UFO VPN Review 2019 – حمله به صنعت VPN!

[ware_item id=33][/ware_item]

با توجه به این که آسیب پذیری های استفاده از اینترنت با یا بدون محافظت از این طریق به سرعت در حال رشد است ، رقابت ساخت پیشرفته ترین فناوری برای مقابله با آنها نیز به سرعت زمینه سازی می کند. در میان این رقابت ، ارائه دهندگان VPN خاصی وجود دارند که با ارائه ویژگی های جدیدتر و بهتر برای تجربه بهتر کاربر ، کار بسیار خوبی را انجام می دهند و بنابراین این رقابت هرگز متوقف نمی شود. همانطور که از نام آن پیدا شده است ، UFO VPN یک سرویس فوق العاده در جهان از جمله خدمات بسیار رقابتی VPN است..


وب سایت ufovpn.io

چرا از VPN استفاده می کنید?

قبل از اینکه به شایستگی استفاده از UFO VPN بپردازیم ، بیایید دلایلی را که یک VPN برای کاربران اینترنت غیرقابل اجتناب است اجتناب کنیم. به عبارت ساده ، VPN یک کانال ایمن است که از طریق آن داده های فعالیت اینترنت کاربر بدون آنکه برای کسی فاش شود ، منتقل می شود ، در نتیجه کاربر را ناشناس نگه می دارد و داده های منتقل شده از طریق اینترنت را ایمن می کند. دلایل زیادی وجود دارد که باعث استفاده از VPN در سراسر جهان می شود و آگاهی از استفاده امن و ایمن از اینترنت در حال رواج است. VPN ها در درجه اول با شیوع هک شدن رواج پیدا کردند زیرا هک کردن هکرها غیرممکن می شود چه رسد به ردیابی یک سیستم با یک سرویس VPN.

UFO VPN Review 2019 - حمله به صنعت VPN!

بعداً ، با آشکار شدن چندین مزیت دیگر برای استفاده از VPN ، کاربران اینترنت استفاده از این ابزار را برای سایر نیازهای کوچکتر اما آشکار شروع کردند. به عنوان مثال ، رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی برای آزادی از طریق اینترنت ، تورنت ناشناس که معمولاً در برخی از کشورها غیرقانونی تلقی می شود ، از جعل فیشینگ هنگام تبادل ایمیل و وارد کردن گذرواژه ، اجتناب از جعل فیشینگ هنگام وارد کردن ایمیل و وارد کردن گذرواژه‌ها ، VoIP ناشناس برای نامگذاری چند نفر استفاده می کند. به طور خلاصه ، این یک ابزار کامل برای بهتر و ایمن تر کردن تجربه اینترنت شما است.

چرا از UFO VPN استفاده می کنید?

از آنجا که معمولی بسیار رایج است ، بیایید بیگانه را امتحان کنیم! بله ، همینطور ، اما با توجه به یک نکته جدی ، ما فقط بحث کرده ایم که چرا این روزها بسیاری از سرویس های خوب VPN محبوب تر می شوند. با این حال ، بیش از دلایل عادی برای گرفتن معامله خود ، UFO VPN بیشتر است. اکنون ویژگی ها و ویژگی های عجیب UFO VPN را مورد بحث قرار می دهیم که باعث می شود برای این VPN پاشنه پا بروید.

از امنیت آنلاین رایگان لذت ببرید

کاربران اینترنت مایل هستند هزینه ای را که تضمین کننده امنیت آنها بصورت آنلاین است بپردازند زیرا شبکه ای ناامن با قیمت سنگین تری برای پرداخت آن ارائه می شود. با وجود این ، بسیاری از VPN های ارزان قیمت نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده اند زیرا ویژگی های اصلی امنیت آنلاین را در کنار برنامه های پس انداز ارائه می دهند.

از آزادی آنلاین با ufovpn لذت ببرید

بنابراین ، بسیاری از کاربران تمایل دارند به دنبال چنین خدماتی باشند که سبک تر بر روی جیب خود قرار دارند. با این حال ، به این خدمات توصیه می شود که عاقلانه انتخاب شوند زیرا با داشتن رمزگذاری ضعیف ، صدمات بیشتری نسبت به خوبی به آنها وارد می کنند. برخی از آنها به طور گسترده توسط داوران توصیه می شوند ، از این رو استفاده آنها بی خطر است. در بالای خدمات VPN ارزان, ما چیزی تقریباً غیرقابل تصور دریافت می کنیم که یک سرویس VPN رایگان است. اکنون ، این کمی بحث برانگیزتر از VPN های ارزان است ، با این حال ، UFO VPN که در این دسته قرار می گیرد ، کاملاً حرف خوبی برای آنها به دلایل خوب خاصی دارد. ما هرگز VPN های رایگان را تبلیغ نکرده ایم ، اما UFO VPN ذکر ویژه ما است. پس از آزمایش دقیق ، فهمیدیم که UFO VPN مشارکت کاملاً خوبی دارد. هیچ نیازی به پرداخت هزینه نیست بلکه فقط رمزگذاری و بارگیری مجانی رایگان است ، نیکل!

UFO VPN Review 2019 - حمله به صنعت VPN!

کلاهبرداری و بهبود تجربه آنلاین

یکی از اصلی ترین دلایلی که کسی از VPN استفاده می کند ، رفع انسداد وب سایت های محدود جغرافیایی است. با این حال ، متأسفانه ، در حالی که بسیاری از VPN های رایگان ادعا می کنند که با موفقیت از انسداد هر وب سایت مسدود شده ، به دلیل سرورهای محدود خود فقط به مکان های خاصی محدود می شوند. از طرف دیگر ، UFO VPN با چنین اتهاماتی بیگانه است. آنها تعداد بسیار زیادی سرور دارند که در سراسر جهان گسترش می یابند ، این یک حمله بیگانه بسیار غالب است ، اینطور نیست؟ بنابراین ، در حال حاضر شما باید بدانید که چرا این سرویس ویژه رایگان VPN بسیار خارق العاده است اگر بیشتر VPN های رایگان دیگر کلاهبرداری باشند. آیا دلیل آن فرازمینی است؟ خوب ، بله شاید هم همینطور باشد ، اما بیشتر به این دلیل است که VPN پرداخت شده و VPN رایگان است. می توانید با نسخه های پرداخت شده آنها از ویژگی های بهتری بهره مند شوید که بعداً در این بررسی بحث خواهیم کرد.

سؤال دیگری که باید به آن بپردازیم این است که چرا داشتن نسخه پولی باعث می شود سرویس VPN رایگان بهتر شود؟ خوب ، دلیل این امر این است که این قدرت از یک VPN پرداخت شده برخوردار شده است زیرا برای تهیه مشترکین پرداخت شده ، به عنوان مثال ، تعداد سرورها ، رمزگذاری و هیچ وابستگی شخص ثالث برای تبادل اطلاعات شخصی کاربران ایجاد شده است. متأسفانه ، این وابستگی ها معمولاً با سرویسهای اختصاصی VPN رایگان صورت می گیرد که از طریق چنین وسایل غیر اخلاقی درآمد کسب می کنند زیرا نسخه یا منبع درآمد پولی برای چنین VPN ها وجود ندارد. با بیان اینکه UFO VPN در این زمینه کاملاً تمیز است ، بگذارید روشن کنیم که آنها فقط آدرس ایمیل کاربران ، داده های گزارش و گزارش خرابی را فقط برای پشتیبانی کاربر حفظ می کنند. حتی اگر این داده ها غیر از تیم پشتیبانی UFO VPN برای هر کسی بی ضرر و حتی بی فایده باشد ، آنها به دلیل اعتماد کاربران به آنها ، آن را بسیار محرمانه نگه می دارند. بر خلاف سایر VPN های رایگان ، آنها هرگز به فروش نمی رسانند و به هیچ وجه داده ها را در اختیار شخص ثالث قرار نمی دهند ، زیرا قبلاً نسخه پولی دارند که بیکن را به خانه می آورد..

یکی دیگر از معامله های خوب تعداد بسیار زیاد سرورهای آنها است ، بیایید بگوییم 500 سرور در کشورهای مختلف می گویند که با نسخه VPN رایگان آنها نیز بسیار چشمگیر است. این به شما امکان می دهد آدرس IP خود را تغییر دهید تا موقعیت مکانی خود را فریب دهید به صورت آنلاین ، تا بتوانید از طریق خرید اینترنتی بصورت آنلاین پس انداز کنید. چطور؟ خوب ، اکثر فروشگاه های الکترونیکی که از طریق آنها خرید می کنیم ، قیمت های متفاوتی از اقلام را برای مناطق مختلف جهان دارند. اتصال به VPN و تغییر موقعیت مکانی شما فقط یک ثانیه طول می کشد. به خصوص با سرورهای بیشتری در سراسر جهان ، انتخاب مکان مورد نظر خود در جایی که می دانید تخفیف حداکثر را کسب خواهید کرد آسانتر می شود.

UFO VPN Review 2019 - حمله به صنعت VPN!

برنامه های موبایل ساخته شده از خیاط را دریافت کنید

یکی از بهترین مواردی که می تواند کاربران را به UFO VPN جذب کند برنامه های خوب و پیشرفته Android و iOS آنهاست. این برنامه ها برای استفاده از بهترین تجربه کاربر در سیستم عامل تلفن همراه تهیه شده اند. از رابط کاربری گرفته تا سرعت بارگیری تا ویژگی های برنامه ، همه چیزهایی که شما در یک برنامه VPN موبایل نیاز دارید وجود دارد. به همین دلیل UFO VPN بیشتر برنامه تلفن همراه خود را تبلیغ می کند زیرا بهترین ساخت آنهاست! اگر می خواهید رایانه های شخصی و لپ تاپ های شما ایمن باشند ، می توانید برنامه های Windows و Mac را غیر از برنامه های تلفن همراه مورد نظر خود پیدا کنید..

برنامه Android را برای UFO VPN بارگیری کنید>>

برنامه iOS را برای UFO VPN بارگیری کنید>>

با پیشنهادات گاه و بیگاه خود برنده و پس انداز کنید

برای بهبود تجربه خود کمی بیشتر ، UFO VPN برای صرفه جویی یا برنده شدن در برنامه های عضویت و موارد دیگر ، پیشنهادات گاه به گاه خود را به کاربران خود می دهد. برآورده کردن نیازهای کاربران و افزایش رضایت آنها یکی از دلایلی است که این VPN حیرت انگیز در چنین مدت کوتاهی از زمان آغاز فعالیت خود سرآمد است. آنها به عنوان یک VPN مشهور جدید ، برای رقابت شخصی خود در صنعت ، مایل اضافی می روند. این در واقع خبر خوبی برای کاربران است زیرا این شرکت های جدید با هدف بالا برای جلب رضایت مشتری های بزرگتر هر کاری را که انجام می دهند انجام می دهند. به عنوان مثال ، در کریسمس و سال نو 2019 ، آنها تخفیف هایی را برای بسته عضویت خاص خود به شما ارائه دادند که درمورد عضویت آنها صحبت خواهیم کرد. به غیر از آنها ، آنها همچنین قرعه کشی خوش شانس بین مشتریان خود و دادن جوایز عضویت iPhone XS MAX ، طرفدار. چقدر باحاله!

UFO VPN Review 2019 - حمله به صنعت VPN!

اطلاعات بیشتر درباره UFO VPN

این VPN کوچک سبز دارای مشخصات خوبی برای جلب توجه است. دفتر مرکزی آنها در هنگ کنگ است. شرکت اصلی ToolForest Limited است که در سال 2017 تأسیس شده است. این شرکت به اندازه کافی قدیمی نیست اما به سرعت زمینه را پیدا کرده است ، به خصوص با پیشنهادات مرسوم و رابط های کاربردی. آنها ابتدا برنامه های VPN پرداخت شده خود را راه اندازی کردند و سپس پس از محبوبیت ، نرم افزار رایگان VPN خود را که در دستگاه های تلفن همراه iOS و اندروید ، ویندوز و مک ارائه شده است ، معرفی کردند و همچنین در مرورگرهای محبوب مانند Chrome ، Opera ، Tor و غیره دارای 500 سرور در سراسر کره زمین هستند. در مکانهای مختلف.

وب سایت آنها یک نکته ناچیز است که به شما بیگانه می دهد احساس می کنید که روی چیزی غیرقانونی قرار نگرفتید. با این حال ، این نیز می تواند راه خود را برای ارائه آن سوء استفاده نجومی به دنبال نام بیگانه خود باشد. به هر صورت ، آنچه خدمات مهم آنهاست و بسیار خوب است ، بنابراین استقبال بزرگی از این E.T است!

برنامه های آنها

آنها به جز تصرف زمین ، سه برنامه دیگر برای مشترکین خود دارند. توصیه می کنیم از برنامه سالانه آنها که 2.99 دلار در ماه با تمام ویژگی های آنها لذت می برد استفاده کنید. بسته سالانه آنها طولانی ترین مزیت است که بیشترین مزایا را ارائه می دهند. با این حال ، آنها برنامه های 1 ماهه و 6 ماهه خود را به ترتیب 7.99 دلار و 4.99 دلار در ماه دارند.

عضویت آنها

آنها سه نوع عضویت برای مشترکین خود ارائه می دهند یعنی برنامه های عضویت رایگان ، پیشرفته و حق بیمه که ویژگی های متفاوتی را به کاربران ارائه می دهند. عضویت رایگان آنها کاربران را قادر می سازد VPN را به یک دستگاه واحد متصل کنند. برخلاف سایر ارائه دهندگان VPN ، UFO VPN کیفیت تجربیات نسخه رایگان و پرداخت شده را کاملاً مشابه نگه می دارد ، مانند تعداد مکانهای مشابه یعنی 16 کشور و 26 شهر در سراسر جهان برای هر دو نسخه باز است. با این حال ، البته ، عضویت پرداخت شده آنها امکان استفاده از سرورهای سریعتر واقع در همان مکان ها و چندین دستگاه را می دهد تا همزمان با آنها ارتباط برقرار کنند. با وجود تعداد زیاد سرورهای آنها ، آنها با گذشت زمان تعداد سرورها را افزایش می دهند. به عنوان یک گیلاس در بالا ، آنها پیشنهادات تبلیغاتی را برای کاربران پریمیوم خود ارائه می دهند مانند 30٪ تخفیف در خرید یک بسته حق بیمه در سال نو که هنوز هم برای استفاده در دسترس است.!

UFO VPN Review 2019 - حمله به صنعت VPN!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments