סקירת VPN של GOOSE 2019 – האם VPN של אווז הוא ה- VPN הקל ביותר לשימוש?

[ware_item id=33][/ware_item]

האם אתה משתמש לפעמים ב- Wi-Fi ציבורי? ואם כן, האם אתה מודע לסיכונים שאתה לוקח כשאתה מתחבר לאינטרנט אלחוטי ציבורי? צמצם את הסיכונים באמצעות VPN! בסקירה זו תגלו כיצד תוכלו להפיק תועלת מ- GOOSE VPN. קל לשימוש וביטחון בר השגה!


בחדשות היה סיקור רב בכל הנוגע לפשעי רשת. אנשים מודאגים יותר ויותר מהפרטיות המקוונת שלהם, שנראית שהופרה יותר ויותר. כשאתה משתמש באינטרנט ללא VPN, הנתונים שלך אינם מאובטחים. צדדים שלישיים יכולים לצפות בכל צעד שאתה עושה באינטרנט, פשוטו כמשמעו! כתובת ה- IP שלך עשוי להיחשף שמגלה את המיקום שלך. האקרים יכולים לפרוץ למצלמות המכשירים שלך. VPN מאבטח את הפעילויות המקוונות שלך.

בחר goosevpn

חסרון נוסף של גלישה ברשת ללא VPN הוא שלא תהיה לך גישה לכל מה באינטרנט. כאשר אתה נמצא בחו"ל, חסמים גאוגרפיים מונעים ממך להשתמש בשירותים ספציפיים שאתה בדרך כלל משתמש בבית. ל- VPN זה כיסה.

מדוע עליך להשתמש ב- VPN?

הפיתרון לגלישה מקוונת בטוחה ובלתי מוגבלת הוא VPN. VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. VPN מאפשר לך להעביר את המידע שלך דרך מנהרה מוצפנת. המידע מוצפן בין המכשירים שלך לרשת. בדרך זו המידע שלך מוגן ומאובטח ולא יהיה גלוי להאקרים וארגונים אחרים שמנסים לרגל אחריך.

מלבד הצפנת הנתונים שלך, VPN משנה גם את כתובת ה- IP שלך. המיקום הפרטי שלך יהיה מוגן מכיוון שכתובת ה- IP הגלויה תהיה אחת מהשרת שאיתו אתה מתחבר. שרת זה מספק לך כתובת IP מקומית שנבחרה. לכן, האינטרנט חושב שהתחברת לחיבור מקומי זה. על ידי שינוי כתובת ה- IP, לא רק הבטיחות שלך אלא גם האנונימיות שלך תובטח.

סקירת VPN של GOOSE 2019 - האם VPN של אווז הוא ה- VPN הקל ביותר לשימוש? סקירת VPN של GOOSE 2019 - האם VPN של אווז הוא ה- VPN הקל ביותר לשימוש?

אווז וירטואלי כמאבטח

VPN של GOOSE הוא הולנדי ספק שירות VPN. הם יחסית חדשים, אך שחקנים ייעודיים בשוק. בדקנו את שירותיהם כדי לגלות איזה סוג איכות הם מציעים. כספק הולנדי, עליהם לציית לחקיקה המחמירה של מידע אישי. GOOSE VPN הוא VPN המטפל במדיניות קפדנית ללא יומן. לא נרשמים נתונים אישיים ופעילויות מקוונות המבטיחים את בטיחותך המקוונת ללא גבולות בכל עת.

לא טכני? לא לדאוג!

באופן כללי VPN נחשב לנושא קשה עבור רובם. VPN של GOOSE מעוניין בבטיחות מקוונת ללא הגבלה לכולם, ללא קשר למידת ניסיון של VPNs. הם שמרו על זה פשוט. קל להתקנה ונוח לשימוש. זו הסיבה שהם במקום מדברים על מעריצים מאשר על לקוחות. עם קצת יחס אישי נוסף או מחווה פשוטה, הם רוצים לעשות את ההבדל.

יתרון נוסף הוא ש- GOOSE VPN מציע את השירות הפשוט שלהם במספר שפות. אתה יכול להתקין את היישום בשפה האנגלית, ההולנדית או הגרמנית. האתר מסביר את ה- VPN בהולנדית, אנגלית, גרמנית, צרפתית וספרדית. נורווגי יבוא בקרוב. הפורטל מוצע באנגלית ובהולנדית. בחירה מכוונת, מכיוון שאנשים עשויים לראות את הטכניקה של פרטי וירטואלי קשה. מציע את ההסבר במספר שפות, GOOSE מגיע לציבור רחב שמסביר את השימוש הפשוט בשירותי ה- VPN שלהם.

אתה לא צריך להיות 'טכנאי' כדי להשתמש ב- VPN זה. בתוך שלושה שלבים אתה נמצא במצב בטוח.

  • צור חשבון
  • הורד את VPN של GOOSE
  • התחל לגלוש בבטחה באינטרנט

שירותי בדיקת נהיגה ב- VPN של GOOSE

נקטנו בעצמנו בצעדים אלה כדי לראות אם היישום באמת מורגש כמו שמצהירה GOOSE. הופתענו מהיישום הקל להתקנה והישיר. אכן, אין צורך להיות טכנולוגיה בכדי להשתמש ב- VPN זה.

צוות תמיכה ב- VPN של אווז

גם כשאתה עומד מול בעיות מסוימות, צוות התמיכה של VPN VPN תמיד יש לך גב. הם מוכנים 24/7 לעזור לך. משהו שאנחנו מעריכים מאוד. אתה יכול להגיע ל- VPN של GOOSE על ידי שליחת דוא"ל או באמצעות הצ'אט החי באתר האינטרנט שלהם. לא נכנס לצ'אט? באתר GOOSE VPN תוכלו למצוא שאלות רבות הנשאלות. בסרגל החיפוש בדף השאלות הנפוצות תוכלו למצוא את השאלה הספציפית שלכם במהירות. קל למצוא גם את השאלות בין הקטגוריות השונות. אינך צריך לעבור רשימה אינסופית של שאלות על ידי גלילה לפני שתמצא פיתרון.

ביקורת אווז vpn - -

בדיקת פרטיות

הופתענו לטובה VPN של GOOSE מציע בדיקת פרטיות. באמצעות שירות זה, תוכלו לבדוק אם אתם משתמשים בחיבור מאובטח לאינטרנט באמצעות GOOSE VPN. בדף, אתה יכול לראות את כתובת ה- IP החדשה שלך, הספק, המדינה והעיר של השרת שאתה משתמש. זו גם הדרך בה האינטרנט רואה אותך מעכשיו. בגלל זה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה משתמש בחיבור מאובטח והמיקום שלך בפועל כבר לא נראה.

מספר בלתי מוגבל של מכשירים

יתרון נוסף של GOOSE הוא שאתה יכול להשתמש ב- VPN שלהם במספר בלתי מוגבל של מכשירים עם חשבון יחיד. רק תשלום אחד עבור VPN קל לשימוש במחשב הנייד, הטלפון החכם, הטלפון לעבודה, טלוויזיה חכמה וכו '. GOOSE VPN תומך באנדרואיד, iOS, מק, מיקרוסופט, לינוקס, נתבים, קודי ו- Chrome.

הצד הטכני המקיף של VPN של GOOSE

למרות של- GOOSE VPN אין שרתים רבים שאפשר להתחבר אליהם, השרתים שהם מציעים הם עצומים ואיכותיים. לא תבחין בהבדל במהירות או באיכות בין כניסה ל- Wi-Fi ציבורי או שימוש ב- VPN. רק עם VPN אתה גולש באינטרנט בבטחה. בדקנו מספר שרתי VPN של GOOSE, שרתי P2P וגם שרתים. המהירות של שרתים אלה היא די מרשימה, מה שבוודאי מוסיף VPN של אווז לרשימת ה- VPNs המהירים ביותר. GOOSE הוא שחקן חדש יחסית בשוק. הם מחברים שרתים חדשים בכל שבוע.

פרוטוקולים

IKEv2 הוא פרוטוקול ה- GOOSE VPN הרגיל. פרוטוקול מהיר זה מספק גישה לגלוש באינטרנט במהירות ובבטיחות. זה לא הפרוטוקול היחיד לבחירה. GOOSE מציע גם L2TP / IPSec, PPTP ו- OpenVPN. אם אתה רוצה, אתה יכול לבדוק את המהירות של שרתים אלה בעצמך בחינם. VPN של GOOSE מציע ניסיון חינם למשך 30 יום לנסות את שירותיהם.

Kill Switch שומר על עצמך, אפילו כשלים בחיבור!

כדי להבטיח את בטיחותך ופרטיותך המקוונת, ל- GOOSE VPN יש תכונה חדשה: ה- Kill Switch. באמצעות Kill Switch, אתה בטוח באופן חיובי בביטחון המקוון שלך ובפרטיות בכל עת. אם החיבור שלך ל- VPN ייכשל מסיבה כלשהי, GOOSE VPN מבטיח ששום נתונים לא יעבור לרשת ללא מוצפן. אתה יכול להפעיל את ה- Kill Switch בתפריט של היישום לפי העדפה. אפילו במהלך תקלות חיבור, ה- Kill Switch יגן על הנתונים שלך. כמובן שתוכל להתחבר מחדש ל- GOOSE VPN כדי לגלוש באינטרנט בשלב מאוחר יותר.

גישה בלתי מוגבלת לתוכן גלובלי

מלבד הבטיחות המקוונת, GOOSE VPN מספק גם גישה בלתי מוגבלת לתוכן גלובלי. תוכלו לצפות ב- FIFA Worldcup Online או להזרים תוכן בכל מקום בעולם באמצעות מספר שרתים המאפשרים P2P. כשאתה זורם עם VPN, יש לך גישה לסרטים ולסדרות שלך ברחבי העולם. חשבו לצפות בסדרות האהובות עליכם בשפה שלכם במהלך חופשה או נסיעת עסקים!

איך זה עובד? VPN מאפשר לך לבחור שרת להתחבר אליו. הרשת שאליה נכנסת חושבת שהשרת שאליו אתה מחובר הוא המיקום הגאוגרפי שלך. המשמעות היא שלא תהיה לך גישה רק לסרטים והסדרות האהובים עליך בחו"ל, אלא שיש לך גישה גם לסרטים וסדרות אמריקאיות כשאתה נשאר בבית.

בעת ביקור בארצות הברית, סרטים וסדרות אחרות יוצגו כשאתה מתחבר לשרת מקומי. באמריקה האוסף נרחב יותר מכיוון שרוב הסרטים והסדרות מיוצרים שם. כמו כן, לספקים יש רישיונות לשידור.

הזדמנויות קניות ברחבי העולם

עקיפה של חסמים גיאוגרפיים עם VPN מועילה גם להזדמנויות הקניות שלך. שוב, בכך שתאפשר לרשת לחשוב שאתה מחובר לשרת מקומי באמצעות VPN, כעת יש לך גישה לחנויות אינטרנט המציעות הנחות לקונים מקומיים. זה יכול לחסוך לך טונות של דולרים, יורו או כל מטבע אחר שאתה רוצה להשתמש בו.

קרא גם: מדריך ה- VPN הטוב ביותר למטיילים

בתאילנד, למשל, כרטיסי הטיסה המקומיים זולים יותר. כשאתה משתמש ב- VPN ובוחר בשרת תאילנדי, יש לך גישה למחירים מקומיים אלה. כמו כן, מוצרים במדינות מסוימות, למשל אמריקה, הזולות יותר לאמריקאים מאשר לא-אזרחים. על ידי שימוש בשרת ארה"ב, נראה שאתה באמריקה, כך שתוכל ליהנות מהמחירים בארה"ב.

מחירים וחבילות VPN של אווז

אם אתה שוקל להתקין את GOOSE VPN בכל המכשירים שלך, היה סמוך ובטוח לגבי חבילות הנתונים. אלה החבילות והמחירים שלהם:

תמחור goosevpn

  • VPN ללא הגבלה של GOOSE בעלות של 12,99 אירו בכל חודש
  • תכנית לשנה תמורת 59,88 אירו בכל שנה. תוכנית שנה זו תעלה לכם רק 4.99 אירו בכל חודש.
  • אם אינך זקוק לנתונים ללא הגבלה, הם גם מציעים חבילה עם רוחב פס של 50 ג'יגה-בייט במחיר של 2,99 אירו בלבד בכל חודש.
  • ניתן לשדרג, לשדרג או לבטל את המנוי שלך ל- GOOSE VPN בכל עת. לדוגמה, כשבחרת את רוחב הפס של 50 ג'יגה-בייט וגילית שלא תצליח להגיע אליו במהלך החודש, תוכל לשדרג למנוי ללא הגבלה בכל עת.

במחירים שמציעה GOOSE, הם אחד הזולים ביותר ספקי VPN זולים בעולם. נסה זאת בעצמך, השווה את המחירים ותגלה שהם מדורגים בין הספקים המציעים את התעריף החודשי הזול ביותר שראינו.

אם אינך משוכנע, נסה בעצמך את GOOSE VPN באמצעות תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום. אין הפתעות כשאתה נרשם למנוי!

לסיכום זה בשבילך

GOOSE VPN הוא לא רק אחד מספקי ה- VPN הזולים ביותר שנתקלנו בהם, הם גם מציעים לך את האפשרות לנסות את זה 30 יום בחינם! אם אתה חושב שיש מלכוד, גלה את עצמך לפני שאתה נרשם למנוי. אנו מאמינים כי תקופת הניסיון בחינם בשילוב עם יישום VPN בכל המכשירים שלך עם חשבון אחד, הם היתרונות העיקריים של GOOSE.

כמו כן, היה סמוך ובטוח שאתה "טכני" להשתמש ב- VPN זה. VPN של GOOSE הוא בהישג יד של כולם. עבור סבא שלך, סבתא, אבא, אמא וחברים. ה- VPN קל לשימוש וניווט לכולם. צוות התמיכה מוכן 24/7 ומסוגל לענות על שאלותיכם.

שירותי VPN נוספים של GOOSE הם המדיניות ללא יומן, Kill Switch ובדיקת הפרטיות. בדיקה זו מאפשרת לך לראות אם אתה בטוח באינטרנט עם כתובת IP אחרת. ה- Kill Switch מאבטח את בטיחותך המקוונת, גם כשחיבור לשרת מקומי נכשל. עם מדיניות ללא יומן, אף אחד מהנתונים שלך לא יירשם.

הודות ל- VPN החסימות הגיאוגרפיות אסורות. יש לך גישה לכל התוכן הזורם ברחבי העולם. כתוצאה, יש לך אפשרויות נוספות בכל הקשור לשירותי סטרימינג וקניות מקוונות זולות יותר.

עם כל היתרונות הללו, מדוע שלא תנסו ל- VPN ל- GOOSE? תנו להם לשכנע אתכם ונסו את שירותיהם 30 יום בחינם !! מה יש לך להפסיד?

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments