סקירת VPN של Ivacy על ידי מומחי ועורכי VPN שלנו

[ware_item id=33][/ware_item]

באותו אופן, תוכנת אנטי-וירוס מגינה עליכם מפני תוכנות זדוניות מזיקות, רשת פרטית וירטואלית או VPN, מגנה על פרטיותכם וביטחונכם בזמן האינטרנט..


VPN הוא, במילים פשוטות, רשת פרטית המורחבת ברחבי רשת ציבורית המאפשרת למשתמשים באותה רשת פרטית לגלוש באינטרנט עם מידע כמו יומני הפעילות שלהם וכתובות IP ששונו או נסתרו מאנשים כמו ספק שירותי האינטרנט שלך או ב האקרים במקרה הגרוע ביותר.

איבסי, אשר ממוקמת באחד המרכזים הטכנולוגיים בעולם, סינגפור, נמצאת בעסקים המציעה שירותי VPN מאז 2007. החברה פועלת תחת חברת PMG Private Limited, והיא עדיין לא ידועה יחסית, אולי בכוונה.

סקירה זו תבחן לעומק כמה מהמאפיינים העיקריים של Ivacy, כיצד תוכל להפעיל את Ivacy ולהפעיל אותו במכשיר שלך, השוואה עם ספקי VPN גדולים אחרים, תכונות אחרות שאפשר להזכיר וכן האם אנו חושבים ש- Ivacy היא או לא שווה את הרכישה ב'שורה התחתונה 'שלנו.

תוכניות ותמחור

אחד הדברים הטובים יותר ב- Ivacy VPN הוא מגוון החבילות הזמינות שלהם. אם תבחר להשקיע ב- VPN של Ivacy ולעשות זאת בצורה מושכלת, אתה יכול להשיג חסכונות גדולים. להלן שלוש החבילות הנוכחיות שמציעה VPN VPN.

תמחור ivacy

הנה ההתפלגות:

חבילה 1 - תכנית חודשית

  1. 9.95 דולר לחודש ולכן 119.4 דולר לשנה
  2. חיסכון של 0%

חבילה 2 - שנה (עם שנה חינם) תוכנית

  1. 2.25 $ לחודש ולכן 27 $ לשנה
  2. חיסכון של 77%

חבילה 3 - תכנית לשנה

  1. 3.33 $ לחודש ולכן 39.96 $ לשנה
  2. חיסכון של 66%

בנוגע לחיסכון, ברור לראות כי VPN של Ivacy מציעה כמה מחבילות ה- VPN הזולות והמחירים ביותר בתחרות כיום. נוסף על כך, בדומה לספקיות VPN רבות אחרות, Ivacy VPN מספקת ללקוחות משלושתם מתכננים את אותם השירותים, ומעניקה את המחירים החודשיים והשנתיים הממוצעים וכן חוסכת הזדמנויות חשובות לנו..

יוצא מן הכלל לכך הוא ProtonVPN, שם הם מציעים תוכנית בסיסית בעלות נמוכה עם תכונות ושרתים מוגבלים ואז תוכנית יקרה יותר עם מגוון נרחב יותר של תכונות ושרתים לבחירה..

שיטות תשלום

אם נעשה שימוש במספר אמצעי התשלום הזמינים כדי לדעת אם ספק VPN היה שווה את זה או לא, Ivacy VPN יהיה ללא תחרות! ספק ה- VPN מציע רשימה ממצה של אפשרויות בהן יוכל הלקוח להשתמש בכדי לשלם עבור שירותו, כולל PayPal, Visa ו- MasterCard, BitPay, CoinPay ועוד ועוד.

אמצעים לתשלום ivacy

דבר אחד הוא שאנחנו לאט לאט הולכים אל עולם ללא מזומנים ו- VPN של Ivacy דאגה שהם יהיו על העגלה! עם זאת, היזהר מאפשרויות הקריפטו והתשלום שלהם כיוון שהשימוש בהם אינו מאפשר לך מדיניות החזר כספי..

פרטיותך עם VPN של Ivacy

הסיבה העיקרית שמישהו בוחר להתקין ולהשתמש ברשת פרטית וירטואלית היא להבטיח את שמירת פרטיותם וביטחונם מבלי לפגוע באיכות חוויית הגלישה או במהירות החוויה האמורה..

על פני השטח נראה כי VPN של Ivacy הכיסית. עם יותר מ -450 שרתים חיים ביותר ממאה מדינות שונות ומעבר בין שרתים ללא הגבלה, ניתן לומר כי ל- Ivacy VPN תמיד יהיה שרת בלתי רווי עבורך..

בנוסף, אחת התכונות המרשימות ביותר, שלא הייתה מרשימה כל כך אם כולם היו עושים זאת, היא המחמירה של VPN של Ivacy, ואנחנו מתכוונים להחמיר מדיניות ללא יומן. המגמה של הצהרות מזויפות ביחס למדיניות 'ללא יומן' עלתה והפכה ליותר נרחבת.

כדי להבטיח את קדושת תביעת ה- VPN של חברת Ivacy, סקרנו את מדיניות הפרטיות שלהם (כדי לחסוך לכם את הזמן מלעשות זאת) וגילינו לתדהמתנו כי טענתם לגיטימית! לא זו בלבד שהיא טענה לגיטימית, אלא שהיא אחת המדיניות הטובה ביותר שקיימת שם. Ivacy כמעט ולא שומרת מידע כלשהו, ​​נועדת רק בשמירת שמך, כתובת הדוא"ל ואמצעי התשלום שלך.

פרמטר שימושי לשפוט מההשוואה בין ספקי VPN הוא מספר וצפיפות השרתים המסופקים. זכרו, ככל ששרת קרוב אליכם, כך הוא יעבוד טוב יותר. על פני השטח, Ivacy מציעה כ -450 שרתים ברחבי העולם - מספר נמוך יחסית כאשר לוקחים בחשבון את 3,400 המוצעים על ידי NordVPN ואת 3,000 המוצעים על ידי TorGuard.

עם זאת, שרתי ה- VPN של Ivacy מפוזרים היטב ברחבי העולם. עם יותר ממאה מיקומי שרתים ברחבי העולם, Ivacy מכה מתחרים כמו NordVPN ו- Tunnel Bear בנושא זה, שיש להם 59 ו 22 בהתאמה..

עם העמקה במיקומיה של Ivacy, ראוי לציין כי ה- Ivacy VPN הבטיח כיסוי על כמה מהאזורים המרוחקים ביותר ב- VPN בעולם. ל- VPN של Ivacy יש שישה שרתים הממוקמים באפריקה, אזור שמתחרים מתעלמים ממנו לעיתים קרובות.

יתר על כן, Ivacy מספקת כיסוי שרת במקומות שגם בהם חלק מחוקי הצנזורה המדכאים יותר, כמו טורקיה, סין ורוסיה.

מהירות וביצועים

לפני שמתעמקים ביכולות המהירות והביצועים של Ivacy VPN, כדאי לזכור כי השימוש ב- VPN, ככל הנראה, ישפיע לרעה על מהירויות האינטרנט שלך. בעזרת כלי בדיקת מהירות האינטרנט של Ookla גילינו את השפעת ה- VPN של Ivacy על חביון ועל מהירות ההורדה / העלאה.

תכונות וביצועים של Ivacy

בבדיקות מצאנו כי ה- VPN של Ivacy הגדילה את ההשהיה המקומית בסביבות 2,360%. נתון זה גרוע להפליא ברגע שמביאים בחשבון מתחרים כמו TorGuard מפחיתים את ההשהיה בכ -6.7%.

בהמשך ליותר מהירויות ההורדה, VPN של Ivacy לא הצליחה להשיג הרבה יותר טוב. על פי המבחנים של Ookla, חברת Ivacy הפחיתה את מהירויות ההורדה בכ -19.1%. לגבי מהירויות ההעלאה, הבדיקות שלנו מצאו כי ה- Ivacy VPN הפחית את המהירויות הללו בסביבות 32%.

למרות שלא מדובר בציון חסר דעות, בהשוואה לכל המתחרים, ניתן לומר כי מהירות ההעלאה של איבסי יכולה להיות הכי טובה בינונית. לרוע המזל, אנו גם מאמינים כי ניתן לפתור את סוגיית המהירות ההשוואתית של ה- Ivacy VPN ברגע שמספר השרתים החיים הכולל יגדל.

תאימות מכשירים

החדשות הגדולות הן ש- Ivacy VPN מציע שירותים התואמים כמעט לכל פלטפורמות הפעלה הפופולריות. להלן מגוון רחב של מכשירים אלה.

תאימות מכשירי Ivacy

יתר על כן, היישומים בכל הפלטפורמות לעיל מעוצבים בצורה מסודרת עם מעט מאוד בעיות כמעט ללא עומס.

כדאי לדעת כי ה- VPN של Ivacy תואם לחלוטין לפלטפורמות אחרות, כולל Blackberry, Smart TV's, Consoles ו- Linux. חדשות טובות נוספות בנושא Ivacy היא התאימות שלה לקודי - שירות הסטרימינג ההולך וגדל, הפופולרי ופתוח לשתף.

זמינות מכשירי Ivacy

לבסוף, אולי משהו ש- Ivacy החמיץ הוא הרחבות Firefox או Chrome. הרחבות אלה לא פעלו ב 100% כל הזמן, אך אנו מאמינים שזה משהו ש- Ivacy עובדת עליו. למרות זאת בחרנו להתעלם מהאי-הבדל הקטין בין כל הפלטפורמות האחרות ש- VPN VPN תומך ועושה זאת מצוין!

מעבר ל- VPN

עם מגוון שלם של ספקי VPN שונים לבחירה, יכול להיות שימושי ללקוחות להעריך את השירותים השונים על סמך התכונות הנוספות שהם מציעים. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב לגבי השירות של איווסי הוא השירות פורץ המנהרות המפוצל. שירות זה הוא יחיד במינו ופיתח והושק בתחילה גם על ידי Ivacy.

בקיצור, מנהור מפוצל מאפשר למשתמשים לבחור אילו פיסות נתונים ניתן לרשום על ידי ספקי האינטרנט שלהם ואילו פיסות נתונים אודות פעילות הרשת שלהם היא רוצה להצפין ובלתי נראה..

לעיתים קרובות במקרים של שירותי VPN ידידותיים יותר לתקציב, כמו Ivacy VPN, חלק מההיבטים של חווית הלקוח עשויים להיות חסרים, כמו שירות לקוחות.

עם זאת, להפתעתנו, ולמרות העלויות הנמוכות להפליא, שירות הלקוחות של Ivacy VPN לא הותיר דבר רצוי מכיוון שמיהרו להגיב, מועיל מאוד ועקבי בכך. הדבר אינו נכון לגבי VPNs תקציביים אחרים אשר לעתים קרובות מקריבים אזורים כמו שירות לאחר המכירה שלהם לטובת תמחור תחרותי.

בשורה התחתונה

לגבי כל ההיבטים השונים שתיארנו וסקרנו במהלך המאמר, אנו חשים כי Ivacy VPN הוא שירות VPN בר השגה שצומח וימשיך לצמוח במהלך השנים הקרובות..

ניתן לראות די בבירור מטבלת ההשוואה למעלה, כי באופן יחסי, ל- Ivacy יש מספר לא מבוטל של שרתים עבור הלקוחות שלהם לבחירה - אולי זה קשור למחירים הנמוכים במיוחד!

התוכנה מגיעה עם שירות לקוחות מעולה, במיוחד למחיר שאנו משלמים, אפשרות למנהרת פיצול, מתג להרוג להבטיח בטיחות וממשק ידידותי למשתמש..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments