Buffered VPN Review 2019 – آیا این VPN بزرگ بعدی است؟

[ware_item id=33][/ware_item]

وتر بی سیم شما را خفه می کند!


تمام جذابیت هایی که ارتباط بی سیم در این مقطع زمانی به جهانیان نشان داده است با قیمتی عالی روبرو شده اند. هزینه ای که پرداخت کردیم چیزی کمتر از منطقه امن خودمان نبود. حریم خصوصی ما عضویت در دنیای فناوری پیشرفته ، که در آن فن آوری جالب جدید است ، به سختی می توان در برابر عدم ماندن آنلاین یا اتصال به اینترنت مقاومت کرد..

همچنین بخوانید: بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی>>

اعتیاد به تعلق

برای به دست آوردن حس تعلق ، باید آخرین مطالب را پخش کنیم. در مورد آن گرایش هایی که همه در مورد آن صحبت می کنند چطور؟ برای نوشیدن از چاه دانش ، شیرجه ای را گرفتیم که برای آن آماده نشده بود. اما سرانجام فریادهای غرق شده به ما رسیده و درباره عذاب قریب الوقوع ناشی از قدرت دسترسی فوری به اطلاعات به ما هشدار داده است.

از دست دادن حریم خصوصی موارد محرمانه

فقط با یک کلیک بر روی دکمه "من موافقم" به شرایط و ضوابط خوانده نشده همه نرم افزارها و برنامه ها ، شما در حال حاضر در دامنه شرور نظارت مداوم گرفتار شده اید. بله ، دولت با کمک ارائه دهندگان خدمات اینترنتی شما که معمولاً با نام ISP شناخته می شوند ، از شما جاسوسی می کند.

Buffered VPN Review 2019 - آیا این VPN بزرگ بعدی است؟

می خواهید کنترل کنید?

میلیون ها نفر قربانی قلدری در فضای مجازی شده اند و هیچ پایانی برای آن وجود ندارد. بشریت هر زمان که بدجنس است و کنترل خود را به دست می آورد ، مبارزه می کند و ما از نظر حفاظت از ویروس با نام مستعار VPNs پاسخ می دهیم. Buffered VPN بعنوان کلید نهایی امنیت مبتنی بر مرورگر در نظر گرفته می شود که یک باور غلط است. این ایده با یک موقعیت مشترک که همه با آن روبرو هستند توسعه یافته است. این واقعیت که گشت و گذار از طریق مرورگرهای دسکتاپ ، اکثر پهنای باند شما را مصرف می کند و منبع اصلی استفاده سنگین اینترنت است. مردم فکر می کنند مرورگری که بطور خاص برای مقابله با موجودات غیرقانونی و به دور از مسائل خصوصی و محرمانه شما ایجاد شده است بهترین راه حل برای نگرانی های شما است. این یک واقعیت است که در واقع یک دام برای کاربران است که بتوانند این VPN را امتحان کنند. همانطور که درمورد تست رفتیم ، فهمیدیم که VPN همانطور که ادعا شده عمل می کند اما با وجود داشتن نشت IP به دلیل سرورهای مجازی ضعیف. 

ابزارهای حفاظتی

VPN راه حل مناسبی برای مسئله مهم است که روان انسان را برهم زده است. با این حال ، با احتیاط در هنگام انتخاب VPN نیز یک سوال در حال افزایش است. کاریزمای VPN میلیونها نفر را به اشتراک در آورد که برخی از آنها با یک تجربه بد روبرو هستند. بیایید نگاهی به آب نبات Buffered VPN بیندازیم که ممکن است باعث شود شما آن را انتخاب کنید.

وب سایت و برنامه

ما تأیید می کنیم که عملی بودن رابط کاربری آن قابل ستایش است. تم آبی معمولاً تأثیر تسکین دهنده ای بر روی چشم ها می گذارد و از این طریق حس خوبی از محصول به وجود می آورد. با نگاهی به حس زیبایی شناسی ، سادگی و دسترسی کاربران ، Buffered VPN به صورت منظم طراحی شده است. به نظر می رسد Buffered VPN به خصوص برای خدمت رسانی به کاربران سیستم عامل طراحی شده است ، اما به کاربران اندرویدی کاملاً کارآمد نیست زیرا برنامه دارای امتیاز بسیار خوبی در فروشگاه بازی برای چندین اشکال در برنامه است و آن هم با تعداد کمی بازدید. 

هزینه استخدام نگهبان

این محافظ ویژه wannabe اطلاعات شخصی و فعالیت های آنلاین شما کمی گران تر از حد متوسط ​​است. درست مثل هنجار ، سه بسته برای ارائه نیز دارد: ماهانه ، شش ماهانه یا یک برنامه سالانه. برنامه ماهانه که از همه گرانتر است ، برنامه سالانه کمی گران تر از نرخ عادی بازار است.

خواندن: ارزانترین سرویس VPN با کمتر از 5 دلار

دانستن اینکه Buffered VPN سابقه مخفی کردن و ناپدید شدن IP کاربران خود را از سالها با موفقیت دارد ، ارزش پول دارد.

Buffered VPN Review 2019 - آیا این VPN بزرگ بعدی است؟

همه امیدها از بین نمی رود زیرا هیچ دوره آزمایشی در دسترس برای بررسی خدمات آنها نیست زیرا 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه شده توسط Buffered VPN وجود دارد.

فرآیند تضمین دسک تاپ

اول از همه ، کلیک بر روی زبانه "Get Buffered" در وب سایت منجر به شکلی می شود که از شما می خواهد تا فرم مورد نظر خود را ، نام کاربری ، شناسه ایمیل و رمز عبور خود را پر کنید. پس از آن ، تنها راه اندازی حساب کاربری ، انتخاب روش پرداخت است.

در مورد: بهترین سرویس Windows VPN

یک حساب واحد برای کل خانواده کافی است زیرا پنج اتصال همزمان در هر حساب مجاز است. این پرنده آبی اطلاعات ، فعالیت های اینترنتی و حریم خصوصی شما و خانواده شما را به یکباره ذخیره می کند.

تنها راه پایین برای به دست آوردن آن در تلفن های هوشمند

یکی دیگر از نکات اصلی منفی Buffered VPN ، که یک اشکال اساسی است ، این واقعیت است که در هر سیستم عامل برنامه خاصی برای گوشی های هوشمند ندارد. با این حال ، یک کتابچه راهنمای کاملاً مصور در وب سایت برای تنظیم جایگزین در Android موجود است.

Buffered VPN Review 2019 - آیا این VPN بزرگ بعدی است؟

مدیون این راهنمای مفصل و هماهنگ ، تنظیم این VPN چندان سخت نیست زیرا توصیفات موجود در وب سایت ها ثابت می کند که.

موقعیت مکانی از راه دور

برای کسانی که تازه وارد تجارت فناوری هستند باید از به اصطلاح پنج چشم آگاه باشید. آنها اتحادیه تشکیل داده اند تا چشم شما را برای ربودن تروریست ها حفظ کند. اسطوره نیست که همین دلیل توسط اطلاعات برای استفاده در فعالیت های شبکه شخصی شما استفاده می شود.
از آنجا که دولت های پنج کشور یعنی کانادا ، نیوزلند ، ایالات متحده ، انگلستان و استرالیا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات اطلاعاتی خود دست به دست یکدیگر داده اند ، این کشورها دیگر امن نیستند..

اکنون به این واقعیت باز می گردیم که Buffered VPN در یک مکان دور افتاده ، مجارستان واقع شده است ، اما خیلی دور از اشخاص ناجوانمردانه است که ناامید شده اند از لحظه ضعف شما تغذیه کنند..

گزارش تجزیه و تحلیل DNA

مکان های سرور VPN بافر به طور گسترده ای در سراسر زمین که 39 کشور را پوشش می دهد گسترده است. حتی از هم اکنون ، تیم توسعه روز و شب کار می کند تا به درخواست مشتری ، سرورهای بیشتری اضافه کند.

یکی دیگر از ویژگی های کلاسیک که هیچ VPN دیگری نمی تواند به آن ببالد ، گزینه کشف پورت آن است. این شبکه ها به روشی ایمن که از شما متوقف شده ، برای شما باز می کند.

به عبارت ساده ، اگر مسافر هستید و فرودگاه فقط از خدمات Wi-Fi ویژه فقط برای کلاس تجاری برخوردار است ، Buffered VPN باید بطور خودکار درون درگاه نه چندان در دسترس حرکت کند و به شما امکان می دهد تا با آزادی کامل از آن استفاده کنید. این کاملاً باعث می شود مانند بچه های جاسوسی از آینده برگردید. چه کسی دوست ندارد Wi-Fi را بدست آورد ، ما فقط بعد از اینکه ناامیدانه به لیست امن نگاه کردیم ، خواب دیدیم?

سیاهههای مربوط یا ثبت نشده است?

مساله این است. به دلیل وظیفه ای که بافر VPN سوگند یاد کرده است که شما را ناشناس نگه دارد ، هیچ پرونده اطلاعاتی را نگه نمی دارد. با این حال ، برخی از سیاهههای مربوط به اتصال برای یک یا دو ماه به منظور بهبود خدمات مشتری نگهداری می شوند. این حداقل چیزی است که VPN های دیگر در موجودی های خود ذخیره می کنند. بنابراین باید تمام نگرانی های شخصی شما از بین برود.

ارتباط با شما تمام وقت

بافرمانده اطمینان می دهد که مشتریانشان در هر زمان و به هر روش ممکن در امان بمانند. بنابراین ، بلاگ های آنها همیشه با اخبار مربوط به نگرانی های واقعی کاربران به روز می شوند.

گزینه Live Chat از بین رفته است و می تواند جای تعجب بگذارد که تیم تصمیم دارد آن را در وب سایت معرفی کند اما پاسخ به تمام سؤالهای ایجاد شده از طریق فرم پرس و جو شخصی خود در بخش "پشتیبانی" فقط چند دقیقه طول می کشد..

تعیین تنظیم Buffered در ویندوزهای مختلف و Mac در دسترس است که نیاز مشتریان را برآورده می کند. این واقعاً احساسی را ایجاد می کند که Buffered به مشتریان خود اهمیت می دهد.

قاب مناسب برای جریان از

اعتباراتی که به سرعت بالای آن داده می شود ، بافر سری های با کیفیت بالا ، اکنون فقط یک کلیک بر روی سرور کشور است. وقتی واقعاً به برنامه های تلویزیونی ملی خود نزدیک می شوید ، تمام مسافت های فیزیکی از سر می روند. سرانجام ، شما به عنوان شهروند خارجی کشور و همچنین در هنگام نشستن روی مبل راحتی راحت خود را احساس می کنید.

اشتراک P2P بدان معنی است که شما نیز می توانید torrent کنید! تاریخچه بافر یک صفح clean پاک است و تاکنون هیچ گزارشی از نشت DNS پیدا نشده است. از این رو ، عملکرد بافر در سرعت و محافظت از هویت کاربران بهترین است تاکنون. با بهترین عملکرد در انجام آنچه انجام می دهد ، همانطور که وب سایت در بالای وب سایت خود افتخار می کند ، قطعاً خودش نیز ثابت کرده است.

Netflix در آستانه غیرفعال کردن هر VPN در بازار با مسدود کردن آنها است. از طرف دیگر ، توسعه اخیر بافر نسبتاً جدید در راه یافتن شناسه کاربران را از بین برد ، Netflix هنوز قادر به پایین آمدن Buffered نیست. از این رو ، امن ترین اشتراک برای طرفداران Netflix تا دو سال دیگر است.

اخبار آینده

یک برنامه کاملاً اختصاصی برای Android در راه خود به Google Play است که متعاقباً یک محصول بهتر در Apple Store نیز موجود است. علاوه بر این ، Buffered در حال حاضر در ویندوز ، Mac OSX و Linux نیز موجود است.

شما قاضی هستید

فداکاری واقعی VPN در ارائه بهترین ها از خود ، اگرچه با دیدی باریک تر ، اما به اثبات رسیده که فقط در جهان امروز مورد نیاز است. با سرعت های غیرقابل انکار ، پهنای باند بالاتر و امنیت قابل اعتماد ، به سختی نمی توان گفت که مدارکی قطعی در برابر آن وجود دارد. قطعاً ارزش شلیک و با 30 روز ضمانت بازگشت پول دارد. هیچ چیز نمی تواند واقعاً بازی محافظت شده را به خوبی Buffered به جلو بکشاند.

قدیمی طلا است و به ما گفته می شود اما بافر از فناوری و منطق جدیدی متولد شده است که هدف آن دستیابی به آنچه در گذشته بسیاری از افراد در چنین مدت کوتاهی نبوده اند نیست. هر کسی می تواند امیدهای خود را به این واقعیت برساند که بافر از زمان کوتاه شروع به کار تا کنون صعود کرده است و این پتانسیل را دارد که فراتر از وضعیت فعلی خود باشد..

فقط کافی است یک شات BuFered VPN را به خود اختصاص دهید و با ضمانت پس انداز پول ، چیزی برای پرداخت تصمیم بلند مدت در دراز مدت برای پرداخت هزینه وجود ندارد..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments