط کنیم ، آنها همیشه مورد توجه آنها هستند. VPN ناجی جایگزین شماست ، به همین دلیل ما در اینجا هستیم تا به شما در انتخاب و سرمایه گذاری در یک VPN عالی کمک کنیم..


در لیست VPN های پیشنهادی ما ، ما قطعاً VyprVPN را درج می کنیم. ابتدا خلاصه ای از این VPN را بیان می کنیم.

VyprVPN یک VPN محبوب مستقر در سوئیس است. ویژگی های آن به شکلی توسعه یافته است که تجربه ای سریع و قابل اعتماد را به شما منتقل می کند. قوانین حفظ حریم خصوصی VyprVPN به اندازه کافی مناسب است که یک بسته امنیتی کامل ، سرورهای DNS ایمن ، برنامه کاربر پسند و پروتکل آفتاب پرست به کاربران خود ارائه دهد. با این حال ، تنها نتیجه ای که این VPN نشان داده است ، حداقل ورود به سیستم اتصال و بارگیری P2P نامطلوب است. با این حال ، این تاثیری در عملکرد VyprVPN ندارد.

بیایید درمورد جزئیات بررسی VyprVPN در حال حاضر ، در مورد هر یک از جنبه های سرویس VPN صحبت کنیم. قبل از شروع ، بیایید این واقعیت را در نظر بگیریم که هر سرویس دارای اشکالاتی است و به دنبال آن ویژگی های بسیار خوبی دارد. بنابراین ، شروع می کنیم!

سرورها

یکی از نگرانی های اصلی کاربران تعداد سرورهایی است که VPN در اختیار شما قرار می دهد و مکان در کنار آن است. VyprVPN ارائه دهنده 700+ سرور در حدود 70+ کشور ، بنابراین از نظر طول آن بسیار قابل اعتماد است. با داشتن طیف گسترده ای از مکان های سرور ، می توانید به بیش از 200،000 آدرس IP دسترسی داشته باشید ، چقدر شگفت انگیز است؟ با این حال ، آنچه در این سرویس گم شده است اینست که فقط در آفریقا فعالیت نمی کند.

سازگاری

سازگاری یک مسئله برای آن دسته از کاربرانی است که از امنیت بیشتری برخوردار هستند و می خواهند همه دستگاه های خود را ایمن نگه دارند. VyprVPN سازگاری خود را با Windows ، MAC ، iOS ، Android ، Linux ، روتر ، Chromebook و سایر تلویزیون های هوشمند به اشتراک می گذارد. بنابراین ، می تواند تمام دستگاه های شما را به یک VPN وصل کند.

کاربران می توانند هنگام استفاده از هر یک از این دستگاهها احساس راحتی کنند. دستگاه های iOS و Android کاربرد VyprVPN خاص خود را دارند ، بنابراین اتصال کاربران ساده است. در همین حال ، Golden Frog یک تنظیم دستی نیز برای سایر کاربران دستگاه معرفی کرده است. این ویژگی ها فقط توسط مشتری تنظیم می شوند تا اطمینان حاصل شود که همیشه داده ها و تنظیم حریم خصوصی شما ایمن است.

پروتکل ها

اگر در دنیای VPN کاملاً جدید هستید ، ممکن است هنگام خواندن در مورد اصطلاحات فنی مانند پروتکل ها در بررسی های VyprVPN دچار سردرگمی شوید. برای مرور کلی ، یک VPN با در اختیار داشتن تمام داده های ورودی و خروجی شما و انتقال آن از طریق تونلی که از طریق برخی کد ایمن شده است ، هدایت می شود. پروتکل VPN کلیدی است که این فرآیند را قادر می سازد و همه آنها عملکردهای یکسانی را انجام نمی دهند. VyprVPN پروتکل های PPTP ، OpenVPN ، ISEP ، L2TP و Chameleon را برای کاربران خود ارائه می دهد. علاوه بر آخرین پروتکل که بطور انحصاری توسط VyprVPN تهیه و ارائه شده است ، سایر موارد استاندارد هستند که ممکن است بطور گسترده در مورد آنها تحقیق کنید. آنها را مقایسه کنید تا تصمیم بگیرید کدام پروتکل بیشترین هدف شما را دارد. سپس شما به سادگی آن پروتکل را به یک سرور انتخابی پیوند داده و با ایمن و ناشناس اینترنت را پرسه می زنید.

بررسی VyprVPN مارس 2019 (قورباغه طلایی)

حریم خصوصی و امنیت

حفظ حریم خصوصی یکی از دغدغه های اصلی آن برای استفاده از اینترنت یا جزئیات روزمره شخصی است. بنابراین ، این چیزی است که بیشتر درباره آن مورد بحث و جستجو قرار می گیرد. برای کاربران آگاه امنیتی ، جزئیات حفظ حریم خصوصی بیشترین اهمیت را دارند. VyprVPN نگرانی را در نظر گرفته و ویژگیهای باورنکردنی رازداری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این برنامه رمزنگاری داده ها ، تفنگ های کوچک 160 بیتی با AES-256-CBC و AES-256-SHA256 را فراهم می کند. همچنین رمزگذاری داده حداکثر 256 بیتی و رمزگذاری Handshake از 2048 بیتی را ارائه می دهد. برای حداکثر امنیت ، اجازه دخالت شخص ثالث را نمی دهد. این برنامه حدود 200،000+ آدرس IP منحصر به فرد را برای شما فراهم می کند. نه فقط این ، چیزهای بیشتری نیز وجود دارد. VyprVPN توجه می کند که تمام دستگاه های شما به ویژه هنگام استفاده از اتصالات Wi-Fi عمومی غیر قابل اعتماد تحت امنیت بالا محافظت می شوند.

مسافرتی-دوستانه

VPN ها باید مسافرتی باشند. شما نمی خواهید حتی در هنگام مسافرت دسترسی به اینترنت ایمن را از دست دهید. برخی از کشورها اجازه دسترسی به وب سایتهای خاص را نمی دهند ، جایی که VPN مفید است. VyprVPN تضمین می کند آنچه را که VPN خوب باید به هر قیمتی به شما بدهد به شما می دهد. این از استفاده از اینترنت شما محافظت می کند و داده های شما را در حالی که سوار هستید ، ایمن نگه می دارد. می توانید محدودیت های جغرافیایی را بشکنید و از همه چیز جلوتر باشید. بررسی های طلایی قورباغه VPN توسط کاربرانی که مرتباً در کشورهای دیگر در حالی که از VyprVPN محافظت می کنند در هنگام استفاده از برنامه های استریم در کشورهای دیگر سفر و استفاده می کنند ، برای اطلاعات بیشتر از دیدگاه خود.

همچنین بخوانید: بهترین VPN برای مسافرت

امکانات

VPN به دلیل ویژگی های واضح و عملکردی که دارد می تواند در بازار راه پیدا کند.

برنامه ها و تخفیف های قیمت گذاری مهم هستند اما عملکردهای خاصی که VPN شما قادر به انجام آنها می باشد نیز وجود دارد. متوجه می شوید که بررسی های مختصر VyprVPN همیشه ویژگی های اصلی را ذکر کرده و اغلب آنها را با ارائه دهندگان محبوب VPN مقایسه می کنید.

Smart Kill-Switch

VyprVPN یک ویژگی Kill-Switch دارد که اتصال شما را با تخفیف VPN قطع می کند. VyprVPN یک کادر محاوره ای را فراهم می کند که می توانید طبق دلخواه خود گزینه های Kill-Switch را تنظیم کنید. اشتراک گذاری P2P ، سرورهای DNS و گزارشهای IP به مدت 30 روز. VyprVPN می تواند با استفاده از فناوری Chameleon ، انسداد VPN را شکست دهد.

پروتکل آفتابپرست

Chameleon پروتکل جدیدی است که توسط Golden Frog ساخته شده است و مبتنی بر فناوری OpenVPN رمزگذاری شده 256 بیتی است. آفتابپرست metadata را تقسیم می کند که باعث می شود بازرسان داده به مبارزه بپردازند. این به شما کمک می کند محدودیت های وضع شده توسط دولت را دور بزنید. آفتابپرست همان پروتکل است که به شما امکان دسترسی به اینترنت می دهد حتی اگر کشور شما ممنوعیت VPN را داشته باشد. این ویژگی همچنین اگر شبکه ای درون شبکه ای دارای فایروال باشد ، موثر است ، به صورتی که از SSL معمولی استفاده می کنید ، آنها را به آنها نشان می دهد. VyprVPN همچنین ویژگی فیلتر DNS را برای شما دارد. این امر شما را از اشخاص ثالثی که شما را مجبور به هدایت مجدد به وب سایت بدافزار می کنند ، در امان نگه می دارد.

اتصالات

ارتباط؟ چرا باید فقط یک بار به یک دستگاه وصل شوید؟ خیر ، با VyprVPN می توانید همزمان 5 دستگاه را به هم متصل کنید و تمام فعالیت های خود را در همه دستگاه ها ، همه به طور همزمان ایمن نگه دارید..

ارائه دهندگان گران قیمت VPN وجود دارند که برای اتصال همزمان فقط 3 دستگاه در هر اشتراک ، هزینه بیشتری را پرداخت می کنند. VyprVPN با نرخ کمتری پیشنهاد بهتری را ارائه می دهد. VyprVPN در این دور پیروز می شود! زندگی با یک خانواده به این معنی است که شما باید اتصالات اینترنتی و اشتراکهای VPN را به اشتراک بگذارید. دسترسی به یک VPN با کیفیت بالا در همان زمان در 5 دستگاه از طریق یک حساب کاربری مهم است. شما لازم نیست که برای چندین اشتراک هزینه کنید و برای هر دستگاهی که در اختیار دارید ، یک دستگاه جدید ثبت نام کنید. اگر در خوابگاه اقامت دارید و نگران وام های دانشجویی هستید ، ممکن است یک اشتراک VyprVPN را با حداکثر 5 نفر به اشتراک بگذارید!

پهنای باند

VyprVPN محدودیت پهنای باند ندارد. این می تواند اطلاعاتی را که می خواهید ، بدون هیچ زحمتی انجام دهید. پهنای باند عامل مهمی برای هر کاربر است که از Torrent برای بارگیری نرم افزار ، فیلم ، نمایش تلویزیونی و غیره استفاده می کند. وقتی شما یک فیلم سینمایی هستید و مایل به پخش نمایش های مورد علاقه خود از طریق اینترنت هستید ، این یک نگرانی جدی است. محدودیت پهنای باند مانند حکم اعدام برای چنین کاربران است. چیز خوب VyprVPN کاربران را از مصرف حداکثر پهنای باند متوقف نمی کند.

سرعت و عملکرد

صحبت از سرعت و کارایی VyprVPN ، بدون هیچ اعتراضی است که VPN سریع کار می کند و دریچه گاز نمی رود. محدودیت پهنای باند ندارد و می توانید بین بسته های خدمات نامحدود جابجا شوید. قطعاً جریان را برای شما آسان خواهد کرد. برای یک فیلمبردار معمولی ، DNS VyprVPN فوق العاده سریع کار می کند و باعث صرفه جویی در زمان بافر غیر ضروری می شود. با این حال ، اگر در مورد منفیات آن صحبت کنیم ، بررسی کردیم که یک نشت DNS رخ داده است و به دنبال آن کاهش جزئی در سرعت بارگذاری وجود دارد. هنگام آپلود پرونده در اینترنت ، مقداری از وقت شما برای انجام این کار طول می کشد.

پشتیبانی مشتری

اگر می خواهید از رقبای خود بمانید پشتیبانی مشتری مهم است. VyprVPN قصد دارد تا برای بهبود خدمات خود با کاربران خود در ارتباط باشد. این امکان را به شما می دهد که در هر زمان و هر مکان با تیم پشتیبانی مشتری چت کنید. این بخش Knowledgebase و F.A.Q را برای سهولت شما فراهم می کند. با این حال ، هیچ آموزش تصویری وجود ندارد که دردسر فعال سازی VPN ها را برای شما ذخیره کند. اما ، همیشه می توانید بلاگ های آموزشی را برای فعال سازی ایمن VPN پیدا کنید.

محاکمات رایگان

VyprVPN ، دقیقاً مانند سایر VPNS ، طبق قیمت مورد نظر شما دارای بسته های مختلف قیمت برای بسته های مختلف است. بسته سالانه آن در ماه حدود 5.00 دلار و قیمت ماهانه آن برای برنامه 1 ماهه حدود 9/95 دلار است. طبق برنامه های سالانه می توانید از تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه بهره مند شوید. ضمانت برگشت پول وجود ندارد. اما در صورت قصد استفاده از خدمات VPN و بررسی آن ، می توانید از پیشنهادات آزمایشی رایگان بهره مند شوید ، در صورتی که توسط ارائه دهندگان ارائه شود.

شما می توانید لذت ببرید 30 روز از VyprVPN بررسی اینکه آیا این انتخاب خوبی برای شماست یا خیر. این یعنی یک ماه کامل با ضمانت برگشت پول!

درباره ما بخوانید: مزایای Kodi VPN

روش های پرداخت

روش پرداخت یک زحمت است. آموزشهایی در مورد نحوه پرداخت ناشناس پرداخته شده است. سکه های بیت ، کارت های هدیه و پرداخت های ناشناس همه روش پرداخت محبوب امروزه برای کاربران است. اما متأسفانه ، VyprVPN اجازه سکه های بیت و چنین روش های پرداخت را نمی دهد. در عوض ، VyprVPN پرداخت ها را از طریق Master Card ، PayPal ، Americam Express و Visa قبول می کند. حال اگر یک شخص حریم خصوصی هستید ، این روش ها برای شما مشکل خواهند بود.

برای نتیجه گیری بررسی VyprVPN ، این بی فایده است که بگویید این یک VPN سریع ، ایمن و کارآمد است که می توانید دست خود را بگیرید. اگرچه ، قیمت VPN ارزان نیست ، اما عملکرد آن بدون هیچ گونه سؤال شما را ترک خواهد کرد. طیف گسترده ای از مکان های سرور وجود دارد که جایگزین تعدادی از آدرس های IP شما می توانید استفاده کنید. با این حال ، حیف است که این سرویس در آفریقا در دسترس نباشد. پروتکل ها ، سرورهای DNS ، پهنای باند نامحدود و بسیاری از ویژگی های دیگر باعث شده است تا VyprVPN بتواند جایگاه خود را در لیست مورد نظر VPN ها پیدا کند. اما از آنجایی که هر کس درباره امنیت اینترنت ترجیحات مختلفی دارد ، VyprVPN می تواند برای یک نفر 10 نفر باشد و از طرف دیگر برای شخص دیگر. با این وجود ، همیشه می توانید محاکمه 3 روزه را بررسی کنید و تصمیم بگیرید تا چه میزان عملکرد تا چه حد براساس اولویت شما باشد. برای ما ، VyprVPN برای ویژگی ها و عملکرد خوب ساخته شده اش ارزش دارد.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments