IPVanish Review 2019 – آیا واقعاً خوب است؟

[ware_item id=33][/ware_item]

افزایش آگاهی از هک و جاسوسی این روزها از طریق اینترنت باعث رشد نمایی در ترافیک به وب سایت های VPN شده است. این دلیلی است به اندازه کافی برای نگاه عمیق به چندین ویژگی ارائه شده توسط اقیانوس وسیع VPN.


بنابراین ، عینکهای خود را قرار داده و به ما اجازه دهید موجها را آرام کنیم تا شما را در گرفتن صحیح ماهی ، IPVanish قرار دهد.

همه جانبه

از زمان به وجود آمدن IPVanish ، تخته سنگی تمیز و عاری از شایعات درمورد اطلاعات داشته است و با ستایش مداوم مطرح شده است. کاربران جهانی که در سالهای ابتدایی خود بد اخلاق هستند ، از این سرویس VPN انتظارات بالایی دارند. با توجه به این نکته ، IPVanish ضمن تنظیم سوابق جدید اجرای خوب کارهایی که قرار است انجام دهد ، سابقه بسیار خوبی در برآورده کردن آن انتظارات دارد..

کارشناسان VPN ما زمان کافی را به این محصول VPN اختصاص داده اند و پس از درک کامل و آزمایش های مختلف ما این بررسی IPVanish را به طور انحصاری برای شما آورده ایم..

بسیاری از صفات موجود در این VPN وجود دارد که طی سالها مورد علاقه کاربران قرار گرفته است. ویژگی های شگفت انگیز IPVanish را بخوانید

هزینه Perks

IPVanish گزینه ای دشوار برای انتخاب است زیرا تنها با انتخاب پکیج شما می تواند بسیار اقتصادی یا بسیار گران قیمت باشد. بنابراین اولین کاری که ما خواهیم کرد این است که شما را راهنمایی کنیم که کدام پکیج برای شما بهتر کار خواهد کرد. در واقع ، برنامه ماهانه "10.00 دلار در ماه " کمی از بودجه کاربران معمولی خارج می شود ، بنابراین ، ما این طرح را به شما توصیه نمی کنیم. اما اگر کسی بسته سالانه را انتخاب کند ، قیمت آن بسیار منطقی است و از میانگین نرخ موجود در بازار پایین می رود. بنابراین سالانه شما را بسیار پس انداز خواهد کرد!

برنامه 1 ساله برای شما هزینه خواهد داشت: 6.49 دلار در ماه.

در بالای بسته شگفت انگیز سالانه ، به لطف نگرش سخاوتمندانه IPVanish مبنی بر اینکه برنامه های اشتراک آنها معمولاً با تخفیف همراه است ، به خصوص در فصول معاملات. بنابراین آماده باش و تقویم های خود را برای تمام جشن های سال که می آیند ، علامت گذاری کنید. 

IPVanish 7 روز ضمانت برگشت پول دارد ، البته این ضمانت کمی برای ارائه دارد. در صورت رضایت از خدمات ارائه شده ، به راحتی می توانید بازپرداخت بپرسید. هیچ مشکلی در سیاست بازپرداخت آنها وجود ندارد.

با این وجود ، چیزهای بیشتری وجود دارد که باید ، بنابراین خواندن بررسی IPVanish را ادامه دهید تا شبهات نهایی به ذهن شما خطور کند.

خواص منجی

IPVanish به 3 زبان برای اسکان بیشتر مشتریان ارائه می شود و از نظر کیفیت بیش از کمیت است. بیش از 40،000 IP از طریق 1300+ سرورهای VPN در 75+ مکان ارائه می دهد.

موضوعی که باعث می شود آن را متمایز کنیم این است که اکنون پنج سال اتصال همزمان از طریق یک اشتراک واحد برای یک سال امکان پذیر است. این راه بیش از یک دسترسی معمولی توسط سایر VPN ها است و به طور جدی نکته اصلی برای خرید آن است. در کنار این واقعیت که از همه سیستم عامل هایی مانند Windows ، Android ، iOS ، Chromebook ، Linux و روترها می توان آن را یافت و بارگیری کرد ، این به شما امکان می دهد تا به هر دستگاه یا حتی تمام دستگاه هایی که در خانه دارید متصل شوید..

نه تنها این ، با 5 اتصال همزمان ، می توانید امنیت خانواده خود را از طریق IPVanish نیز تضمین کنید. IPVanish شما و خانواده شما را تحت پوشش قرار داده است. اگر با هم اتاقی های خود در یک آپارتمان یا خوابگاه دانشگاه زندگی می کنید ، می توانید در هر برنامه قیمتی تقسیم صورتحساب ماهانه در بین هم اتاقی های خود ، پس انداز کنید..

اگر از Wi-Fi در هتل ها ، قهوه خانه ها یا سایر مناطق عمومی استفاده می کنید ، این فیلم را تماشا کنید تا ببینید چگونه می توانید با استفاده از IPVanish کامپیوتر خود را از اتصالات Wi-Fi ناامن محافظت کنید.

محافظ در قلمرو نامرئی بودن

در هنگام شکل دادن به این بررسی IPVanish برای افراد غیرمجاز ، تصمیم گرفتیم IPVanish را برای سرعت و پینگ تست کنیم و به این نتیجه رسیدیم که IPVanish سرعت سریعتر و طیف گسترده ای از پروتکل ها را برای محافظت نهایی و رمزگذاری فراهم می کند. IPVanish باید کلیه فعالیتهای ویروسی شما را به همراه هیچگونه خط مشی مربوط به دستورالعمل دفاع نهایی در برابر جاسوسان و هکرها از بین نبرد. قدرت برای ایمن نگه داشتن همه شما و فقط یک اشتراک در دسترس است.

با در نظر گرفتن تمام خصوصیات عالی IPVanish ، بهترین ویژگی برای همه افراد دارای آگاهی در مورد حریم خصوصی ، مکان آن است. IPVanish در ایالات متحده آمریکا قرار دارد ، با این حال ، از آنجا که IPVanish هیچ گونه فعالیتی را در خود نگه نمی دارد ، آنها نمی توانند هیچ ماده قابل توجهی را تحویل دهند در حالی که شما از اینترنت استفاده می کنید به مقامات نظارتی مانند آژانس امنیت ملی ، NSA..

IPVanish Review 2019 - آیا واقعاً خوب است؟

همه چیز را بدانید

درک مشتری می تواند به هماهنگی بین محصول در حال توسعه و تمایل کاربران برای استفاده از سرویس های موجود کمک کند. IPVanish همه چیز را بدست آورده است. از هر "چه کسی و چه موقع" گرفته تا همه "چگونه ها و چرخ ها" ممکن است ، صفحه "چرا VPN" IPVanish تمام راه حل ها را برای حتی بی اهمیت ترین مشکلاتی که ممکن است ذهن بیننده وب سایت بگذرد ، دارد.

سرورهای IPVanish تأثیر زیادی در ارائه پشتیبانی مجازی می گذارند ، به دلیل راهنمایی های مناسب در جهت تضمین حق استفاده از حریم شخصی افراد ، از این ترافیک استفاده می کنند. آنها با توضیح ساده تر از کتابچه راهنمای کاربر ، کاربران خود را قاشق می کنند. وب سایت به عنوان راهنمای کاملی برای استفاده نهایی از VPN استفاده می شود که معمولاً اگر کاملاً درک نشود ، می تواند بی فایده باشد ، به این دلیل که کاربر تمام موارد استفاده خود را نمی داند.

سرویس های معتبر IP

IPVanish با تغییر و تغییر مکان مجدد آدرس جدید پروتکل اینترنت (IP) ، وظیفه تقویت شما را به طور واقعی می گیرد. این همه شکارچیان مضر و شرور را که می خواهند با نقض حریم شخصی شما تلاش کنند ، می جنگد. شما یک آدرس IP جدید را از یک کشور دیگر دریافت می کنید و نشان می دهد مثل شما فقط یک شهروند دیگر در یک کشور انتخاب شده هستید.

از نظر آماری ، IPVanish حدود 5 برابر میانگین سرعت رقبای خود را فراهم می کند. تنها پس از 45 دقیقه ، شما می توانید شخصاً IP خود را تغییر دهید که در واقع یکی از بهترین گزینه ها برای دسترسی به هرچه بیشتر وب سایتهای محدود جغرافیایی کشورهای مختلف است..

ممکن است آدرس IP خود را اینجا آزمایش کنید قبل و بعد از اتصال به VPN

بزرگنمایی سریع در وب سایت

یک پلت فرم جذاب و آسان برای تعامل با لرزش های حرفه ای به شما می دهد. داشتن تمام اطلاعات مورد نیاز در برگه ها به کاربر اجازه می دهد تا فقط به اطلاعات موردنیاز دسترسی داشته باشد. برگه "چرا VPN" کلیه اطلاعات اولیه گرافیکی را دارد که یک شخص تازه وارد برای درک یک VPN با آن نیاز دارد. برگه "برنامه ها" و "قیمت گذاری" جایی است که شما به کار شغلی می پردازید و برنامه را بعد از یک نگاه سریع در قیمت ها بارگیری می کنید. بخش راهنمای آنها به خوبی ساماندهی شده و به دسته هایی از جمله سؤالات متداول ، راهنماهای تنظیم ، عیب یابی ، سؤال درباره صورتحساب و اعلان تقسیم می شود. این یکی از بهترین مراکز پشتیبانی تا آنجا که VPN است می رود. سؤالات متداول در واقع به همراه آنها نمایش داده می شود. این باعث می شود تا زمان ارسال ایمیل از طریق تیم خود یا مرور گروه ها برای پاسخ ها ، زمان کاربر صرفه جویی شود. 

نمای فنی بهترین برنامه Guard Guardal

تنظیم آسان با اندازه پرونده بارگیری نسبتاً کوچکتر ، ما در تنظیم برنامه هیچ مشکلی پیدا نکردیم. راهنماهای راه اندازی مصور و مفصل مراحل گسترده و ساده ای را برای نصب ارائه می دهد. در دسترس بودن برنامه ها در همه سیستم عامل ها به طور واضح در وب سایت IPVanish متمرکز شده است. فیلم ها و وبلاگ های آموزشی در صورت لزوم کمک کمتری می کنند.

یک کلیک بر روی مورد بلافاصله بر اساس نیاز و انتخاب شما برنامه / نرم افزار را بارگیری می کند. علی رغم خواسته های فنی ، IPVanish یک کار رضایت بخش در پنهان کردن این شبکه ها از مشتری انجام داد و نصب را مستقیماً بر روی نقطه نگه داشت. تمام برنامه هایی که برای آزمایش محاکمه شدند امیدوار کننده به نظر می رسند و همه از نظر ظاهری و ویژگیهای نسبتاً مشابهی داشتند و هیچگونه تبعیضی بین سیستم عاملهای مختلف نداشتند.

ثبت نام

فرم ثبت نام شامل می شود

  • لیست قیمت های سه بسته
  • فقط آدرس ایمیل شما
  • انتخاب روش پرداخت

اطلاعات شخصی بسیار کمی از آنها خواسته شده است ، که نشان می دهد آنها از حق کاربران برای حفظ حریم خصوصی استفاده می کنند. روند ثبت نام سریع و آسان است و این یک جذابیت بزرگ برای کاربران شلوغ VPN امروزی است که در صورت رضایت از آنها بیش از چند ثانیه در هیچ صفحه ای باقی نمی ماند و اگر از آنها خوشش نمی آید و از فرم های طولانی دور می شوند. هر برنامه ای که از اطلاعات شخصی زیادی درخواست کند ، لامپ قرمز را در ذهن خود روشن می کند.

بخشنده  

IPVanish حتی ممکن است شما را غافلگیر کند! اگر در هنگام ثبت نام به اندازه کافی خوش شانس هستید ، IPVanish ممکن است دقیقاً همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده تخفیف اضافی به شما اعطا کند..

برای تخفیف های شگفت انگیز تر با وب سایت در ارتباط باشید و هرگز نمی دانید ، در واقع می توانید برای معالجه خود اقدام کنید!

گیلاس در بالا!

عامل برنده اشتراک IPVanish این واقعیت است که IPVanish فاصله زیادی را با ترکیب هر یک از امکانات موجود در وب سایت برای کاربران اندرویدی طی کرده است. این امر باعث شده است که به لطف این برنامه تعداد زیادی از کاربران بتوانند از لپ تاپ و دسک تاپ به تلفن های شخصی خود جابجا شوند. 

این هیچ راز نیست که کاربران Android اغلب از نظر تجربه کاربر و به روزرسانی های بسیاری از برنامه ها ، پشت سر گذاشته اند. توسعه دهندگان از سرمایه گذاری در برنامه های به روز شده اندیشه دریغ نمی کنند زیرا نسخه های اندرویدی متعدد وجود دارد و اکثر مصرف کنندگان آنها ممکن است کاربران اپل باشند.

سهولت دسترسی به کارکردهای مختلفی از جمله سوئیچ kill برای خاموش کردن کلیه فعالیتها و اقدامات تست سرعت در تلفن های همراه ، نعمت IPVanish است که افتخار دارد. اجرای صاف در دستگاه های مختلف می تواند یک عامل مهم در بررسی IPVanish باشد. از آنجایی که آنها به خواسته های کاربران هر سیستم عامل اهمیت می دهند ، سخت نیست که رتبه خوبی برای آنها ندهیم. 

تعامل با سازندگان The Defender

LiveChat همواره قدرت خود را نشان داده است ، اما به دلایل ناشناخته ، اکنون در دسترس نیست. سیستم بلیط معمول در بخش "پشتیبانی" گنجانیده شده و در دسترس کاربران 24/7 است. 

مراقبت از مشتری می تواند یک برند را بسازد یا بشکند. یکی از دلایل اصلی بررسی IPVanish VPN مثبت بودن این است که آنها زمان و انرژی خود را در ویژگی Live Chat (گفتگوی زنده) خود سرمایه گذاری می کنند. آنها یک تیم اختصاصی از متخصصان آموزش دیده دارند که سریعاً مسائل را شناسایی و حل می کنند. این امر به ویژه هنگامی که می خواهید یک سرویس دهنده خاص VPN را برای یک سرویس جریان مانند Netflix پیدا کنید ، راحت است. این کار کمی مشکل است زیرا برخی از سرورهای ارائه دهنده محبوب VPN مانند IPVanish به دلیل اجازه دسترسی غیرقانونی به محتوای جغرافیایی محدود توسط این برنامه ها قرار گرفته اند. شما نمی توانید مواردی از این دست را به تنهایی مدیریت کنید ، بنابراین تعامل کمی مثمر ثمر با ارائه دهنده VPN شما ضروری است.

با این وجود ، نمای کاملاً دقیق و عکاسی در بخش راهنما اثبات می شود که کافی است ، زیرا تمام جنبه های مربوط به دلیل نیاز به یک VPN را تا آخرین بیت که در آن شما یک VPN کار دارید و هر نوع دستگاهی که دارید اجرا کنید ، را پوشش می دهد..

غیر قابل کشف!

چه کسی دوست ندارد یک شیرین کاری را بکشد تا تا زمانی که ممکن است در زیر لباس نامرئی بماند؟ هیچ کس جادو را دوست ندارد که خاموش شود. اینجاست که IPVanish یک دفاع زره پوش مانند می پوشد! این یک گزینه تازه سازی خودکار IP است که یک آدرس IP جدید را هر 45 دقیقه یک بار اختصاص می دهد.

برای بهتر کردن این فرآیند ، قبل از تعویض آدرس IP ، سوئیچ kill را بطور خودکار اجرا می کند ، و ابزار ردیابی آژانس های نظارت را بی فایده می کند زیرا ردیابی شما در IP های مختلف و مختلف تقریباً غیرممکن است..

رویای جدید که فقط توسط IPVanish با مقرون به صرفه تر اعطا می شود با عنوان دوچرخه سواری IP شناخته می شود. این به تنهایی شایسته است IPVanish را به صدر برساند!

نفرت یا عشق

برای پیچیدن آن ، IPVanish سخت است. مناسب و ترجیحا برای پخش و تورنت HD به دلیل تحویل سریع کارآمد و همچنین ناشناس نگه داشتن کاربران ، ضرب و شتمی وجود ندارد که IPVanish آن را از دست داده باشد..

مقایسه IPVanish با VPN های دیگر با این کاربرد آسان ابزار مقایسه VPN!

کاملاً سازگار برای چرخش و چرخش مشتریان در محورهای جهان هر 45 دقیقه یک کار غیرممکن است که برای دستیابی به آن سالها طول کشید. از این رو ، IPVanish VPN واقعاً شایسته افتخار حضور در لیست محبوب ترین VPN در همه زمان ها است. همچنین خیلی مورد پسند است 

با در نظر گرفتن نظرات کاربران در سیستم عامل های مختلف ، قطعاً رأی مشترکان نیز بسیار مهم است. بنابراین ، IPVanish عشق به عملکرد کارآمد خود می یابد. همچنین ، اگر شما یک بازدید کننده مکرر در وب سایت ما هستید ، می دانید که IPVanish جزء 3 توصیه برتر ما برای VPN است و این بررسی IPVanish همان را توضیح می دهد.

نتیجه

ما امیدواریم که این به عمق برسد بررسی IPVanish نشان داده است که چه چیزی باعث می شود نرم افزار VPN آنها از رقابت جدا باشد و اکنون به شما کمک می کند محصول مناسب برای نیازهای شما باشد. گفتن این یک حدس نیست بلکه یک واقعیت است IPVanish به طور مداوم در تست های ما و همچنین آزمایشاتی که توسط آزمایشگاه های شخص ثالث انجام می شود ، به خوبی انجام می شود. ممکن است نقاط ضعف بسیار کمی در برنامه اندرویدی مانند قطع 1 بار در سرور کانادایی وجود داشته باشد ، اما ما در صدد هستیم این مسئله را امتحان کنیم تا ببینیم که این مسئله موقتی است یا دائمی است. به طور کلی IPVanish از ما جلوتر است ، و شما از خرید آن پشیمان نخواهید شد ، اما در بدترین حالت اگر پشیمان باشید می توانید ظرف 7 روز مطالبه بازپرداخت کنید. بنابراین وضعیت برنده!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments