GOOSE VPN Review 2019 – آیا غاز VPN آسان ترین استفاده از VPN است؟

[ware_item id=33][/ware_item]

آیا بعضی اوقات از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید؟ و اگر این کار را کردید ، آیا از خطرات خطرات هنگام ورود به سیستم Wi-Fi عمومی آگاه هستید؟ خطرات را با استفاده از VPN کاهش دهید! در این بررسی ، می فهمید که چگونه می توانید از GOOSE VPN بهره مند شوید. استفاده آسان و امنیت مقرون به صرفه!


وقتی صحبت از جرایم سایبری می شود ، پوشش بسیاری در این خبرها وجود داشته است. مردم به طور فزاینده نگران حریم خصوصی آنلاین خود هستند که به نظر می رسد بیشتر و بیشتر نقض می شوند. وقتی از اینترنت بدون VPN استفاده می کنید ، داده های شما ناامن است. اشخاص ثالث می توانند هر قدمی را که به صورت آنلاین و به معنای واقعی کلمه به طور همزمان مشاهده می کنید تماشا کنند! آدرس IP شما ممکن است در معرض دید مکان شما باشد. هکرها می توانند وارد دوربین دستگاه های شما شوند. VPN فعالیتهای آنلاین شما را تضمین می کند.

goosevpn را انتخاب کنید

یکی دیگر از معایب گشت و گذار در اینترنت و بدون VPN این است که شما به همه چیز در اینترنت دسترسی نخواهید داشت. هنگام مسافرت در خارج از کشور ، موانع جغرافیایی شما را از استفاده از خدمات خاصی که معمولاً در خانه استفاده می کنید ، بازمی دارد. VPN آن را پوشش داده است.

چرا باید از VPN استفاده کنید?

راه حل گشت و گذار ایمن و بی حد و حصر آنلاین یک VPN است. VPN مخفف یک شبکه خصوصی مجازی است. VPN به شما امکان می دهد تا اطلاعات خود را از طریق یک تونل رمزگذاری شده منتقل کنید. اطلاعات بین دستگاه ها و شبکه شما رمزگذاری می شوند. به این ترتیب اطلاعات شما محافظت و امن می شود و برای هکرها و سازمانهای دیگری که سعی در جاسوسی از شما دارند ، قابل مشاهده نخواهد بود.

علاوه بر رمزگذاری داده های شما ، یک VPN آدرس IP شما را نیز تغییر می دهد. مکان خصوصی شما محافظت می شود زیرا آدرس IP قابل مشاهده یکی از سرورهایی است که شما با آنها ارتباط برقرار می کنید. این سرور یک آدرس IP محلی را برای شما فراهم می کند. بنابراین ، اینترنت فکر می کند که شما در این ارتباط محلی بوده اید. با تغییر آدرس IP ، نه تنها از ایمنی بلکه ناشناس بودن شما اطمینان می یابد.

GOOSE VPN Review 2019 - آیا غاز VPN آسان ترین استفاده از VPN است؟ GOOSE VPN Review 2019 - آیا غاز VPN آسان ترین استفاده از VPN است؟

غاز مجازی به عنوان یک گارد امنیتی

GOOSE VPN هلندی است ارائه دهنده خدمات VPN. آنها یک بازیگر نسبتاً جدید اما خاص در بازار هستند. ما خدمات آنها را بازرسی کرده ایم تا دریابیم که چه نوع کیفیتی را ارائه می دهند. آنها به عنوان ارائه دهنده هلندی ، باید قوانین سختگیرانه اطلاعات شخصی را رعایت کنند. GOOSE VPN یک VPN است که خط مشی سخت و بدون ورود به سیستم را کنترل می کند. هیچگونه اطلاعات شخصی و فعالیت های آنلاین ضبط نشده است و ایمنی بی حد و حصر آنلاین شما را در همه زمان ها تضمین می کند.

یک تکنیک نیست؟ نگران نباشید!

به طور کلی ، VPN برای اکثر موضوع سخت محسوب می شود. GOOSE VPN می خواهد ایمنی بی حد و حصر آنلاین برای همه ، بدون در نظر گرفتن اینکه شما با VPN ها چقدر تجربه دارید. آنها آن را ساده نگه داشته اند. نصب آسان و استفاده آسان. به همین دلیل آنها به جای مشتری از طرفداران صحبت می کنند. با کمی توجه شخصی اضافی یا یک ژست ساده ، آنها می خواهند تفاوت ایجاد کنند.

مزیت دیگر این است که GOOSE VPN خدمات ساده خود را به چند زبان ارائه می دهد. می توانید برنامه را به زبان انگلیسی ، هلندی یا آلمانی نصب کنید. وب سایت VPN را به زبان های هلندی ، انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی و اسپانیایی توضیح می دهد. نروژی به زودی دنبال خواهد کرد. این پورتال به زبان انگلیسی و هلندی ارائه می شود. یک انتخاب آگاهانه ، زیرا ممکن است افراد تکنیک شخصی خصوصی را دشوار بدانند. با ارائه توضیحات به زبانهای مختلف ، GOOSE به توضیح عمومی در مورد استفاده ساده از خدمات VPN خود می رسد.

برای استفاده از این VPN لازم نیست یک تکنسین باشید. در سه مرحله شما با خیال راحت آنلاین هستید.

  • ایجاد یک حساب کاربری
  • دانلود GOOSE VPN
  • با خیال راحت گشت و گذار در اینترنت را شروع کنید

خدمات رانندگی GOOSE VPN

ما این مراحل را خودمان برداشتیم تا ببینیم آیا این برنامه به اندازه اعلام GOOSE قابل تقدیر است یا خیر. ما در مورد نصب آسان و ساده برنامه شگفت زده شدیم. در واقع ، برای استفاده از این VPN نیازی به تکنسین نیست.

تیم پشتیبانی غاز VPN

حتی وقتی در برابر مشکلات خاصی قرار دارید ، تیم پشتیبانی GOOSE VPN همیشه پشت شما را دارد. آنها 24/7 آماده کمک به شما هستند. چیزی که ما از آن بسیار قدردانی می کنیم. می توانید با ارسال نامه الکترونیکی یا از طریق چت زنده در وب سایت آنها به GOOSE VPN برسید. برای گپ وارد نشده اید؟ در وب سایت GOOSE VPN ، می توانید بسیاری از سؤالات متداول را بیابید. در نوار جستجو در صفحه FAQ ، می توانید سوال خاص خود را به سرعت پیدا کنید. سؤالات نیز در میان دسته های مختلف آسان است. لازم نیست قبل از یافتن راه حل ، لیست بی پایان سوالات را با پیمایش مرور کنید.

بررسی غاز vpn

بررسی حریم خصوصی

ما با خوشحالی غافلگیر شدیم GOOSE VPN یک بررسی حریم خصوصی ارائه می دهد. با استفاده از این سرویس ، می توانید از اتصال ایمن به اینترنت از طریق GOOSE VPN استفاده کنید. در صفحه می توانید آدرس IP جدید ، ارائه دهنده ، کشور و شهر سرور مورد استفاده خود را مشاهده کنید. این همچنین روشی است که اینترنت از این پس شما را می بیند. به همین دلیل می توانید مطمئن باشید که از یک اتصال مطمئن استفاده می کنید و مکان واقعی شما دیگر قابل مشاهده نیست.

تعداد نامحدود دستگاه ها

یکی دیگر از مزایای GOOSE این است که می توانید از VPN آنها در تعداد نامحدودی از دستگاه ها با یک حساب واحد استفاده کنید. فقط یک هزینه برای استفاده آسان VPN در لپ تاپ ، تلفن هوشمند ، تلفن کار ، تلویزیون هوشمند و غیره. GOOSE VPN از Android ، iOS پشتیبانی می کند, مک, مایکروسافت ، لینوکس ، روترها, KODI و Chrome.

جنبه فنی جامع GOOSE VPN

حتی اگر GOOSE VPN سرورهای زیادی ندارد که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید ، سرورهایی که ارائه می دهند بسیار گسترده و با کیفیت هستند. متوجه تفاوت در سرعت یا کیفیت بین ورود به سیستم Wi-Fi عمومی یا استفاده از VPN نخواهید شد. فقط با VPN ، شما با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار می کنید. ما چندین سرور GOOSE VPN ، سرورهای P2P و جریان را آزمایش کرده ایم. سرعت این سرورها کاملاً چشمگیر است ، که مطمئنا Goose VPN را به لیست اضافه می کند سریعترین VPN. GOOSE بازیکن نسبتاً جدیدی در بازار است. آنها هر هفته سرورهای جدید وصل می شوند.

پروتکل ها

IKEv2 پروتکل استاندارد GOOSE VPN است. این پروتکل پر سرعت دسترسی سریع و ایمن به گشت و گذار در اینترنت را فراهم می کند. این تنها پروتکل انتخاب نیست. GOOSE نیز ارائه می دهد L2TP / IPSec ، PPTP و OpenVPN. در صورت تمایل می توانید سرعت این سرورها را توسط خودتان به صورت رایگان تست کنید. GOOSE VPN یک محاکمه رایگان 30 روزه برای امتحان کردن خدمات آنها ارائه می دهد.

Kill Switch شما را ایمن می کند ، حتی با خرابی در اتصال!

برای اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین خود ، GOOSE VPN یک ویژگی جدید دارد: The Kill Switch. با Kill Switch ، شما همیشه از امنیت آنلاین و حریم شخصی خود اطمینان می کنید. اگر اتصال شما به VPN به هر دلیلی از کار بیفتد ، GOOSE VPN تضمین می کند که هیچ داده ای به صورت آنلاین رمزگذاری نشده می شود. می توانید Kill Switch را در اولویت با منوی برنامه فعال کنید. حتی در هنگام خرابی اتصال ، Kill Switch از داده های شما محافظت می کند. البته ، شما می توانید دوباره به GOOSE VPN وصل شوید تا در مرحله بعدی اینترنت را مرور کنید.

دسترسی نامحدود به محتوای جهانی

علاوه بر ایمنی آنلاین ، GOOSE VPN دسترسی نامحدود به محتوای جهانی را نیز فراهم می کند. شما می توانید FIFA Worldcup آنلاین یا محتوای هر نقطه از جهان را از طریق چندین سرور که به P2P اجازه می دهند ، تماشا کنید. وقتی با یک VPN پخش می شوید ، به فیلم ها و سریال های خود در سطح جهان دسترسی دارید. در طول تعطیلات یا سفر کاری به تماشای سری مورد علاقه خود به زبان خود بیاندیشید!

چگونه کار می کند؟ VPN شما را قادر می سازد سرور را انتخاب کنید تا به آن متصل شوید. شبکه ای که برای ورود به سیستم فکر می کنید سرور شما با آن ارتباط دارید موقعیت جغرافیایی شماست. این بدان معنی است که شما فقط به فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود در خارج از کشور دسترسی نخواهید داشت ، بلکه در خانه ماندن به فیلم ها و سریال های آمریکایی نیز دسترسی دارید.

هنگام مراجعه به ایالات متحده ، هنگام اتصال به یک سرور محلی ، فیلم ها و سریال های دیگر نشان داده می شوند. در آمریکا این مجموعه گسترده تر است زیرا بیشتر فیلم ها و سریال ها در آنجا ساخته می شوند. همچنین ، ارائه دهندگان مجوز پخش را دارند.

فرصت های خرید در سراسر جهان

غلبه بر موانع جغرافیایی با VPN همچنین از فرصت های خرید شما سود می برد. باز هم ، با اجازه دادن به شبکه فکر می کنید که از طریق VPN به یک سرور محلی وصل شده اید ، اکنون به فروشگاه های وب دسترسی دارید که تخفیف هایی را برای خریداران محلی ارائه می دهند. این می تواند به شما مقدار دلار ، یورو یا هر ارز دیگری که می خواهید استفاده کنید.

همچنین بخوانید: بهترین راهنمای VPN برای مسافران

به عنوان مثال در تایلند بلیط های هواپیمایی محلی ارزان تر است. وقتی از VPN استفاده می کنید و یک سرور تایلندی را انتخاب می کنید ، به این قیمت های محلی دسترسی دارید. همچنین ، محصولاتی در برخی از کشورها ، به عنوان مثال در آمریکا ، که ارزان تر از آمریکایی ها برای آمریکایی ها است. به نظر می رسد با استفاده از یک سرور آمریکایی در آمریکا هستید ، بنابراین می توانید از قیمت های ایالات متحده بهره مند شوید.

قیمت ها و بسته های غاز VPN

اگر نصب GOOSE VPN را در تمام دستگاه های خود در نظر گرفته اید ، در مورد بسته های داده مطمئن باشید. این بسته ها و قیمت های آنهاست:

قیمت گذاری goosevpn

  • نامحدود GOOSE VPN با 12،99 یورو در هر ماه
  • برنامه یک ساله با 59،88 یورو در هر سال. این برنامه یک ساله فقط هر ماه 4.99 یورو هزینه دارد.
  • اگر به داده های نامحدود احتیاج ندارید ، آنها همچنین بسته ای با پهنای باند 50 گیگابایتی را فقط با 2،99 یورو در هر ماه ارائه می دهند.
  • اشتراک شما با GOOSE VPN در هر زمان قابل ارتقا ، کاهش یا لغو است. به عنوان مثال ، وقتی پهنای باند 50 گیگابایتی را انتخاب کرده اید و متوجه شده اید که آن را طی ماه نمی کنید ، می توانید در هر زمان به یک اشتراک نامحدود ارتقا دهید.

با قیمت GOOSE ، آنها ارزان ترین و ارزان قیمت هستند ارائه دهندگان VPN ارزان در جهان. این کار را خودتان امتحان کنید ، قیمتها را با یکدیگر مقایسه کرده و متوجه خواهید شد که آنها در بین ارائه دهندگان ارزانترین نرخ ماهیانه ای که دیده ایم قرار می گیرند.

اگر قانع نیستید ، محاکمه آزاد 30 روزه خود را با GOOSE VPN امتحان کنید. هنگام ثبت نام در عضویت ، جای تعجب شما را ندارد!

خلاصه آن را برای شما

GOOSE VPN نه تنها یکی از ارزانترین ارائه دهنده های VPN که ما با آن روبرو شده ایم ، بلکه این گزینه را به شما پیشنهاد می کند که 30 روز آن را به صورت رایگان امتحان کنید! اگر فکر می کنید یک گرفتن وجود دارد ، قبل از ثبت نام در یک اشتراک ، خودتان را دریابید. ما معتقدیم که آزمایشی رایگان همراه با استفاده از VPN در تمام دستگاههای شما با یک حساب ، از مزایای اصلی GOOSE است.

همچنین در مورد اینکه یک "تکنسین" برای استفاده از این VPN باشید ، مطمئن باشید. GOOSE VPN در دسترس همه است. برای پدر بزرگ ، مادربزرگ ، پدر ، مادر و دوستان. استفاده از VPN برای همه آسان است. تیم پشتیبانی 24/7 آماده و قادر به پاسخگویی به سوالات شما هستند.

سرویس های اضافی GOOSE VPN خط مشی بدون ورود ، Kill Switch و بررسی حریم خصوصی است. این بررسی به شما امکان می دهد اگر واقعاً آنلاین با یک آدرس IP دیگر ایمن باشید ، ببینید. Kill Switch ایمنی آنلاین شما را تضمین می کند ، حتی در صورت عدم موفقیت اتصال به یک سرور محلی. با خط مشی عدم ورود ، هیچ یک از داده های شما ضبط نمی شوند.

به لطف VPN ، انسداد جغرافیایی ممنوع است. شما به کلیه محتوای جریان در سطح جهان دسترسی دارید. در نتیجه ، وقتی نوبت به سرویس های استریم و خرید آنلاین ارزان تر می رسد گزینه های بیشتری دارید.

با همه این مزایا ، چرا GOOSE VPN را امتحان نمی کنید؟ بگذارید آنها شما را متقاعد کنند و خدماتشان را 30 روز به صورت رایگان امتحان کنند !! چی برای از دست دادن داری?

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments