סקירת X-VPN 2020

[ware_item id=33][/ware_item]

האם אתה צריך ללכת על גרסה בחינם, פרימיום או משהו אחר?

בשנתיים האחרונות חלה ירידה במגבלות חופש האינטרנט ובצנזורות קשות. ה- FCC האמריקני הצביע להפסיק את ניטרליות נטו, איטליה ואוסטרליה הציגו צווי שמירה על נתונים חדשים, דנמרק חסמה 11 אתרים נוספים, ספרד הורתה על צנזורת ספקית האינטרנט של מפרץ הפיראטים, בתי המשפט באירלנד הורהו להתנתק מהאינטרנט אם הם מפר את מונופול זכויות היוצרים ואיסור VPN ברוסיה נכנס לתוקף באופן רשמי.


סקירת xvpn

כאשר הפרטיות המקוונת ממשיכה להישאר גורם מסיבי לדאגה, פרוקסי ושירותי VPN הופכים להיות כלים חשובים יותר ויותר עבור תושבים מודעים לפרטיות ברחבי העולם. עם זאת, כמה מספקי שירותי VPN מגלים השתתפות מחשבתית ונתח שוק של משתמשים ברחבי העולם והופך קשה יותר ויותר להחליט על השירות המתאים ביותר מבין מאגר השירותים שלא ישים מגבלות לא מבחינת המהירות או מבחינתם. מכלול השימוש בנתונים. מה שקשה לא פחות הוא למצוא שירותי VPN אשר יעריכו את חששות הפרטיות של המשתמשים, כך שכל מי שטוען בפומבי להציע חלק או את כל האמור לעיל, בהחלט שווה לנסות.

בקר ב- X-VPN Now>>

עם זאת, X-VPN, אם כי שם חדש יחסית בתעשייה, ביצע מאז עבודה די טובה. אז בואו נסתכל על כמה מתכונות המפתח של השירות.

חלופות ל- X-VPN

ExpressVPN & NordVPN

סקירת X-VPN 2020

בקר באתר

NordVPN-Cyber-Deal

בקר באתר

תכונות X-VPN

ממשק משתמש

ממשק המשתמש הגרפי (GUI) של X-VPN הוא אינטואיטיבי למדי, ידידותי למשתמש אפילו עבור החדש ב- VPN. כפי שמוצג בתמונות המסך, קיים מתג חיבור / ניתוק שמסביר את עצמו למדי שמקשר אותך למה ש- X-VPN מאמין לשרת המהיר ביותר בתכנית שלך. זה פשוט ממש תהליך הגדרה בלחיצה אחת, ואתה אפילו לא צריך להיות מחובר לחשבון שלך כדי להשתמש בשירות שלהם. אם אינך רוצה להסתפק במיקום שרת ברירת המחדל, תוכל גם ללחוץ על כפתור "בחר מיקום" כדי לבחור ידנית את המיקום והשרת לפי בחירתך..

כל ההגדרות האישיות, דואר חשבון רשום, מצב חשבון וכו 'נמצאות בפינה השמאלית העליונה של המסך הראשי. במרכז העזרה, שבו אתה יכול לקבל משוב ישיר מצוות התמיכה בלקוחות, ניתן למצוא בקלות בפינה השמאלית התחתונה. לא משנה מה הבעיות בהן נתקלתם, תוכלו לקבל עזרה ישירה מהצוות הבינלאומי הזמין שלהם 24/7.

מה זה xvpn בחינם. למה אתה צריך xvpn


לא צצו מודעות מעצבנות במהלך תקופת הבדיקה, ממש כפי שהבטיחה X-VPN, והמודעה היחידה שמוצגת היא כאשר היא מחוברת בהצלחה. הממשק הנקי, אפילו למשתמשים בחינם, הוא אטרקציה טובה.

שרתי xvpn (משתמשים בתשלום וחינמי)

מדינות ושרתים זמינים

ל- X-VPN יש כיום למעלה מ- 1,500 שרתי ברחבי העולם. מיקומים זמינים ביותר מתריסר מדינות שונות, כולל ארה"ב, אוסטרליה, קנדה, צרפת, גרמניה, בריטניה, הונג קונג, יפן, מקסיקו, איחוד האמירויות, וכן הלאה. אם אתה משתמש חופשי, אתה יכול גם לבחור בחופשיות מבין 21 המיקומים ב -13 מדינות, עם זאת, באמצעות חשבון פרימיום, אתה יכול לקבל גישה לכל השרתים באופן חופשי, כולל שרת הווידיאו בארה"ב שעובד באופן מושלם עבור מקורות הזרמת ארה"ב.

בקר ב- X-VPN Now>>

אחת הסיבות שהופכות את ה- X-VPN שונה היא השרתים שלהם בבעלות עצמית ללא מגבלות רוחב פס. המשמעות היא שהצוות יכול לקבל גישה ועזרה מלאה כאשר כל דבר לא צפוי התרחש בשרתים. וכל השרתים מסופקים על ידי AWS ו- Rackspace, השמות המספקים את השרתים המהימנים והמהירים ביותר בשוק כרגע.

מהירות ואמינות

תוצאות בדיקת המהירות מראות כי שרת ה- X-VPN החינמי בגרמניה אינו איטי במיוחד מהמתקדם המהיר והמתקדם יותר בגרמניה..

מהירות xvpn

כפי שאנו רואים מהתמונה למעלה, קיבלנו מהירות ההורדה של 9.45 מגהביט לשנייה וסביבת מהירות ההעלאה של 9.90 מגהבייט לשנייה ללא X-VPN, ואילו כאשר ה- X-VPN מחובר ללוס אנג'לס, המהירויות הורידו מעט לכ- 7.40Mbps ו- 9.51Mbps בהתאמה, ללא קשר אם השתמשנו בשרת החינמי או בשרת בתשלום. וכאשר אנו בוחרים בשרת רחוק למדי של מקסיקו, המהירות היא איטית יותר ל 5.46 מגהביט לשנייה ול 4.51 מגהביט לשנייה.

קרא גם: ה- VPN החינמי הטוב ביותר לאנדרואיד בשנת 2019

זמן ההשהיה מתאם למרחק הגיאוגרפי. כאשר המרחק הגיאוגרפי נמשך רחוק יותר, זמן ההשהיה עובר בין 8 מילישניות נעימות מאוד ללא X-VPN ל- 302 ms לא נוח יחסית כאשר הוא מחובר לשרת החינמי במקסיקו, אך חלק מזה יש לצפות בגלל סיבות גיאוגרפיות ברורות כמו השרת בלוס אנג'לס מקבל את ה- ping 206ms. ובכל הזדמנויות אנו יכולים לצפות בקטעי וידאו 4K מיוטיוב בצורה שוטפת, עם ובלי X-VPN, בשרתים המהירים ביותר לברירת המחדל שלהם..

זמינות

מבחינת הזמינות, לקוח ה- X-VPN זמין כעת ברוב פלטפורמות המחשוב הגדולות, כולל Windows x86-64, MacOS, Android ו- iOS, אך הוא אינו זמין כרגע ב- Linux וכמה תוספים. ואין מילה אם זה יהיה בעתיד הנראה לעין.

חינם לעומת פרימיום

אמנם למשתמשים בחינם גישה לפחות שרתים מאשר עמיתיהם המשלמים, אך הם נהנים מאותה מהירות מהירה מאותם שירותי לקוחות אמינים. עם נתונים בלתי מוגבלים במכשירים ניידים, משתמשים נטולי מחשב מוגבלים ל -500 מגה-בתים של מכסת הנתונים. למראה הדברים, אתה תעמוד רק מול כובע הנתונים במחשב האישי ולא בטלפונים או בטאבלטים, מכיוון שהחברה מבטיחה שימוש בלתי מוגבל אפילו למשתמשים בחינם במכשירים ניידים. יתר על כן, משתמשי פרימיום נהנים גם משרתים מיוחדים המיועדים לספרייה האמריקאית של נטפליקס.

קרא בפירוט: VPN חינם לעומת VPN בתשלום דעת מומחה

כדי לקבל גישה לכל שרתי המהירות הגבוהים ביותר ולהסיר את מכסת הנתונים, תצטרך להירשם לאחד מהשכבות בתשלום. עם זאת, ההגבלות על שרתי פרימיום יישארו ללא קשר אם אתם משתמשים בלקוחות שולחן עבודה או בלקוחות ניידים. הגרסה החינמית של לקוחות המובייל מגיעה גם עם פרסום, משהו שהמנוי של הפרמיה נפטר ממנו.

הצפנה ופרטיות

החברה מתחייבת לשלל אמצעי הגנה לשמירה על פרטיות המשתמשים. ראשית, כל החיבורים אומרים שהם מוצפן באמצעות AES עם גודל מפתח מינימלי של 256 ביט. שנית, כל המשתמשים יכולים לבחור מבין 7 סוגים של מנהרות אבטחה המספקות דרישה שונה, כדי לעקוף פילטרים וחומות אש או דרישות אחרות.

על פי הצהרת X-VPN, חלק מהתכונות האחרות הקשורות לפרטיות כוללות:

 • הגנת דליפות DNS
 • מתג כיבוי
 • גישה דרך UDP / TCP
 • מספר שערים VPN
 • שילוח נמל

מדיניות הפרטיות הרשומה באתר הרשמי שלהם https://xvpn.io/?n=best.free.xvpn.PrivacyPolicyPage תמציתית ולעניין. מבטיחים מדיניות פרטיות מחמירה ביומן אפס ומחויבות להימנע מכל צנזורה. הם טוענים כי ה- X-VPN לא שומר יומני משתמש הקשורים להיסטוריית הגלישה, שאילתות DNS או נתוני תנועה. עם זאת, החברה טוענת כי היא רושמת ניסיונות גישה לשרתיה "לאבטחה ופתרון בעיות". X-VPN גם "לא מסתבך בשום צורה של צנזורה", וגם לא מוכרים לשתף נתוני משתמשים עם צדדים שלישיים לטובת רווח מסחרי.

החברה מנוהלת על פי חוק ותקנות בהונג קונג, ולכן היא מקפידה על עיקרון ניטרליות נטו ולא תיענה לבקשה אחרת על פי חוק לאומי לפרטי יומן משתמשים..

תמיכה בפרוטוקולי P2P כמו טורנט

לדברי צוות התמיכה בלקוחות X-VPN, X-VPN "אינו מגביל את יכולתם של גולשים לגלוש באינטרנט באופן חופשי. עם זאת, אנו רק מעודדים את המשתמשים שלנו להשתמש בשטפים למטרות משפטיות. וזה מיועד למשתמשים בחינם והן במשתמשי פרימיום ". כך שנוכל להגיע למסקנה בטוחה בכך X-VPN אינו מפלה תעבורה באינטרנט על סמך פרוטוקולים, וזה יתרון מובהק לתומכי ניטרליות נטו שלעתים קרובות הביעו הסתייגות מחלק מספקי שירותי ה- VPN המטפלים בהזרמת וידיאו או בהורדות טורנט באופן שונה מהגלישה הרגילה. והם אכן מספקים שרתי סטרימינג לווידיאו שמושכים הרבה אנשים ברחבי העולם.

קרא גם: VPNs המרתקים הטובים ביותר ששולמו

תמחור

בעוד השירות החינמי של X-VPN מקיף למדי ומספיק לשימוש יומיומי, החברה מציעה גם שירותי פרימיום שמגיעים עם יותר פעמונים ושריקות. אחד מהם הוא שמשתמשי פרימיום יכולים להשתמש במכשירים ללא הגבלה בו זמנית תחת חשבון בתשלום אחד.

תמחור xvpn

ראה תמחור של X-VPN>>

התמחור מתחיל מ- $ 11.99 לחודש עבור כל הפלטפורמות, כולל שולחנות עבודה. אם אתה משלם על בסיס שנתי במקום זאת, העלות לחודש יורדת ב -50%, כך שתצטרך לשלם רק 72 דולר עבור מנוי לשנה במחיר של 5.99 דולר לחודש. הצעת המנוי השנתית היא באמת תחרותית בהשוואה לחלק מהמתחרים ואפילו מנוי חודשי משלהם.

המילה הסופית

X-VPN נראה כמו שירות VPN מוסמך שיש לזה פוטנציאל גדול קדימה. זה יבטל את חסימת הספרייה של ארה"ב של נטפליקס בין אם אתה בהונג קונג או איחוד האמירויות. זה יאפשר לך לפרסם selfies בטוויטר / פייסבוק בזמן הלימודים. זה יאפשר לך ליהנות מזמן פנאי עם Minecraft או Clash Royale במקומות עבודה, וזה יהיה גם מאפשר לך להוריד (יש לקוות חוקיים) ולשתף טורנטים במחשב האישי שלך. עם ממשק משתמש לא מסודר ואינטואיטיבי, מהירויות טובות וגישה נטראלית נטו לתעבורת האינטרנט, X-VPN הוא המלצה קלה במיוחד במכשירים ניידים, אם כי משתמשים רבים ימצאו את כותרת הנתונים של 500MB בשולחן העבודה כנקודה כואבת.

מקצוענים

 • ממשק משתמש אינטואיטיבי
 • מהירויות הגונות
 • תומך בכל התנועה באופן שווה
 • הצפנת AES 256 סיביות
 • מודעות לא פולשניות (לנייד בלבד)
 • 7/24 תמיכת לקוחות זמינה
 • שימוש בלתי מוגבל במכשירים ניידים

חסרונות

 • לא ניתן להשיג כעת ב- Linux
 • גרסת שולחן העבודה בחינם מגיעה עם כובע נתונים של 500MB

גלוש באופן אנונימי וביטול החסימה של תוכן עם נעילה גיאוגרפית באמצעות X-VPN

X-VPN לא רק עושה כל מה ששירות VPN טוב וחינמי אמור לעשות, אלא גם מביא שורה שלמה של תכונות מגניבות אחרות לשולחן. כפי שכבר הוזכר קודם לכן, בין אם ברצונך לגשת לתוכן עם נעילה גיאוגרפית, לעקוף צנזורה באינטרנט או סתם לגלוש בעילום שם, X-VPN סיפק אותך. אם אתה מחפש שירות VPN בחינם או אפילו שילם באיכות טובה ומאובטחת, עשה תן ל- X-VPN ללכת, מכיוון שהוא אחד משירותי ה- VPN הנטועים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש בשולחן העבודה שלך או ב- הסמארטפונים שלך.

בקר ב- X-VPN Now>>

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments