بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی 2020 – PIA ، انتخابی خردمند!

[ware_item id=33][/ware_item]

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) یکی از مشهورترین VPN های بودجه است که هم اکنون در دسترس است. PIA برخی از ویژگی های جالب ، سرعت مناسب و مناسب را ارائه می دهد و DNS مخصوص به خود را برای تقویت امنیت آنلاین کاربران خود دارد. اینها برخی از دلایل اصلی محبوبیت PIA است.


در حقیقت ، PIA ویژگی های شگفت انگیزی را ارائه می دهد که کافی است شما را به خرید آن جلب کند ، اما اشکالاتی نیز دارد ، زیرا هیچ چیز فقط کامل نیست. ما تمام جنبه های دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) را مرور خواهیم کرد. ویژگی های خوب آن و جزئیات پایین آن ، به راحتی تمام جازهایی را که باید قبل از خرید در مورد این VPN بدانید ، ندارید. بررسی ما به دلایلی ذکر شده در زیر کاملاً به نفع این VPN است.

قبل از اینکه به ویژگیهای ویژه دسترسی به اینترنت خصوصی بپردازیم ، ابتدا می فهمیم چرا به طور کلی ، شما نیاز به یک VPN از طریق اینترنت دارید ، فقط در صورتی که به VPN ها تازه وارد شوید. اگر از ویژگی های اصلی یک VPN آگاه هستید ، می توانید از بخش زیر استفاده کنید.

چرا از VPN از طریق اینترنت استفاده می کنید

اینترنت ، به عنوان یک شبکه جهانی ، برای همه قابل دسترسی است. این رایج ترین ابزار مورد استفاده در سراسر جهان است. علاوه بر این ، اولین کاری که ما درست بعد از خارج شدن از رختخواب خود انجام می دهیم استفاده از اینترنت است و غیرقابل اجتناب ترین کاری که از کسی می خواهیم هنگام مراجعه به خانه آنها رمز عبور Wi-Fi آنها باشد.

و اولین چیزی که همه ما هنگام استفاده از اینترنت در نظر داریم چیست؟ این مطمئناً امنیت است. برای جلوگیری از آسیب پذیری از دست دادن داده ها یا سوءاستفاده از آن ، به برخی از موارد استفاده و استفاده از اینترنت پرداختیم. مانند این ، شما فقط نباید دستگاه خود را به هر شبکه ناشناخته یا عمومی وصل کنید زیرا این برنامه رایگان است.

همه ما می دانیم که هیچ چیز در جهان رایگان نیست ، بنابراین معلوم می شود که "هیچ چیز به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد" واقعاً خوشمزه نیست. اکنون خطر استفاده از Wi-Fi عمومی به یک تهدید بزرگ تبدیل شده است. شما نمی دانید چگونه استراق سمع ، مجرمان سایبری ، ISP یا حتی دولت اطلاعات شخصی شما و فعالیت آنلاین خود را دست می دهد..

علاوه بر این ، هکرها اکنون فعال هستند ، همیشه پس از فرصتی برای دسترسی به اطلاعات شما. وقتی فکر می کنیم اینترنت ایمن است ، اینجا جایی است که در واقع اشتباه زیادی می کنیم.

در این دوران نمی توانید از استفاده از اینترنت پرهیز کنید ، اما مطمئناً می توانید از سوء استفاده های اینترنتی جلوگیری کنید. شما می توانید مجرمان سایبری را فریب دهید ، و این یک کار خیلی بزرگ نیست. هر یک از ما دارای امنیت آگاهی هستیم و بازار راه حلی برای ما دارد.

با افزایش حملات سایبری ، استفاده از VPN اهمیت بیشتری پیدا کرده است. بیایید درست به یک مختصر توضیح دهید که یک VPN چیست و چگونه می تواند شما را از دردسر نجات دهد.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی NordVPN توسط کارشناسان

چگونه VPN ناجی شما از تمام نگرانی های اینترنت است

هر دستگاهی که برای دسترسی به اینترنت از آن استفاده می کنید دارای آدرس IP است. آدرس IP موقعیت مکانی شما را ردیابی می کند. اما ، یک VPN توانایی پنهان کردن آدرس IP شما و تغییر دادن آن را دارد. این کمک می کند تا محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید ، داده ها را رمزگذاری کنید و امنیت داده های شما را تضمین می کند.

استفاده از VPN به این معنی است که می توانید اشخاص ثالث را با تغییر مکان ظاهری خود فریب دهید. با اتصال به یک سرور VPN برخی از مناطق دیگر می توانید از وب سایتهای دارای محدودیت جغرافیایی مسدود کرده و به آن دسترسی پیدا کنید. هنگام استفاده از Wi-Fi عمومی ، یک VPN اطمینان خواهد داد که داده های شما رمزگذاری شده و از فعالیت های آنلاین شما محافظت می شوند.

با این حال ، بازار VPN رقابت زیادی دارد. اگر مجبور هستید در چنین چیزی سرمایه گذاری کنید ، ارزش آن را دارد. در نظر گرفتن امنیت فقط خیلی واقعی نخواهد بود زیرا یک VPN دارای چندین ویژگی است و هر ارائه دهنده VPN آنچه را که ادعا می کند ارائه نمی دهد.

بنابراین ، امروز ، ما به شما کمک خواهیم کرد و شما را در مورد ویژگی های مورد نیاز خود در یک VPN و نوع VPN که برای شما بهتر است شروع به کار کنیم..

بیشتر بخوانید: بهترین سرویس VPN Kodi

این یک بررسی ما برای بررسی PIA است که یکی از خدمات برتر VPN ما است.

چرا دسترسی به اینترنت خصوصی VPN?

دسترسی به اینترنت خصوصی یک نرم افزار VPN مستقر در ایالات متحده است. این یک VPN بودجه است و ویژگی های جالبی را ارائه می دهد.

اعتبار خود را در بازار به دلیل ویژگی های امنیتی رمزگذاری شده قوی ، سرعت مناسب و در دسترس بودن سرورها در سراسر جهان اثبات کرده است.

به غیر از این ، شما می توانید 10 دستگاه را به طور هم زمان متصل کنید ، دو برابر آنچه با بیشتر VPN می گیرید.

PIA همچنین DNS مخصوص به خود را دارد که احتمال بروز نشت DNS را کاهش می دهد.

همه اینها PIA را به یکی از بزرگترین خدمات VPN در بازار تبدیل می کند.

بگذارید درست از ویژگی هایی که PIA در اختیار کاربران ارزشمند VPN خود قرار می دهد ، پرش کنیم.

سرورهای همه کاره

دسترسی به اینترنت خصوصی سرورهایی در سراسر جهان دارد. این ریشه در بیش از 28 کشور جهان وجود دارد که دسترسی به اینترنت خصوصی بیش از 3335 سرور + در آن قرار دارد و به طور مداوم سرورهای بیشتری را به لیست سرورهای خود اضافه می کند. چندین سرور سهولت اتصال به هر سرور ، هرجای دیگر را به شما می دهد و با فعالیت آنلاین خود کاملاً ناشناس باشید. شما به سرور مورد نظر خود متصل می شوید و آدرس IP اصلی خود به سرورها تغییر می کند. PIA سرورهایی در آسیا ، آمریکای مرکزی ، آمریکای جنوبی ، انگلستان ، اروپا و ایالات متحده دارد.

پروتکل های بیشتر - Sheilds بیشتر

دسترسی به اینترنت خصوصی پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP را ارائه می دهد و سازگاری را با دستگاه های Android ، Mac ، iOS ، Linux و Windows به اشتراک می گذارد. رمزگذاری قوی AES 128 و 256 بیتی را فراهم می کند که به محافظت از داده های شما در برابر مجرمان سایبری کمک می کند.

PIA را برای Android دریافت کنید>>

اشتراک گذاری P2P و BitTorrent آسان است!

دسترسی به اینترنت خصوصی امکان اشتراک گذاری فایل P2P و BitTorrent را فراهم می کند. می توانید هر تعداد فایل را به دلخواه به اشتراک بگذارید.

قیمت گذاری جدید - چرا PIA هنوز گزینه ارزان است?

دسترسی به اینترنت خصوصی VPN ، درست مانند سایر VPN ها ، سه برنامه قیمت گذاری را ارائه می دهد. برنامه های ماهانه ، نیمه ماهانه و سالانه.

هزینه برنامه ماهانه 6.95 دلار در هر ماه, اما شما می توانید قیمت را با برنامه طولانی تر کاهش دهید ، هزینه آن برای بسته بندی سالانه 3.33 دلار در ماه است ، که این نیمی از هزینه پیشنهادی ماهانه است. هر طرح قیمت همان سطح حمایت و امنیت را ارائه می دهد.

امتحان رایگان

این یک خبر بد است که بگوییم PIA اجازه آزمایش رایگان نمی دهد اما کاربران را با 7 روز ضمانت برگشت پول کاربران را تسهیل می کند..

با این حال ، دانستن اینکه VPN های رایگان در هنگام ارائه خدمات در کتاب های بدی هستند ، برخی از VPN ها مانند PIA هیچ سرویس رایگان ارائه نمی دهند تا از برچسب VPN های رایگان بطور کامل رد شود..

PIA VPN ترجیح می دهد در گروه VPN های ارزان قیمت بماند.

روش های پرداخت شما می توانید استفاده کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) روشهای پرداخت مانند پرداخت کارت اعتباری / بدهی ، PayPal ، American Express ، BitCoin و Pay Garden را می پذیرد. با این حال ، شما همچنین می توانید با استفاده از کارت های هدیه از وال مارت و استارباکس پرداخت کنید.

PIA و Netflix

Netflix در سراسر جهان بسیار محبوب است و به ویژه در مورد انسداد کاربران VPN تهاجمی است. به دلایلی در استفاده از Netflix با PIA کمی مشکل وجود دارد. شما می توانید از PIA برای پخش کردن Netflix در برخی کشورها استفاده کنید ، اما در کل هر از چندگاهی مسدود می شود.

خدمات مشتری پسند مشتری

پشتیبانی مشتری مهم است. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) باعث می شود کاربران به روز باشند و به سؤالات پاسخ داده می شوند تا به کاربران با پیچیدگی کمک کنند.

برقراری ارتباط با کاربران بسیار مهم است ، اینگونه است که شما می توانید خدمات خود را نیز بداهه بگیرید و بهبود ببخشید.

دسترسی به اینترنت خصوصی به یک ویژگی چت زنده و یک بخش سؤالات متداول امکان راهنمایی و کمک به کاربران را می دهد.

کلیه جزئیات و آموزش ها نیز در وب سایت به روز شده است ، بنابراین تنظیم VPN را برای کاربران آسان می کند.

امنیت بیشتر با حفاظت نشت DNS

PIA این ویژگی را برای امنیت شما ارائه می دهد. از داده های شما با روت کردن DNS از طریق VPN محافظت می کند ، این امر به شما در محافظت در برابر نشت DNS کمک می کند تا بتوانید به حفظ حریم خصوصی خود ادامه دهید.

روش ثبت نام آسان

روش ثبت نام برای دسترسی به اینترنت خصوصی آسان است و PIA یک پایگاه دانش برای راهنمایی کاربران خود دارد. فقط به چند مرحله نیاز دارد و بستگی به بسته قیمت شما انتخاب کرده اید.

اگر قصد پرداخت توسط کارت اعتباری را دارید ، می خواهد اطلاعات مفصلی مانند آدرس ایمیل خود را از شما بخواهد.

اگر می خواهید کاملاً ناشناس بمانید ، به شما توصیه می شود با استفاده از کارت هدیه یا BitCoin هزینه پرداخت کنید.

حفاظت نشت IPv6

این ویژگی باعث می شود که با نشت ترافیک IPv6 روبرو نشوید. با استفاده از VPN Private Internet Access ، ترافیکی را که از طریق IPv6 می گذرد غیرفعال می کند ، بنابراین شما به مشکلی در ترافیک وارد نمی شوید.

ورود به سیستم Leniency

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) همچنین به شما امکان استفاده از حداکثر پنج دستگاه با تنها یک اشتراک اشتراک را می دهد. این ویژگی کاملاً مفید است و بدون در نظر گرفتن دستگاه مورد استفاده ، امنیت و سهولت در اینترنت را برای کاربران فراهم می کند.

ویژگی مسدود کردن آگهی

این ویژگی اخیراً توسط دسترسی به اینترنت خصوصی اضافه شده است. آنها ابزار تبلیغاتی مخصوص خود را با نام Mace گنجانده اند. این نوعی ابزاری است که تبلیغات غیرضروری را در صفحه وب مسدود می کند. این نه تنها برای مسدود کردن تبلیغات آزار دهنده مفید است ، بلکه شما را محافظت می کند زیرا مجرمان سایبری تبلیغاتی را تنظیم می کنند تا به جزئیات شما بپردازند.

ویژگی سوئیچ را بکشید

یکی دیگر از ویژگیهای مهمی که دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) دارد ، ویژگی سوئیچ kill internet است. هنگامی که VPN به طور ناگهانی قطع شود ، تمام سایت ها و برنامه های متصل به اینترنت دستگاه شما را متوقف می کند.

اگر این ویژگی موجود نباشد ، تمام تلاش های انجام شده توسط یک VPN با قطع ارتباط VPN و داده های شما برای دنیای اینترنت قابل فسخ خواهد بود.

در مورد سایر خدمات VPN ، از شما خواسته می شود برنامه هایی را که می خواهید قطع کنید ، انتخاب کنید. با این حال ، ویژگی Kill Switch PIA تمام برنامه های متصل به اینترنت را که امن تر است ، خاموش می کند.

خط مشی بدون ورود به سیستم

PIA همچنین هیچ سابقه ای از فعالیت آنلاین کاربر ندارد. خط مشی رازداری PIA با عدم ثبت سوابق یا گزارش فعالیت ، حداکثر حریم خصوصی کاربران را تضمین می کند.

آسان برای استفاده

استفاده از PIA بسیار آسان است و همه می توانند به راحتی از آن استفاده کنند ، حتی اگر دانش فنی نداشته باشند. کاربران به سادگی می توانند محلی را که می خواهند به آن متصل شوند انتخاب کنند و روی دکمه "قدرت" در داشبورد اصلی ضربه بزنند. می توانید یک مکان بهینه یا یکی از 52 مکان موجود را انتخاب کنید.

بدست آوردن یک نقطه طلایی ، PIA برخلاف رقبای خود ، پانل گسترده ای از تنظیمات را فراهم می کند که در آن کاربران می توانند مطابق ترجیح خود شبکه را بهینه کنند. این برنامه از طیف گسترده ای از پروتکل ها مانند OpenVPN ، PPTP ، L2TP و IPSec برای ارائه کیفیت Wi-Fi رمزگذاری شده استفاده می کند.

PIA یک رابط تمیز و کاربر پسند ایجاد کرده است تا کاربران را قادر سازد بدون هیچ زحمتی به یک VPN در تمام سیستم عامل ها که در آن می توان از آن استفاده کرد ، بشناسید و وصل کنید ، مانند Windows ، Android ، Mac ، iOS و Linux..

پشتیبانی دستگاه

PIA برای چندین سیستم عامل موجود است. این قابل استفاده در Android ، Windows (Windows 7 یا بالاتر) ، macOS (حداقل macOS 10) ، iOS و Linux (Ubuntu 16.4 یا بالاتر).

PIA همچنین افزونه های مرورگر را برای Google Chrome ، Opera و Firefox فراهم می کند.

کاربران می توانند برنامه را در دستگاه های بیشتری نصب کنند اما فقط 10 دستگاه به طور همزمان می توانند وصل شوند.

سرعت و عملکرد

هیچ موردی کامل نیست ، این VPN نیز ناقص جزئی دارد. مهم نیست از کدام VPN استفاده می کنید ، بر سرعت مرور وب شما تأثیر می گذارد. برخی سرعت شما را به طور عمده کاهش می دهند و برخی سرعت را کاهش می دهند اما قابل توجه نیست.

پس از آزمایش عملکرد و سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی ، مشکلاتی را متوجه شدیم. ما با مقایسه سرعت اصلی با سرعت سرور در اتصال به سرورهای مختلف مورد نظر خود ، تغییرات سرعت را بررسی کردیم.

ما مشاهده کردیم که برای بارگیری و پخش محتوا سرعت کاهش یافته است. این یک نقص در مورد این VPN بود زیرا سرعت 40 درصد کاهش یافته است که یک افت قابل توجه است. با این حال ، برای کارهای دیگر سرعت بسیار خوب بود.

سرورها و مکانهای سرور

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) دارای 3341 سرور است که در 52 مکان در 32 کشور واقع شده است. با عضویت در PIA ، به همه این سرورها دسترسی پیدا خواهید کرد ، این بدان معنی است که شما مجبور نیستید پهنای باند را با بسیاری از کاربران دیگر به همان سرور VPN دسترسی داشته باشید. تعدادی از مکان همچنین بدان معنی است که شما گزینه های بیشتری برای دستکاری مکان خود دارید.

مکانهای سرور PIA

 • آسیا
 • آمریکای مرکزی
 • اروپا
 • هند
 • آمریکای جنوبی
 • انگلستان
 • ایالات متحده
 • آفریقا
 • کانادا
 • استرالیا
 • ژاپن
 • امارات متحده عربی

دسترسی به اینترنت خصوصی برای آیفون

دسترسی به اینترنت خصوصی سازگاری با iOS دارد ، بنابراین ، برنامه PIA برای کاربران آیفون در فروشگاه اپل در دسترس است. برنامه iOS از IPSec برای اتصال به شبکه سرور VPN استفاده می کند. IPSec سخت ترین پروتکل VPN است که توسط IOS و سپس OpenVPN پشتیبانی می شود.

دریافت PIA برای iOunes در iTunes>>

دسترسی به اینترنت خصوصی برای Android

برنامه دسترسی به اینترنت خصوصی برای Android دقیقاً مشابه برنامه Windows است. این یک ویژگی سوئیچ kill و گزینه هایی را برای شما برای انتخاب رمزنگاری های قوی ارائه می دهد. بنابراین ، کاربران آگاه از امنیت Android این سهولت را دارند که برنامه PIA را دریافت کنند و با فعالیت آنلاین خود کاملاً ناشناس شوند.

PIA را برای Android در فروشگاه Google Play دریافت کنید>>

آیا PIA برای تورنتینگ مناسب است?

PIA پشتیبانی کامل از P2P را ارائه می دهد. تورنت روی همه سرورهای آنها مجاز است. سیاست دقیق عدم ورود PIA برای تورنت ناشناس عالی است. VPN همچنین سوئیچ kill را ارائه می دهد ، که حتی اگر اتصال VPN ناگهان افت شود فعالیت P2P شما را ایمن نگه می دارد.

حکم و نتیجه گیری

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) یک VPN است که توجه زیادی به مقرون به صرفه بودن و ناشناس بودن آن دارد. این یک ویژگی بسیار مناسب برای یک VPN با بودجه ارائه می دهد ، با این وجود در بسیاری از زمینه ها مانند پشتیبانی از اپل تی وی به پیشرفت نیاز دارد. به طور کلی ، این یک VPN با بودجه مناسب و با سابقه ای از عملکرد خوب در طول سال ها است.

بنابراین ، این بررسی در مورد دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) چیزهایی را برای شما روشن کرده است و شکی نیست که VPN برخی از بهترین ویژگی ها را دارد که می خواهیم منتظر آن باشید. دسترسی به اینترنت خصوصی VPN است که رمزنگاری ، حفظ حریم خصوصی و ویژگی های باورنکردنی قوی را ارائه می دهد. PIA نیاز به امنیت در این دوره از اینترنت را درک می کند و هدف آن محافظت از کاربران خود در برابر انواع تهدید سایبری است ، و این همان چیزی است که یک VPN در مورد آن است!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments