بررسی Ivacy VPN توسط کارشناسان و ویراستاران VPN ما

[ware_item id=33][/ware_item]

با همین روش ، نرم افزار آنتی ویروس از شما در برابر بدافزارهای مضر ، یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN محافظت می کند و از حریم خصوصی و امنیت شما در هنگام وب محافظت می کند..


یک VPN ، به زبان ساده ، یک شبکه خصوصی است که در یک شبکه عمومی گسترش یافته و به کاربران در آن شبکه خصوصی اجازه می دهد تا با اطلاعاتی مانند سیاهههای مربوط به فعالیتها و آدرسهای IP تغییر یافته یا پنهان شده از افرادی مانند ارائه دهنده خدمات اینترنت شما یا در اینترنت ، به گشت و گذار در وب بپردازند. هکرهای سناریو بدترین حالت.

Ivacy که مقر آن در یکی از قطبهای فناوری جهان ، سنگاپور است ، از سال 2007 مشغول ارائه خدمات VPN بوده است. Ivacy که تحت عنوان شرکت محدود محدود PMG خصوصی فعالیت می کند ، ممکن است نسبتاً ناشناخته باشد ، شاید با هدف.

این بررسی نگاهی عمیق به برخی از ویژگی های اصلی Ivacy خواهد داشت ، اینکه چگونه می توانید Ivacy را فعال و دستگاه خود را اجرا کنید ، مقایسه با سایر ارائه دهندگان اصلی VPN ، سایر ویژگی های قابل ذکر و همچنین اینکه فکر می کنیم Ivacy چیست یا خیر. ارزش خرید در "خط پایین" ما را دارد.

برنامه ها و قیمت گذاری

یکی از موارد بهتر در مورد Ivacy VPN ، طیف وسیعی از بسته های موجود آنهاست. اگر تصمیم به سرمایه گذاری در Ivacy VPN گرفته اید و هوشمندانه این کار را انجام می دهید ، می توانید از پس اندازهای خوبی بهره مند شوید. در زیر سه بسته فعلی Ivacy VPN ارائه می دهد.

قیمت گذاری پیچک

در اینجا تجزیه و تحلیل است:

بسته 1 - برنامه ماهانه

  1. 9.95 دلار در ماه و بنابراین 119.4 دلار در سال
  2. پس انداز 0٪

بسته بندی 2 - 1 سال (با یک سال رایگان) برنامه

  1. 2.25 دلار در ماه و بنابراین 27 دلار در سال
  2. پس انداز 77٪

بسته 3 - یک سال برنامه

  1. 3.33 دلار در ماه و بنابراین 39.96 دلار در سال
  2. پس انداز 66٪

با توجه به پس انداز ، مشخص است که Ivacy VPN برخی از بسته های ارزان قیمت ترین و رقابتی ترین VPN را امروز در خارج از کشور ارائه می دهد. از این گذشته ، مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، Ivacy VPN به هر سه برنامه به مشتریان ارائه می دهد خدمات یکسان ، ارائه متوسط ​​قیمت ماهانه و سالانه و همچنین صرفه جویی در فرصت ها از همه مهمتر است..

یک استثنا در این مورد ProtonVPN است ، جایی که آنها یک برنامه اساسی کم هزینه و دارای ویژگی ها و سرورهای محدود و سپس طرحی گرانتر با طیف گسترده ای از ویژگی ها و سرورهای مختلف را برای انتخاب ارائه می دهند..

روش های پرداخت

اگر تعداد روشهای پرداخت موجود برای گفتن اینکه آیا ارائه دهنده VPN ارزش آن را دارد یا نه استفاده می شود ، Ivacy VPN برای هیچ کس دوم نخواهد بود! ارائه دهنده VPN لیستی جامع از گزینه ها را برای مشتری ارائه می دهد تا بتواند برای پرداخت هزینه خدمات خود از جمله PayPal ، Visa و MasterCard ، BitPay ، CoinPay و موارد دیگر استفاده کند..

روش های پرداخت پیچک

یک چیز این است که ، ما به آرامی به سمت دنیای بدون پول می رویم و Ivacy VPN اطمینان داده است که آنها به خوبی در گروه باند قرار دارند! با این حال با احتیاط از گزینه های Crypto و PaymentWall خود استفاده کنید زیرا استفاده از این موارد ، شما را واجد شرایط برای سیاست بازپرداخت نمی کند..

حریم خصوصی شما با Ivacy VPN

دلیل اصلی که هر کسی برای نصب و استفاده از شبکه خصوصی مجازی تصمیم گیری می کند ، اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت خود بدون ایجاد خطر در کیفیت تجربه گشت و گذار یا سرعت تجربه گفته شده است..

به نظر می رسد Ivacy VPN روی سطح شما را پوشانده است. با بیش از 450 سرور زنده در بیش از 100 کشور مختلف تا به امروز و تغییر نامحدود سرور ، به راحتی می توان گفت Ivacy VPN همیشه یک سرور اشباع نشده برای شما خواهد داشت.

علاوه بر این ، یکی از برجسته ترین ویژگی ها ، اگر همه افراد همین کار را انجام دهند ، چندان چشمگیر نخواهد بود ، دقیق بودن Ivacy VPN است ، و منظور ما دقیق است سیاست بدون LOG. روند اظهارات دروغین مربوط به "سیاست عدم ورود" افزایش یافته و فراگیرتر شده است.

برای اطمینان از حرمت ادعای Ivacy VPN ، ما از طریق سیاست حفظ حریم خصوصی آنها (برای صرفه جویی در وقت از انجام این کار) استفاده کردیم و با تعجب متوجه شدیم که ادعای آنها مشروع است! نه تنها این یک ادعای قانونی است ، بلکه یکی از بهترین سیاستهای خارج از کشور است. Ivacy به سختی هیچ اطلاعاتی را برای شما ذخیره نمی کند ، و فقط به صرفه جویی در نام ، آدرس ایمیل و روش پرداخت شما متوسل می شود.

یک پارامتر مفید برای قضاوت در هنگام مقایسه ارائه دهنده های VPN ، تعداد و تراکم سرورهای ارائه شده است. به یاد داشته باشید ، هرچه سرور به شما نزدیک تر باشد ، کارایی بهتری خواهد داشت. در سطح سطح ، Ivacy حدود 450 سرور در سرتاسر جهان را ارائه می دهد - تعداد نسبتاً کم با در نظر گرفتن 3،400 پیشنهاد شده توسط NordVPN و 3،000 ارائه شده توسط TorGuard.

با این حال ، سرورهای Ivacy VPN به خوبی در سراسر جهان پخش شده اند. با بیش از 100 مکان سرور در سرتاسر جهان ، Ivacy در این زمینه رقبایی مانند NordVPN و Tunnel Bear را از بین می برد که به ترتیب 59 و 22 دارند.

با تعمیق بیشتر مکانهای Ivacy ، شایان ذکر است که Ivacy VPN پوشش برخی از مناطق دور افتاده VPN در جهان را تضمین کرده است. Ivacy VPN شش سرور در آفریقا دارد ، منطقه ای که غالباً توسط رقبای خود نادیده گرفته می شود.

علاوه بر این ، Ivacy پوشش سرور را در مکان هایی که برخی از قوانین سرکوبگرانه سانسور بیش از حد ، مانند ترکیه ، چین و روسیه نیز فراهم می کند ، فراهم می کند..

سرعت و عملکرد

قبل از پرداختن به سرعت و قابلیت های عملکرد Ivacy VPN ، یادآوری می کنید که استفاده از VPN به احتمال زیاد تأثیر مخربی بر سرعت اینترنت شما خواهد گذاشت. با استفاده از ابزار تست سرعت اینترنت Ookla ، اثرات Ivacy VPN را در تأخیر و سرعت بارگیری / بارگذاری فهمیدیم.

ویژگی ها و عملکرد Ivacy

در آزمایشات ، متوجه شدیم که Ivacy VPN تاخیر داخلی را حدود 2360 درصد افزایش می دهد. این رقم به محض در نظر گرفتن رقبا مانند TorGuard تاخیر در حدود 6.7٪ کاهش می دهد این رقم به طرز قابل ملاحظه ای ضعیف است..

با سرعت بیشتر در سرعت بارگیری ، Ivacy VPN خیلی بهتر از این استفاده نکرد. براساس آزمایش های Ookla ، Ivacy سرعت بارگیری را حدود 19.1٪ کاهش داد. با سرعت بارگذاری ، آزمایشات ما نشان داد که Ivacy VPN این سرعت ها را حدود 32٪ کاهش می دهد.

با وجود این که این یک نمره خالی از لطف نیست ، با همه رقبا مقایسه می شود ، سرعت بارگذاری Ivacy نیز به بهترین وجه می تواند متوسط ​​باشد. متأسفانه ، ما نیز معتقدیم که مسئله افزایش سرعت مقایسه ای Ivacy VPN پس از افزایش تعداد سرورهای زنده قابل حل است.

سازگاری دستگاه

خبر جالب این است که Ivacy VPN خدماتی را ارائه می دهد که تقریبا با تمام سیستم عامل های محبوب سیستم عامل سازگار است. انواع این دستگاه ها در زیر ذکر شده است.

سازگاری دستگاه Ivacy

علاوه بر این ، برنامه های کاربردی در تمام سیستم عامل های فوق با طراحی بسیار اندک و تقریباً بدون مشکل درهم و برهم طراحی شده اند.

همچنین مفید است بدانید که Ivacy VPN کاملاً با سیستم عامل های مختلف دیگر ، از جمله بلک بری ، تلویزیون هوشمند ، کنسول و لینوکس سازگار است. یکی دیگر از خبرهای خوب در مورد Ivacy ، سازگاری آن با Kodi است - سرویس رو به رشد روزافزون ، پر طرفدار و با اشتراک باز.

در دسترس بودن دستگاه های Ivacy

سرانجام ، شاید چیزی که Ivacy از دست ندهد افزودنیهای Firefox یا Chrome آنها باشد. این برنامه های افزودنی 100٪ در تمام مدت کار نمی کنند ، اما ما اعتقاد داریم که این چیزی است که Ivacy روی آن کار می کند. با وجود این ، ما تصمیم گرفتیم که از اختلاف جزئی در میان سایر سیستم عامل های دیگر Ivacy VPN پشتیبانی کند و این کار را بسیار خوب انجام می دهد.!

فراتر از VPN

با انتخاب تعداد زیادی از ارائه دهندگان مختلف VPN ، ممکن است برای مشتریان مفید باشد خدمات مختلف را بر اساس ویژگی های اضافی دیگری که ارائه می دهند ارزیابی کنند. یکی از مهمترین مواردی که باید در مورد سرویس Ivacy توجه داشته باشید خدمات زیرزمینی «تفرقه زدائی» است. این سرویس یک نوع است و در ابتدا توسط Ivacy نیز ایجاد و راه اندازی می شود.

به طور خلاصه ، تونل سازی Split به کاربران امکان می دهد انتخاب کنند که بیت داده ها توسط ISP های خود وارد چه کسانی شوند و اطلاعات مربوط به فعالیت شبکه خود را رمزگذاری و نامرئی می کنند..

غالباً در مواردی از خدمات VPN با بودجه مناسب تر ، مانند Ivacy VPN ، برخی از جنبه های تجربه مشتری ممکن است وجود نداشته باشد ، مانند خدمات به مشتری.

با این حال ، در کمال تعجب ما ، و با وجود هزینه های بسیار کم آن ، خدمات مشتری Ivacy VPN چیزی را برای مطلوب باقی نگذاشت ، زیرا سریع پاسخ می دادند ، بسیار مفید و پیگیر در انجام این کار بودند. در مورد سایر VPN های بودجه که اغلب مناطقی مانند خدمات پس از فروش خود را به نفع قیمت های رقابتی قربانی می کنند ، نیز صادق نیست.

خط پایین

با توجه به جنبه های مختلفی که در طول مقاله بیان کرده ایم و مرور کرده ایم ، احساس می کنیم Ivacy VPN یک سرویس VPN مقرون به صرفه است که رو به رشد بوده و تا چند سال آینده ادامه خواهد داشت..

از جدول مقایسه بالا کاملاً به وضوح دیده می شود که به طور مقایسه ای ، Ivacy تعداد سرورهای کاملاً محدودی را برای انتخاب مشتریان خود دارد - شاید این موضوع ارتباطی با قیمت های غیرمعمول پایین داشته باشد.!

این نرم افزار از خدمات عالی مشتری برخوردار است ، به خصوص برای قیمتی که می پردازیم ، گزینه ای برای Split Tunneling ، یک سوئیچ kill برای تضمین ایمنی و یک رابط کاربر پسند.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments