סקירת לקוח VPN 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

כיום, כל כך הרבה מזמננו מבלה באינטרנט עם מרבית הפעולות היומיומיות ביותר שלנו באינטרנט, עלינו לשים לב במיוחד לאבטחה המקוונת שלנו והגנת הפרטיות. רוב משתמשי האינטרנט אינם בטוחים מטבעם, מאחר ונתוני המשתמשים אינם יכולים לדרוש ידע טכני מסובך. למעשה, אף אחד לא מוגן מפני פריצות. זה נכון, במיוחד כשאתה משתמש ברשתות Wifi ציבוריות שאינן בטוחות כמעט כמו שאתה חושב.


כדי להישאר בטוח בעת השימוש באינטרנט, קניות באינטרנט, תואם, גלישה וכן הלאה, עליכם להשתמש ברשת פרטית וירטואלית. במאמר זה נסקור את יישום לקוח VPN מבית Nektony, נשתף את היתרונות והחסרונות שלו, מדיניות התמחור שלו והעסקאות שהיא מציעה.

תיאור קצר

לקוח VPN הוא שירות מבוסס אירופה המספק מעל 90 שרתי VPN בלמעלה מ- 60 מיקומים ברחבי העולם. הוא נמצא בשוק מאז 2017 וזכה לאמון של משתמשי מק. לאפליקציה תשתית מעולה ותמחור הגון. בגלל מדיניותה חסרת הרישום החזקה ובסיס גדול של שרתי VPN עם מהירות חיבור גבוהה, לקוח VPN ראוי לתשומת לבכם.

 • מספר שרתי VPN: 90+
 • מספר מיקומי השרת: 60+
 • הפצה: בחנות האפליקציות
 • מערכת הפעלה: macOS
 • דירוג חנות האפליקציות: 4.3 / 5
 • תמחור: 8.99 $ לחודש ו 39.99 $ לשנה

עם זאת, ישנן כמה טענות בין הביקורות הקשורות לחיבור. אלה עשויים להטעות מכיוון שהתביעות מגיעות מסין שבה VPN אסור על ידי הממשלה, והיא לא יכולה להיות שם יציב.

ממשק משתמש

כדי להתחיל בעבודה עם לקוח VPN, עליך רק ללחוץ על כפתור החיבור ולהזין את כתובת הדוא"ל שלך. כברירת מחדל, האפליקציה מתחברת לשרת VPN האופטימלי - אשר ייחשב בהמשך. אתה יכול גם להשתמש במפה או ברשימת המיקומים בצד ימין כדי לבחור שרת VPN אחר ולהתחבר לאזור אחר.

קרא גם: סקירת NordVPN

על ידי גלילת העכבר תוכלו להגדיל את המפה או להגדיל אותה. זה יכול להיות נוח, למשל, כאשר אתה זקוק לכתובת IP של מדינה מסוימת בארה"ב.

תוכלו למצוא מידע קצר המוצג עבור כל שרת VPN. ניתן להציג תצוגה מקדימה של עומס השרת והאם השרת תומך בהצפנת P2P. כשאתה מתחבר לכל שרת, כתובת ה- IP הווירטואלית החדשה תוצג גם בחלון הראשי.

יש עוד שש כרטיסיות בחלון מלבד הכרטיסייה "בחר שרת:"

 • מנויים - מקטע זה תוכלו לבחור ולרכוש את המנוי הדרוש. שני שרתי VPN רגילים וגם שרתי VPN אישיים זמינים.
 • העדפות - כאן תוכלו להציג את פרטי החשבון שלכם, לבחור סוג של פרוטוקול חיבור VPN, לאפשר לחיבור האוטומטי לפעול בהפעלה ולהגדיר העדפות אחרות..
 • תמיכה - כאן תוכלו למצוא מדריך כיצד להתחיל עם האפליקציה כמו גם שאלות נפוצות, המלצות לשימוש יעיל ומידע שימושי אחר. כמו כן, אם יש לך שאלה פרטנית, פשוט לחץ על כפתור צור קשר וכתוב ישירות לצוות התמיכה. לקוח VPN מספק תמיכה מסביב לשעון שבעה ימים בשבוע.
 • VPN אופטימלי - בקיצור, שרת ה- VPN האופטימלי הוא השרת המהיר ביותר שהציע האפליקציה. זה נקבע על ידי אלגוריתם למצוא את מיקום שרת ה- VPN הקרוב והפחות עסוק. לכן, כאשר כתובת ה- IP אינה חשובה עבורך, לחץ על לחצן שרת ה- VPN האופטימלי כדי להבטיח מהירות חיבור מהירה.
 • VPN Streaming - לקוח VPN מספק אפשרות מובנית של שרתי סטרימינג למי שאוהב להאזין למוזיקה או לצפות בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליהם בזמן אמת בכל מקום. לחץ על כפתור הזרמת VPN, בחר בשרת הסטרימינג והתחבר אליו.
 • VPN אישי - אפשרות זו זמינה עבור אותם משתמשים שרכשו שרת אישי. שרתים כאלה משמשים את מי הזקוק לרמת הגנה גבוהה יותר על פעילותם המקוונת ועל מהירות תנועה גבוהה יותר. VPN אישי מספק כתובת IP אישית ייעודית במדינה שנבחרה עם היסטוריה נקייה.

ללקוח VPN יש גם חלון גישה מהיר מסרגל הכלים, בו תוכלו להפעיל או לבטל במהירות את חיבור ה- VPN, לצפות בתצוגה מקדימה של ה- IP וה- IP הווירטואלי שלכם, או לעבור במהירות לחלון לבחירת שרת VPN חדש..

תמחור

ברצוננו לומר שללקוח VPN יש כמעט את אותה מדיניות מחירים שיש לשירותי ה- VPN הפופולריים ביותר. בהתחשב בכך שהוא מספק שירות אמין וחיבור מהיר, אנו מרגישים שהמחיר הוגן ושווה את האיכות.

התוכנית הטובה ביותר לקוח VPN שמציעה היא מנוי לשנה תמורת 39.99 $. דבר אחד המטיילים יאהבו הוא תוכנית החופשה. לקוח VPN מציע מנוי למשך 7 ימים שעולה 3.99 דולר. זוהי אפשרות טובה כשאתה זקוק ל- VPN רק כדי לגשת לאתרי הבית המועדפים עליך וערוצי סטרימינג במהלך הטיול בחו"ל, מכיוון שמשאבים מסוימים עשויים להיות חסומים במדינות ספציפיות, או שאינם זמינים למשתמשים זרים..

וכן, לקוח VPN מספק תקופת ניסיון בחינם למשך 7 ימים. אין צורך בכרטיס אשראי מכיוון שהוא מופץ בחנות האפליקציות. כל האפשרויות זמינות בניסוי, כך שתוכלו לבדוק זאת לפני הרכישה.

לקוח VPN מציע גם שרתי VPN אישיים עבור אלו המעריכים במהירות גבוהה ולוקחים את האבטחה המקוונת שלהם עוד יותר ברצינות. העלות עבור שרתי VPN אישיים מתחילה ב- $ 21.99 לחודש, תלוי בנפח התעבורה שלך בחודש. עבור אותם משתמשים, שאינם בטוחים בדרישות התעבורה שלהם, יש תוכנית "ללא הגבלה" עם תנועה בלתי מוגבלת במחיר של 28.99 $ לחודש.

כאמור, ניתן לרכוש לקוח VPN רק מחנות האפליקציות בלבד. מצד אחד זה טוב שכן אפל מספקת עסקאות בטוחות. מצד שני, לא ניתנות אמצעי תשלום חלופיים למי שרוצה לשלם, למשל, בקריפטו.

מהירות

בדקנו את האפליקציות למהירות השרת והתוצאות היו נהדרות. בזמן שגלישנו עם לקוח VPN, לא התרחשו הפרעות ואפילו ניתן היה להזרים תוכן מדיה ללא בעיות.

סקירת לקוח VPN 2019

סקירת לקוח VPN 2019

תיהנו מהמהירות שמציע לקוח VPN שכן היא מאפשרת לכם לעבור על כל פעילויות האינטרנט הרגילות, כולל מדיה זורמת ושימוש בסיקור ללא כל בעיה..

פרוטוקולים משומשים

לקוח VPN מבטיח חיבור יציב, מהיר ובטוח באמצעות הצפנת מפתח AES 256 סיביות, כמו גם פרוטוקולי IKEv2, iPSec, OpenVPN, Wise TCP ו- Wise UDP. כשאתה מתחבר ללקוח VPN, האפליקציה יוצרת מנהרת VPN מאובטחת, דרכה תוכל להעביר כל מידע מהמכשיר שלך לאינטרנט..

לקוח VPN מצפין את הנתונים שלך, מה שהופך אותם לקריאים לצדדים שלישיים. הצפנה היא הביטחון שלך שאף אחד לא רשאי להשיג את הנתונים הרגישים שלך.

הגבלת מכשירים

עד שאתה זקוק ל- VPN לשמירה על האבטחה שלך בזמן שאתה עובד על ה- Mac שלך, לקוח VPN הוא בחירה טובה. השירות מאפשר לך להשתמש בחשבון אחד על עד 5 מחשבי מק. אבל זה לא אומר שאתה יכול לעשות זאת בו זמנית. עליך לכבות את חיבור ה- VPN באחד המכשירים על מנת לאפשר את חיבור ה- VPN ב- Mac אחר. עליכם לציין כי בהתאם לתנאים וההגבלות, השימוש בו-זמנית בחשבון אחד על ידי שני אנשים או יותר אסור.

אם אתה זקוק ל- VPN לא רק במחשב שלך אלא גם בסמארטפון או בטאבלט, לקוח VPN לא יעמוד בדרישות שלך, מכיוון שהוא עדיין לא מספק את השירות במכשירים אחרים.

מדיניות פרטיות וכריתת עצים

לקוח VPN קובע כי יש להם מדיניות קפדנית ללא כניסה ואינם אוספים פעילויות משתמש כלשהן בזמן השימוש בתוכנה. עם זאת, הדברים יותר מורכבים מזה. בדף מדיניות הפרטיות שלהם מוזכר שהם אוספים מידע אישי ממשתמשים רשומים, כגון כתובת אימייל חוקית וסיסמת רישום לחשבון על מנת להתאים אישית את המשתמש לענייני שירות ותמיכה טכנית..

כמו כן, התמיכה עשויה לבקש מכם לספק מידע נוסף, למשל, סוג החיבור, כתובת ה- IP או המיקום, הדרושים לפתרון בעיות טכניות. ובכן, זה סביר. עם זאת, אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם בקפידה או לפנות אליהם ישירות כדי לקבל תמונה ברורה יותר.

VPN למשחקים

לקוח VPN יכול לשמש גם למשחקים. מבחינת מצב המשחקים המקוון, האיכות והמשכיות של חיבורי אינטרנט חשובים באופן קריטי. חובבי המשחק משתמשים ב- VPN כדי לגשת למשחקים מוגבלים גיאוגרפיים, ליצור חיבור טוב לשרתים מרוחקים, או פשוט להגן על עצמם מפני ספקי אינטרנט ומתקפות DDoS.

בהשוואה לשירותי VPN אחרים, לקוח VPN מהיר ביותר, הוא מאובטח יותר ואינו מציג פרסום. לכן, בידיעה שגיימרים מחפשים את חיבור ה- VPN המהיר ביותר, לקוח VPN יתאים לצרכים שלכם.

VPN לסטרימינג

ערוצי סטרימינג פופולריים במיוחד בארצות הברית ויש אינספור תכניות טלוויזיה, סדרות וערוצי ספורט. אך לרוב הם זמינים לצפייה בארה"ב בלבד וחסומים ברוב המדינות הזרות. זו בעיה לא רק עבור זרים שרוצים לגשת לערוצי סטרימינג בארה"ב כמו Hulu, Netflix וכן הלאה, אלא גם עבור מטיילים אמריקאים שיוצאים לחו"ל ואז לא יכולים לצפות בערוצי הזרימה האהובים עליהם. למרבה המזל, עם שירות VPN אפשר לגשת לתכנים אזוריים אפילו מחו"ל.

סקירת לקוח VPN 2019

יתר על כן, לקוח VPN מספק חיבור VPN מהיר מהירות ומבחר רחב של שרתי VPN אמריקניים, וזה חשוב לצפייה בערוצי סטרימינג. יתר על כן, ללקוח VPN יש תכונה מובנית המציגה את ערוצי הזרימה הזמינים לשרת שנבחר. זה נוח במיוחד ותוכל להתחבר במהירות לערוצי זרם אזוריים בלחיצה אחת בלבד.

אימה אפשר

עם VPN CLient אתה יכול ליצור קשר עם לקוחות סיקור באופן חופשי. לאחר מסירת מהירות יעילה כמו גם שמירה על כל נתוני המשתמש בעילום שם, ללקוח VPN יש את כל הדרוש לשיתוף קבצים באינטרנט.

תמיכה

ניתן ליצור קשר עם צוות התמיכה של לקוח VPN באמצעות דואר אלקטרוני והם מאוד ממהרים לענות 24/7. הם מבטיחים תשובה תוך שעתיים אך בדרך כלל לוקח 10-15 דקות עד שהתשובה היא עם הפיתרון.

פנינו לתמיכה כדי לשאול כמה שאלות כלליות בנוגע לשירות וקיבלנו את התשובות במהירות רבה. השירות עבד מצוין, כך שלא היו לנו בעיות טכניות לדווח עליו.

בנוסף, ישנם דפי העזרה, השאלות הנפוצות ופתרון בעיות באתר האפליקציה, שם תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם..

יתרונות

הזכייה הגדולה ביותר עבור לקוח VPN היא שהיישום לא מחזיק ביומנים. כמו כן, אתה יכול להעניק את נקודות האפליקציה עבור תמיכת שרתי הסטרימינג שלה וניסוי חינם בן 7 יום עם רוחב פס בלתי מוגבל. לקוח VPN מאפשר להשתמש בחשבון אחד עם חמישה חיבורים בו זמנית. ואפשרות נוספת נהדרת נוספת שלא נוכל שלא להדגיש בה היא אפשרות השרת האופטימלי. בעת הפעלת לקוח VPN או לחיצה על כפתור השרת האופטימלי, היישום מוצא באופן אוטומטי שרת VPN עם מהירות החיבור המהירה ביותר תלוי במיקומך..

מקצוענים & חסרונות

יתרונות: חסרונות:
 • מהירות חיבור מהירה
 • מדיניות ללא כניסה
 • אפשרות שרת אופטימלית
 • שרתים אישיים
 • שרתים זורמים
 • אפשרויות פרוטוקול מרובות
 • ניסיון חינם למשך 7 ימים
 • דמי מנוי לא יקרים
 • רשת שרתים גדולה
 • תמיכה 24/7
 • ניתן למצוא אימה
 • זמין עבור macOS בלבד
 • אין אפשרות להרוג מתג
 • ניתן לרכוש רק מחנות אפל

סיכום

מכיוון שלקוח VPN נוצר במיוחד עבור macOS, הוא יכול להיות הבחירה המושלמת עבור משתמשי מק כשמדובר באבטחת אינטרנט ופרטיות מקוונת..

בזכות תמיכת הלקוחות הטובה והיתרונות הנוספים שלה, כגון VPN זורם שרתים, שרתים אישיים וחיבור יציב, העברנו לאפליקציה ציון 4.5 / 5.

חיסרון אחד הוא שנדמה כי לקוח VPN מתמקד יותר מדי במשתמשי מק על חשבון מכשירים אחרים, שלמעשה משמשים באופן קבוע לחיבור לאינטרנט. אז אנו מקווים שהמפתחים יוסיפו תמיכה בפלטפורמת iOS בעתיד בכדי לתת לאפליקציה ציון גבוה יותר.

כולם אמרו, בשים לב ליתרונות הרבים של לקוח VPN, מדוע אינכם מנסים לאפליקציה? מה גם שהם מספקים ניסיון חינם למשך 7 ימים? לפחות לא חסר לך שום דבר.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments