BVPN Review 2019 ژانویه

[ware_item id=33][/ware_item]

BVPN یک ارائه دهنده شبکه خصوصی مجازی مستقر در هلند (VPN) است که در سال 2014 رسماً راه اندازی شد. تنها در مدت چند سال و با تلاش و فداکاری فراوان ، این نام به یکی از نام های بزرگی تبدیل شد که در آن رقابت می کند. امروز بازار VPN. این نرم افزار به طور مداوم در حال بهبود ویژگی های امنیتی سطح بالا و همچنین توسعه ویژگی های جدید و بهبود یافته در هر نسخه ای است که منتشر شده است. این سرویس مورد انتقاد بسیاری از منتقدین و همچنین کاربران در شدیدترین محیط های آنلاین در سراسر جهان مانند چین قرار گرفته است. در این بررسی ، ما نگاه دقیق تری به سرویس و تمام قابلیت ها و ویژگی های آن خواهیم داشت.


عکس صفحه وب bvpn

قیمت گذاری & ارائه می دهد

وقتی قیمت بسته ها و پیشنهادات آنها به میان می آید ، BVPN بسیار ساده و ساده است زیرا یک بسته شامل 3 برنامه اشتراک مشترک (ماهانه ، نیمه سالانه و سالانه) را در زیر ارائه می دهد..

اشتراک 1 ماهه 9.99 $

اشتراک 6 ماه 50،00 پوند (8.33 دلار در ماه)

اشتراک 12 ماهه 90 90 90 دلار (ماهانه 7.50 دلار)

قیمت گذاری bvpn

همانطور که مشاهده می کنید برنامه های قیمت آنها بسته به مدت زمان اشتراک ، با تخفیف مواجه می شوند. علاوه بر آن ، آنها مرتباً پیشنهادات ویژه و تخفیف ویژه ای را جذاب تر می کنند که می توانند تا 70٪ تخفیف داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات بی پایان آنها ، می توانید به سادگی به وب سایت آنها مراجعه کرده و با خدمات بسیار حرفه ای مشتری گپ بزنید تا با آخرین پیشنهادات به روز شوید..

در دسترس بودن روش پرداخت

BVPN تقریباً هر روش پرداختی را که فکر می کنید می پذیرید. این روش ها شامل هر دو روش ناشناس معمولی مانند Bitcoin ، Visa ، Mastercard ، PayPal ، WebMoney ، Mint ، OneCard ، CASHU ، iDeal ، Fanapay و چند مورد دیگر است. ما همیشه به کاربران VPN توصیه می کنیم از روشهای ناشناس استفاده کنند زیرا آنها نسبت به روشهای پرداخت منظم ایمن تر هستند.

روش پرداخت bvpn

امتحان رایگان & سیاست ضمانت برگشت پول

پیدا کردن یک ارائه دهنده VPN که یک آزمایش رایگان برای خدمات آنها ارائه می دهد ، حتی بدون درخواست جزئیات کارت اعتباری ، بسیار نادر است. بیشتر VPN ها دوره ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند که برای برخی از کاربران بسیار جذاب نیست زیرا کاربران ترجیح می دهند قبل از شروع سرمایه گذاری پولی در آن ، سرویس را از قبل آزمایش کنند. به همین دلیل است که علاوه بر یک سیاست بازپرداخت بسیار منصفانه ، علاوه بر یک سیاست بازپرداخت بسیار منصفانه ، BVPN با 2 گزینه مختلف آزمایشی رایگان به مشترکان جدید رسیده است:

  1. کاربران می توانند برای یک حساب کاربری ثبت نام کرده و از دسترسی کامل به سرویس 3 روزه (از جمله دسترسی به همه سرورها ، ویژگی ها و امکان اتصال حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان در کلیه سیستم عامل ها) برخوردار شوند.
  2. روزانه 90 دقیقه آزمایشی رایگان به مدت 3 روز بدون نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری (این امکان دسترسی به تعداد محدودی از سرورها را برای کاربران Mac و Windows فراهم می کند)

پس از انتخاب یکی از این دو گزینه و تصمیم به مشترک شدن ، شما می توانید یک دوره تضمین 7 روزه پس انداز پول را دریافت کنید که اگر در 7 روز اول استفاده از آن خدمات را دوست نداشته باشید ، به شما بازپرداخت می شود ، بدون سوالی پرسیده نمی شود. این به نظر می رسد مانند یک معامله بسیار قابل اعتماد.

خط مشی رازداری (خط مشی)

نکته اصلی دستیابی به سرویس VPN محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما است. به عبارت دیگر ، در صورت وجود هرگونه گزارش از فعالیتهای آنلاین یا اطلاعات شخصی شما ، هیچ استفاده ای از سرویس VPN وجود ندارد. هنگامی که فشار به بیل می آید ، تمام این اطلاعات می توانند به دست اشتباه برسند و ما به حالت مربعی بر می گردیم. به همین دلیل است که BVPN یک خط مشی "بدون گزارش" بسیار سخت دارد زیرا هیچگونه سابقه فعالیت آنلاین کاربران خود را حفظ نمی کند. به این سرویس VPN Zero-Logging گفته می شود. تنها اطلاعاتی که آنها در اختیار شما قرار می دهند ، اطلاعاتی است که شما برای ثبت نام در وهله اول مانند نام خود ، آدرس ایمیل و غیره استفاده می کنید و این فقط برای حفظ حساب کاربری شما است. آنها در مورد آن نیز بسیار صادق و صریح هستند.

برنامه BVPN (نرم افزار مشتری)

ما با ثبت نام در یک حساب کاربری و عضویت در یک حساب پریمیوم که فقط چند مرحله بسیار ساده انجام شده است شروع به کار کردیم و سپس به سراغ بارگیری برنامه BVPN برای ویندوز رفتیم تا یک تست مناسب و عادلانه ارائه دهیم. اندازه برنامه Windows بسیار جمع و جور است که در هنگام حرکت از طریق کنترل برنامه ، فضای صفحه زیادی را به خود اختصاص نمی دهد.

طراحی مشتری با یک رابط کاربری بسیار کاربر پسند بسیار ساده است. همه آنچه شما از برنامه نیاز دارید یک کلیک ساده است. هنگامی که برای اولین بار برنامه را باز می کنید ، می خواهید با مدارک خود وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، به صفحه اصلی دسترسی خواهید داشت که می توانید از آنجا به لیست سرورها بروید تا بتوانید به یک سرور خاص وصل شوید یا می توانید سریعترین گزینه سرور را انتخاب کنید. این به برنامه اجازه می دهد تا با سریعترین سرعت اتصال به سرور وصل شود.

همچنین می توانید با کلیک بر روی نماد تنظیمات در صفحه اصلی ، بین پروتکل های تونلینگ جابجا شوید و سایر ویژگی ها از قبیل سوئیچ kill internet و حفاظت نشت IPv6 از آنها را کنترل کنید..

برنامه bvpn

تنظیم برنامه بررسی bvpn

تنظیم برنامه بررسی bvpn

ویژگی های اصلی

BVPN به طور مداوم ویژگی های جدیدی را اضافه کرده و به طور مداوم ویژگی های فعلی خود را بهبود می بخشد. در این بخش نگاهی دقیق تر به همه این ویژگی ها خواهیم انداخت و می دانیم که آیا آنها به اعتبار عالی BVPN اعتقاد دارند یا خیر..

امنیت

اقدامات امنیتی BVPN بالاترین سطح است زیرا استاندارد های امنیتی خود را مطابق با سخت ترین محیط های آنلاین در سراسر جهان به تصویب رسانده است. این که آیا این سانسور شدید مانند آنچه در چین ناشی از فایروال بزرگ چین یا نظارت شدید مانند آنچه در اروپا اتفاق می افتد ، نخواهد بود فرصتی در برابر BVPN نخواهد بود. فقط ما این را نمی گوییم ، بلکه سطح امنیتی سرویس و منحصر به فرد بودن آن توسط چندین وب سایت متخصص در زمینه امنیت آنلاین مورد تحسین قرار گرفته است.

کل شبکه سرورها با رمزگذاری درجه نظامی AES 256 بیتی که پیشرفته ترین شکل رمزنگاری موجود در بین VPN ها امروزه است ، ایمن شده اند. BVPN همچنین از چندین پروتکل امنیتی پیشرفته و منحصر به فرد از جمله OpenVPN با UDP و TCP ، SSH ، L2TP با IPSec و تونل دود بسیار خاص خود پشتیبانی می کند که بعدا در مورد جزئیات بیشتر در مورد آنها بحث خواهیم کرد. PPTP قبلاً از آن پشتیبانی می شد ، اما به این دلیل است که دیگر به عنوان یکی از پروتکل های امن در نظر گرفته نمی شود..

قبل از اینکه به جزئیات بیشتری در مورد Smoke Tunnel برویم ، اجازه دهید ما در سایر پروتکل های پشتیبانی شده مخصوصاً OpenVPN روشنایی کنیم. اکنون پروتکل OpenVPN پشتیبانی شده توسط BVPN بر روی UDP و TCP اجرا می شود. نه تنها این ، بلکه کاربر توانایی جابجایی بین آنها را با یک کلیک و بدون هیچ ضربه ای. علاوه بر این ، BVPN یکی از اولین VPN هایی بود که از OpenVPN در تونل SSH پشتیبانی می کرد. این یک ویژگی داخلی است که برای دور زدن سخت ترین شرایط مانند فایروال بزرگ چین و هرگونه بازرسی Deep Packet که توسط دولت ها تحت هدف اصلی محدود کردن وب سایت ها قرار گرفته ساخته شده است. به همین دلیل BVPN یکی از VPN های بسیار توصیه شده برای مکانهایی مانند چین و ایران است که بالاترین میزان سانسور آنلاین را دارد.

یکی از اصلی ترین ویژگی های امنیتی که باعث شده جهش BVPN به یک موقعیت پیشرو در بازار برسد این بود که مشتری BVPN برای iOS دارای یک سرویس گیرنده OpenVPN داخلی است که باعث می شود تا اولین اپلیکیشن VPN برای iOS برای پشتیبانی از OpenVPN بدون نیاز به نصب برنامه جداگانه برای آن.

تونل دود

با توجه به ظهور سانسور آنلاین در سراسر جهان توسط دولت ها و تلاش های بی پایان آنها برای مسدود کردن سرویس های VPN ، این یک چالش مستمر برای سرویس های VPN شده است تا نقش اصلی خود را در تأمین امنیت آنلاین کاربران ، امنیت آنلاین و آزادی آنلاین ایفا کنند. به همین دلیل ، سرویس VPN در تلاش است تا فن آوری های جدید رمزگذاری را برای کمک به غلبه بر این محدودیت های قوی ، فایروال ها و بازرسی های Deep Packet انجام دهد. وقتی نوبت به BVPN رسید ، آنها توانستند شکل خود را از فناوری رمزنگاری مضاعف قوی به نام "تونل دود" توسعه دهند..

BVPN پروتکل User Datagram یا UDP را که در نرم افزار مشتری ایجاد شده است سفارشی کرد تا به عنوان یک لایه اضافی از رمزگذاری عمل کند. این حتی از لایه های رمزنگاری مضاعف متداول شده توسط سایر ارائه دهندگان VPN قوی تر است. این همان چیزی است که تونل دودی است. Smoke Tunnel با مخفی کردن اتصال OpenVPN کاملاً کار می کند و ترافیک شبکه را متوقف می کند تا با استفاده از فایروال های سخت مانند Firewall بزرگ چین و بازرسی های Deep Packet کاملاً غیر قابل کشف شود..

یک مزیت دیگر Smoke Tunnel این است که سرعت حل اتصال را برطرف می کند و می تواند مشکلات IPT یا پورت های مختلف را بدون تأثیر یا قطع ارتباط روی خود حل کند و اتصال VPN پایدار و قوی را برای مدت طولانی در اختیار کاربر قرار دهد. زمان.

کلید کشتار

در آخرین نسخه های برنامه ، BVPN یک سوئیچ داخلی قتل اینترنتی را اجرا کرده است که اگر به هر دلیلی اتصال VPN افت کند ، به عنوان یک اقدام اضطراری عمل می کند. به عبارت دیگر ، اگر در هر زمان اتصال VPN فرو ریخت ، سوئیچ kill کل اتصال به اینترنت را غیرفعال می کند تا اتصال VPN به صورت آنلاین بازگردد. این امر از وقوع هرگونه نشت به دلیل افت اتصال ایمن VPN جلوگیری می کند. کاربر این توانایی را دارد که این ویژگی را از تنظیمات برنامه فعال یا غیرفعال کند. به همان سادگی کلیک کردن برای بررسی یا عیب یابی کادر تأیید است.

حفاظت نشت IPv6

به عنوان ابزاری برای جلوگیری از بروز هرگونه IP ، BVPN ویژگی "حفاظت از نشت IPv6" را در برنامه اجرا کرد. در صورت فعال بودن ، تمام ترافیک IPv6 را مسدود می کند و فقط اجازه عبور IPv4 را می دهد. به این ترتیب تمام ترافیک شبکه رمزگذاری می شوند و هیچ فرصتی برای هر گونه نشتی ندارند.

بررسی IP از بهترین ابزار معامله VPN

حفاظت نشت DNS

پس از برقراری اتصال VPN ، BVPN قبلاً به طور پیش فرض قابلیت محافظت از نشت DNS را فعال کرده است. ما این مورد را خودمان با اجرای تست های نشت DNS روی چندین سرور تصادفی آزمایش کردیم و نتایج به دست آمده همانند شکل زیر نزدیک به کمال است..

dnsleak protection ibvpn

تست ibvpn
DNS هوشمند

تاریخ و زمان آخرین اما نه چندان مهم و جدیدترین ویژگیها ، آخرین نسخه BVPN دارای یک Smart DNS داخلی است که با توجه به سرکوب اخیر سرویسهای VPN توسط وب سایتهای معروف جریان مانند BBC iPlayer ، Netflix ، و هولو.

سرورها و پهنای باند

در مقایسه با نام های بزرگ دیگر در زمینه VPN ها ، BVPN تعداد محدودی از مکان های سرور را دارد ، با این وجود افزودنی های مستمر وجود دارد و مکان های سرور از قبل در دسترس هستند بسیار استراتژیک قرار می گیرند که شما هرگز این محدودیت را حس نخواهید کرد. شبکه سرورها شامل بیش از 20 مکان در سراسر جهان از جمله انگلستان ، ایالات متحده ، فرانسه ، آلمان ، هلند ، اوکراین ، سوئد ، عربستان سعودی ، سنگاپور ، ژاپن ، هند ، کانادا ، استرالیا و چندین مکان دیگر است..

سرورها و پهنای باند ibvpn

کاربران BVPN قادرند بدون هیچ محدودیتی به راحتی بین سرورها جابجا شوند. به عبارت دیگر ، با BVPN ، کاربران دارای سوئیچ نامحدود سرور هستند.

وقتی نوبت به پهنای باند می رسد ، کاربران BVPN از پهنای باند کاملاً نامحدود و بدون هیچ گونه خللی بهره مند می شوند.

سازگاری

BVPN تقریباً با هر پلتفرم اصلی از جمله Windows (Vista و بعد از آن) ، Mac OS (10.7 و بالاتر) ، iOS (8 و بالاتر) ، Android (4.0.3 و بالاتر) سازگار است ، همچنین می توانید آن را به صورت دستی در کنسول های بازی پیکربندی کنید. ، انواع روترها ، دستگاههای پخش رسانه ای (به عنوان مثال جعبه تلویزیون اپل ، آمازون فیرستتیک و غیره)

اتصالات همزمان

BVPN امکان استفاده حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان با یک اشتراک را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در مقایسه با سایر VPN های موجود در بازار ، این یک رقابت بسیار خوب است زیرا اکثر ارائه دهندگان حداکثر 5 اتصال همزمان را ارائه می دهند..

تورنت & اشتراک گذاری P2P

همه سرورهای BVPN از اشتراک P2P به جز آنهایی که در ایالات متحده آمریکا پشتیبانی می کنند پشتیبانی می کنند

پشتیبانی مشتری

BVPN یک سرویس پشتیبانی مشتری چت زنده 24/7 دارد. همچنین می توانید از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید. ما سعی کردیم درمورد چند موضوع از آنها بپرسیم که بدانند چقدر موثر هستند و بلافاصله با اطلاعات دقیق و بسیار مفید از ما اخراج شد. برای سوالات پیچیده تر یا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ، آنها از TeamViewer ، نرم افزار کمکی از راه دور استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها سطح کمک های لازم را به شما ارائه می دهند.

همچنین ، بخش سوالات متداول آنها بسیار مفید است زیرا آموزش های مفصلی را با تصاویر برای هر گونه سؤالی که ممکن است در ذهن داشته باشید ارائه می دهد.

نتیجه

در طی قیام اسامی بی شماری از VPN ، رقابت واقعاً تنگ بود. با این حال ، با سرکوب اخیر سرویسهای VPN توسط وب سایتها و دولتها ، سرویسهایی که یکی پس از دیگری سقوط می کنند به جز چند سرویس قدرتمند و قابل اعتماد که از نظر فنی در حال تکامل بودند تا به چالش های آنلاین در سراسر جهان برسند. به راحتی می توان گفت BVPN با تمام ویژگی های آن و پایداری و سرعت اتصال آن ، خود را به عنوان یکی از معدود موارد قدرتمند ثابت کرده است. در بیش از یک بار این افراد ثابت کردند که چقدر مایلند از حریم شخصی کاربران آنلاین ، امنیت آنلاین و آزادی آنلاین محافظت کنند.

طرفداران

منفی

در ایالات متحده مستقر نیست
هیچ خط مشی ورود به سیستم
پهنای باند نامحدود سوئیچینگ سرور نامحدود
کلید کشتار
محافظت IPv6
حفاظت نشت DNS
رمزگذاری قوی
پروتکل های تونل سازی قوی (L2TP / IPsec ، OpenVPN ، SSH ، دود)
تونل دود
ساخته شده در OpenVPN برای iOS
پشتیبانی از سطح متقابل
6 اتصالات همزمان
P2P / torrenting مجاز است
مشتری کاربر پسند
شبکه جهانی سرورها
سرعت سریع
برنامه های قیمت ارزان & تخفیف
امتحان رایگان
تضمین بازگشت پول
پشتیبانی 24/7 چت زنده

تعداد محدودی از سرورها

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments