ביקורת VPN Buffered 2019 – האם זה ה- VPN הגדול הבא?

[ware_item id=33][/ware_item]

האקורד האלחוטי חונק אתכם!


כל הקסם שתקשורת אלחוטית הציגה את העולם בנקודת זמן זו הגיע למחיר נהדר. העלות ששילמנו הייתה לא פחות מהאזור הבטוח שלנו; הפרטיות שלנו. להיות חבר בעולם ההיי-טק, שבו להיות טכנאי זה המגניב החדש, בקושי ניתן לעמוד בפני הרצון לא להישאר ברשת או להתחבר לאינטרנט.

קרא גם: סקירת גישה פרטית לאינטרנט>>

ההתמכרות לשייכות

עלינו להזרים את התוכן האחרון כדי לקבל תחושת שייכות. מה עם המגמות האלה שכולם מדברים עליהן? כדי לשתות מבאר הידע, צלחנו צלילה שלא היינו מוכנים לה. אבל לבסוף זעקות הטבעות הגיעו אלינו והזהירו אותנו מפני האבדון הממשמש ובא שמגיע לאורך הכוח של גישה מיידית למידע.

אובדן פרטיותם של עניינים חסויים

רק בלחיצה אחת על כפתור "אני מסכים" לתנאים וההגבלות שלא נקראו לעולם של כל התוכנות והיישומים, אתה כבר כלוא במעגל הקסמים של מעקב מתמיד. כן, הממשלה מרגלת אתכם בעזרת ספקי שירותי האינטרנט שלכם, המכונים ספקי שירותי אינטרנט.

ביקורת VPN Buffered 2019 - האם זה ה- VPN הגדול הבא?

רוצה להשיג שליטה?

מיליוני אנשים נפלו קורבן לבריונות סייבר ואין לזה סוף. בכל פעם שהרוע מסתובב ומשתלט בשליטה, האנושות נלחמת בחזרה ואנחנו הגבנו מבחינת הגנה ויראלית, כמו גם פיתוח VPNs. VPN Buffer נחשב למפתח האולטימטיבי לביטחון מבוסס דפדפן שהוא אמונה שגויה. רעיון זה מפותח עם מצב שכיח שכולם מתמודדים איתו. העובדה שגלישה דרך דפדפני שולחן העבודה צורכת את רוב רוחב הפס שלכם והיא המקור העיקרי לשימוש כבד באינטרנט; אנשים חושבים שדפדפן שפותח במיוחד כדי להילחם בישויות הזויות הרחק מהבעיות הפרטיות והסודיות שלך הוא הפיתרון הטוב ביותר לדאגות שלך. זהו תפס שהוא למעשה נחלה למשתמשים לנסות את ה- VPN הזה. תוך כדי הבדיקה גילינו שה- VPN אמנם תפקד כטענתו אך עם המון דליפות IP כתוצאה משרתים וירטואליים ירודים.. 

כלי הגנה

VPN הוא הפיתרון הנכון לנושא הדחוף שהפך את נפשו של בני האדם. עם זאת, להיות מגוחך בעת בחירת VPN זו גם שאלה עולה. הכריזמה של VPNs פיתתה מיליוני אנשים למנוי שמתוכם חלקם חווים חוויה לא טובה. בואו נסתכל בממתק העיניים של VPN Buffered שעלול לגרום לכם לבחור בו.

האתר והאפליקציה

אנו כן מודים לכך שהמעשיות בממשק המשתמש שלה ראויה לשבח. הנושא הכחול בדרך כלל משפיע מרגיע על העיניים, ובכך משאיר רושם טוב של המוצר. תוך שמירה על התחושה האסתטית, הפשטות והנגישות של המשתמשים, VPN Buffered מיועד בצורה מסודרת. נראה ש- VPN Buffered מיועד במיוחד לשרת את משתמשי מערכת ההפעלה, אך אינו מספק למשתמשים אנדרואיד בצורה יעילה למדי מכיוון שהאפליקציה מדורגת כל כך בחנות המשחק עבור מספר חסרונות באפליקציה, וגם זה עם קומץ ביקורות. 

עלות שכירת המשמר

מגן ה- wannabe הספציפי שלך למידע האישי והפעילויות המקוונות שלך הוא מעט יקר מהממוצע. ממש כמו הנורמה, יש לה גם שלוש חבילות להציע: תכנית חודשית, שישה חודשי או שנתית. התוכנית החודשית היא היקרה מכולן, התוכנית השנתית מסתכמת במחיר יקר מעט מהשוק הרגיל.

לקרוא: שירות VPN הזול ביותר בפחות מ- 5 $

בידיעה של- VPN Buffered יש תיעוד של הסתרה והיעלמות של משתמשי ה- IP בהצלחה מאז שנים, זה שווה את הכסף.

ביקורת VPN Buffered 2019 - האם זה ה- VPN הגדול הבא?

לא כל התקווה הולכת לאיבוד מכיוון שלא קיימת תקופת ניסיון לבדוק את שירותיהם שכן יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום שמציעה VPN Buffered.

תהליך אבטחת שולחן עבודה

ראשית כל, לחיצה על הכרטיסייה "קבל מאגר" באתר מובילה לטופס שמבקש ממך למלא טופס שפשוט מבקש את שם המשתמש שלך, מזהה הדוא"ל שלך וסיסמא. לאחר מכן, כל שנדרש כדי להקים חשבון הוא בחירת אמצעי תשלום.

ללמוד על: שירות VPN הטוב ביותר של Windows

מספיק חשבון אחד ויחיד לכל המשפחה מכיוון שמותר לחמש חיבורים בו זמנית לכל חשבון. ציפור כחולה זו חוסכת את המידע, הפעילויות באינטרנט והפרטיות שלך ושל משפחתך בפעם אחת.

הדרך היחידה למטה להשיג אותה בסמארטפונים

נקודה שלילית מרכזית נוספת של VPN Buffered, כלומר מהווה נסיגה משמעותית, היא העובדה שאין לה אפליקציה ספציפית לסמארטפונים בשום פלטפורמה. עם זאת, מדריך מאויר מלא זמין באתר להתקנה חלופית באנדרואיד.

ביקורת VPN Buffered 2019 - האם זה ה- VPN הגדול הבא?

ללא התחשבות במדריך המפורט והמפורק ההרמוני הזה, הגדרת ה- VPN הזה אינה כה קשה מההמלצות באתרים מוכיחות כי.

המיקום המרוחק

למי שחדש בתחום הטק, עליכם להיות מודעים למה שמכונה חמש עיניים. הם יצרו ברית בכדי לפקוח "עין" שתוכל לפזר את הטרוריסטים. זה לא מיתוס שאותה סיבה משמשת את המודיעין לזחול לפעילות הרשת האישית שלך.
מכיוון שממשלות של חמש מדינות, קרי קנדה, ניו זילנד, ארצות הברית, בריטניה ואוסטרליה חברו זו לזו לחלוק את נתוני המודיעין שלהן, מדינות אלה אינן בטוחות יותר.

עכשיו חוזר לעובדה ש- VPN Buffered ממוקם במיקום מרוחק, הונגריה, זה רחוק מדי מהישויות האומללות אשר נואשות להאכיל ברגע חולשתך.

דוח DNA Analytics

מיקומי השרת של ה- VPN המאוכלסים מפוזרים באופן נרחב על פני כדור הארץ המכסה 39 מדינות. גם נכון לעכשיו צוות הפיתוח עובד יומם ולילה כדי להוסיף שרתים נוספים לפי בקשות הלקוחות.

תכונה קלאסית נוספת ששום VPN אחר לא יכול להתפאר בה היא אפשרות גילוי הנמל שלה. זה פותח עבורך רשתות באופן מאובטח שממנו אתה נעצר.

במילים פשוטות, אם אתם מטיילים ובשדה התעופה יש שירותי Wi-Fi מיוחדים למחלקת עסקים בלבד, VPN Buffered יתגנב אוטומטית לנמל הלא-זמין ויאפשר לכם להשתמש בו בחופש מלא. זה לגמרי גורם לך להרגיש כמו מרגלים הילדים חזרה מהעתיד. מי לא אוהב לקבל את ה- Wi-Fi שרק חלמנו להיכנס אליו לאחר שהביט ללא תקווה ברשימה המאובטחת?

יומנים או ללא יומנים?

זאת השאלה. בשל החובה שנשמעה VPN ב- Buffered למלא את שמירתך בעילום שם, הם לא מחזיקים ביומני נתונים. עם זאת, יומני חיבור מסוימים נשמרים במשך חודש-חודשיים כדי לשפר את שירותי הלקוחות. אלה הם המעטים ממה ש VPNs אחרים מאחסנים במלאי שלהם. לכן יש לשטוף את כל הדאגות האישיות שלך.

קשר איתך כל הזמן

Buffered מבטיח כי הלקוחות שלהם יישארו בטוחים כל הזמן בכל דרך אפשרית. לכן הבלוגים שלהם מתעדכנים כל העת בחדשות רלוונטיות בדאגות אמיתיות למשתמשים.

אפשרות הצ'אט החי חסרה ויכולה לעשות פלאים אם הצוות יחליט להציג אותה באתר אך לוקח רק כמה דקות להשיב לכל השאלות שנשלחו באמצעות טופס השאילתה האישי שלהם בקטע 'תמיכה'..

ניתן לתאר את התצורה של הגדרת Buffered בחלונות ו- Mac שונים העונים על צרכי הלקוחות. זה באמת נותן תחושה כי Buffered דואג ללקוחותיה.

המסגרת הנכונה לזרם

קרדיטים שניתנים למהירויות הגבוהות שלה, מאגרים של סדרות באיכות גבוהה הם כעת רק לחיצה על שרת המדינה הרחק. כל המרחקים הפיזיים חוזרים ונשנים כשמתקרבים כמעט לתוכניות הטלוויזיה הלאומיות שלהם. בסופו של דבר אתה בסופו של דבר מרגיש כמו האזרח הלאומי במדינה זרה, כמו גם מקבל תוספות מלאות כשאתה יושב על הספה הנוח שלך.

שיתוף P2P פירושו שגם אתה יכול להסתובב! ההיסטוריה של Buffered היא צפחה נקייה ולא נמצאו עד כה דוחות דליפת DNS. מכאן שהביצועים של Buffered במהירות והגנה על זהות המשתמשים הם הטובים ביותר עד כה. בהיותו הטוב ביותר במה שהוא עושה, מאחר והאתר מתפאר בראש האתר שלו, הוא בהחלט הוכיח את עצמו גם כן.

נטפליקס עומדת על סף השבתת כל VPN בשוק על ידי חסימתם. בצד החם, ההתפתחות האחרונה של Buffered בדרכים חדשות יחסית להעלאת תעודות זהות של משתמשים, נטפליקס עדיין לא מצליחה להפיל את Buffered. מכאן שמנוי נטפליקס הוא המנוי הבטוח ביותר לשנתיים נוספות.

חדשות עתידיות

אפליקציה ייעודית לחלוטין לאנדרואיד בדרך לגוגל פליי ואחריה ישות מפותחת יותר בחנות אפל. יתרה מזאת, Buffered זמין כבר ב- Windows, Mac OSX ו- Linux.

אתה השופט

המסירות האמיתיות של ה- VPN המאובטח לספק את הטוב ביותר מעצמו, אם כי בפרספקטיבה צרה יותר, הוכיחה שהיא בדיוק הדבר הדרוש בעולם של ימינו. במהירויות בלתי מעורערות, רוחב פס גבוה יותר וביטחון מהימן, כמעט ולא ניתן לומר לא עם ראיות קונקרטיות נגדה. זה בהחלט שווה צילום ועם 30 ימי ההתחייבות שלו להחזר הכסף; שום דבר לא יכול באמת למשוך את משחק ההגנה טוב כמו Buffered.

ישן הוא זהב ולכן נאמר לנו, אך Buffered נולד מתוך טכנולוגיה והגיון חדשים שמטרתם להשיג את מה שרבים כה רבים בעבר לא כל כך קצר כל כך. כל אחד יכול להצליח בתקווה בכך שבאופרד עשתה דרך ארוכה לפסגה מאז זמן הקמתה הקצר ויש לה פוטנציאל לחרוג ממצבו הנוכחי שלו.

פשוט תן ל- VPN Buffered ירייה אחת בעצמך ועם הערבות להחזר הכסף, אין דבר שתצטרך לשלם עליו בטווח הרחוק על קבלת החלטה רעה.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments