סקירת VyprVPN מרץ 2019 (צפרדע הזהב)

[ware_item id=33][/ware_item]

VPNs מהווים מקור עבורך להישאר מחוברים לכל הפעילויות המקוונות שלך, תוך שמירה על ביטחון מפני פושעי רשת. מה אתה מצפה בעידן המתמצא בתחום הטכנולוגי הזה? אדם אחד בחוץ משתמש בכל הטכנולוגיה המתקדמת בצורה הנכונה, בעוד שהאדם האחר פשוט יוצא להשתלט עליך על ידי מניפולציה על השימוש בו. מתוך דאגה לכך, מומלץ למפתחי תוכנה להישאר צעד אחד לפני פושעי הסייבר הללו. יש להשתמש בטכנולוגיות, כמו VPNs ו proxy, בצורה בטוחה. בואו להפוך את השימוש בטכנולוגיה לבטוחה וצלילה. עם זאת, עלינו להקפיד תמיד על פושעי רשת, הם תמיד נמצאים בתצפית שלהם. VPN הוא המושיע החלופי שלך, וזו הסיבה שאנחנו כאן כדי לעזור לך לבחור ולהשקיע ב- VPN נהדר.


ברשימת VPNs המומלצים שלנו אנו בהחלט כוללים VyprVPN. אנו נספק תחילה סיכום קצר של VPN זה.

VyprVPN הוא VPN פופולרי בשוויץ. תכונותיו מפותחות באופן שיעניק לך חוויה מהירה ואמינה. חוקי הפרטיות של VyprVPN חיוביים מספיק בכדי להעניק למשתמשים שלה חבילת אבטחה שלמה, שרתי DNS מאובטחים, יישום ידידותי למשתמש ופרוטוקול זיקית. עם זאת, הדבר היחיד שה- VPN הזה הראה הוא יומן החיבורים המינימלי והורדת P2P שליליות. עם זאת, זה לא משפיע על ביצועי VyprVPN בכלל.

בואו נתבונן בפרטי הסקירה של VyprVPN כעת, ונדון בכל היבט ושירות VPN. לפני שמתחילים, הבה נבחן את העובדה שלכל שירות יש את החסרונות שלו, ואחריה התכונות הנהדרות שלו. אז בואו נתחיל!

שרתים

אחד הדאגות העיקריות למשתמשים הוא מספר השרתים שה- VPN מספק והמיקום לצידו. VyprVPN מציעה 700+ שרתי בערך 70+ מדינות, לכן היא אמינה למדי מבחינת טווח המחירים שלה. עם מגוון רחב של מיקומי שרתים, תוכלו לקבל גישה למעל 200,000 כתובות IP, כמה מדהים זה? עם זאת, מה שחסר בשירות הוא שהוא אינו פועל רק באפריקה.

תאימות

תאימות היא סוגיה אחת עבור אותם משתמשים המודעים יותר לאבטחה ורוצים לשמור על כל המכשירים שלהם בטוחים. VyprVPN חולקת את תאימותה ל- Windows, MAC, iOS, Android, Linux, Routers, Chromebook וטלוויזיות חכמות אחרות. אז זה יכול להיות שכל המכשירים שלך מחוברים ל- VPN.

משתמשים יכולים להרגיש בנוח בעת השימוש באחד מהמכשירים הללו. למכשירי iOS ואנדרואיד יש יישום משלהם של VyprVPN ולכן פשוט למשתמשים להתחבר. בינתיים, צפרדע גולדן הציגה גם הגדרה ידנית למשתמשים אחרים במכשירים. תכונות אלה מוגדרות על ידי הלקוח רק כדי להבטיח כי הגדרת הנתונים והפרטיות שלך תמיד תהיה מאובטחת.

פרוטוקולים

אם אתה חדש לחלוטין בעולם ה- VPN, אתה עלול להתבלבל בזמן שאתה קורא על מונחים טכניים כמו פרוטוקולים בביקורות VyprVPN. לקבלת סקירה כללית, VPN פועל על ידי לקיחת כל הנתונים הנכנסים והיוצאים שלך ותיעולם דרך מנהרה המובטחת באמצעות קוד כלשהו. פרוטוקול VPN הוא מפתח המאפשר תהליך זה ולא כולם מבצעים את אותן פונקציות. VyprVPN מציעה פרוטוקולי PPTP, OpenVPN, ISEP, L2TP ו- Chameleon עבור משתמשיה. מלבד הפרוטוקול האחרון שפותח וסופק באופן בלעדי על ידי VyprVPN, כל האחרים הם אלה הסטנדרטיים שאתה עשוי לחקור בהרחבה. השווה ביניהם כדי להחליט איזה פרוטוקול המתאים ביותר למטרה שלך. ואז אתה פשוט מקשר את הפרוטוקול לשרת שנבחר ומשוטט באינטרנט בבטחה ואנונימית.

סקירת VyprVPN מרץ 2019 (צפרדע הזהב)

פרטיות ואבטחה

פרטיות היא דאגה עיקרית בין אם מדובר באינטרנט או בפרטים אישיים יומיומיים. לכן זה הדבר המדובר ביותר והמבוקש ביותר. למשתמשים מודעי אבטחה, פרטי הפרטיות חשובים ביותר. VyprVPN מחשיב את הדאגה ומספק למשתמשים תכונות פרטיות מדהימות. הוא מספק הצפנת נתונים, דגי נפוח 160 סיביות עם AES-256-CBC ו- AES-256-SHA256. מציע גם הצפנת נתונים מקסימאלית של 256 סיביות והצפנת לחיצת יד של 2048 סיביות. למען ביטחון מרבי, הוא אינו מאפשר לשום גורם שלישי להתערב. הוא מציע כ- 200,000+ כתובות IP ייחודיות שיעברו אותך. לא רק זה, יש בזה יותר. VyprVPN לוקח בחשבון שכל המכשירים שלך מוגנים תחת אבטחה גבוהה במיוחד כאשר אתה משתמש בחיבורי Wi-Fi ציבוריים לא מהימנים..

ידידותי לנסיעות

VPNs צריכים להיות ידידותיים לנסיעות. לא תרצו לאבד גישה לאינטרנט בטוח אפילו בזמן נסיעה. בחלק מהמדינות אינן מאפשרות לך לגשת לאתרים מסוימים, וכאן VPN מועיל. VyprVPN מבטיח שהוא נותן לך מה ש- VPN טוב חייב לתת לך בכל מחיר. זה מגן על השימוש שלך באינטרנט ושומר על אבטחת הנתונים שלך בזמן שאתה על הסיפון. אתה יכול לפרוץ מגבלות גיאוגרפיות ולהקדים את הכל. עיין בביקורות VPN של Golden Frog על ידי משתמשים שנוסעים לעתים קרובות ומשתמשים באפליקציות זורמות במדינות אחרות תוך שמירה על הגנת VyprVPN לקבלת פרטים נוספים מנקודת מבטם.

קרא גם: ה- VPN הטוב ביותר לנסיעה

מאפיינים

VPN יכול לפלס מקום בשוק בגלל התכונות החדשות והביצועים שלו.

תוכניות תמחור והנחות חשובות אך כך גם הפונקציות הספציפיות ש- VPN שלך מאפשרות לך לבצע. תבחין בביקורות VyprVPN קצרות תמיד מציגות תכונות עיקריות ולעתים קרובות משוות אותן לזו של ספקי VPN פופולריים.

מתג להרוג חכם

ל- VyprVPN יש תכונה Kill-Switch שמנתקת את החיבור שלך כאשר ה- VPN יוצא להוזלה. VyprVPN מספקת תיבת דו-שיח ממנה אתה יכול להתאים אישית את אפשרויות ה- Kill-Switch, בהתאם לטעמך. שיתוף P2P, שרתי DNS ויומני IP למשך 30 יום. VyprVPN יכול להביס חסימת VPN באמצעות טכנולוגיית הזיקית שלה.

פרוטוקול זיקית

זיקית הוא פרוטוקול חדש שנבנה על ידי גולדן צפרדע אשר מבוסס על טכנולוגיית OpenVPN מוצפנת של 256 סיביות. זיקית מערבלת את המטא נתונים הגורמים לפקחי הנתונים להיאבק. זה עוזר לך לעקוף את המגבלות שהטילה הממשלה. זיקית היא הפרוטוקול שיאפשר לך לגשת לאינטרנט גם אם במדינה שלך יש איסור על VPN. תכונה זו יעילה גם אם רשת אינטרא-נט כוללת חומת אש, היא תציג אותם כאילו אתה משתמש ב- SSL רגיל. ל- VyprVPN גם תכונה של סינון DNS עבורך. זה שומר על עצמך מפני צדדים שלישיים שתערים אותך להפנות מחדש לאתר זדוני.

חיבורים

חיבור? מדוע עליך להתחבר למכשיר אחד בלבד בכל פעם? לא, עם VyprVPN אתה יכול להתחבר ל -5 מכשירים בכל פעם ולשמור על כל פעילויותיך בטוחות בכל המכשירים, בבת אחת..

יש ספקי VPN יקרים שגובים תשלום נוסף על קישור של 3 מכשירים למנוי בו זמנית. VyprVPN מציגה הצעה טובה יותר בשיעור נמוך יותר. VyprVPN מנצח את הסיבוב הזה! לחיות עם משפחה פירושו שאתה צריך לשתף חיבורי אינטרנט ומנויים VPN. קבלת גישה ל- VPN איכותי בו זמנית על 5 מכשירים דרך חשבון יחיד זה עניין גדול. לא תצטרך לבזבז כסף על מנויים מרובים ולהירשם לחדש לכל מכשיר שבבעלותך. אם אתה שוהה במעון מודאג מהלוואות לסטודנטים, אתה יכול לשתף מנוי VyprVPN אחד עם עד 5 אנשים.!

רוחב הפס

ל- VyprVPN אין מגבלת רוחב פס. הוא יכול להתמודד עם מידע רב ככל שתרצה, ללא כל טרחה. רוחב הפס הוא גורם חשוב לכל משתמש המשתמש בטורנט כדי להוריד תוכנות, סרטים, תכניות טלוויזיה וכו '. זהו גם עניין רציני כאשר אתה חובב סרטים ומבקש להזרים את התוכניות המועדפות עליך באופן מקוון. הגבלת רוחב פס דומה למאסר מוות עבור משתמשים כאלה. דבר טוב VyprVPN לא מונע ממשתמשים לצרוך רוחב פס מקסימלי.

מהירות וביצועים

אם כבר מדברים על המהירות והביצועים של VyprVPN, אין בכך התנגדות ש- VPN עובד מהר ולא מצמצם. אין לו מגבלות רוחב פס ואתה יכול לעבור בין חבילות שירות בלתי מוגבלות. זה בהחלט יקל עליכם להזרים. עבור סטרימר וידאו רגיל, ה- DNS של VyprVPN עובד מהר להפליא וחוסך זמן חציצה מיותר. עם זאת, אם אנו מדברים על חסרונותיה, סקרנו כי הייתה דליפת DNS ואיתה בעקבותיה ירידה קלה במהירות ההעלאה. כשאתה מעלה קובץ באינטרנט, ייקח קצת מזמנך לעשות זאת.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא המפתח, אם ברצונך להקדים את המתחרים שלך. VyprVPN שואפת להישאר מחוברת למשתמשים שלה כדי לשפר את שירותיה. זה נותן לך הקלות לשוחח עם צוות התמיכה בלקוחות, בכל עת ובכל מקום. זה מספק מדעי Knowledgebase ו- F.A.Q לנוחיותך. עם זאת, אין הדרכות וידאו שיחסכו לכם את הטרחה בהפעלת ה- VPN. אבל, אתה תמיד יכול למצוא בלוגים הדרכה להפעלה בטוחה של VPNs.

משפטים חינם

ל- VyprVPN, ממש כמו VPNS אחרים, תוכנית מחיר שונה עבור חבילות שונות לפי העדפתך. החבילה השנתית שלה עולה כ -5.00 $ לחודש והמחיר החודשי לתכנית חודשית עולה כ 9.95 $. אתה יכול להשתמש בהנחות ומבצעים מיוחדים בתכניות שנתיות, בהתאם לפוליסות. אין ערבות להחזר הכסף. עם זאת, במקרה שאתה מתכוון להשתמש בשירות VPN ולבדוק אותו, תוכל להשתמש בהצעות הניסיון בחינם, אם הן מוצעות על ידי הספקים..

אתה יכול להנות 30 יום של VyprVPN לבדוק אם זו בחירה טובה עבורך. זה אומר חודש שלם עם ערבות להחזר הכסף!

קרא אודות: הטבות VPN של Kodi

שיטות תשלום

שיטת התשלום היא טרחה אחת. יש הדרכות כיצד ניתן לשלם באופן אנונימי. מטבעות סיביות, כרטיסי מתנה ותשלומים אנונימיים הם כולם אמצעי תשלום פופולרי למשתמשים בימינו. אך למרבה הצער VyprVPN אינו מאפשר מטבעות ביט ושיטות תשלום כאלה. במקום זאת, VyprVPN מקבלת תשלומים באמצעות כרטיסי מאסטר, PayPal, Americam Express וויזה. עכשיו אם אתה פריק-פרטיות, שיטות אלה יהוו בעיה עבורך.

לסיום סקירת VyprVPN, בזבוז לא לומר שמדובר ב- VPN מהיר, מאובטח ויעיל שתוכלו לשים עליו את היד. אמנם מחיר ה- VPN אינו זול, אך הביצועים שלו לא ישאירו לכם שאלות. יש מגוון רחב של מיקומי שרת, שהם החלופה למספר כתובות IP בהן אתה יכול להשתמש. עם זאת, חבל שהשירות אינו זמין באפריקה. הפרוטוקולים, שרתי DNS, רוחב פס בלתי מוגבל ותכונות רבות אחרות הקלו על VyprVPN להשיג את מקומו ברשימת ה- VPN המבוקשת. אך מכיוון שלכולם יש העדפות שונות בכל הנוגע לאבטחת אינטרנט, VyprVPN יכול להיות 10 לאדם אחד ולהיפך עבור האחר. עם זאת, אתה תמיד יכול לבדוק את תקופת הניסיון של 3 הימים ולהחליט עד כמה סביר להניח שהביצועים יהיו עד העדפתך. עבורנו VyprVPN שווה לנסות את התכונות והביצועים הבנויים היטב שלה.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments