ExpressVPN Review 2019 – خوب ، بد و زشت!

[ware_item id=33][/ware_item]

در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان VPN فقط ادعا می کنند "سریعترین VPN در زمین" هستند ، ExpressVPN جرات می کند به سطح بعدی برود تا "تضمین" شود و آن را در صفحه اصلی خود تأیید کند. مطمئناً ضمانت پس انداز یک ماهه پول آنها از ادعای خود حمایت می کند ، در حالی که بقیه رقبا فقط یک هفته فرصت دارند که بعنوان یک دوره ضمانت ارائه دهند. سریعترین VPN در سراسر جهان هنوز هم بدتر می شود و در عین حال مناسب است که به عنوان "گسترده ترین VPN" نیز خوانده شود ، زیرا همچنین با Netflix همیشه چالش برانگیز و تقریباً هر سرویس جریانی برای نامگذاری روی کره زمین کار می کند..


ExpressVPN Review 2019 - خوب ، بد و زشت!

در این نقد و بررسی ExpressVPN, ما تمام ویژگی های لازم ، موارد و مواردی را که باید قبل از خرید اشتراک ExpressVPN بدانید ، پوشش خواهیم داد. Express VPN یک VPN همه در یک است که مناسب کسانی است که می توانند کمی هزینه بیشتری بپردازند تا زندگی خود را آسان کنند با یک VPN داشتن ویژگی های یکپارچه از امنیت جامد ، طراحی عالی ، عملکرد عالی و خدمات شگفت انگیز مشتری. همچنین به دلیل عملکرد عالی چند کاربره می تواند به عنوان بسته ای برای استفاده خانواده باشد. با این حال ، کسانی که کمی هزینه در بودجه خود را با هزینه هیاهوی بیشتر ، پیکربندی بیشتر و سازش در مورد امنیت دارند ، آن را ناعادلانه می دانند. این بررسی در مورد جوانب مثبت و منفی استفاده از ExpressVPN خواهد چرخید که مطمئناً دوم شما را به عنوان یک سوزن در یونجه پیدا خواهید کرد.

طرفداران

راه اندازی آسان

این چیزی است که به ExpressVPN یک جفت بال می دهد. درست پس از ثبت نام ، می توانید یک مشتری VPN را نصب کنید که از شما خواسته می شود پس از اجرای اولین بار ، کد فعال سازی را وارد کنید. این کد فعال سازی خاص برای هر دستگاه بی نظیر است. بدین صورت است که مشتری VPN شما در ورود به سیستم وقت شما را ذخیره می کند ، زیرا شما فقط از یک کد منحصر به فرد برای باز کردن رابط مستقل خود استفاده می کنید. حتماً ایمیل تأیید دریافت شده را با پیوندی که دارای این کد منحصر به فرد است ، ذخیره کنید. شما همچنین می توانید در طی مراحل نصب انتخاب کنید که آیا می خواهید داده های اتصال ناشناس با سرعت بیشتری به اشتراک گذاشته شوند بدون هیچ گونه مصالحی در مورد امنیت.

شروع با expressvpn

همچنین بخوانید: NordVPN Review 2019

به سادگی خوب است

برنامه ExpressVPN به منظور اطمینان از یک رابط کاربری دوستانه و بصری طراحی شده است. تنها کاری که باید پس از ورود به سیستم انجام دهید اینست که سرور را انتخاب کرده و اتصال را بزنید تا بتوانید از خدمات استفاده کنید. بعدا می توانید بعداً سرور را برای دسترسی سریع ستاره دار کنید. بقیه گزینه های اصلی پیکربندی مانند انتخاب پروتکل مورد نظر خود را می توانید در فهرست گزینه ها مدیریت کنید ، اما این یک اقدام ضروری نیست. چنین رابط کاربری ساده این VPN را به گزینه ای مناسب برای افزونه و بازیابی برای تمام نیازهای VPN شما تبدیل می کند. به همین دلیل است که توسط کاربران تازه کار مانند بچه ها یا کاربران مسن تبدیل به یک VPN با درجه بالا می شود. اگر می خواهید GUI برنامه را ببندید ، پس از آن برنامه همچنان در نوار وظیفه بی سر و صدا اجرا می شود تا به شما اجازه دهد سرورها را به راحتی وصل یا قطع کنید و بدون باز کردن پنجره به بسیاری از گزینه ها دسترسی پیدا کنید.

ویژگی چند کاربره

تغییر اخیر در سیاست ExpressVPN باعث شده است که این رتبه بالاتر از گذشته شود. این دستگاه دارای چندین کاربر است که حداکثر پنج کاربر برای استفاده همزمان از خدمات است. این کاربران می توانند از پنج دستگاه مشابه یا متفاوت برای ارتباط همزمان با VPN استفاده کنند. به عنوان مثال ، می توانید دستگاه های مشابه مانند پنج لپ تاپ را به طور همزمان یا دستگاه های مختلفی مانند تلفن ، تبلت و روتر طبق خواسته خود متصل کنید. قفل شبکه به کلیه دستگاه ها امکان می دهد از VPN بطور مستقل و یکپارچه استفاده کنند.

همه بررسیهای ExpressVPN در مورد کیفیت خدمات آنها صحبت می کنند ، اما اجازه می دهد نگاهی بیندازیم که چگونه این ویژگی موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود. بیشتر مردم پول کافی برای صرف هزینه سرویس VPN گران ندارند. بیا با آن روبرو شویم. ExpressVPN دارای رتبه بالایی است اما مقرون به صرفه ترین آن نیست. دانش آموزان و کارمندانی که از یک دستمزد به دست دیگری به صورت دهان و دندان زندگی می کنند ، ممکن است آن را به عقب برگردانند. با این حال ، بیایید با یک واقعیت بزرگتر روبرو شویم. اگرچه داشتن هم اتاقی در بعضی مواقع ممکن است زحمت بکشد ، استخر شما می تواند با ExpressVPN به فرصتی طلایی تبدیل شود. محبوب ترین طرح قیمت گذاری (15 ماه) ماهانه 6.67 دلار هزینه دارد. نگران نباشید ، آن را به پنج روش تقسیم کنید و هر کاربر فقط باید 1.33 دلار در هر ماه برای بهترین خدمات VPN سرفه کند! به نظر می رسد ، وسوسه انگیز ، متعجب?

توابع خودکار

انتخاب خودکار پروتکل به طور پیش فرض یکی از سخت ترین ویژگی های ExpressVPN است. این معمولاً OpenVPN از UDP است. همچنین می توانید ارتباط دیگری با پروتکل های دیگر مانند L2TP / IPSec ، PPTP ، TDP و SSTP با OpenVPN به صورت دستی برقرار کنید. با توجه به چندین مسئله امنیتی و قابلیت اطمینان ، OpenVPN به عنوان گزینه برتر ترجیح داده می شود. با این حال ، پروتکل خودکار ممکن است همیشه برای شما مناسب نباشد. در این حالت ، شما می توانید ترکیب بهینه پروتکل سرور موجود از ExpressVPN را پیدا کنید تا از بیشترین اشتراک خود استفاده کنید. چطور؟ خوب ، وقتی وارد حساب کاربری خود می شوید ، باید یک پروتکل VPN و یک سرور را در کشور مورد نظر خود برای باز کردن محتوا انتخاب کنید. مخلوط کردن و مطابقت برای پیدا کردن انتخاب عالی برای آن وب سایت و برای بار دیگر آن را یادداشت کنید..

تعویض Kill Switch

چگونه می توانیم در یک بررسی کامل ExpressVPN ، ویژگی Kill-Switch را فراموش کنیم؟ خوب ، یکی از جدیدترین و جدیدترین به روزرسانی برنامه "قفل شبکه" است. این ویژگی با افت ارتباط اتصال VPN ، تمام ترافیک اینترنت را غیرفعال می کند. این قفل در جلوگیری از نشت و عملکرد DNS به عنوان سوئیچ kill بسیار مفید است. علاوه بر این ، برنامه کلیه درخواستهای DNS را بیش از IPv4 از پروتکل نسبتاً ناامن IPv6 سوق می دهد. با این حال ، برای رمزگذاری سرعت در هر صورت و در هر صورت ، سطح رمزگذاری هرگز قابل مذاکره نیست.

VPN برای روترهای Wi-Fi

قابل توجه است که ExpressVPN نه تنها از یک تلفن همراه ، لپ تاپ ، دسک تاپ ، تبلت و غیره با یک رابط کاربری گرافیکی پاسخگو پشتیبانی نمی کند ، بلکه همچنین سیستم عامل را برای استفاده توسط برخی مدل های روتر Wi-Fi محبوب ارائه می دهد. این در واقع دو راه کار می کند. می توانید برنامه را بر روی روتر سازگار خود به صورت رایگان نصب کنید یا می توانید به راحتی یک روتر را با مشتری ExpressVPN از پیش تنظیم شده خریداری کنید. ExpressVPN می تواند در روتر بسیار مفید باشد زیرا ترافیک اینترنت در تمام دستگاههای متصل به Wi-Fi از طریق VPN با اشتراک عادی هدایت می شود..

در مورد ادعای مراقبت از مشتری صادق است ، همانطور که توسط بسیاری از بررسی های ExpressVPN تصدیق شده است ، شما می توانید راهنمای دقیق در مورد نحوه پیکربندی روتر خود را برای ExpressVPN در وب سایت رسمی آنها دنبال کنید. مطمئن شوید که سازگاری روتر خود را با ExpressVPN قبل از اینکه سیستم عامل را بر روی آن قرار دهید ، بررسی کرده اید ، در غیر این صورت ، ممکن است روتر خود را برای همیشه خراب کنید..

مزیت دیگر این است که روتر فقط به عنوان یک دستگاه حساب می شود ، بنابراین امکان اتصال بسیاری از دستگاه ها با پهنای باند در انتظار آن از طریق آن وجود دارد و هنوز دو دستگاه دیگر برای پیکربندی باقی مانده است. این یک حفره شگفت انگیز است که ExpressVPN برای مشتریانی که مایل هستند در ضمن لذت بردن از امنیت حق بیمه ، حداکثر پول پس انداز کنند ، فراهم کرده است. این ایده آل برای خانواده های بزرگ است که قادر به پرداخت اشتراک چند VPN نیستند.

مطمئن شوید که سازگاری روتر خود را با ExpressVPN قبل از اینکه سیستم عامل را بر روی آن قرار دهید ، بررسی کرده اید ، در غیر این صورت ، ممکن است روتر خود را برای همیشه خراب کنید..

شما ناشناس هستید

اخیراً نسخه .onion جدید وب سایت ExpressVPN برای سرگرمی کاربران گمنام Tor اضافه شده است. این ویژگی ExpressVPN همراه با پذیرش پرداخت بیت کوین با موفقیت مشتریان را قادر می سازد بدون هیچ گونه هویت و یا هویت و موقعیت مکانی خود ، کاملاً ناشناس و غیرقابل کنترل بمانند. آنها سیاستهای کاملاً شفافی درباره اطلاعاتی که جمع آوری می کنند و چرا دارند ، بنابراین شما همیشه مطمئن هستید که هیچ تهدید امنیتی پنهانی از پایان آنها وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: چگونه تورنت را ناشناس و بی خطر انجام دهیم

شما امن هستید

امنیت و ناشناس بودن کاربر چیزی است که ما در BestVPNDeals.com بیشترین ارزش را کسب می کنیم. هر از گاهی برای ارزیابی اینکه آیا هنوز هم مطابق انتظارات کارشناسان VPN ماست ، دوباره ارزیابی می کنیم که چه چیزی غیرقابل جبران در بین خدمات برتر VPN در بازار است. ExpressVPN خود را فراتر از مرزهای قانونی آژانس های اجرای قانون bigshot مانند GCHQ و NSA قرار می دهد زیرا بخشی از جزایر ویرجین انگلیس است. پروتکل پیش فرض و ترافیک OpenVPN با استفاده از الگوریتم 256 بیتی AES رمزگذاری می شود و آن را به سطح امنیت انتقال سطح مصرف کننده می رساند. این استاندارد رمزگذاری پیش فرض هرگز تغییر نمی کند حتی اگر می خواهید پروتکل را برای یک تجربه سریعتر تغییر دهید. ExpressVPN IP استاتیک مشترک را به کاربران می دهد که دوباره برای امنیت شما بهتر است. صدها و هزاران کاربر از همان IP استفاده می کنند که شما را ناشناس می کند.

مراقبت از مشتری

ExpressVPN با تمام این سهولت استفاده ، همچنان با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در 24/7 در نمودار برتر باقی می ماند. شما می توانید در هر زمان با استفاده از پشتیبانی چت زنده با یک نماینده با تجربه ، سریع و دوستانه صحبت کنید. این امر واقعاً مفید خواهد بود وقتی که شما نمی دانید کدام سرور نتایج مطلوب را ارائه می دهد. بیشتر شرکتهای محبوب VPN از داشتن سرورهایی که در لیست مقامات قرار دارند ، رنج می برند. نمایندگان آنها به راحتی می توانند براساس وب سایتی که می خواهید بازدید کنید ، از مکان و هدف شما ایده آل کنند که کدام سرورها ایده آل هستند. همچنین می توانید با استفاده از فیلم ها و مقالاتی که به شما در تماشای ورزش های زنده و اطلاع از انواع مختلف پروتکل VPN کمک می کند ، به تعدادی آموزش ، راهنماهای عیب یابی و سؤالات متداول در وب سایت دسترسی پیدا کنید..

نگاهی کوتاه به وب سایت

Netflixing یک معامله بزرگ نیست

بله مطمئنا ، اما فقط در برخی از سرورها. از آنجا که فریب دادن Netflix یکی از بزرگترین چالش های جهان VPN است ، مطمئناً این یک دستاورد است ، زیرا آزمایش ExpressVPN نشان داد که کار مداوم با Netflix است. وارد چت زنده شوید و مستقیماً در مورد سرورهایی که کاملاً با Netflix کار می کنند اطلاعات کسب کنید.

منفی و راه حل های آنها

چک کردن سرورها

هیچ نقد و بررسی کامل نیست تا زمانی که در مورد همه عوامل بی طرفانه بحث کنید و همین مورد در این نقد و بررسی ExpressVPN است. از آنجا که ما باید در انتخاب منافع بسیار حیاتی باشیم زیرا تقریباً ناچیز هستند ، ما این مسئله را در منفی قرار دادیم ، اگرچه فقط به یک مرحله ساده نیاز دارد. در صورت مشاهده خطای پروکسی هنگام دسترسی به Netflix ، پیش بروید و با یک نماینده در زمینه پشتیبانی چت زنده تماس بگیرید تا بپرسید کدام سرور می تواند به Netflix در حال حاضر دسترسی پیدا کند. ما نمی توانیم سرورها را به دلیل برخی از مسائل مربوط به خط مشی فاش کنیم. با این حال ، یک چیز مطمئنا است که پیدا کردن سرورها با سیستم پشتیبانی 24/7 اصلاً کار سختی نیست. هنگامی که می دانید کدام سرور بهترین Netflix را اجرا می کند ، می توانید آن را برای استفاده های بعدی ستاره کنید. همین مورد در مورد iPlayer BBC و Hulu نیز وجود دارد که از طریق سرورهای خاصی برای دور زدن کارآمد فایروال ها قابل دسترسی هستند. تمام آنچه شما نیاز دارید یک چت یک بار و برای همه با تیم پشتیبانی است.

مشکلات قطع ارتباط در Android

با بررسی برنامه پخش آنلاین ، "Hotstar" ، ExpressVPN قطع شد و جریان به دلیل محدودیت های جغرافیایی شکست خورد زیرا Hotstar فقط در هند قابل دسترسی است.

قیمت بدون سازش

اگرچه به نظر می رسد بسیار متناقض است ، اما با این وجود این را در لیست منفی قرار می دهیم. با این حال ، بیان این نکته که چرا ExpressVPN حداقل در لیاقت قیمت بالاتر قرار دارد ، ثبت می شود. در برابر قیمت پایه به ظاهر بالاتر 12،95 دلار / ماه ، بسیاری از امتیازات را می گیرید که دیگران مجبور به ارائه آن نیستند. ضمانت برگشت پول هنوز در اینجا قابل استناد است. به علاوه ، اگر شما اشتراك 15 ماهه را انتخاب می كنید ، قیمت آن به 6.67 دلار در ماه می رسد كه بسیار مناسب است اما هنوز هم بالاتر از بسیاری از رقبا. یکی دیگر از مزایای دیگر انعطاف پذیری پذیرش پرداخت از طریق کارت اعتباری ، بیت کوین ، پی پال و چند کانال پرداخت شخص ثالث دیگر است. هرچند که به نظر ناعادلانه به نظر برسد ، جهان حول تصویر نام تجاری می چرخد. این تنها دلیلی است که ExpressVPN برچسب قیمت بالای خود را در میان دیگران نشان می دهد. همچنین فراموش نکنید که ذکر این نکته که هر کالای خوبی با قیمتی همراه است.

درباره سایر موارد بیشتر بیاموزید: VPN ارزان

هیچ آدرس IP اختصاصی / اختصاصی وجود ندارد

در حالی که OpenVPN قدرت IP زیادی دارد ، اما هنوز هم نمی تواند یک IP خصوصی به شما ارائه دهد. بعضی اوقات ، اگر موقعیت مکانی و هویت شما را ردیابی کنید ، شکستن IP مشترک برای Netflix آسان است ، اما اگر شما دو سرور را بشناسید و از بین بردن آنها هر از گاهی از آنها جلوگیری کنید ، می توانید از این کار جلوگیری کنید..

محدودیت دستگاه ها

تا زمانی که از پنج دستگاه استفاده می کنید ، همه چیز گل سرخ می شود ، اما اینطور نیست که بخواهید دستگاه چهارم را به هم متصل کنید. برای اتصال دستگاه دیگر ، اگر همه 5 دستگاه به هم متصل باشند ، باید یکی از دستگاه ها را به صورت دستی جدا کنید. بنابراین ، ExpressVPN را به یک دستگاه از راه دور موجود متصل نکنید که به راحتی در دسترس نباشد تا بتوانید به صورت دستی جدا شوید. با این وجود ، باز کردن دستگاه ها در خانه که می توانید به راحتی از آن جدا شوید ، مشکلی نیست. راه حل دیگر می تواند اتصال مستقیم یک روتر با ExpressVPN باشد تا بتوانید از استفاده از سرویس در هر دستگاه دلخواه خود لذت ببرید..

نتیجه

ExpressVPN به طور گسترده ای به عنوان یکی از نام های مطرح در صنعت VPN در نظر گرفته می شود و بررسی حکم ExpressVPN ما نیز ثانیه ای از این حکم را در نظر می گیرد. ما فقط 7 تست قطع داشتیم که به مدت 7 روز برنامه را بطور مداوم تست می کنیم ، تنظیم کلی ExpressVPN آسان است ، اتصال صافی دارد و به خوبی برای هر مقصدی از آن استفاده می کند ، جریان ، رفع انسداد ، رمزگذاری یا حتی ناشناس بودن آن به عنوان قبول بیت کوین. چگونه این را بگوییم؟ ما تورنت ، نتفلیکسینگ (چندین کتابخانه کانادا ، ایالات متحده ، انگلیس) را آزمایش کردیم ، مسابقات فیفا را پخش کردیم ، همچنین گشت و گذار عادی را انجام دادیم. همچنین ، ما آن را به بازاریابان دادیم و وقتی از آنها درخواست بررسی کردیم ، همه آنها بسیار مثبت بودند.

پشتیبانی مشتری کاملاً چابک است و برای حل درخواست شما یک مایل اضافی طی خواهد کرد. اما چه چیزی آنها را بسیار خوب می کند؟ خوب ، این تیم دانش کاملی از محصول خود دارد و این باعث می شود تا سؤالات کاربران در اولین فرصت حل شود. هر دو برنامه (ios و اندروید) حتی برای افراد غیرمستقیم بسیار آسان است. تیم ما موانعی را که یک کاربر جدید پس از بارگیری برنامه با آن روبرو می کند ، درک می کند ، بنابراین می توانیم اطمینان دهیم که این یک روند صاف ، ایمن است و در صورت نیاز به آنها ، راهنماهای پشتیبانی در آنجا خواهند بود. هیچ گونه ترفندی وجود ندارد که شما باید با ExpressVPN انجام دهید ، اما در صورتی که می خواهید شانس خود را امتحان کنید می توانید با زدن منوی همبرگر در سمت چپ بالای برنامه ، این کار را انجام دهید..

خلاصه آن

کارشناسان VPN ما می دانند که ExpressVPN کمی گرانتر از سایر گزینه های موجود در بازار است ، این حق بیمه از نظر عملکرد و امنیت برای شما مهم است و به همین دلیل یک سیگنال سبز برای هر کسی است که بخواهد آن را خریداری کند. ExpressVPN با تمام دستگاه های Fire TV ، Mac ، Android ، Windows ، iOS ، Linux ، Kodi به خوبی کار می کند و بله با روترها نیز زیبا بازی می کند.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments